Profesionální hráč amerického fotbalu Paul Crewe prodal důležitý zápas a byl vyloučen z ligy. Pak se pohádal s bohatou přítelkyní Lenou a opilý vyrazil s jejím autem na projížďku. Během své spanilé jízdy zcela zdemoloval její auto, ale také řadu policejních vozů. Je zatčen a odsouzen ke třem rokům v texaské věznici, o což se postaral její správce Hazen, velký fotbalový fanoušek. Chce po Paulovi, aby mu pomohl zlepšit výsledky týmu, a když vzpurný vězeň neprojeví dostatek nadšení, pod pohrůžkou dalších pěti let vězení ho k tomu donutí. Paul si s výběrem hráčů hlavu nedělá. Pak se objeví Nate, který byl kdysi úspěšný fotbalista, a společně se pustí do sestavování týmu, složeného především z obránců. Paul však cítí, že to stále není to pravé, a tak se vydá k vůdci černých vězňů Mossovi. Ten sice účast na zápasu pro pobavení dozorců odmítne, ale nechá se umluvit na basketbalový zápas jednoho proti jednomu. Pokud Paul zvítězí, přidají se černí vězni k jeho týmu. Situace se vyhrotí, když se stráže pokusí některé hráče zastrašit. V konečném důsledku to však má opačný efekt. Nejenže se k týmu přidají černí vězni, ale celý tým má najednou novou motivaci a bojovou náladu. Poslední kapkou se stane pokus o vraždu Paula. Je jasné, že tentokrát půjde na hřišti o víc než jen o sportovní výsledek. (TV Nova)

gogos

Slušná, akční, zábavná, naspeedovana komedie. Celkem pekne zahrane i napsane. Priserna hudba, pekna kamera, dobry fotbal. Tak na 60%... ()

blackrain

Alkohol za volant nepatří. Je vidět, že Adam Sandler umí zabrnkat i na dramatickou strunu. Jeden z jeho nejlepších výkonů, které jsem viděla. Velmi mile mě překvapil ve vedlejší roli Burt Reynolds. Už nám pěkně zešedivěl, ale neztratil nic ze svého charizma. ()

AlThorKremser

Tenhle film je prostě super. Nechápu co proti němu lidi mají. Já pokaždé co si ten film pustím umírám smíchy hlavně z Chrise Rocka. Super obsazení bývalých wrestlerů a akčních hvězd a Sandler. Pro mně asi nejoblíbenější komedie. 90% ()

kaylin

Je to moc dlouhé, není to moc vtipné, ale vlastně to je na tom zajímavé. Jsou zde momenty, které jsem si užil právě proto, že byly celkem vážné, že byly jiné, než je v případě Sandlerových filmů zvykem. A přesto si dovolil klasické zajímavé postavičky, i když teď jich zde není tolik, které by až tak moc vynikaly. Škoda, od tohohle sportovního filmu jsem čekal trochu víc. ()

Desperado

Také silnejšie tri hviezdičky. Príbeh je síce otrepaný (Pôvodný Longest Yard z roku 1974, Mean Machine s Vinnie Jonesom, Victory so Sylvestrom Stallonom), ale balenie je oku a uchu lahodiace. Herci síce nepredvádzajú nič moc. Sandler je typickým sympaticko-nesympatickým Sandlerom, ako takmer v každom jeho filme, čiže neviem, či sa stále jedná o herecký výkon alebo o opakovanú šablónu. Chris Rock je tak trochu v úzadí, jeho postava je takmer nezaujímavá, aj vzhľadom na jej vývoj. Štandardný James Cromwell, trochu zavadzajúci a zbytočný Burt Reynolds, ktorý tu slúži skôr ako maskot a komiksovsky vykreslené vedľajšie postavy. Je to síce komédia tváriaca sa trochu ako dráma (ten dramatický prvok je ale slabunký a nefunguje), ale v konečnom dôsledku sa pri tomto filme jedná len o čistú zábavu a nie o filozofovanie. A nudiť som sa pri nej nenudil ani chvíľu a to je hlavné. 70%. ()

