• DaViD´82

O kvalitách myslím nejlépe vypovídá již to, že nejlepší složkou filmu je naprosto nenápaditá tuctová hudba. Nechce se ani věřit, že za tímto paskvilem stojí scenárista formátu Marka Frosta. Možná bych to vzal na milost jako naivní béčkový popcorn. To by ovšem musel být alespoň slušně odsýpající s dobrou akcí. Jenže kde nic tu nic. Jsou zde všehovšudy dvě akční scény. A to navíc ta první na mostě je jedna z nejhorších scén, jakou jsem kdy v rádoby ačkové produkci viděl. Fantastická čtyřka je vysokorozpočtová soap-opera v komiksových kulisách. Až na ten detail, že i produkce s Natalií Oreiro je záživnější. Nutno dodat, že to ve mě postupně "dohnívá" až k chuti dát tomu hodnocení nejnižší.(15.1.2008)

Forma zvítězila nad obsahem. Na tomto filmu jde jasně vidět, co zmůže hodně velký rozpočet, ale nekvalitní příběh. Já se u toho nudil DOST a musím se přiznat, že tohle je jeden z mála filmů, u kterého jsem uvažoval, že jej vypnu. Nestalo se a jsem celkem rád, ta finální bitva patří určitě k tomu lepšímu, co ve filmu uvidíte. Tu 3 * dávám jen za celkem obstojné hlášky. A nechápu, co všichni vidí na Jessice Alba. Znám mnohem hezčí a co je důležitější talentovanější herečky.(24.5.2008)

• Isherwood

Dějově přiblblá slátanina, jíž levácké režijní zpracování posílá ještě níž. Necitlivý střih dělá jednu logickou díru za druhou a pohromadě to drží jenom silou opulentního vizuálního zpracování, které muselo spolknout většinu stomilionového rozpočtu. Jenomže ani trikové sekvence, k nimž jednoznačně patří skvělá kamera Olivera Wooda, nedokáží nijak popřít vlastní samoúčelnost. Obsahová stránka je neskutečně prázdná a komediální prvky mohly raději ustoupit alespoň kapičce psychologického pozadí jednotlivých postav, z nichž nejvíce zaujme kamenný Ben, v podání skvělého Michaela Chicklise, který by (objevit se v lepším filmu) dokázal skvěle konkurovat i Hellboyi Rona Perlmana, protože spojení klasického latexu s hereckým charismatem je to jediné, proč opravdu stojí jinak příšernou Fantastickou čtyřku vidět.(27.9.2005)

• Tsunami_X

Vlažný úvod nepostrádající šmrnc televizního pilotu, hodina a něco absolutně zbytečně promrhané suroviny a závěr bez jakéhokoliv finále, působící jako špatný vtip. Díky bohaté čtenářské základně a dobře zvládnuté reklamní kampani tady máme letní hit jako víno a zmateného diváka, namlsaného kvalitativně naprosto rozdílnými počiny se základem v papírových sešitech. Báječní a bohatí špásují s hasiči z New Yorku a celá rodina se u toho skvěle baví.(3.10.2005)

Ten film má strašně debilní scénář, kterej nutí dělat hlavní postavy uplně nesmyslné věci (svlékání Alby na mostě - proč?) a dává jim do pusy stupidní dialogy (naprostá většina)! Akční scény a efekty nejsou špatné, to je ale s takovým rozpočtem pochopitelné! Samotná čtyřka je banda nesnesitelných postav, kterým rozhodně nemám důvod fandit! Jejich představitelé nemají charismatu ani za mák a Julian McMahon jako Dr. Doom je spolehlivě strčí do kapsy a to rozhodně nejde o nějakého supercharismatického záporáka typu Jokera! Je to dětinské, chybý tomu temná stránka jako u Batmanů, skutená romantika jako u Spidermana, týmová práce jako u X-Men atd! Chybí tomu všechno, co má mít dobrý komiksový film pro lidi starší dvanácti let! Jenže já na to koukal v šest ráno při uspávání dítěte a na tu situaci to byl film vskutku ideální! Bavil jsem se a nemusel jsem dávat pozor!6/10(29.12.2007)

• - Na roli Reeda Richardse dělali konkurz George Clooney a Brendan Fraser, na Johnnyho Storma si brousil zuby Paul Walker. Slušná bitka byla i o postavu Sue Storm, zúčastnily se jí Elisha Cuthbert, Kate Bosworth či Noami Watts. (imro)

• - Ve scéně, kdy Sue (Jessica Alba) zadržuje ohnivý vír, teče jí krev z nosu. V dalším záběru není ale po krvi ani stopa. (Terva)

• - Filmová adaptace Fantastické čtyřky se připravovala více než deset let. (Bauer)