Píše se rok 1961. Jsou to už dva roky, co hrdinové z prvního dílu Pomády ukončili svá studia. Přesto však tyto mladé dámy i pánové zůstávají typickými představiteli své doby. Stephanie se však přes léto změnila. Hledá novou lásku. Jinou než s Johnym. Objevuje se Michael, který se do Stephanie bezhlavě zamiluje. Ta ho zatím nevnímá. I další příběh vzdává úsměvný hold tehdy módním sukním, seznamování s dívkami a mladým láskám. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Asia_Power

Nevím, možná už mi z těch špatných filmů jebe, ale tady se alespoň daly nějaké písničky poslouchat, hlavní hrdinka byla prcatelná (soudím že to bude tím, že to byla mladá Mišél Frajter což je číča vskutku výstavní) a tak jsem si broukala wuuhůůů ůůůhůůů rajdr a pár dalších odrhovaček a byla ráda , že na mě nevykoukne tlustej Seagal nebo něco podobně otřesnýho, co se ve 300 nejhorších nachází. Jinak taková americká variace Bajaji bo obráceně (sem líná se mrknout kterej film vzniknul dřív ale hádám, že Bajaja) kde hrdinka chce maskovanýho HEROINA a na reálnou persónu sere skoro až do konce. Jen ten drak tam chyběl, ale byl zručně nahrazen bandou T-Birds což bylo vhodné jméno. Bird je pták, pták je kokot a tohle byla fakt banda čuráků. ()

Majez

Ke konci jsem se i bavil, je to příjemně hloupoučké, a hlavní hrdinové občas vypadají, že jedničku parodují. Ale po pravdě, nebýt v prvním díle Johna Travolty, který ji hodně vyzdvihl, tak to bylo na podobné úrovni. Je fakt, že písničky nejsou tak chytlavé, ale ono, když to do vás hustí TV každý rok 4x, tak si to začne vybavovat i zarytý odpůrce rock n rollu. A navíc Michelle je fakt kočka ()

Aleee89

Dvojka se mi teda vůbec nelíbila. Je to trapná kopie jedničky, nezmohli se na nic nového. Na jedničku se můžete dívat pořád, ty hity si taky můžete zpívat pořád, ale toto ne, ty písničky jsou docela děsné a herecké obsazení mi taky nesedlo. Neměli se do dvojky vůbec pouštět, protože jednička je klasika a tenhle film jí sahá tak maximálně po kotníky... ()

sun.eagle odpad!

Parazit co se chce přiživit a něco vydělat na uspěchu Pomády. S filmovými aspekty si nikdo hlavu nelámal, hlavním cílem byl zisk. Lidi na to chodili zvědaví a namlsaní jedničkou tak proč se trápit něčím jako je scénář, režie či hudba. Tohle je opravdu žumpa, ja osobně si z toho filmu nepamatuju nic, ale vubec nic, teda až na hezkou tvařičku mladounké Cat woman. Nějaka písen která by mi utkvěla v paměti, ne nic takového. Tohle bych trestal kamenolomem. ()

Deimos

TV/// Obsazení 6/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Choreografie 4/10/// +mladá Michelle Pfeiffer, zaujme Maxwell Caulfield a jistě nepřehlédnete Christophera McDonalda, poslouchatelné písničky, slušné texty -tehdejší móda a výrazy, jak mohou hrát uhrovité puberťáky dospělí třicátníci to nepochopím, slabší příběh než v prvním filmu, slabá taneční choreografie, o tanec tu opravdu nejde/// Ze začátku jsem z toho odvázanej nebyl. Děsná móda s přílišným přehráváním začínajících herců mě přímo odrazovala. Jenže s přibývajícími minutami jsem pronikal do příběhu i do hudebního žánru, který nám tento film nabízel a v závěru jsem se přistihl jak se celkem dobře bavím, podupávám si do rytmu a čekám na další hudební vsuvku. S odstupem skoro třiceti let tohle pokračování nevyzní tak špatně jak většina míní./// Celkem 63%/// ()

• Byla vytřižena scéna, kde Goose (Christopher McDonald) omylem uhodí Rhondu (Alice Price) dveřmi do nosu. (HappySmile)
  • Michelle Pfeiffer (Stephanie) se nechala slyšet, že lituje toho, že přijala roli ve filmu. Po premiéře prý nemohla uvěřit, jak moc byl film špatný. (Duoscop)
  • Režirérka Pat Birch dělala v předchozím díle choreografku. (HappySmile)

Související novinky

Prequel Pomády našel režiséra

Prequel Pomády našel režiséra

23.07.2020

Studio Paramount našlo režiséra pro svůj oznámený prequel muzikálu Pomáda. Snímek Summer Lovin’ natočí Brett Haley (V rytmu srdce, Všechny malé zázraky) scénáře od Leah McKendrick (M.F.A.). V… (více)

Pomáda se dočká prequelu

Pomáda se dočká prequelu

10.04.2019

41 let od premiéry slavného muzikálu Pomáda se studio Paramount Pictures rozhodlo pustit do práce na prequelu. Scénář píše John August (Velká ryba), příběh by pak měl pojednávat o létě, během kterého… (více)