Nick dokáže okouzlit každou ženu a dostat ji právě tam, kde ji chce mít. Jednoho dne se mu ale stane nehoda, po které začne slyšet, co si ženy opravdu myslí. S úspěchem začne tuto schopnost používat k vlastnímu prospěchu. Prvním terčem se stane nová ambiciózní kolegyně, která dostala jeho vysněné pracovní místo. Nick hodlá vydávat její nápady za vlastní, ale plány mu zkříží láska... (TV Prima)

rottik-cb

Pardon, ale pro mě nejlepší role Mela Gibsona. Ve Statečném srdci a Maverickovi mu to sice taky seklo, ale tohle je srdcovka :) Výborný film s originálním námětem. ()

MRPitivier

Melu Gibsonovi i Helen Huntové jejich role pasují, a proto předvádí vyrovnaný výkon, kde občas jeden z nich zazáří, například v podání Gibsonova tance s kloboukem na Franka Sinatra je pro milovníka této hudby pastva pro oči. Film je založen na velice dobrém scénáři a režisérka Meyersová plně využila potenciálu jak předlohy, tak herců a vše dobře pospojovala dokonalým hudebním pozadím, a proto do tohoto filmu proniknete velice snadno a myslím si, že nikdy Vás nezradí v těch dlouhých podzimních večerech, vřele doporučuji! ()

Izz

Mel Gibson ve své poslední šarmantní roli,pro které jsem ho kdysi tak milovala.Sice se změnil v opileckého idiota,jehož excesy živí bulvár už poměrně dlouhou dobu,ale jako muž,který slyší ženské myšlenky,je skutečně excelentní,doplňují ho výborné představitelky ženského pohlaví (Hunt,Tomei) a i když vím,že plné hodnocení je asi přehnané,viděla jsem ten film mockrát a je pro mě synonymem skvělé a decentní hollywoodské mainstreamové romantiky,která nemůže nikoho urazit.Takové filmy jdou Nancy Meyersové jako nikomu jinému a tento je zatím její nejlepší. ()

smajly

Originální romantická komedie, u které jsem se pobavil. Mel Gibon i Helen Hunt podali velmi dobrý výkon a dohromady jim to spolu docela seklo. V tomto žánru jde u mě o jeden z nejlepších filmů. ()

Judy24

Po čem že to ženy touží? Nevím přesně, ale až si zase někdy dáme dámskou jízdu s pop-cornem a laky na nehty, rozhodně se na to zeptáme Mela Gibsona. Protože v celém filmu, počínaje scénou s fénem ve vaně, voskovými pásky a punčocháči se budeme moct spokojeně posmívat chlapům a konkrétně Nicku Marshallovi, tomu dokonalému troubovi ztělesněnému Melem Gibsonem. ()

Chasida

Zajímavá romatická komedie, i když Melu Gibsonovi spíše sluší meč na zádech, než superrychlá proměna na úžasného milujícího gentlemana, který otočí svůj život o 180 stupňů - i když, co by to udělalo se mnou, kdybych slyšel, co si ženy myslí? ()

Knor

Pěkná komedie, příjemná, nenáročná s dobrým nápadem. Mel Gibson je správnej hajzlík a Helen Hunt to moc a moc sluší. ()

keka68

Pohodová romantika,kterou můžu kdykoliv. Navíc komické situace a v nich výborný Mel Gibson společně s okouzlující Helen Hunt dodávají filmu šmrnc. Povedené. ()

Uesbe

Jedna z mála duchaplných romantických komédií. Dá sa pozerať opakovane, čo je ešte vzácnejšie. Výborné 90.roky. ()

J.e.r.e.c

Můj osobní životabudič a instantní feel-good movie. Velká jízda Mela Gibsona, který je prostě k sežrání, což dobří ví jak sympatická Helen Hunt, tak i big boss Hawkey Pierce. Všeobecně pozitivní náladu tu kazí akorát Gibsonova dementní dcera, které mám vždy nutkání udělit pár výchovných lekcí za asistence devítiocasé kočky. 80 % ()

topi80

Námět slibuje mnoho vtipných situací, ale výtěžnost značně pokulhává a nad třeskutým humorem vítězí touha převychovávat nejen hlavního hrdinu, ale i diváka. Neúnosná stopáž pak v druhé polovině filmu vyvolává otázky, kdy už bude konec. Mel i Helen hrají hezky (proto ta třetí hvězdička), ale nějak nemají co. ()

