Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Píše se rok 1961. Jsou to už dva roky, co hrdinové z prvního dílu Pomády ukončili svá studia. Přesto však tyto mladé dámy i pánové zůstávají typickými představiteli své doby. Stephanie se však přes léto změnila. Hledá novou lásku. Jinou než s Johnym. Objevuje se Michael, který se do Stephanie bezhlavě zamiluje. Ta ho zatím nevnímá. I další příběh vzdává úsměvný hold tehdy módním sukním, seznamování s dívkami a mladým láskám. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

(více)

Recenze (154)

Megahead 

všechny recenze uživatele

Veľa pokračovaní legendárnych jednotiek nikdy nedosahuje kvalitu prvotiny (mimo pár výnimiek) a Pomáda 2 podľa hodnotenia tiež nedopadla slávne. Avšak zlé hodnotenie na stránke CSFD je až príliš nespravodlivé. Zo začiatku ma film taktiež menej oslovil, ale potom sa film rozbehol a hlavne, išiel svojou cestou. Áno, piesne sú menej hitové, ale myslím si, že sú stále príjemné. Rovnako aj dvojka Pfeiffer a Caulfield pasujú k sebe. Oproti jednotke sú úlohy vymenené, čiže žena je rebelka a muž slušňáčik, ktorý sa z lásky k nej snaží stať rebelom a tajný frajerom na motorke. Príbeh mal pár naivných scén, ale to mala aj jednotka, takže mi to vôbec nevadí. ()

Majez 

všechny recenze uživatele

Ke konci jsem se i bavil, je to příjemně hloupoučké, a hlavní hrdinové občas vypadají, že jedničku parodují. Ale po pravdě, nebýt v prvním díle Johna Travolty, který ji hodně vyzdvihl, tak to bylo na podobné úrovni. Je fakt, že písničky nejsou tak chytlavé, ale ono, když to do vás hustí TV každý rok 4x, tak si to začne vybavovat i zarytý odpůrce rock n rollu. A navíc Michelle je fakt kočka ()

Reklama

malyLibor odpad!

všechny recenze uživatele

Musím říct, že odpad dávám jen zcela výjimečně, když je film naprosto nekoukatelný... což ovšem tohle je. Nečekal jsem, že by to dosahovalo byť jen 10% kvalit původní pomády... ale nečekal jsem ani, že to bude takhle špatné. Navíc špatný dabing, písničky bez titulků, no je to hnus, velebnosti. Nedokoukal jsem myslím ani do čtvrtiny, utnul jsem to po dvaceti minutách trápení... ()

Torision odpad!

všechny recenze uživatele

Jednička byla fakt dobrá,tak jsem nikdy neváhal si pustit dvojky,i přes to,že v ní neuvidím nikoho z bývalé party.Ale to,co jsem viděl,bylo něco tak votřesnýho,že bych z toho fakt blil.Kromě strašně kokotskýho scénáře mi vadil hlavně ten Maxwell Caulfield,protože to je tak nesnesitelně debilní herec,až to neni možný.Pro mě ten nejsmradlavější filmový odpad ()

Han22 

všechny recenze uživatele

Tak jaká je Pomáda 2, s 22% 233. nejhorší film? Inu kluci machrujou, holky jsou pipiny a slušňák se musí změnit na drsňáka, aby si ho všimla jeho vysněná kočka. Ta totiž nechce obyčejnýho kluka (i když je to největší hezoun ve škole) ale motorkáře. Tedy v podstatě totéž co první díl, jen ještě o něco pitomější. Caulfield nehraje a neumí zpívat, Pfeifferová v první větší roli je krásná, ale nehraje a zpívá průměrně. Hlavní průser je muzika - nic se nestalo hitem. Vtipné" songy jsou dementní, pokusy o dobové songy nevýrazné, balady jsou přeslazené 80s kýče (a to mám 80s balady rád) a pak je tu pár slušných 80s rockových fláků, které se ovšem do roku 1961 nehodí. K zapamatování snad jen Back To School Again. Odpad to ale není, filmařsky v pohodě, koukat se na to dá, nenudil jsem se a viděl jsem stokrát horší sračky. Dávám 2*, hodnocení na IMBD (4,5/10) je reálnější. ()

Galerie (42)

Zajímavosti (23)

  • Michelle Pfeiffer (Stephanie) se nechala slyšet, že lituje toho, že přijala roli ve filmu. Po premiéře prý nemohla uvěřit, jak moc byl film špatný. (Duoscop)
  • Obsazeno bylo na 500 postav. (rafix)

Související novinky

Prequel Pomády našel režiséra

Prequel Pomády našel režiséra

23.07.2020

Studio Paramount našlo režiséra pro svůj oznámený prequel muzikálu Pomáda. Snímek Summer Lovin’ natočí Brett Haley (V rytmu srdce, Všechny malé zázraky) scénáře od Leah McKendrick (M.F.A.). V… (více)

Pomáda se dočká prequelu

Pomáda se dočká prequelu

10.04.2019

41 let od premiéry slavného muzikálu Pomáda se studio Paramount Pictures rozhodlo pustit do práce na prequelu. Scénář píše John August (Velká ryba), příběh by pak měl pojednávat o létě, během kterého… (více)

Reklama

Reklama