Pomáda 2

Grease 2

Komedie / Muzikál / Romantický

USA, 1982, 115 min

• werus

Ježiši to je tak příšernej film. A spojení s Pomádou, která je dost dobrá, tomu ještě hodně ubližuje. Dost špatné herecké obsazení, té Michelle je tu škoda, špatná hudba, trapnej příběh a hlavně nesmírně kýčovité podání. Takže ve výsledku nejde hodnotit jinak než odpadem. Důrazně nedoporučuju nad tímto filmem těch 115 minut strávit, nestojí to za to. A hlavně to nedoporučuji těm, co viděli první díl. A těm, co se jim ten první díl líbil. Pomáda 2 nemá s jedničkou vůbec nic společného, naštěstí. Proč tohle vzniklo, to teda nevím..(24.12.2007)

• sun.eagle

Parazit co se chce přiživit a něco vydělat na uspěchu Pomády. S filmovými aspekty si nikdo hlavu nelámal, hlavním cílem byl zisk. Lidi na to chodili zvědaví a namlsaní jedničkou tak proč se trápit něčím jako je scénář, režie či hudba. Tohle je opravdu žumpa, ja osobně si z toho filmu nepamatuju nic, ale vubec nic, teda až na hezkou tvařičku mladounké Cat woman. Nějaka písen která by mi utkvěla v paměti, ne nic takového. Tohle bych trestal kamenolomem.(25.12.2008)

• Paity

Pomáda 2 neměla šanci na úspěch už v době, kdy vznikla. Každý ji tehdy a stejně tak i dnes (stejně jako já) bude vždy srovnávat s jedničkou v podání Olivie Newton John a Johna Travolty. A vždy prohraje. Ano i první film nebylo bůhví co, ale zpívající Olivie a tančící Travolta to v pohodě zachránili a udělali z Pomády takový oddychový kult. Dvojka dělá ale ze sebe leda tak trapnou záležitost, která by měla být raději zapomenuta a zaváta prachem.(2.2.2012)

• Nancy

Film, který těží z úspěchu první Pomády, která byla prostě úžasný muzikál, což se v tomhle případě říct nedá. Nemám nic proti Michelle Pfeiffer, ale myslím, že i ten nevýrazný výkon Olivie Newton-John byl lepší. No a chybí mi tu samozřejmě legendární John Travolta. Tak další pokus o natočení důstojného pokračování skvělého filmu opět zklamal a zřejmý pokus o snadný výdělek Hollywoodu končí v propadlišti filmových dějin.(1.3.2005)

• aLPaC

Jedničku jsem neviděl, tak nemohu srovnávat a vlastně je to možná i dobře, protože jednička je kult, ale nevím zda-li by byla i pro mě, jelikož Travoltu jsem na počátku jeho kariéry zcela upřímně nesnášel. Tady stojí za zapamatování hlavně mlaďoučká Michelle Pfeiffer, ostatní postavy nic moc, i když občasným hláškám přicmrndávačů z Johnyho party jsem se pousmál (myšleno v dobrém). Písničky též nic moc, ta nejlepší je hned ta úvodní. Když si to ale teď přemítám v hlavě, není to zase něco, co by mě uráželo a docela rychle to uteklo. 40%.(26.4.2015)

• - Adrian Zmed hrál Dannyho Zuka v "Pomádě" na Brodwayi. (rafix)

• - Režirérka Pat Birch dělala v předchozím díle choreografku. (HappySmile)

• - Poslední film Evy Adren. (HappySmile)