Fantastická čtyřka sice působí vedle některých svých komiksových kolegů tak trochu nevyzrálým dojmem, zábavnost se jí však upřít nedá. Víc se ale z tak prostého příběhu asi vymlátit nedalo, tak buďme rádi, že to dopadlo alespoň takhle. Někdo mluví o velkém potenciálu, někdo Fantastickou čtyřku zatracuje už od začátku. Já jí dávám šanci a doufám, že pokračování bude opět milou, poctivou a především nenáročnou rodinnou zábavou.(26.8.2008)

• DaViD´82

O kvalitách myslím nejlépe vypovídá již to, že nejlepší složkou filmu je naprosto nenápaditá tuctová hudba. Nechce se ani věřit, že za tímto paskvilem stojí scenárista formátu Marka Frosta. Možná bych to vzal na milost jako naivní béčkový popcorn. To by ovšem musel být alespoň slušně odsýpající s dobrou akcí. Jenže kde nic tu nic. Jsou zde všehovšudy dvě akční scény. A to navíc ta první na mostě je jedna z nejhorších scén, jakou jsem kdy v rádoby ačkové produkci viděl. Fantastická čtyřka je vysokorozpočtová soap-opera v komiksových kulisách. Až na ten detail, že i produkce s Natalií Oreiro je záživnější. Nutno dodat, že to ve mě postupně "dohnívá" až k chuti dát tomu hodnocení nejnižší.(15.1.2008)

• Hellblazer

Maximálne nepodarený film, ktorý je zlý aj v kategórii americká blbosť. Otrasný scenár s úbohými dialógmi, nezvládnutá réžia ( však sa to dalo čakať ) a trápne herecké výkony ( Jessica opäť nepredviedla herectvo/ aj to sa dalo čakať ). Postavy sú len načrtnuté a predovšetkým hlavná záporná postava je plochá ako pravítko. Prečo 1*? Pre jednu scénu - Jessica v spodnom prádle na moste.(24.11.2005)

Vzhledem k reakcím okolí celkem příjemné překvapení! Jasně, scénář nestojí za moc a celková snaha udělat film i pro ty menší děcka mi vadila, ale jako celek to ušlo: sympatické obsazení, solidní režie, skvělé triky, vysoké tempo. Druhý díl by mohl být bomba, kdyby ho pevně sevřela do pazourů nějaká osobnost...(6.5.2006)

• Lateef

Tomuhle nerozumím ... oblečete pár neherců do přiléhavého kostýmu, namlátíte jim palicí na hrudník kolečko se čtyřkou, necháte je několik desítek minut zmateně pobíhat před kamerou a shrábnete výdělek přes 300 miliónů...pěkné, že??...chápu, že jsme svědky skoro invaze komiksových adaptací(když tak vydělávají, že??), ale pokud spatří světlo světa takováhle zplácanina, měl by si to někdo pěkně odskákat...a já vím kdo!!...páni scénáristé Frost a France po nocích místo psaní totiž pařili plejstejšny, protože tenhle film nemůže mít ani stránku scénáře...100 miliónový rozpočet musel padnout převážně na triky, protože to je to jediné, co tuhle komiksovou kravinu drží nad propastí zapomnění...v teaserech a v trailerech stále dokola omílaná slavná scéna Thing vs náklaďák je sice technicky výborná, ale stejně jako ostatní slušné triky nemůže zaclonit hrubou nedokonalost filmového zpracování...a to se prosím pěkně točí dvojka...pane Gruffudde, mohl byste mě svou dlouhou paží vysadit na Měsíc, abyste mě ušetřil druhého dílu?? 100 miliónů dolarů(rozpočet)/330 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(7.9.2006)

• - Chris Evans ve většině dialogů improvizoval. (Aknah)

• - 100-milionový popcorn od Foxů vytrhl návštěvnost amerických kin z 20-měsíčního propadu, když debutoval (8. – 10. 7. 2005) na špici žebříčku se sumou 56,1 mil. dolarů. Silná konkurence ale už o týden později zapříčinila pokles Fantastické čtyřky až na třetí příčku s 59% snížením výdělků. 4-týdenní obrat filmu se vyšplhal na 143,7 milionu. (imro)

• - James Gandolfini byl zvažován do role Bena Grimmera (The Thing). (Aknah)