Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Vynálezce, astronaut a vědec Dr. Reed Richards (Ioan Gruffudd) stojí jen krůček od uskutečnění svého celoživotního snu - expedice do středu kosmické bouře. K Reedově kosmické výpravě se připojuje jeho nejlepší kamarád, astronaut Ben Grimm (Michael Chiklis), vedoucí genetického výzkumu a Reedova bývalá přítelkyně Sue Storm (Jessica Alba) a také její horkokrevný mladší bratr, pilot Johnny Storm (Chris Evans). S hlavním sponzorem celé výpravy, Victorem Von Doomem (Julian McMahon), za zády se vydávají na nejdůležitější expedici svého života. Mise probíhá zdárně až do okamžiku, kdy Reed zjistí, že se mýlil v odhadu rychlosti blížící se bouře. Během několika minut je vesmírná stanice pohlcena mraky kosmické radiace, které způsobí závažné změny v genotypu všech členů posádky. Jejich DNA je nevratně pozměněna. a stejně tak jejich budoucnost. Důsledky mutací se začnou projevovat brzy po návratu na rodnou planetu: Reed získá schopnost libovolně natahovat své tělo a jako vůdce celé skupiny získá přezdívku Mr. Fantastic. Sue - nyní Invisible Woman - se dokáže zneviditelnit a vytvářet pevná silová pole. Johnny se díky své schopnosti vzplanout a kdykoliv vzlétnout stane známým jako Human Torch. A Ben, jehož transformace je nejvíce šokující, se promění v nadlidsky silné monstrum s oranžovou kůží, která je tvrdá jako kámen - Thing. Tyto genetické mutace se jim společnými silami podaří obrátit v obrovské přednosti. Rozhodnou se využít svých výjimečných schopností k tomu, aby překazili zlomyslné plány nyní také zmutovaného Dr. Dooma a ochránili obyvatele New Yorku před všemi dalšími nebezpečími, která by je mohla ohrozit. Astronauti. Hrdinové. Celebrity. Pro celý svět jsou Fantastická čtyřka. Sobě navzájem jsou si rodinou... Fantastická čtyřka je založena na nejdéle vydávaném komiksu z produkce nakladatelství Marvel, který v průběhu let zaslouženě získal pomyslný titul nejlepší komiks na světě. V poslední době se dočkalo filmových adaptací několik dalších komiksů Marvelu - za zmínku stojí především X-Men a Spider-Man. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (3)

Trailer 2

Recenze (567)

Phobia 

všechny recenze uživatele

Kdyby mi bylo deset, maximálně dvanáct, nejspíš by se mi tenhle snímek líbil: jednoduchý, plytký příběh, "cool" hrdinové, spousta akce, spousta efektů, spousta barev, spousta dětinského vtipkování, dobro a přátelství poráží zlo... Jen mě to vyrušovalo při čtení. Nelámu však hůl nad "Fantastickou čtyřkou", senilita je údajně v některých aspektech podobná infantilitě, třeba se mi film za 50-60 let bude líbit;-). 39% ()

Lateef 

všechny recenze uživatele

Tomuhle nerozumím ... oblečete pár neherců do přiléhavého kostýmu, namlátíte jim palicí na hrudník kolečko se čtyřkou, necháte je několik desítek minut zmateně pobíhat před kamerou a shrábnete výdělek přes 300 miliónů...pěkné, že??...chápu, že jsme svědky skoro invaze komiksových adaptací(když tak vydělávají, že??), ale pokud spatří světlo světa takováhle zplácanina, měl by si to někdo pěkně odskákat...a já vím kdo!!...páni scénáristé Frost a France po nocích místo psaní totiž pařili plejstejšny, protože tenhle film nemůže mít ani stránku scénáře...100 miliónový rozpočet musel padnout převážně na triky, protože to je to jediné, co tuhle komiksovou kravinu drží nad propastí zapomnění...v teaserech a v trailerech stále dokola omílaná slavná scéna Thing vs náklaďák je sice technicky výborná, ale stejně jako ostatní slušné triky nemůže zaclonit hrubou nedokonalost filmového zpracování...a to se prosím pěkně točí dvojka...pane Gruffudde, mohl byste mě svou dlouhou paží vysadit na Měsíc, abyste mě ušetřil druhého dílu?? 100 miliónů dolarů(rozpočet)/330 miliónů dolarů(výdělek celosvětově) ()

