Fakticky senzačně umí servírka Betty na své narozeninové party nalévat kafe. Nikdo nepozná, že je duchem úplně někde jinde.Sní o tom, že se jednou stane zdravotní sestřičkou, což samozřejmě přímo souvisí s její vášní pro mnohadílné seriály a jejím mužským idolem, okouzlujícím kardiologem Dr. Ravellem (Greg Kinnear). Na party se objeví také Charlie (Morgan Freeman) a znovu se s ním Betty potká doma. Tam už má ale jiné starosti. Musí přece dokoukat na videu zmeškaný díl svého seriálu a kašle na to, co si její nudný manžel Del domlouvá s kumpány. Jde ale o drogy a Del je svými kumpány zavražděn. Brutalita této situace vychýlí Betty z reality, a tak se dostane do světa fantazie, do světa svých seriálových hrdinů. Náhle stojí tváří v tvář milenci svých snů. (oficiální text distributora)

Indiana

Docela solidní černá komedie, v níž mě ale překvapivě více než Renée Zellwegerová zaujalo killerské duo Morgan Freeman/Chris Rock. Bez nich by to bylo jen za 2*. ()

Anderton

Príjemná, aj keď trochu až dosť zvláštna kombinácia všetkých hore uvedených žánrov. Videl som už dávnejšie a bol som príjemne prekvapený nezávislosťou filmu, ktorý má oproti klasickej nezávislej tvorbe dvojnásobný rozpočet. Vidíme tu Renée Zellweger ešte v časoch, keď bola sympatická snáď každému, po jej blockbusteroch už tomu tak z nejakého dôvodu nie je. Hviezdne obsadený malý film, ktorý by si zaslúžil väčšiu pozornosť. ()

nash.

Příjemně žánrově nezakotvená hořkosladká pohodovka s okouzlující Renée Zellweger a úžasným Freemanem. Méně komická než jsem čekal, ale zato chytřejší a nenápadně gradující k vynikajícímu vrcholu – setkání Betty se zabijákem Charliem, které jakoby zvýraznilo a podrthlo vše dosud řečené. ()

Lacike

Zvlastny mix. Jak keby ste zmiesali nejaku Hallmarkovsku naivnu dramu s blaznivou Tarantinovkou. Ale s opakovanymi zhliadnutiami sa mi to paci stale viac a viac. Velkym kladom su herci. Trochu zmätena dobrosrdecna Zellweger, namyslena hviezda Kinnear, divna dvojica zabijakov Freeman a Rock a kopa dalsich povedomych xichtov vo vedlajsich ulohach. Pôsobi to jak keby sa nejaka postava z telenovely ocitla v Tarantinovke, ale kedze je to kladna postava, tak vsetkymi zapeklitymi situaciami nakoniec prejde bez ujmy. Vysledkom je rozhodne netypicky ale kvalitny film. 8/10. ()

bouncer

Vcelku originální komedie, která mě zaujala především jako satira na nekonečné seriály a jejich fanoušky/fanynky. Exceluje Renée Zellweger, která má před sebou zajisté zářivou budoucnost. Ostatní herci vcelku nadprůměrní a celkově film má spád a hlavně nápad... ()

Sandiego

Originální komedie, při níž se člověk moc nepobaví a spíše se v něm probouzí smutek. Hlavní postava mi moc k srdci nepřirostla, hlavně kvůli jejímu "podivnému" jednání po prožitém šoku, ale i tak to byly moc příjemné a netradiční dvě hodinky před obrazovkou ()

Orlau32

Nechápu, proč se točí filmy s takovou tématikou. Co je na tom poučného ? Na komedii to bylo málo veselé, na thriller málo napětí, jako krimi to nemělo utajenou zápletku akorát to bylo drama vydržet u toho do konce. Já se na to dokoukala kvůli Morganovi FREEMANOVI, stále jsem čekala, že se něco bude dít. Renée ZELLWEGER hrála tu duševně popletenou ženu vcelku dobře. Téměř jsem jí to věřila. Ale celkově to byla huspenina. ()

FilmFan24

Nejenom hlavní hrdinka tohoto filmu je tak totálně zblblá jedním z nekonečných televizních seriálů, že není schopná rozeznat co je a není skutečné. No a přiznejme si rovnou, kolik našich paní a dívek a možná i mužů růžoví z návštěvy ordinace v pochybné zahradě! Skvělá sonda do života nejenom televizních diváků... ()

Skip

Je to takový milý, nenáročný, příjemný a celkem pohodový film...a na Renée je radost pohledět. ()

kalap

Na film som sa začal pozerať s nie veľni dobrou náladou ale na jeho konci som sa cítil báječne a za to všetko ďakujem Renée Zellweger, ktorá ma doslova platonicky pomilovala,chcel som dať štyri ale nakoniec bude päť hviezdičiek. ()

Aquarius

Pekná, nezávislá a čertovsky inteligentná komédia! Renée je neuveritelne pôvabná žena a skvelá herečka (škoda že ju v poslednej dobe ku*via tie hollywoodske chujoviny). Toto je pre mňa ideál amerického nezávislého filmu a skalpovacia scéna je geniálna (mali ste vidieť moju matku a počuť jej "Panebože to je strašné!!!" [mno, neviem, mne prišla scéna s rozšlapnutou hlavou v Dead Manovi oveľa nechutnejšia a tú v komentároch nikto nespomína]). Každopádne, nič pre masového diváka (len ma štvú tie keci niektorých pseudointelektuálov že americký film je sr*čka a úplne pri tom zabúdajú na americkú nezávislú tvorbu, ktorá občas vyplodí skutočne zaujímavé kúsky). ()

Noviik

Přemýšlím o 3 či 4 hvězdičkách. Zajímavý a trefný námět, vynikající výkon Renée Zellwegerové i ostatních, hodně se mi líbil Chris Rock, což se o jiných filmech nedá říct. Jen trochu zdlouhavé. ()

otík

Slušně zábavná černá komedie s určitým tajemným podtextem. Morgan s Rockem jsou docela zábavní, René Zellweger ale občas nudí a svým zjevem zrovna moc nepřitahuje. Její cesta za štěstím ale nakonec dojde do svého cíle. Hudba: Rolfe Kent ()

venison

Vtipný a nápaditý scénář, u kterého se zasmějete i zamyslíte. Dobré herecké obsazení v čele s Morganem Freemanem.. A samozřejmě roztomilá a okouzlující Renée Zellweger, která zazářila :-) ()

blackJag

Vypadá to šíleně, jako něco od bratrů Farrellyových, ale člověk by nemohl být dál pravdě. Přišlo mi to inteligentní, v možnostech nesahající po tom prvním (a prvoplánovém), co se nabízí. 80% ()

Ludivitto

Uff, velmi..ehm..ujeté? Ani nevím..tragičnost ad absurdum, dokonce jsem to chtěl někdy v 75% filmu vypnout, protože jsem tu Bettyinu(?) tragedii nedával avšak přesně v době, kdy jsem se přesunoval k TV dostala Betty pořádný kapky a vzpamatovala se, to samé se stalo mě... ()