+sfinx+

Už chápu, proč si myslí, že jsou středem světa. Pár vtipů se jim povedlo, za to taky ta hvězda, druhou bych mohl přidat za všechny holky, co odhodily svršek, ale potom, jaký popis Evropy film ukazoval, se mi nechce. ()

lahvi odpad!

Ne ze bych se obcas nezasmal. Ale je to dost ubohej a urazejici film. A toho modrookyho hezounka bych přetáh holí, koukat na něj jeste o minutu dýl. ()

Awesomer odpad!

Jeden z vrcholů americké stupidity aneb kucí z Jů Es Ej přijeli do východní Evropy a za svůj dolar a 80 centů si koupí laciné Slovany. Nepochopím proč musí američani svou tupost a bezdůvodnou povýšenost neustále vystavovat na odiv... ()

Dominik44

Na pět hvězd určitě ne, ale čtyři slušné. Není to můj nejoblíbenější žánr, takže se v tom možná úplně nevyznám, ale každopádně jedna z nadprůměrných teenovských komedií. Navíc ve filmu hraje pár českých herců, což jsem před začátkem filmu nevěděl a byl jsem během filmu dost překvapen. Fanouškům tohoto žánru doporučuji, kdo nemá rád teenovské road komedie by asi pouze ztrácel čas. ()

trollfjord

Ten film mne naprosto pobavil a ještě více se bavím u některých komentářů zde, hlavně ze Slovenska. Takže pro doplnění, producentem tohoto filmu byl...tadaaaaa...Slovák, Ivan Reitman. Celý, opravdu celý film se natáčel v Praze, to znamená i ony scény z Bratislavy. A tento film není zesměšněním Evropy ani Slovenska,ale je pořádnou peckou mezi oči některým americkým cestovním kancelářím, které o Evropě referují velice podobně jako to bylo ukázáno v eurotripu. Američané si o Evropě myslí přesně to, co tam bylo ukázano. ()

Black1e

Nebylo to celé špatné, pár scének bylo vychytaných (Mi Scusi!, Mi Scusi!)..ale celkově dost nuda..nevím, asi mi nesedl styl humoru a taky zápletka nebyla bůhvíjaká..a to se směju obvykle větším koninám.. ()

Toro8

Je to jedna z tých komédií ktoré môžete vidieť aj 10x a po pár rokoch ju znovu vidieť a stále vás pobaví stále sa zasmejete. Z kategórie komédia 80% bez debaty. ()

Janotta

jó, někdy jsem se bavil, asi nejvíc v holandsku a slovensku :) nářez!!! Bratislava!!! Dostal jsem penny, OTEVŘU SI SVŮJ VLASTNÍ HOTEL :) ()

Alpha69

Tak konečně vím z jakého filmu je písnička Scotty Doesn't Know! No ale jinak, docela slušná komedie pro teenagery. Ne že by to člověk potřeboval vidět dvakrát ale taky nepotřebuje použít blicí kornout, což je vždycky plus... ()

eexDon

Für mich - 75%, - /některé vtípky/papež ve Vatikánu/ americky praštěné a ujeté a občas také dost vulgární, ale jinak než bych si představoval/, + /Michelle + Jess - pěkné na koukání a docela sympatické, gagy/vtipy - Itala ve vlaku a Bratislavu po atomovém výbuchu miluju/, sympatická partička, která je docela důležitá, až na Scotta, který mi moc k srdci nepřirostl, takový povedený mix šíleností a ujetostí - vždycky mám po tomhle filmu dobrou náladu - ikdyž některé vulgaritky jen tak tak/, hodnocení - ujetá teen komedie, ale líbí se mi, vyhovuje mi, patří mezi povedené/Ital ve vlaku/ a z těch teen komedií, které znám pro mě č.1, po každém dalším promítání se mi líbí o trošku víc ()

veraMocca

přiznávám...zatraceně přemrštěné hodnocení, ale ten večer kdy jsem měla tu čest zhlédnout to poprvé to byla pro mě grandiózní sranda a to i přes (nebo možná pro) ten "typical american" pohled na Slovensko/cokoliv z východní Evropy alá komunistický zapadákov......vzhledem k tomu, že se to celé naštěstí nebere (na Američany) vůbec vážně tuhle maličkost s radostí přehlédnu. WONDER SEX a tričko zdarma the best :-) ()

Duston_Movie

Jednoduchý film, ale až moc stupídny.. Vyobrazenie Bratislavy bolo dosť zlé, celkovo ma to nebavilo.. Ale aj tak to zabilo môj čas a nejak som pri tom strávil večer.. tak na dve hvîzdy ()

Kritik

Eurotrip je výborná teen komedie na kterou nedám dopustit. Nemá to daleko k prcičkám a myslím, že se stačí pouze ptát, proč to nemá lepší hodnocení? Mi scusi, ale tenhle film si to zaslouží. ()

Lichtenburg

Používám s kamarádem hlášku: Jsem z Kanady a jsem ožralej! A to je asi tak všechno co vám můžu o filmu Eurotrip říci. Jo a ten Lil'Hitler co bydlí na andělu u cinestaru byl skvělej. ()