Od chvíle, kdy John Connor s matkou a terminátorem zabránili zkáze lidstva, uplynulo deset let. John se snaží žít tak, aby ho stroje nedokázaly najít. Vymazal o sobě všechny údaje a zničil vše, co by ho mohlo spojovat s minulostí. Jedné noci se ale objeví nejdokonalejší typ terminátora s označením T-X, který se vydá hledat cíle určené k likvidaci. John je zraněn při autonehodě, a tak se vloupe na veterinární kliniku pro léky. Přistihne ho tam Kate, která se vrátila kvůli jedné ze svých zákaznic. Ukáže se, že se oba znají ze školy, ale dřív než si cokoli stačí vysvětlit, vtrhne na stanici T-X a zabije zákaznici v domnění, že jde o Kate. Zjistí, že v budově je i její hlavní cíl John Connor, ale dřív než je stačí oba zabít, zachrání je starší typ terminátora T-101. Ten pak Johnovi řekne, že byl vyslán, aby ho chránil, a že soudný den byl jejich zásahem před deseti lety pouze oddálen a nyní zbývají do vypuknutí jaderné války pouhé tři hodiny. (TV Nova)

raptorrr

Až s odstupem času, když člověk uzřel Terminator Salvation a Genisys, je možné docenit, jak dobrý je tohle film. ()

Jino

Každopádně se nejedná o špatný film. Všichni na tohle pokračování dlouho čekali a proto musely být jasné dvě věci - T3 bude muset být hodně dobrý aby to nebyl propadák a taky všem bylo jasné že v žádném případě nepřekoná první a nebo druhý díl. Vše se tak také stalo - o propadák se nejednalo, třetí díl zůstáva očekávaně za dvojkou. Ale to, že se Arnold vrátil po X letech ke své nejlepší roli udělalo taky své. Nechci říkat že raději neměli točit T3, i když bych si sérii dokázal představit jen s T1 a T2... Ale tady jde o hodně - T3 otevřela cestu pro další díly, což je hodně, ale hodně znepokujující zpráva a aby toho nebylo málo tak se ještě bude točit miniseriál. I když je T3 kvalitní a hodnotím ho tak jak ho hodnotím, nemůžu si pomoct ale T3 se stává bránou do pekla a celou sérii podle mě pohřbí. 50% + Arnoldových 20% = 70% ()

cariada

i na potřetí je to hodně povedený,triky jsou dobrý. Děj taky ujde.A konečně nastal onen konec světa,tak že logicky se dá čekat další díl. ()

MrPierc

Když srovnám z předešlými díly, tak je tento díl více humorný a ne tak temný, ale on ani nemůže a dělá si ze své legendy srandu a drží krok v akčnosti nápady i efekty. Arnie je nejlepší, ale velmi dobře zde zahrála i Claire Danes. Jinak tento film asi fandí rovnoprávnosti žen, protože T X je lepší než mužský T Arnie :-) ()

Petoss1

Nooo šak Arnie trošku zostarol ale to nevadí prichádza sexi Kristanna Loken aby si to sním rozdala, ach ale stále som mal také prianie že keby to natočil Cameron bolo by to oveľa lepšie a možno aj vrcholný diel celej série. Stále som spokojný, ale no... 84% ()

xjane

Nejsem žádný odborník na Terminátora, Skynet apod. a přiznám se, že teprve před pár dny jsem viděla první díl a až po přečtení obsahu dvojky jsem pochopila, proč se najednou Arnoldova úloha obrátila... Vzpoura strojů mě bavila, akční sci-fi nářez střídaný s vtipnými momenty a "nesmrtelnými" hláškami - 70%. ()

O´Neill

O poznání horší než dvojka, ale pořád velice dobrý snímek. Ke dvojce tomu scházelo opravdu hodně, přesto v hodnocení opravdu málo. Člověk totiž dokáže hodotit do 100%. Jestliže bych tomuto filmu dal 90% což by odpovídalo pěti hvězdičkám, Terminatoru 2 bych dal 110% což by také odpovídalo pěti hvězdičkám :) Zkrátka, maximální počet, přesto dvojka nemá konkurenta. ()

Attta

Rozhodně nebudu srovnávat tenhle díl s T2, tak jako to udělalo spoustu uživatelů. Trojka mě bavila a užil jsem si jí. Jedinou podstatnou výtku snad můžu mít jen ke castingu hlavní role Connora. PS: Vynikající komentář "Wbcko". ()

Streeper

Nebylo to vyloženě nejhorší pokračování série. Hodně tomu pomohl opětovný návrat Arnolda a taky herecké výkony Nicka Stahla a Claire Danes. Bavili mě a měli mezi sebou dobrou chemii. Příběh jako takový taky nebyl k zahození a koukat se na to dalo. Zároveň mě potěšil i závěr, kdy dostaneme trošku nečekaný zvrat a nemá to tradiční americký happyend, což mě bavilo. ()