Easykk

Teda Adame to jsi mě potěšil...po žumpě jménem Zohan jsem myslel, že filmy s tvojí tvářičkou radši předem zakopu, roztrhám, nakompostuju, znovu vykopu, třikrát přebalím a pošlu na severní pól (snad ty ledovce tak rychle neroztajou), ale ono to jde i takhle pěkně, bez humoru ala HAHA vyšpuldíru Babi :o/// Tak takhle teda ano!!! Výborný film!! ()

Aiax

Normálně bych udělil trojku, ale poté, co jsem Sandlera viděl v jeho nekomediálních rolích, ve kterých byl bez přehánění fantastický, mi už tahle laciná blbinka nestačí. Párkrát se člověk zasměje, občas se baví, ale většinou se jen tak nějak prokoukává ke konci. Jak říkám, nic proti, ale já potřebuju alespoň miligram přidané hodnoty. A ten na Trestné lavici nesedí. ()

runner85 odpad!

Mám jednu veľkú otázku. Pozeral som na tento film dokonca a preto sa chcem opýtať, zmeškal som dačo? To, že tento odpad je 234 najlepším filmom je záhada. Nudné, neoriginálne, trápne .... ()

JohnMiller

Je to síce obyčajná Americká komédia, plná fekalohumoru, ktorý nemusím rovnako ako herca menom Adam Sandler, no práve tuto bola asi správna konštelácia hviezd alebo boli bohovia priaznivý, lebo sa tvorcom podarilo nakrútiť celkom obstojný film, poskladať zaujímavú zmes hercov, aj naivný príbeh o spravodlivosti okoreniť pikantnými väzenským humorom. Musím uznať, dole klobúk. Bavilo ma to teraz rovnako ako pred desiatimi rokmi, a to sa u komédií tohoto typu nestáva. ()

Skip

Musím říct, že jsem byl touto komedií příjemně překvapen. Čekal jsem nějakou poněkud vypatlanou šílenost, ale nic takového se nekonalo. Naopak jsem se dost dobře bavil. Takže pohodička. ()

marleyy

35% Nemám rád tenhle styl. Jakýmsi způsobem je mi ten film příšerně nesympatický. Nesnáším ukecané negry alá Chris Rock a Sandlera jsem nikdy nemusel. Jediný koho celkem chválím je Terry Crews a Bob Sapp, kteří jsou fakt neskutečný bedny. ()

Dont

Bez diskuse nejlepší Sandlerovka a nečekaně dobrá komedie mixující mnohokrát obehrané vězeňské prostředí se sportovní tematikou. Přičemž si z obojího dokáže vzít to nejlepší a nemá moc slabých chvil. ()

dee-key

Fakticky vydařená komedie ze sportovně - vězeňského prostředí. Paul Crew je ex-hráč amerického fotbalu který se za zaprodání zápasu svého týmu a řízení kradeného auta své přítelkyně dostane do vězení. Tam dá dohromady tým a začnou hrát fotbal proti surovým dozorcům.Těšit se můžete na Adama Sandlera nebo Chrise Rocka. TOHLE JSEM PSAL JÁ? :) No pravud jsem měl v tom, že ten film je dobrá komedie. Viděl jsem to na školním výletě v devátý třídě a fakt jsme se bavili. ()

Mickalle

Mňam mňam to jsem si pochutnal. Jedna z mála americkej komedií, která se netočí kolem sexu a přitom umí taky dokonale pobavit :o) ()

wipeout

Výborný remake, zážitok z ktorého ale pokazila najmä skutočnosť, že som mal pred tím už možnosť zhliadnuť anglickú verziu mean machine, ktorá bola ešte o poznanie lepšia a hlavne sa tam vydarilo aj zakomponovať dramatické prvky tak aby do filmu zapadali a netvorili len povinnú jazdu a ešte k tomu riadne trápnu. No ale to bude asi tím, že Adam Sandler je čisto komediálny herec a akékoľvek pokusy o prelomenie tohto pravdila sa väčšinou stanú filmu osudnýmy. Ale aj napriek tomu keď by som odhliadol od tejto skutočnosti tak tu máme pred sebou výbornú komédiu a oddychovku, ktorá naozaj zabavý aj keď originalitou tento film očividne netrpí , ale to je jedno komédia je komédia a preto jednoznačných 3,5* ()

Paramount chystá remake Trestné lavice

Paramount chystá remake Trestné lavice