Hříšný tanec 2

• USA Dirty Dancing: Havana Nights (více)

Když mladá Katey přijede s rodiči na Kubu, netuší, že zde objeví nejen vášeň pro tanec, ale i velkou lásku. Osudovým se jí stane setkání se sympatickým číšníkem Javierem. Mladý pár se spolu tajně schází v nočním klubu a trénuje na prestižní soutěž v tanci... Píše se rok 1958 a na Kubě vrcholí revoluce proti prezidentu Batistovi. Na Kubu přijíždí Bert Miller se svou ženou Jeannie a dvěma dcerami Susie a Katey. Katey se pomalu rozkoukává a podaří se jí nechtěně strčit do číšníka Javiera s tácem plným pití, který je za vylití potrestán. Druhý den ujede Katey autobus a Katey musí ze školy pěšky, což není zrovna bezpečné. Naštěstí Katey potká Javiera, který jí nabídne doprovod a Katey se dozvídá i o životě obyčejných lidí. Katey je pozvána Jamesem Phelpsem do tanečního klubu, ale od Javiera se dozví o tanečním klubu La Rosa Negra, kam chodí tančit Kubánci a s Jamesem tento klub navštíví. Když z klubu odjíždějí, James si na Katey dovoluje a Katey se vrátí do klubu. Javier doprovodí Katey k hotelu, ale druhý den dostane v práci výpověď, protože zaměstnanci se nesmí s klienty stýkat a v hotelu se dozvěděli o jeho noční procházce s Katey. Katey chce Javierovi pomoci a jde za ním, aby mu navrhla účast v taneční soutěži, kde vítěz získá pět tisíc dolarů. Javier je nejprve skeptický, ale nakonec začnou s Katey trénovat. Katey se před rodiči vymlouvá na Jamese, kterého donutila, aby ji kryl. (TV Prima)

endoskop

Pokračovanie slávneho predchodcu sa zaraďuje do skupiny mnoha tanečných filmov, ktoré nemajú čo ponúknuť a v každom ide skoro o to isté. Jedinou výhodou oproti tým ostatným filmom je účasť (aj keď nie veľká) Patricka Swayziho. ()

BlackVelvet odpad!

Nezlobte se na mne, ale tohle se snad s jednickou neda ani srovnavat. To proste neni sequel, ale uplne jiny film, ktery jen tezi se slavneho nazvu. Herci nanicovati, exoticke prostredi naprosto nevyuzite, hudba proti Dirty Dancing fakt nechytlava a nevyjimecna. Ach jo, fakt se divim, ze Patrick Swayze kyvnul na mensi roli. Zbytecnost. ()

J.J.1972

Na rozdiel od original DirtyDancing toto nemalo ani spad, ani erotiku, ani tanec, ani pritazlivych hercov, ani ich vykony...jedna hviezda akurat za kubano hudbu... Na rozdiel od original DirtyDancing vidiet druhykrat "dvojku" by bolo zbytocne utrpenie.... ()

trojkolka

Alá pokračování, ale je to prostě něco jiného. Do prvního dílu mě vrací záběr na novou "baby" v autě, moment s pohledem na Patricka Swayzeho (protože jinak se to nazvat nedá, je ho tam opravdu málo) a pak jeden okamžik se záběrem na pláž, kdy se tam malinko v obměně vtírá stará melodie hříšného tance. Jinak atmosféra, prostředí a hudba se mi líbí, ale je tam to ALE... ()

DK197

Mně se tenhle počin těžko hodnotí. Herecké obsazení nebylo špatné, soundtrack naprosto boží, ale... Tak nějak brzy zapomenu, o čem to kromě tance bylo, asi. Navíc trailer zavádí, že se tam skutečně hodně tancuje. Ale ono jde jen o shluk tanečních sestřihů. (Zato ale povedených, musím uznat.) Posledním pozitivem tedy zůstává už jen ten Patrick Swayze. ()

hladovyjelen

Já to nechápu! Jak můžou všichni nevidět, co má tenhle film do sebe? Dobře, možná to chápu a moje zalíbení je spojené s dětstvím a neustálým přetáčením a koukáním stále dokola. Ale stejně, když se na film dívám dneska, miluju ho. Tanec je vášnivý, pár má chemii a celé je to tak správně magicky okoukané, že se mi to prostě musí líbit. Neměnila bych na tom jedinou věc. ()

Kivis

Zasazením na Kubu v období revoluce dostává tenhle jinak naprosto tuctový a klišovitý příběh aspoň trochu šťávu a náznak originality. Takže když čekáte utrpení, jste na konci mile překvapení, že to sice opravdu za moc nestálo, ale zároveň jste se nemuseli propadnout hanbou, že to sledujete, skrz sedačku. ()

semo99

Paradna hudba, uzasny tanec, jemne maznute na pozadi historickych udalosti... taka priemerna tanecna love story ale hej, toto je Dirty Dancing a za 5 minut Patricka a tu hudbu proste musim dat 4!!!! ()

HHOKY

Nebudu ani vypisovat,že to byla kopie jedničky,protože to je naprosto jasné.Romola garai mi moc neseděla,Diego Luna byl velmi dobrý.Pěkná hudba a navíc-když jsem viděla "stoletého" Patrica,musela jsem se smát a jen vzpomínat na "jedničku".I přesto,snímek neurazí,ani nenadchne nikoho,kdo někdy v životě viděl hříšný tanec 1,což jsou snad všichni. ()

Isirian

asi že jsem holka a že jsem to viděla v autobuse během hodně únavný cesty že Španělska, ale mě se to líbilo. v podstatě víte od začátku do konce, jak to bude, ale pár momentů mě opravdu překvapilo a na rozdíl od prvního filmu to nebylo tak slaďoučce naivní. ()

sa.r.da odpad!

Tak tahle v pořadí druhá (blonďatá) Baby bude vždycky jen sedět v koutě... Baby a Johny jsou prostě jen jedni... Stejně tak Hříšný tanec....Todle je jen dost blbej pokus...:( ()

nogi

Zase tanec. Tentokrát ale lepší hudba než v prvním dílu. Moc se mi líbí i místo a čas, má to skvělé načasování a všechno do sebe zapadá. Soundtrack je opravdu exelentní, tanec výborný, příběh taky nepokulhává... ()

FireFox

Tak to se nepovedlo. Diego Luna je tu absolutně necharismatický a ta kobyla co s ním hraje je děsná. Příběh plytký. Neříkám, že jednička byla bůhví co, ale byla první a originální, neskonale líp obsazená, no prostě jednička. ()

Iscariot

Když jsem četl komentáře ostatních, většina z nich srovnávají dvouj s jedničkou, omývají dokola božského Patrika atd. Já se na film dívám jako na celek, na latinskoamerickou hudbu a na tanec. Pozadí revoluce společně s americkou kráskou dodává filmu zvláštní charisma, vyrovnávání se z jinou kulturou a žívotní úrovní. Pokud chcete z filmu něco mít, nesrovnávejte jedničku se dvoujkou. ()