Epizody(26)
-
Alte Freunde (E01)
-
Schmutzige Geschäfte (E02)
-
Vor dem Seegericht (E03)
-
Angst um Uwe Jensen (E04)
-
Harry und Henry (E05)
-
Ein neues Zuhause (E06)
-
Sturm in der Biskaya (E07)
-
Hochzeitsglocken (E08)
-
Marthas Geheimnis (E09)
-
Am Zoll vorbei (E10)
-
Kleine Fluchten (E11)
-
Katerfrühstück (E12)
-
Abschied (E13)
-
Das Testament (E14)
-
Schatten der Vergangenheit (E15)
-
Wiener Romanze (E16)
-
Karriereträume (E17)
-
Verzweifelte Suche (E18)
-
Ist es Liebe? (E19)
-
Zarte Bande (E20)
-
Schummeleien (E21)
-
Jambo Kenia (E22)
-
Zerbrochene Träume (E23)
-
Blinde Passagiere (E24)
-
Einbrüche (E25)
-
Heimkehr (E26)
Hrají
Ursula Lingen
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Starej (1977) (seriál)
Gisela Trowe
Německá říše
Nejlepší seriály:
Pusinka (1997) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Donna Leonová (2000) (seriál)
Edwin Noel
Německá říše
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Philipp Moog
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Wolfgang Völz
Nejlepší seriály:
Raumpatrouille - Die phantastischen Abenteuer des Raumschiffes Orion (1966) (seriál)
Disneyland (1954) (seriál) - a.z.
Jim Knopf (2000) (seriál)
Stephan Orlac
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Antje Hagen
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Till Demtrøder
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Král ze St. Pauli (1998) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Fabian Harloff
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Hans Quest
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Lisa Martinek
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Julia Biedermann
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Marie Bäumer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Napoleon (2002) (seriál)
Hotel Adlon (2013) (seriál)
The Team (2015) (seriál)
Daniela Ziegler
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlínská mise (2016) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Alles außer Mord! (1994) (seriál)
Patrick Ryecart
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Koruna (2016) (seriál)
Podfukáři (2004) (seriál)
Doctor Who (1963) (seriál)
Ferdinand Dux
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Lutz Mackensy
Německá říše
Nejlepší seriály:
Jim Knopf (2000) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Jona Mues
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Sabine Hahn
Německá říše
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Kristina Walter
Rakousko
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)