Taneček přes dvě pekla (TV film)

Pohádka / Hudební

Československo, 1982, 59 min

• argenson

Míval jsem kdysi sousedku, která mi vždycky k pohárku vína pouštěla na videokazetě tuhle pohádku, že je to hrozná bžunda. Od tý doby to nesnáším :-)(21.8.2016)

• Gemini

Jedna z těch tuctovějších studiových osmdesátkových "pod hodinu" pohádek obložených papírovými kulisami a proložených spoustou písniček, které jsou podstatně slabomyslnější a nevýraznější než třeba v Co Takhle Svatba, Princi. A kriticky vzato, i ty písničky jsou spíš do hudby mluvené slovo. Za zapamatování nestojí skoro nic, kromě toho, že tu moderní čertice trsají na disko hudbu, a že tu Jitka Molavcová, Naďa Konvalinková a Jana Paulová vypadají velmi mladě (však taky 1982;)) a nosí vcelku přiléhavé overaly:) Není to nic, co by uráželo, a ve své třídě je to čistý průměr, takže asi 50%.(25.12.2012)

• WANDRWALL

To se ještě dalo na Konvalinkovou dívat. Pak volný mentální a fyzický pád. Kdysi mě ta poháka pobavila.(8.8.2010)

Trávníček si stále drží post mládence, který dámám a dívkám učaruje...(14.8.2008)

Jeden bere, druhý dává, třetí vynáší, tak to je a tak to chodí při mariáši... Jedna z nadprůměrných televizních pohádek, které mají šanci něco říct i dnešním dětem. 83%.(4.8.2008)