Godhaj

,,Co bych to byla za rytíře statečného, kdybych nechala bez pomoci odejít v nouzi muže srdce svého.“ Tento nádherný film mám už dlouho vsugerovaný jako čistě vánoční, i když nemá s vánocemi nic společného. Gibson a Huntová tam rozehrávají hezkou romantiku, která je výborně okořeněná Gibsonovým darem slyšet ženské myšlení. Tato myšlenka je ve filmu rozvedena nenuceně, vtipně a elegantně, celá forma a nálada mi hodně připomíná Gilmorova děvčata. Milý příběh doplňuje skvělý soundtrack se Sinatrou a dalšími a v češtině příjemně znějící dabing dvorních dabérů ústředních herců. Nesmím zapomenout také na Aldu, který si vystřihl ředitele reklamní agentury s chutí a jiskrou. Po čem ženy touží je výborným příkladem skvělého filmového řemesla, citu pro detail, zvuk a tempo, který ale navíc baví, prostě paráda! ()

Ex_Machina

„Freud sa snažil celý svoj život zistiť, po čom ženy túžia a zomrel bez toho, aby na to prišiel.“ Mel Gibson dostal ten dar. Dostal dar počuť ženské myšlienky a to čo si myslia v danom momente. Každý muž by to samozrejme s úsmevom popod fúz okamžite bral. Nenásytný sukničkár Mel sa nám mužom pokúša dávať odpovede o tajoch ženských duší. A na čo prišiel? Na to, že každá žena túži po niečom inom, niektorá chce pozornosť, iná úspech v práci, ďalšia zase super milenca čo vie kam siahnuť. Tie plytkejšie novú kabelku alebo topánky. No každá túži po tom, aby ju muž dokázal rozosmiať, správal sa k nej galantne, cítila sa pri ňom bezpečne, no najmä chce byť milovaná. A pokiaľ meria 190 a vie sa skvele bozkávať, tak je to príjemný bonus. Bohužiaľ mnoho z nich si neuvedomuje, že aj muži majú city a nestačí im iba sem tam teplá večera. Aj oni chcú cítiť záujem a lásku. Tak milé dámy zabudnite na tichú domácnosť, ofučané mĺkve tváre a trieskanie riadom v kuchyni, ale miesto toho vezmite naše hlávky do dlaní, položte si ich do lona, usmejte sa, vtlačte nám na pery krátky sladký bozk a s láskou nám povedzte po čom v daný moment túžite. Mužský život by bol ľahší a vy ženy šťastnejšie. ()

milwaukee

Tři čtvrtiny filmu naprostá špice, ten konec už byl takový bez náboje. Mel a Helen hrají úžasně a jiskření je dokonalé. Film, na který se rád podívám. 85% ()

mros

Kvalitní komedie, s vynikajícím hereckým výkonem Mela Gibsona. Kvalitní scénář, který nesklouzá ke "kýčovitosi", bohužel se ale drží již zajitého hollywoodského vzorce v "romantických filmech", přesto zcela určitě nadprůměrná zábava. ()

valkil

Vcelku příjemné, ale mohlo být lepší. Zpočátku opravdu zábavné, pak dost ztrácí dech, v poslední třetině i nuda. A klidně to mohlo být kratší. Myslím, že hodinka a půl těmto typům filmu mnohdy bohatě stačí. ()

Po čem (asijské) ženy touží

Po čem (asijské) ženy touží

04.06.2010

Čínský scénárista a režisér Chen Daming se rozhodl vrátit Hollywoodu „remakový úder“. Už tento týden začne s rozpočtem 5 miliónů dolarů natáčet předělávku romantické komedie Nancy Meyers Po čem ženy… (více)