V roce 1961, dva roky po absolvování hrdinů z Pomády, zastihneme na Rydellské střední škole opět povedený ročník budoucích absolventů. V módě jsou rychlé motorky, "cool" výraz a školní gangy. Patřit k "Růžovým dámám" je pro každou studentku Rydellu vyznamenáním. Ovšem "Růžové dámy" vždy neformálně patřily jako ozdoba k výkvětu pánské části Rydellu, k tzv. "T-Birds. Nejobletovanější dívkou školy je po všech stránkách sexy Stephanie Zinoneová. Největším outsiderem je naopak nováček z Anglie Michael. Mezi motorkáře v černých kožených bundách slušně vychovaný mladík s nevinným výrazem zjevně nezapadne. Ve školních lavicích je ovšem s nepředstíranou lehkostí premiantem. Když se Michael zahledí do Stephanie, jeho šance jsou mizivé. Ostatně, rada jeho dobré kamarádky zní: "Když nepatříš k T-Birds, můžeš koukat, ale ne sahat!" Stephanie má navíc oči jen a jen pro tajemného motorkáře, který ji zachránil, aniž by nechal poznat svou tvář. (oficiální text distributora)

T2

Rozpočet $13,2miliónaTržby USA $15,171,476Tržby Celosvetovo $16,400,000║ nie je to až taká úplná hrôza, len už to nemá patričnú iskru, aj keď junák( Maxwell Caulfield) a lá Zac Efron v hlavnej úlohe je snaživý a v pohode, kazí mu súhru nečakane Michelle Pfeiffer, tá akosi nestíha, je citeľne ešte nezohraná v rámci herectva a aj preto jej výkona dosť nevyčnieva, dalo sa pozrieť aj keď skutočnú iskru tu len ťažko nájdete /35%/ ()

Asia_Power

Nevím, možná už mi z těch špatných filmů jebe, ale tady se alespoň daly nějaké písničky poslouchat, hlavní hrdinka byla prcatelná (soudím že to bude tím, že to byla mladá Mišél Frajter což je číča vskutku výstavní) a tak jsem si broukala wuuhůůů ůůůhůůů rajdr a pár dalších odrhovaček a byla ráda , že na mě nevykoukne tlustej Seagal nebo něco podobně otřesnýho, co se ve 300 nejhorších nachází. Jinak taková americká variace Bajaji bo obráceně (sem líná se mrknout kterej film vzniknul dřív ale hádám, že Bajaja) kde hrdinka chce maskovanýho HEROINA a na reálnou persónu sere skoro až do konce. Jen ten drak tam chyběl, ale byl zručně nahrazen bandou T-Birds což bylo vhodné jméno. Bird je pták, pták je kokot a tohle byla fakt banda čuráků. ()

choze odpad!

Krásně zbytečné pokračování, jehož jedinou inovací je převrácení schématu jedničky - drsňačkou je Michele Pfeiffer a citlivý protějšek představuje nažehlený dovoz z Anglie. Vše co v jedničce fungovalo na jedničku, působí ve dvojce trapně a sebeparodicky a to nemluvím o velmi, velmi slabých písničkách. ()

Malarkey odpad!

Jednička taky byla sračka, ale aspoň se ty písničky daly zapamatovat. Jenže co je dvojka, k tomu nemám slov. Písničky strašný, textově hrozně náročný a na hovno....trošičku předchůdce rapingu mistra Hejmy...ale kdež....ten film bez tý hudby je totální hovno, jenže tady jako by ta hudba ani neexistovala. ()

NinadeL

Pomáda situovaná do roku 1958 patří mezi nejpřeceňovanější filmy, takže nejsem překvapená, že si tohle pokračování z roku 1961 (s nádechem 1982) vede tak "špatně". Je to kravinka, ale spousty jiných sequelů mě urážejí víc. Na odpad! to má ještě sem tam trochu kouzla, na guilty pleasure je to blbé málo. A Michelle Pfeiffer? Potřebovala první blockbuster, takže není co řešit. Odlepilo jí to od televize a to byl účel, po té už následoval De Palma. Osobně jsem byla jen překvapena množinou lidí, kteří se podíleli na obou dílech. Na první pohled mi byla povědomá Frenchy - Didi Conn, dál už jsem musela pátrat po jménech: Principal McGee - Eve Arden, Blanche Hotel - Dody Goodman, Coach Calhoun - Sid Caesar, Mr. Rudie / Mr. Spears - Dick Patterson, Eugene Felnic - Eddie Deezen, Leo, Scorpions member / Balmundo - Dennis Stewart, tanečníci - Helena Andreyko, Sandra Gray, Dennis Daniels, John Robert Garrett, Andy Tennant. Z tanečníka za kameru se jako choreograf dostal Greg Rosatti, zůstal producent Allan Carr, Neil A. Machlis a Robert Stigwood, střihač John F. Burnett, produkční manager Neil A. Machlis, z jedné funkce na zvuku do druhé přešel Sean Hanley, na hudbě se opět podílel June Edgerton, Michael Gibson a Bill Oakes přešel z hudebního oddělení do produkčního, hlavním skladatelem se po předchozí spolupráci stal Louis St. Louis, zůstala choreografka Patricia Birch a vzhled titulků je v obou případech dílem Wayne Fitzgeralda. ()

• Režirérka Pat Birch dělala v předchozím díle choreografku. (HappySmile)
  • Režisérka Pat Birch řekla, že když začali natáčet, ještě nebyl hotový scénář, takže se snažila udělat to nejlepší s tím, co doposud měla. (HappySmile)