Milagros (Natalia Oreiro) vyrůstala v sirotčinci, protože její matka zemřela během porodu a otce nikdy nepoznala. Nemá nejmenší tušení, kdo by jím mohl být, ale ze srdce jej nesnáší, protože od nich odešel. Milagros už oslavila osmnáctiny, a tak se nemůže nadále schovávat před okolním světem v bezpečí za zdmi sirotčince. Začne pracovat jako služebnice v domě bohaté rodiny Di Carlových, kde se seznamuje s novými přáteli. Ale narazí tam i na nové nepřátele, kteří nemůžou vystát její nezkrotný temperament a přímočarou upřímnost. Seznamuje se i s pohledným Ivem Di Carlo (Facundo Arana), mladým budoucím dědicem rodinného bohatství. Milagros a Ivo jsou jako oheň a voda, dva nezkrotné živly, které nejdou úplně dohromady, ale jeden ke druhému neodmyslitelně patří. Jak to s nimi dopadne, to je jedna z hlavních otázek nejslavnější a nejoblíbenější humorně-romantické telenovely Divoký anděl. Zamilujte si zábavný a napínavý příběh o lásce, rodině, bohatství, chamtivosti a lžích. Divoký anděl je plný plný napínavých zvratů, nečekaných překvapení, humorných situací i vášnivé romantiky. (TV Prima)

OughJay

Nejlepší telenovela ze všech, co kdy na českejch televizích běžely. Díky Natalii Oreiro se na to dalo občas i dívat, takže dám aspoň tu jednu hvězdu. :) ()

herr_carter odpad!

''kambjooo dolooor - for rivertaaaan??meňu sijas foros péros eeendju šulin nos primaas''...lip tohle asi popsat nejde..zrovna sepisuju žalobu na tv Burandov,ze jsem díky nechtěnému přepnutí musel díky tomuto hovnu rozkopat kromě televize i půl bytu............moje hodnocení = 0 z 10. ()

darwin

Jedna z těch lepších telenovel. Natalia Oreiro jako divoká, vášnívá Cholito není úplně špatná. Líbí se mi taky ty časté narážky na fotbal. Takže dohromady s nostalgií to dělá dvě hvězdičky. ()

Kacula24

Jo je to totálně blbý, ale když se to porovná s jinýma podobnýma tvorbama, je Divoký anděl vlastně nejlepší z nejhorších... Bývá to i docela vtipný... A navíc je to moje srdcová záležitost z dětství :) ()

velkyvezir

V rámci telenovel nadprůměrná díky hercům a mnohdy vcelku vtipným momentům. Nejdebilnější postavou byl Bernardo - věčně vyklepaný, do všeho se motal tak, že z toho byly zmatky, prostě maník na zabití. ()

Slimak odpad!

ODPAD !!! Protože to nenávidím ! Když to poprvé běželo v televizi byl jsem na střední a kdo se nedíval nebyl "COOL" a "SUPER" a další takový kraviny. ()

NeosinneR

Priznám sa, mal som 8-9 rokov keď som to pozeral, no vtedy sa mi to páčilo, pravdepodobne keby si mám vybrať nejakú telenovelu, ktorú by som musel vybrať, tak by to bola táto, predsa len má niečo, čím si ma získala (hlavná postava, možno hudba), čo sa o ostatných nedá povedať. ()

Pussycat18

Režiséři telenovel by měli kastrovat, aby jejich děti nemohli v jejich hrozivým díle pokračovat :-D Pravda ovšem je, že pokud na tohle člověk narazil jednou za měsíc, dalo se to celkem s úsměvem přežít, což se o většině telenovel ani nedá říct!!! ()

AngiS odpad!

A jak mne mrzí, že se to nedalo ani dokoukat do konce :( Furt jsem ty díly přeskakovala, pže byli tak stejný.. Až najednou byl konec... ()

Janega

Kedysi hit, no dnes si uvedomujem všetky tie muchy čo to má. Predovšetkým je to enormné množstvo častí, ktorých je veľa aj na megatelenovelu a príliš veľa vedľajších dejových línii a postáv, ktoré sú pre diváka nezaujímavé. ()

Paity

Hodnoťme to prosím z jiného pohledu. Ano seriálově je to hrozné, točí se to kolem toho samého a děj je naprosto předvídatelný. A teď se zamyslete a porovnejte všechny Lusapindy a podobné nesmysly, které jižní Amerika stvořila za posledních třicet let a vyjde vám, že Divoký anděl je vlastně z nich nej a hlavně někdy i docela zábavný. A nakonec, Natalia Oreiro a její krásná prdelka, to je také důvod, proč se dívat.... ()

Ještěřák

Pozor, povyšuju na celou jednu hvězdičku. Divoký anděl je nepochybně "pecka mezi telenovelama", ale umělecky pořád na úrovni posraného hajzlu. ()

jasiska

Fakt, že Divoký anjel je telenovela ma núti zamyslieť sa nad mojím psychickým zdravím pri tomto vysokom hodnotení, ale nedá mi inak. Asi ako ôsmačka/deviatačka som bola každý všedný deň bez výnimky o 17:59 presne nalepená na STV1 a bez dychu očakávala, čo sa stane v dnešnom dieli. Po prvých piatich minútach, keď tvorcovia vyriešili cliffhanger z predošlého dielu, sa síce obsahová stránka menila na noty na bubon (diskotéka!!! - odpad), ale i tak som to všetko videla bez zakolísania. (Btw. strašnú srandu som mala z toho, ako som vopred vedela, či bude dnešná epizóda zaujímavá - v rohu obrazovky vždy totiž svietila dvanástka, iba ak bola epizóda extra šteklivá, neprístupnosť bola zvýšená na 15 rokov:-) Úvodnú znelku som vedela celú foneticky naspamäť ("Kám bió dó lor, fo rivertá":-) a na druhý deň sme vždy so spolužiačkami riešili, čo všetko sa prihodilo, kto je najväčší fešák, kto je najväčšia krava (žirafa:-)... Je mi, a aj vtedy mi bolo, jasné, že ako tradičná telenovela je Divoký anjel zbytočne naťahovaný, hrdinovia majú problémy, ktoré by normálny človek vyriešil za pol minúty, alebo by sa nimi vôbec nezaoberal a ani z iných hľadísk to nie je vrchol seriálovej tvorby. Avšak intenzita, s akou ma seriál pohltil (a to som žiadnu inú telenovelu nikdy nesledovala), svedčí o tom, že napriek všetkým nedostatkom, na tejto telenovele niečo bude. ()