John Kimble je tvrdý policajt z L.A., už léta pátrá po drogovému dealerovi Cullenu Crispovi. Zdá se, že jedinou osobou, která ho může usvědčit ze zločinů, které spáchal, je jeho bývalá manželka, která není k nalezení. Kimble vypátrá jméno školky v Oregonu, kam chodí její syn. Nic nejde podle plánu a Johna čeká nejnáročnější úkol jeho kariéry, bude muset učit v mateřské školce! Jeho kolegyně Phoebe, která se tam měla ucházet o místo učitelky, onemocněla a on je nucen nastoupit místo ní. Kimble bude se muset naučit získat si respekt u houfu capartů bez toho, aniž by prozradil své pravé poslání. Bandu mrňat, která ho nejprve skoro zničí, nakonec zkrotí a získá si jejich lásku. Poklidná atmosféra ale netrvá dlouho. Na scénu přichází bezcitný Crisp, který si přijel pro syna. (TV Nova)

Chundys

Omlouvam se, zapomněl jsem se představit. Jmenuju se John Kimble a svoje auto mam fakt rád :D... možná je ostuda, že jsem viděl policajta ze školky až teď, ale o to víc se mi to možná libilo :-), takže Zkusil jsem to žádná škoda, Sbohem! ()

tyna97

Joshua: „Jste ženatý pane Kimble?” Kimble: „Ne, nejsem.” (Joshua vyběhne na chodbu.) „Mami, on není ženatej!”.. Velmi příjemný filmík s obrem Arnoldem, kterého jsem do té doby ani jinak neznala, bohužel. Má svoje kouzlo i po tolika letech. ()

zdeny99

Velice slabý film od Reitmana. Zatím vůbec ten nejslabší, který jsem kdy od něj viděl. Že nebude dosahovat kvalit KROTILŮ DUCHŮ, EVOLUCE či inteligentní komedie DAVE, mi bylo předem jasné. Ale aspoň se mohl vyrovnat podobně laděné kriminální komedie se Stallonem, STŮJ, NEBO MAMINKA VYSTŘELÍ! Bohužel ani na tu to nemá. Pár skvělých momentů tu sice, ale v kontextu je to jen průměrná komedie o tajném poldovi ve školce, který hledá mezi dětma potencionální dítě překupníka drog. Pamatovat si tak možná budu jen hlášku, že kluci mají penis a holky vagínu. Navíc Arnold mě zklamal i jako chlap. Jaké milfky mu tam vodili děti (především ta blonďatá čtyřicítka) a on si s žádnou nic nezačne. Naopak je k nim úplně chladný. [25671. hodnocení, 404. komentář, 58%] ()

Dement

Hehe, Arnold v roli infantilního romantika a učitele malých děcek..celkem sranda, ale ne taková jak by se mohlo zdát. ()

zelda82

Asi nejlepsi komedie s Arniem v hlavni roli! Gagy sou povedene, deti dostatecne zlobive a pan Kimble poradne tvrdej. Pokud jste nevideli, vrele doporucuji shlednout, pokud sezenete originalni cesky dabing, budete se bavit jeste o neco vic... ()

Prolog

Na tomhle sem vyrůstal :) Arný byl pro mě jako bůh. Když se na to podívám s odstupem času tak mi trhliny ve scénáří a celková přeslazenost už nepřijde tak zajímavá, ale Arnoldův pokus o úsměv je skvělej. Sakra jak to mohl dotáhnout člověk bez mimických svalů na herce??? :) Z nostalgie 3 hvězničky... ()

Eluin

:-) ve své době (rok 1992) - kdy jsem to slyšel dabované jen jedním člověkem - pamětníci pamatují - jsem se tomu i docela smál. ()

Deratizer

Kino hit 90tých let, komediálně laděný a odlehčený akční film, kde Arnoldovi tato role docela sedí. Docela povedenej film, na který se vždy rád podívám. ()