Reklama

Frajer42 

všechny recenze uživatele

Scénář napsala nějaká píča, protože to je něco úděsného, ohraného a debilního. Nicméně, postavy jsou skvěle obsazené a své role zmákli na výbornou a dokázali tak i z hovna uplést bič. Ve výsledku tedy vznikla jednohubka, na kterou se podívat bez újmy na zdraví rozhodně dá. Záležitost ryze pro děti, nebo pro ty, kteří mají to štěstí, že se ve skrytu duše dětmi stále cítí být. Za nejúžasnějšího uživatele této databáze a největšího odborníka pálím slabší tři kousky. Mnohem lepší než kupříkladu dementní remake z roku 2015. ()

Anderton 

všechny recenze uživatele

Ak máte pod dvadsať a mali ste problém s dokončením strednej školy, Fantastic four sa vám bude páčiť. Ak máte nad dvadsať a maturita bola prechádzka ružovou záhradou, nemá význam tomuto filmu venovať ani minútu. Cieľové publikum je v tomto prípade jasne dané, takýto exemplárny príklad kalkulu je aj na Hollywood dosť ojedinelý. Ak by sa vám náhodou nejakým zvráteným spôsobom film páčil, asi by to bolo spôsobené rozprávkovými, extrémne plochými postavami. ()

Zíza 

všechny recenze uživatele

Už je to nějaký ten čas, co jsem to viděla. Vím, že Chris Evans je kus a jezdí tu na motorce. Vím, že pokud jste gumovej (Luffyyyyy :-D) a dojde toaletní papír, natáhnete se do vedlejší místnosti pro novej. Vím, McMhahon byl lepší záporák v Čarodějkách. Vím, že Jessica umí zmizet, ale má slabost pro gumy. Vím, že lidé umí zkamenět po zasažení vesmrnou radiací neznámé povahy. Zfilmovaný komix, který má (momentálně) 54%. To opravdu ještě musím dodávat? ()

Galerie (90)

Zajímavosti (36)

  • Během scény, kde hasiči jedou na Brooklynský most, je řidič hasičského vozu bez helmy, ale v další scéně, když nabourá, už na hlavě hasičskou helmu má. (filmsim)
  • Minutovou sekvenci, ve které se Johnny Storm (Chris Evans) změní na ohnivou kouli a přeletí nad Manhattanem, vyráběli 4 měsíce. (imro)

Související novinky

Záporácká týmovka od Marvelu našla režiséra

Záporácká týmovka od Marvelu našla režiséra

10.06.2022

Nejdůležitějším projektem Marvelu v příštích pár letech bude podle všeho reboot Fantastické čtyřky. Do třetice všeho dobrého to totiž chce mít Kevin Feige správně, a podle posledních drbů by se… (více)

Nová Fantastická čtyřka má režiséra

Nová Fantastická čtyřka má režiséra

11.12.2020

Studio Disney včera mělo schůzi investorů a krátce na to rozbilo internet naprosto drtivou náloží nových oznámení. Mezi těmi největšími? Reboot Fantastické čtyřky tentokrát konečně pod dohledem… (více)

Kevin Hart si zahraje Monopoly

Kevin Hart si zahraje Monopoly

19.01.2019

Ve světě, kdy svůj vlastní film dostaly už i chatovací emotikony, není žádným překvápkem, že se filmového zpracování dočká i slavná desková hra Monopoly. Film je přitom v plánu už řadu let, teprve… (více)

Dohodnuto! Disney kupuje Foxy

Dohodnuto! Disney kupuje Foxy

28.07.2018

Konečné rozhodnutí padlo a studio Disney tak definitivně pořizuje 21st Century Fox za cenu 71,3 miliard dolarů. S obchodem souhlasilo 99 % akcionářů obou společností, vyjímaje jednoho akcionáře… (více)

Reklama

Reklama