Trainspotter

Omyl jak sviňa. Sám James Cameron prohlásil, že k příběhu již nemá po dvojce co sdělit a tak vznikl jeden z nejdražších zbytečných filmů historie, jen aby se naplnily kasy kin. A taky Arnie je na tuto roli už příliš starý a vyčpělý. ()

DruidKarel

4. hodnocený film: Hodně, ale opravdu hodně kvalitní pokračování a navázání na snad nepřekonatelnou dvojku. Kéž by se natočil ještě jeden díl. Arnie, jsi klasik stejně tak jako tvá role v Terminátorovi. Standing ovation! 5* ()

starbrejkr

K terminátoří sáze se dostávám opravdu neobvykle - začínám trojkou, protože předchozí dva kultovní díly jsem trestuhodně zatím neviděl. Hodnotím tedy nezávisle na nich a musím říct, že s trojkou jsem spokojen. Výborný akčňák, který je místy prosypán skvělým humorem (Odhoďte zbraň.....a rakev!, atd...) s poměrně nečekaným koncem. A rada na závěr - pokud se k vám bude v noci blížit krásná nahá ženská, ať vám to bude co nejvíc proti vůli, ve vlastím zájmu co nejrychleji zmizte:-D ()

TomikZlesa

"Řekni to mojí ruce" tahle hláška naprosto předčila hlašku "Já se vratím", alespoň u mě. Souboj na toaletách naprosto ůchvatný, zašlapávání do země, rozrážení pisoáru hlavou a prohazování zdí je jedna z naprosto nejlepších bitek. A samozřejmě je zde naprosto skvělá a bezkonkureční jízda jeřábu, skvělá práce. Jako film je T3 naprosto dokonalý a úchvatný, ale jako pokračování T1 a T2 tomu chybí ta klasická temná atmosféra při které mi běhal mráz po zádech. Ale akce je to úchvatná. ()

JohnRambo

Už je to iné ako klasika ale T3 ponúka odlišný druh ,zábavy, - áno, mňa celý film dosť pobavil ale tak ako bol film zábavný bol aj dosť akčný. Aj keď práve akcia bola tá ,odlišnosť, lebo efektami nešetrili. Bohužiaľ miestami som si myslel že je to počítačová hra, čo pozerám. ***+ ()

Adaamos21

Napoprvé zklamání, napodruhé jsem se výborně bavil. Mostow není Cameron, přesto se mu povedlo naservírovat nadupanou akci a film lehce okořenil i humornými prvky, které neurazí. Kristannka v roli T-X je taky fantastická. Potěšil doktor Silberman, který přežil setkání snad se všemi terminátory a nadchla mě honička s jeřábem, pro mě jedna z nejlepších akčních scén vůbec. Arnieho důstojná rozlučka před dlouhou filmovou guvernátorskou pauzou. ()

C0r0ner

Oproti Cameronově genialitě je to slaboučký odvárek. Přesto jsou akční scény a postava T-X hodny zapamatování, protože ještě stále jsou ve filmu patrné fragmenty atmosféry prvních dvou filmů. Třetí Terminátor byl prvním filmem, u kterého jsme si všiml, že "velké" filmy jdou pomalu ale jistě do prdele, protože se začíná vsázet spíš na efekt, než na atmosféru. A to je strašná chyba. Tady ještě člověku záleží na tom, jak to dopadne, jestli někdo umře, nebo ne a taky neví, jak to vlastně skončí. Dnes už po těchhle obavách nezbylo vůbec nic (Jurský svět, San Andreas, Terminátor Genisys,...) - za prvé, po představení postav víte, která přežije a která ne, za druhé, je vám úplně u prdele, jestli zařvou i ty, které jste otipli, že ne, za třetí, na to koukáte, protože to pěkně odsýpá, hodně to všechno vybuchuje, lítá, skáče a mlátí, ale prostě na to jenom tupě čumíte, aniž by vás to nějak hlouběji zasáhlo. Proč jsi pohřbil atmosféru ve filmech, Hollywoode? 75% ()

Phos4rus

Skoda toho "nudneho konce", oproti zacatku a pulce filmu zaostava. 5* by bylo, kdyby nebyl konec takovy, jaky byl... P.S. Arnoldovy prvni brejle v tomhle filmu jsou fakt hustyyyyyy! ()

Scenáristé v akci

27.08.2008

Bruce Willis má hezčího zástupce

Bruce Willis má hezčího zástupce

21.11.2007

Minimálně v sci-fi thrilleru The Surrogates, který začne v únoru natáčet Jonathan Mostow. Tomu scénář podle stejnojmenné komiksové předlohy napsali staří kámoši Michael Ferris a John Brancato, s… (více)

Stallone básní a střílí teenagery

Stallone básní a střílí teenagery

20.11.2007

Ovšem ne v jednom filmu, i když by to bylo zajímavé (něco ve stylu dávných vikingských bardů, kteří museli umět setnout nepříteli hlavu a pak, ještě než tělo vychladlo, o tom zazpívat ve verších ;-))… (více)