Wolvie

Když si v hlavě promítám všechny komedie,ve kterých se Arnold objevil,vychází mi z té změti jedna naprosto jedoznačná a jenj těžko zpochybnitelná myšlenka a sice,že Policajt ze školky je docela fajn. ()

Hapretor

Jediný film, o kterém se odvážím tvrdit, že zde Schwarzenegger opravdu něco a nějak hraje. Takový průměrně dobrý rodinný film, který neurazí blbostí a dostatečně zabaví. ()

helloween93

Arnie je polda a jde po překupníkovi drog a cesty osudu ho zavedou do oregonské školky...Úsměvný příběh o tom, jak se z Arnolda učitel stal. 3* ()

Hell_ena

Není to až tak vtipné, sice je tam pár okamžiků, ale to je vše. Konec je nudný a celkově je to pro mě moc zdlouhavé ;) ()

figliar

Tento film beriem ako pokus Arnolda a širší filmový záber. No nepodarený. Mal by proste hrať svoju celoživotnú rolu, a to je akčný hrdina čeliaci obrovskej presile snažiac sa zachrániť svet. Ako pestúnka, ktorá sa v škôlke snaží zvládnuť naspeedované decká, ktoré nemajú v sebe ani štipku výchovy, nieje tá správna voľba. ()

MickeyStuma

Už předešlý komediální snímek ´Dvojčata´ ukázal, že Arnie hravě zvládne i takovýto žánr a tak by bylo chybou, kdyby se k němu zase jednou nevrátil. Stalo se a udělal dobře. Nejdříve prvních dvacet minut snímku potěší své příznivce v akční rovině, byť přeci jen krapet uvolněněji a pak se vše změní ve veselou rodinnou příhodu plných rozpustilých dětí. Nic tak nepobaví jako ohromný tvrdý chlap bez zkušeností coby učitel v mateřské škole. Arnold Schwarzenegger sice i zde má problémy se svým kamenným výrazem, ale snaží se a stejně jako mu ve Dvojčatech pomáhal Danny DeVito, zde mu výborně sekunduje Pamela Reed, takže vše opět zvládá na výbornou a vskutku pobaví. Co se dětí týče, tak to už je kapitola sama o sobě. Charaktery jednotlivců jsou využity přesně a zcela trefně. A kde jsou děti, tam je humor nesmrtelný a tak se stalo, že tento film nijak nestárne a i po tolika letech od svého vzniku dokáže pobavit. ()

BOURQUE

I. Retiman sa pokúsil natočiť komédiu, kde hlavnou postavou bude A. Schwarzenegger. Nehovorím, že z celkového hľadiska je ten výsledok zlý. To však áno, že potenciál príbehu a prostredia neboli dostatočne využité. Arnie sa snažil a bolo to na neho vidieť – avšak viem pochopiť aj názor tých, ktorý povedali, že Arniemu takéto filmy moc nesedia (hlavne vtedy, keď sám musím zvládnuť všetky komediálne scény). Každopádne tento film je mnohonásobne lepší, ako snaha o pokračovanie tohto príbehu s D. Lundgrenem. (Rozdiely v kvalite sú viditeľné.) P.S.: Prekrásna Penelope Ann Miller... Osobné hodnotenie: 65% (**) ()

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman

14.02.2022

The Rock leze na skálu

The Rock leze na skálu

30.08.2007

Dříve nebo později to postihne každého filmového svalnatce náhlý přechod od drsné akce k rodinné komedii, v níž si hrdina, který předtím lámal vazy padouchů jako suché pařezy, musí poradit s hordou… (více)

Tatínek Rock

Tatínek Rock

30.11.2005

Snad všichni velcí akční hrdinové si nakonec po sérii filmů, v nichž pod jejich rukama skonalo mnoho nepřátel, odskočili k tomu, aby si natočili nějakou příjemnou rodinnou komedii, v nichž jejich… (více)