Jsme ve 12. století. Francouzský hrabě Thibault (Jean Reno) má před svatbou s princeznou Rosalind ale pod vlivem zákeřného kouzla ji omylem zabije. V zoufalství se obrátí na mocného čaroděje (Malcolm McDowell) a požádá ho, aby ho i s jeho sluhou Andrém (Christian Clavier) odčaroval zpět před tragickou událost. Popletený mág ale udělá chybu a... Thibault s Andrém se místo o pár minut nazpět přesunou o tisíc let dopředu a o pár tisíc kilometrů jinam - do současného Chicaga. Tam je čeká spousta zmatků, trapasů a setkání s Thibaultovou praprapra... vnučkou Julii (Christina Applegate), která jako by princezně Rosalind z oka vypadla... (Magic Box)

BMW12

Já nechápu, proč tohle točili? Vždyť to je úplně stejné jako první díl. Vím, že američané si točí svoje remaky evropských filmů, ale že tento remake bude režírovat stejný režisér původního filmu a budou zde hrát i Jean Reno a Christian Clavier? To mi opravdu hlava nebere, proč to všichni točili znovu. ... Jinak samozřejmě, že se tohle absolutně nevyrovná původnímu francouzkému filmu. Avšak 3* musím dát, protože Clavier a Reno jsou prostě vtipní i tady v tom. ()

Nancy

Nejsem zrovna zastánce remaků (pokud to neni opravdu povedený remake). Obsazením stejných herců se snímek chová spíš jako pokračování. Bohužel k ničemu novému nedojde a film je tak úplně stejný jako předchozí Návštěvníci. Hrdinové se chovají úplně stejně, dělají ty samé trapasy a kromě Christiny Applegate je vše při starém. Když nad tím tak přemýšlím, možná je lepší, že se tvůrci nesnažili vpasovat nějaký nový fórek, kterým by mohli už tak nevýrazný dojem z filmu naprosto pokazit. Tak tedy jedna hvězdička alespoň za to, že Jean Reno a Christian Clavier jsou pořád stejní. ()

MM11

Tihle Návštěvníci vaří z vody, nepřináší nic nového a zmohou se jen na opakování otřepaných vtipů. Americká mánie pro předělávky opět zrodila špatné dítko, herecky příjemné, ale neskonale otravné. Z toho filmu jednoduše čpí ta hořká snaha vidět aspoň letmý pohyb vašich úst. Někteří připisují tragický punc, tak to mi zase nepřišlo, jen zbytečné a špatné setkání starých známých. A na špatném místě, a ve špatný čas... ()

J.Connor

Je to samozřejmě nic moc biják, navíc klasickej u.s. remake původního francouzskýho filmu, kam se navíc obsadili i původní herci, tady i s původním režisérem, což je fakt úlet, ale viděl sem to na dojezdu po jednom večírku a skvěle se u toho pobavil. Sluho, běž za vozem! ()

SOLOM.

Tak Američani si to převzali posvém a to se ne zcela vyplatilo. Místy až moc okaté kopírování jedničky moc nezachraňovalo ani angažování pohledné Christiny Applegate. Její dva kolegové opět drželi film nad vodou, ale nad propastí podprůměru je tentokrát držela jen přítomnost jejich kolegy – kouzelníka. I zde se dá vidět několik vydařených scén, ale i přesto zde zůstává ve vzduchu vyset několik výtek, že tohle jsme už přeci jednou viděli… ()

Jenda

Série návštěvníků se vyznačuje jedním kritickým znakem. Každé pokračování je skoro totožná kopie původních Návštěvníků. ()

ARI50

Podle mě nemají už co nabízet, já jsem se bohužel ani u dalšiho dílu nebaví což je škoda protože herci jsou dobři celkově. ()

Lacike

Ako prve cloveka napadne, ze tupí Americania zobrali Francuzsku klasiku a znova ju uplne vykostili. Ale hlavní ludia pred aj za kamerou ostali ti istí. Naviac ich doplnil legendarny scenarista John Hughes. Napriek tomu tento remake jednotky dopadol slabo. Sice to nie je taka nudna katastrofa ako najnovsi francuzsky treti diel, ale stale je to zbytocny film jak pre ludi, ktory videli original, tak aj pre tych, ktory ho nevideli. Väcsina vtipov tu je okopirovanych akurat je v slabsom prevedeni. Len sem tam pridu s niecim novym. Skoda, ze scenaristi nezapracovali do pribehu rozdieli medzi francuzmi a americanmi, ktore v originály logicky absentuju a mohli byt zdrojom originalnych vtipov. Najdivnejsie pôsobi casting zenskych postav, ktore sa k staremu Renovi a Clavierovi nehodia a vyzeraju ako ich otcovia. Reno a Clavier este stale pôsobia energicky a celkom sa snazia a len vdaka nim to nie je uplna katastrofa. Vysledok je kvalitativne medzi priemernou dvojkou a otrasnou trojkou. 4/10. ()

PROROK14

Dobrá komédia. Veľmi som sa pobavil a zasmial. Nechápem také nízke hodnotenie. Myslím že vtipných scén bolo dosť veľa. Ja dávam 75% ()

Tommassi3 odpad!

"Ať zhynu, jestli ustoupím.." Neustoupím !! Ani o hvězdičku, byť v podobě nesmrtelné krásky Christiny Applegate.. Vskutku symbolicky důstojné zakončení neskutečně obludné odpovědi Francouzů na Back to The Future.. ()

Baxt

V případě třetího návštěvnického filmu už mluvit o vykrádání jde. Christina Applegate je hezká, Powell se neztratil a chudáci Reno s Clavierem hrají... ehm, stejně? Stejné, stejné... tuze stejné... ()

Dale

Tvorcovia síce kopírujú sami seba, ale už to vôbec nemá to čaro, čo jednička. A čo je pre komédiu najhoršie, vôbec to nie je smiešne. ()

moviesfan

Námět není nic extra. Herecké výkony taky ne. Přesto jsem se několikrát dobře bavil. Christina zde bohužel nijak nevyniká, ale je na ní pěkné pokoukání. ()

El Pistolero

Úplně zbytečný remake prvního dílu, který si pár scén vypůjčil i z dvojky. Moc nechápu, jakou režisér a Reno s Clavierem měli vlastně motivaci do toho jít (kromě peněz, samozřejmě). Kdyby se prostě natočilo regulérní pokračování v USA, mohlo to dopadnout líp. A ten český dabing? Ondřej Bašta? WTF, to zase vymyslel kdo? ()

ConanVJ

I když je to odklon od původních dvou dílů a začíná zde stejný příběh jako je v jedničce, přijde mi tato komedie jako nejlepší díl. Konečně je Thibaultova vyvolená pěkná baba a i Tara se sem hodila. Vtípků a směšných situací je zde jako máku a když jsem si to po dlouhé době opět pustil, pěkně jsem se pobavil. Český dabing je v tomto případě výtečný. Za mě 100% :) ()

Kryton odpad!

Nevtipné, špatně zkopírované a důkaz, že USA si musí pomáhat remaky.Měl by jim někdo zatrhnout ty remaky jinak skvělých filmů! ()

fannah

Bolí mě u srdce když vidím že tohle mohl natočit stejný režisér jako dvě předchozí, naprosto perfektní části. Je to celkově špatný film a myslím že Hollywood Pictures a vůbec celá americká činnost se k originální francouzské záležitosti vůbec, ale vůbec nehodí. Tento film neměl vzniknout. Poiré měl klidně navázat na konec druhé části, což se samozřejmě dalo. ()