• mzss1
  ***

  Celkem povedená, příjemná komedie, které opravdu chybělo málo k lepšímu hodnocení a dokonalosti filmu. Chyběl lepší příběh a vypuštění pár hloupých scén. Jinač se na to v klidu šlo dívat. Plno zvířat, zábavy mraky bylo. Eddie Murphy hrál dokonale. Takže film hodnotím jako hezký nadprůměr. Tudíž je to tak na 68% = ***(18.11.2012)

 • Mimesis
  ****

  Padesátiprocentní hodnocení mi připadne trochu nespravedlivé! V rámci rodinných komedií devadesátých let to nepochybně patří k průměru a místy až k nadprůměru. Nápad se "schopnosti mluvit se zvířaty" je celkem originální, ač je to vlastně remake jednoho staršího filmu. A já myslím, že v rámci svého žánru byl nápad využitý maximálně i s vhodným morálním poselstvím "buď sám sebou!", takže... kde je vlastně problém?(18.11.2014)

 • kaylin
  ***

  Tenhle snímek jsem kdysi měl v televizi hodně rád. Jasně, bylo to hlavně proto, že to bylo o zvířátkách, bylo to roztomilé a já jsem z toho byl na větvi. Děti holt tohle mají docela rády. Jinak je to ale celkem obyčejná komedie o tom, jak jeden chlápek umí něco, co jiní ne, ostatní si myslí, že je cvok, ale on jim dokáže, že je obdarovaný.(31.10.2016)

 • liborzel
  ****

  Docela hezká oddychovka hlavně díky Eddie Murphymu.A zvířátka taky perfektní.Miluji tygry a tak jsem byl potěšen i touto nádhernou kočkou.Je to komedie a tak nemůžeme očekávat nějaké filozofické obohacení.Tak film může vyvolat jen lásku ke zvířatům a potřebu jim více porozumět.A to se myslím tomuto snímku dokonale podařilo.(11.1.2012)

 • Tuax
  ***

  Vcelku zábavný počin. Této série jsem se trochu obával, ale první díl se mi docela líbil, působilo to celkově dost pohodově. A po čase jsem opět viděl Eddieho Murphyho v akci a jsem za to rád. Jeho manželka se mi, líbila poměrně hodně a to jsem ji viděl poprvé, tak snad její vystoupení v jiných filmech neskazí dojem. Zvířecí charaktery působily docela celistvě, mělo to nějaký řád a promyšlenost. Jinak je to samozřejmě ulítlá komedie. Morče a krysy, ale vedou :)(17.7.2011)

 • - Reni Santoni, který namluvil jednu z krys, se také na krátkou dobu ve filmu objeví jako majitel cirkusu, který mluví s policisty poté, co Dolittle odveze tygra na operaci. Má na sobě dlouhou bělovlasou paruku. (HappySmile)

 • - Scéna klubajícího se aligátora připomíná scénu z Jurského parku (1993), jak také poznamená jedno ze zvířat. V Jurském parku si zahrál Richard Attenborough, který se objevil také v původním filmu. (HappySmile)

 • - V jedné scéně John projde kolem klece se psy a jeden ze psů na něj zvolá: "Jsem Keyser Soze," což je odkaz na film Obvylí podezřelí (1995). (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace