průměr opravdu ve všem, průměrný origin, průměrně napsané postavy, průměrně zahrané postavy, průměrná akce (no, tady by to bylo už i podprůměrné) a průměrný záporák. Škoda, FF patří v Marvel vesmíru k předním uskupením a má plno dobrých a zajimavých dobrodružství, dát to Storymu nebylo nejštastnější rozhodnutí a vlastně netuším, koho takováto věc vůbec mohla napadnout. No, nad rozlitým mlékem ale nebudu brečet, snad se to nějakým tím restartem podaří jednou napravit.. PS: Ten, co hraje Bena Grimma, je vysloveně k smíchu a Alba je hezká postavička, ale Storm si zaslouží přece jenom trošku výraznější ztvárnění..(3.7.2012)

No prislo mi, jak kdyby si z toho Story delal srandu a celej film natocil skoro jak komedii. Coz v tomhle pripade neni zas tak na skodu, je to prvni dil, takze tu mame klasicky zrod superhrdinu a seznamovacku a akci je venovano jen malo prostoru, ale prave diky tomu, ze to je cely toceny s vtipem a nadhledem, tak to docela dobre funguje. Stejne se typek se vsim natahovacim, typek se vsim kamennym, typek se vsim ohnivym a zenska se vsim neviditelnym nedaj brat moc vazne. Co se tyce herecky sestavy, po herecky strance to je fakt mizerie, ale postavy jsou nastesti sympataci, Evans se na hlaskare hodi a Alba je sexy. Ale zato zaporak se poved, McMahon prakticky nema chybu. No a co se tyce triku, vetsinou jsou docela obstojny, akorat triky pana natahovaciho jsou dost spatny a pan sutrak proste vypada jak tlustoch v gumovym obleku. Takze celkove zabavna a malo akcni komiksova jizda, s nekolika nelogicnostma (kdyz clovek zkameni ma o prst min?), ktera kdyz se nebere vazne, tak dokaze dost dobre pobavit.(31.3.2009)

Zmutovaný Hellboy, nejnovější generace Gumídka, vášnivý snowboardista Pták ohnivák, Plechoman, a jedna opálená rajda, co je děsivě sexy i neviditelná. Toť novodobí členové Party hic. Polovičku filmu zjišťují svůj fantasmagoriální upgrade, pak se chvilku hádají mezi sebou, a nakonec si to rozdají na ulici. Bohužel nedošlo na sex. Jen si to představte, jak nažhavený Pták Ohnivák spolu s natahovacím Gumákem, a Mužem se železnou maskou a s ocelově tvrdým kolíkem nahánějí neviditelnou Jessicu... Proč já tomu vlastně dal tři hvězdy? Áha, Jessica...(13.11.2011)

• Gemini

Mladistvá verze X-menů, která stojí na Jessice Alba...nebo Albě, to je fuk, každopádně pro dospělejší než dvanáctileté publikum je to o ničem. Jedině snad kdyby šlo o Fantastickou Trojku s miss Alba a jejím jednovaječným dvojčetem, by se dalo uvažovat o vyšším hodnocení;) 20% a díky jakési vyšší moci, že do stolu podstrčila sudoku, jinak bych sledováním této ryze popcornové "zábavy" zcela promrhal hodinu a tři čtvrtě:)(5.7.2007)

Taký priemer. Dosť ma to aj mrzí lebo komiksové filmy mám veľmi rád a hoci predlohu nepoznám, mám skôr pocit, že je F4 skôr rodinným filmom ako akčným komiksovým blockbusterom. Ale krivdil by som, keby som tvrdil, že je to vyslovene zlý film. Je to aj zábavné, je tam Jessica Alba a sú tam aj akčné scény, hoci ich je menej ako v prípade Iron Mana 2, aj keď tam sa to dá ospravedlniť, lebo ten je po stránke deja a zábavy ďaleko v predu, takisto aj po stránke vizuálnych efektov. F4 je síce blockbuster, ktorý rýchlo vyšumí a na komiksovú parádu nabitú akciou, vtipom a nejakou zápletkou môžeme rovno zabudnúť. A to na takýto typ komiksového filmu dosť veľká škoda.(9.5.2009)

• - Filmová adaptace Fantastické čtyřky se připravovala více než deset let. (Bauer)

• - Ve scéně, kdy Sue (Jessica Alba) zadržuje ohnivý vír, teče jí krev z nosu. V dalším záběru není ale po krvi ani stopa. (Terva)

• - Během scény, kde hasiči jedou na Brooklynský most, je řidič hasičského vozu bez helmy, ale v další scéně, kde vozem nabourá,už na hlavě hasičskou helmu má. (filmsim)