Hříšný tanec 2

• USA Dirty Dancing: Havana Nights (více)

Když mladá Katey přijede s rodiči na Kubu, netuší, že zde objeví nejen vášeň pro tanec, ale i velkou lásku. Osudovým se jí stane setkání se sympatickým číšníkem Javierem. Mladý pár se spolu tajně schází v nočním klubu a trénuje na prestižní soutěž v tanci... Píše se rok 1958 a na Kubě vrcholí revoluce proti prezidentu Batistovi. Na Kubu přijíždí Bert Miller se svou ženou Jeannie a dvěma dcerami Susie a Katey. Katey se pomalu rozkoukává a podaří se jí nechtěně strčit do číšníka Javiera s tácem plným pití, který je za vylití potrestán. Druhý den ujede Katey autobus a Katey musí ze školy pěšky, což není zrovna bezpečné. Naštěstí Katey potká Javiera, který jí nabídne doprovod a Katey se dozvídá i o životě obyčejných lidí. Katey je pozvána Jamesem Phelpsem do tanečního klubu, ale od Javiera se dozví o tanečním klubu La Rosa Negra, kam chodí tančit Kubánci a s Jamesem tento klub navštíví. Když z klubu odjíždějí, James si na Katey dovoluje a Katey se vrátí do klubu. Javier doprovodí Katey k hotelu, ale druhý den dostane v práci výpověď, protože zaměstnanci se nesmí s klienty stýkat a v hotelu se dozvěděli o jeho noční procházce s Katey. Katey chce Javierovi pomoci a jde za ním, aby mu navrhla účast v taneční soutěži, kde vítěz získá pět tisíc dolarů. Javier je nejprve skeptický, ale nakonec začnou s Katey trénovat. Katey se před rodiči vymlouvá na Jamese, kterého donutila, aby ji kryl. (TV Prima)

Ditulka

možná kdyby to bylo natočeno jako uplně jiný film..ale jako Hříšný tanec 2..tak to dopadá, když chce někdo napodobit klasiku..stejně tak jako např. u Pomády..hudba je uplně o ničem, žádná romantika, klasa..a herci: chlapec vypadal tak na 16, děvče o pár let starší a větší, s velkým zadkem..jak to můžete srovant s vyspělými Swayzem a Bejby? :o) ()

Blažena odpad!

americký sen na Kubě, povrchní, zjednodušené vykreslení poměrů za kubánské revoluce + milostný příběh pipky a "drsného" kluka, co ví, jak si užívat života. trapné, trapné, trapné! ()

Rosie

Nepříliš povedená ,,kopie" originálu. Hlavní hrdinka mi absolutně nesedla, tahle kostnatá žirafa má do roztomilé nenápadné Jennifer Grey hooodně daleko. Dávám 2* jen díky atmosféře Kuby, relativně hezkýmu obličeji Diega Luny a ten tanec,...no i když bez notné dávky erotiky a vášně, tak přece jen, chvilkama to je docela hezký tanec. ()

mixerik

Zakaždým je pokračovanie filmu menej než jeho prvá časť. No toto chabé napodobenie, bolo naozaj úbohé. Žiadna myšlienka, nič! Len chudák a princezná....Neviem o čo tvorcom filmu šlo, no senzáciu z hriešneho tanca teda neurobili a tanec v tejto časti ani nie je hriešny....no proste pre mňa je tam tá jedna hviezdička za to, že som to dokázala dopozerať dokonca. ()

pavont

Guy nam predviedol ako sa pochovava legenda a zakryva sa 3metrovou vrstvou betonu. Pribeh, dialogy, herci a ani hudba nestoji za nic. Tanecne cisla su slabe a stale rovnake. Neda sa to porovnat s jednotkou a neda sa to porovnat s nicim. ()

Hellbilly

Odkedy som sa naučil tancovať(a salsa je jedným z mojich obľúbených tancov), tak viem doceniť choreografiu a tanečnú drinu aktérov. Takže pekné 3* ()

Hanquita

Hříšný tanec je klasika, vo tom žádná... Ale klidně si mě kamenujte, mně se dvojka líbila! Samozřejmě, že je to úplně jiný film, a možná vlastně i trochu jiný žánr, protože tohle je už naprosto neškodná pohádka... Ale i tak jsem se bavila, i když je to možná i tím, že cokoli "latino" mi vlévá krev do žil - horká Kuba, salsa i roztomilý Diego Luna... :-) Neznám příjemnější oddychovku... ()

dennuska

Všichni jsme asi čekali, že se to bude snažit napodobit původní trhák. Ale tohle bylo jak přes kopírák! První scéna v autě s knížkou, scéna s hřebenem, atd.. Takže bychom tomu tedy mohli říkat nová verze, ale stejně to tuhle splašku nezachrání. Místo eventuálního zlepšení příchází akorát kýčovité nic s nezajímavými herci, horší hudbou, lehce podprůměrnou kamerou a postava Patrika Swayzeho jako učitele působí spíš směšně. ()

BlackMolla

Hříšný tanec 2 je sice úplně něco jiného než jednička, ale i tak se mi to moc líbilo. Zajímavý děj, nádherný tanec, krásná hudba a sympatičtí herci. ()

Pythonator odpad!

...a všechny romantické roztančené duše a gayové tančí a tančí a tančí. A já se neprotančil touhle sračkou až do konce a musel jsem to vypnout. ()

marien1039

Ani jednička není žádná sláva, ale tohle je otřesné snad téměř ve všem kromě samotného tance. Hubený a zakrslý Diego Luna by se ještě dal zvládnout, ale tato nová nijak zvlášť charakterně výrazna "Baby - Katey" může být jakkoliv pěkná, ale možná to přijde jen mně, ale ta holka měla pořád otevřenou pusu. Snažila se vypadat přitažlivě nebo jen stála a měla vypadat neutrálně, ale jako by její záměr byl, pochytat do úst všechny mouchy v okolí. Salsu mám radši než mambu, ale pravda, že mi pohled na ožralé tancující a upocené Kubánce není ani trochu příjemný. A hudba od Aguilery a Black Eyed Peace mi nejenom že nic neříká, ale dobově je absolutně mimo. Cožpak není plno příjemných písniček z té doby? ()

skepticka

Jedna hviezda za snahu a hudbu! Originál nemal mať už pokračovanie.Je to ako keby niekto napísal pokračovanie Rómea a Júlie,niečo ako trestný čin! ()