Připravte se na bláznivou komedii v produkci Ivana Reitmana! Nyní uvidíte nic neskrývající necenzurovanou verzi se vším, co vám v kině neukázali! Joshova (Breckin Meyer) dlouholetá přítelkyně Tiffany začala studovat na jiné univerzitě než on, což je na delší dobu odloučilo. Denně si telefonují, když však jednoho dne Tiffany přestane odpovídat na vzkazy, začne mít Josh pocit, že už jí na něm nezáleží. Nechá se svést přitažlivou Beth (Amy Smart), ale jejich dovádění je natočeno videokamerou a aby toho nebylo málo, je tato videokazeta plná sexu omylem odeslána Tiffany. Zoufalý mladík se rozhodne předhonit pošťáky a vydat se spolu s přáteli na 1800 mil dlouhou cestu do Texasu, aby videokazetu zadržel... (Bonton Home Entertainment)

JJ.Gibson

Po-té co jsem zhlédl nesestříhanou verzi, dostal tento film úplně jiný rozměr. Ne, že by byl vtipnější, ale spíše ostřejší. Sice ty vystřižené scény nejsou nijak úchvatný, ale rozhodně tento snímek zdrsnili. 3,5* ()

Džejkop

Podobný styl jako všechny ostatní komedie tohoto typu. Na Prcičky to stejně nemá, ale co do vtipnosti se jim to vcelku vyrovná. Navíc takovou lahůdkou je DJ Qualls, který stojí za to. A Tom Green je fakt solidní magor. ()

GodComplex

Pohodova road teen komedie, ktera doplaci na ne zrovna extra zajimave deni a pomerne nesympatickou skvadru, kde jediny kdo stoji za zminku je spravny kostej DJ Qualls a borec krmici anakondu Mitche. Kazdopadne po shlednuti tohohle kousku si to asi rozmyslite, az si priste budete chtit objednavat toasty. 4/10 ()

Wolodja

Celkem slusna teen komedie. Sice se tvurci nevyvarovali onech typickych "nechutnosti" u tohoto zanru obvyklych, nicmene zde to funguje tak, ze se cely film tak nejak dobre bavite. ()

gogos

Nejlepsi komedie se S.W.Scottem. Qualls tady vali a pojidac mysi Tom Green je mastic nejvetsi. Je to asi nejlepsi teen komedie jakou znam. Fakt prca, na strednich skolach se z toho stal kult.... ()

sonnak

Nejlepší z typických teenage komedií - a to naprosto bez debat. Sympaťáci jsou sympatičtí, lump je odporný, hňupové šikanovaní a vlastně všechno tady funguje tak jak by mělo. Zajímavé postavy, příjemní herci v čele s Meyerem + perfektní!! soundtrack. To všechno citelně převyšuje těch pár trapných nechutných fórků. ()

kaylin

Tahle komedie mi k srdci nikdy moc nepřirostla, ale není to až tak moc velká pitomost. Je vidět, že se to hodně snaží svézt na úspěchu "Prciček", ale aspoň se to zbytečně nesnaží šroubovat na téma "ztráta panictví". Příběh má smysl, ale o samotný road trip vlastně ani tak moc nejde, toho je zde minimum. Sem tam je tu dobrý vtip nebo zajímavý postava. ()

YURAyura

Dalsi teen film, kterych je opravdu hafo s malym rozdilem, ze tento me misty i bavil, ale nijak zvlast - pekne odrazove prkno pro Scotta - primo na druhou stranu reky... ()

PogoJoe

Tahle komedie obsahuje několik fórků, které mě potěšily, ale i pár, které zrovna nemusím (viz zaprděný nesladký francouzský toast). Herecké obsazení je výborné - samé sympatické, krásné (nebo i zvláštní-viz DJ Qualls) a většinou i povědomé tváře. Chybí zde ale něco překvapivého či fakt vtipného, celé je to průměrné, předvídatelné a často kýčovitě trapné. ()

MATADOR

Skoro už taková klasika, která už byla napodobováno nesčetněkrát. Líbilo se mi to, dobrá záminka k ještě lepšímu zážitku, který zažijí hlavní protagonisté. Vše má hlavu a patu a člověk se příjemně baví, i když mi některé scény zrovna nechutnaly, ve výsledku to nikterak nevadilo. ()

runner85

O dačo horšie ako Overnight Delivery ktoré je veľmi podobné, teda takmer identické, akurát tu máme o dačo menej vtipných scénok ale zase na druhú stranu je tu viacej sympatických žien :D ()

Colonist

Čas od času přijdou dny, kdy si člověk přijde úplně vygumovaný a potřebuje si vypláchnout hlavu nějakým nenáročným snímkem. Z tohoto důvodu jsem včera večer sáhl po tomto filmu. Teenagerské komedie nemusím, ale Todda Phillipse jsem si díky Pařbě ve Vegas docela oblíbil, tak jsem si řekl, že dám Road Tripu šanci. Že to bude pokleslé a ujeté, to jsem čekal. Zároveň jsem ale čekal, že to bude také zábavné. A já se po většinu filmu spíše nudil. Dobré vtipy nedotažené, slibné postavy nevyužité. Je to sice snesitelná teenagerská komedie, ale bohužel nudná. Slabé tři. ()

Fanucci

Ale jo, nebylo to tak špatný jak jsem čekal. Tak mezi 2 a 3 hvězdičkami. Tom Green je jako tradičně hodně vtipný (teda alespoň na mne tak působí:-) ) a ta postava toho usránka s autem a kreditkou je taky úžasná:-) ()

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“