kluk z Na

Já na tom byl tenkrát v kině a užil jsem si to. Některý ty scény si stále dobře pamatuju, což je po té záplavě hororů co jsem viděl ne tak obvyklé. Vskutku originální lokace s bludištěm, jarmarkem nebo krvavou fontánou dělají z tohodle příběhu naprůměrný kousek. ()

Chevees

Tak tohle je opravdu hodně špatný film a nezachránili to ani takové hvězdy jako jsou Liam Neeson, Owen Wilson, Lili Taylor nebo Catherine Zeta-Jones... ()

Bozvav

horor to není ani v nejmenším, spíše taková odpolední duchařinka, která by nemusela být tak tragická, kdyby měl film lepší atmosféru, herecké výkony, dialogy, efekty, scénář a další. Vidět a zapomenout. Za mne 45%. ()

mafe

Kvalitné béčko s áčkovými hercami. Drevené detské hlavy fakt desivé, smiešny výkon Lili Taylor a slabučký záver. ()

Gediman

Docela dobré. Zezačátku to bylo napínavé, pak už tolik ne. Ale triky byly dobré. Alespoň už vím, co parodoval Scary Movie 2 :) ()

Lyžař

Po dlouhé době jsem si sednul k nějakému hororu. No a..byl jsem zklamán. Ač je zde přítomno několik dobrých herců a některé scény jsou natočeny přímo podle hororové příručky, děj je řekl bych až laciný. No a scény, kdy cáká krev...no jsou pro mě ne-uvěřitelné. Ne. Bohužel nenacházím jediný důvod, proč hodnotit kladně. Bohužel. ()

Denny

Pokud není někdo zhýčkaný jinými horrory a nemá vysoké nároky, tak se to dá vidět. Samozřejmě triky na vysoké úrovni, prostředí klasické(starý zámek), několik nedotažených věcí(doktorova asistentka s jedním mužem odjede,údajně jen na skok, a už o nich neslyšíme atd.). ()

Besyn

Slušné efekty,ale všechno ostatní je zoufale a strašně průměrné až podprůměrné.De Bont od Twisteru nenatočil a už asi ani nenatočí dobrý film. ()

Ssoumess odpad!

Takhle skvěle obsazenou pičovinu jsem jaktěživ neviděl. Víc jsem se bál i u Rychlý Roty, tam alespoň bylo nějaký napětí. Jediná hezká scéna je jak mu to kyvadlo ukousne hlavu, si to debil zasloužil za to že v tom hraje..... 0/10 ()

lxbch

Nejlepší je, že jsem dřív než tohle viděl Scary Movie, takže jsem se celou dobu jenom smál, protože tohole vypadalo jako parodie na Scary Movie (a to už je co říct). ()

asfalt

Horor to veru nie je, avšak ako oddychovka na pokojný večer to svoj účel splnilo. Známe tváre tento film pekne osviežili. Vôbec nie tak zlé ako som čakal. Ide o vcelku príjemnú "podívanú". ()

HappyDeath

Kdybych nikdy neviděl takový typ film, resp. na tohle téma, tak bys si zřejmě řekl, že ti nebylo tak špatné. Jenže tohle téma už je tak ohrané a vyčerpané, že už ani vyčerpanější být nemůže. A ještě k tomu od Dreamworku...si akorát plivou do křtánu. Jedinné co se jim tam povedlo byla občas hudba a čas od času nějaký ten efekt....kde nic není ani smrt nebere! ()

VerenaLord

Určitě bych Zámek hrůzy neřadila mezi horory, ani thrillery. Je to spíš lehce strašidelná povídka pro děti, dospělým už stačit zřejmě nebude. Ale uznávám, že docela slušné, oproti podobným. ()