Pomáda 2

Grease 2

Komedie / Muzikál / Romantický

USA, 1982, 115 min

TV/// Obsazení 6/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Choreografie 4/10/// +mladá Michelle Pfeiffer, zaujme Maxwell Caulfield a jistě nepřehlédnete Christophera McDonalda, poslouchatelné písničky, slušné texty -tehdejší móda a výrazy, jak mohou hrát uhrovité puberťáky dospělí třicátníci to nepochopím, slabší příběh než v prvním filmu, slabá taneční choreografie, o tanec tu opravdu nejde/// Ze začátku jsem z toho odvázanej nebyl. Děsná móda s přílišným přehráváním začínajících herců mě přímo odrazovala. Jenže s přibývajícími minutami jsem pronikal do příběhu i do hudebního žánru, který nám tento film nabízel a v závěru jsem se přistihl jak se celkem dobře bavím, podupávám si do rytmu a čekám na další hudební vsuvku. S odstupem skoro třiceti let tohle pokračování nevyzní tak špatně jak většina míní./// Celkem 63%///(11.2.2011)

• Paity

Pomáda 2 neměla šanci na úspěch už v době, kdy vznikla. Každý ji tehdy a stejně tak i dnes (stejně jako já) bude vždy srovnávat s jedničkou v podání Olivie Newton John a Johna Travolty. A vždy prohraje. Ano i první film nebylo bůhví co, ale zpívající Olivie a tančící Travolta to v pohodě zachránili a udělali z Pomády takový oddychový kult. Dvojka dělá ale ze sebe leda tak trapnou záležitost, která by měla být raději zapomenuta a zaváta prachem.(2.2.2012)

• Malarkey

Jednička taky byla sračka, ale aspoň se ty písničky daly zapamatovat. Jenže co je dvojka, k tomu nemám slov. Písničky strašný, textově hrozně náročný a na hovno....trošičku předchůdce rapingu mistra Hejmy...ale kdež....ten film bez tý hudby je totální hovno, jenže tady jako by ta hudba ani neexistovala.(18.2.2010)

Nevím, možná už mi z těch špatných filmů jebe, ale tady se alespoň daly nějaké písničky poslouchat, hlavní hrdinka byla prcatelná (soudím že to bude tím, že to byla mladá Mišél Frajter což je číča vskutku výstavní) a tak jsem si broukala wuuhůůů ůůůhůůů rajdr a pár dalších odrhovaček a byla ráda , že na mě nevykoukne tlustej Seagal nebo něco podobně otřesnýho, co se ve 300 nejhorších nachází. Jinak taková americká variace Bajaji bo obráceně (sem líná se mrknout kterej film vzniknul dřív ale hádám, že Bajaja) kde hrdinka chce maskovanýho HEROINA a na reálnou persónu sere skoro až do konce. Jen ten drak tam chyběl, ale byl zručně nahrazen bandou T-Birds což bylo vhodné jméno. Bird je pták, pták je kokot a tohle byla fakt banda čuráků.(13.8.2016)

Rozpočet $13,2miliónaTržby USA $15,171,476Tržby Celosvetovo $16,400,000║ nie je to až taká úplná hrôza, len už to nemá patričnú iskru, aj keď junák( Maxwell Caulfield) a lá Zac Efron v hlavnej úlohe je snaživý a v pohode, kazí mu súhru nečakane Michelle Pfeiffer, tá akosi nestíha, je citeľne ešte nezohraná v rámci herectva a aj preto jej výkona dosť nevyčnieva, dalo sa pozrieť aj keď skutočnú iskru tu len ťažko nájdete /35%/(15.10.2008)

• - Film měl být druhým ze 4 filmů a seriálu, ke kterým se budou prodávat propagační předměty. Nicméně film propadl a plány na propagační předměty také. (HappySmile)

• - Obsazeno bylo na 500 postav. (rafix)

• - Annette Funicello měla původně hrát paní Masonovou, ale odstoupila kvůli problémům s rozvrhem. (HappySmile)