Profesionální hráč amerického fotbalu Paul Crewe prodal důležitý zápas a byl vyloučen z ligy. Pak se pohádal s bohatou přítelkyní Lenou a opilý vyrazil s jejím autem na projížďku. Během své spanilé jízdy zcela zdemoloval její auto, ale také řadu policejních vozů. Je zatčen a odsouzen ke třem rokům v texaské věznici, o což se postaral její správce Hazen, velký fotbalový fanoušek. Chce po Paulovi, aby mu pomohl zlepšit výsledky týmu, a když vzpurný vězeň neprojeví dostatek nadšení, pod pohrůžkou dalších pěti let vězení ho k tomu donutí. Paul si s výběrem hráčů hlavu nedělá. Pak se objeví Nate, který byl kdysi úspěšný fotbalista, a společně se pustí do sestavování týmu, složeného především z obránců. Paul však cítí, že to stále není to pravé, a tak se vydá k vůdci černých vězňů Mossovi. Ten sice účast na zápasu pro pobavení dozorců odmítne, ale nechá se umluvit na basketbalový zápas jednoho proti jednomu. Pokud Paul zvítězí, přidají se černí vězni k jeho týmu. Situace se vyhrotí, když se stráže pokusí některé hráče zastrašit. V konečném důsledku to však má opačný efekt. Nejenže se k týmu přidají černí vězni, ale celý tým má najednou novou motivaci a bojovou náladu. Poslední kapkou se stane pokus o vraždu Paula. Je jasné, že tentokrát půjde na hřišti o víc než jen o sportovní výsledek. (TV Nova)

SOLOM.

Parádní komedie nemusí být vždy jen o sexu. Stačí vzít pořádnou bandu namakaných muklů a nechat je pomlátit s dozorci. Tenhle kousek je pro mě jednou z nejlepších sportovních komedií, které jsem kdy viděl a řadím si ho mezi svůj TOP. Někdy by mohli amíci natočit klidně i pokračování. ()

Ilicka

Poměrně vtipná sandlerovka, která míchá všemožná klišé sportovních a vězeňských filmů tak svěže, že vám nepřipadají ani jako klišé. Vrcholem snímku je určitě půlhodinový zápas s dozorci, kde se musí, kdysi bezcitný bývalý hráč fotbalu poprat s traumaty z minulosti, svým sobectvím a touhou vyhrát nad dozorci. Je fajn, že se moc neřeší proč je kdo ve vězení, ale prostě se hraje. Je pak sympatičtější fantit bandě vězňů možná neprávem obviněných než partě vrahů. ()

eraserhead666

Až tak komediální mi to zase nepřipadlo (měl-li bych to hodnotit jako sandlerovku, tak je to jedna z nejslabších), ale jako trošku netypický sportovní film, který vás (stejně jako Sandlerův Vodonoš) strhne ke zcela zaujatému fandění (když má někdo možnost nakopat bachařům prdel, nedá se mu nefandit). Nejlepší je scéna, kdy si Sandler dělá prdel z policajta, to mě dost pobavilo. ()

claudel

Sandlerovky pro mě představují jedny z nejlepších komedií, ale tahle se mi do vkusu úplně netrefila. Asi to bude tím, že všechny sporty jako americký fotbal, rugby či baseball jsou mi na hony vzdálené a doslova ukradené. ()

ARI50

Adam Sandler je bezpochyby skvělý komik, stačí ho zavřít do basy a on to dokáže rozjet ve velkém stylu kde se prostě nemůžete nenudit. ()

Mgb21

Zábavný film plný postaviček, kterým je nemožné se nesmát. Jen těch klišé by tam mohlo být méně. Člověku se dere na mysl: Kde já to už sakra viděl? Nesmál jsem se pořád, ale některé věci byly opravdu dobré. Třeba první vystoupení "rotleskávaček" s jejich hláskováním:-))) ()

Bauer

Když se dá dohromady Peter Segal a sympaťák Adam Sandler , tak to většinou vyjde!! A vyšlo to i u tohoto filmu!Docela mně překvapilo , že se tam mihlo pár rapperů například skupina D12 ale kdo mně překvapil je Nelly.Ja ho fakt nemusím , ale jeho herecký výkon byl velmi dobrý , škoda jen že měl málo prostoru.Potěšila mně hudba , hlavně ta hip hopová.Poslední cca půl hodinka se věnuje americkému footbalu a musím říct , že je to skvostně natočeno a všechno vypadá velmi real.Na tuto komedii se podivám kdykoliv ještě jednou! ()

Morholt

Ačkoliv na náš fotbal nedám dopustit, tohle se mi líbilo víc, než evropský remake Mean Machine s Vinnie Jonesem. Bylo to zábavnější, komediálnější, rychlejší..........zkráttka lepší. Navíc vězeňský roztleskávačky byly naprosto boží. A dekolt Courtney Cox? Ten by si zasloužil svojí vlastní kategorii. 80% ()

luka4615

Výborná sportovní komedie z dob, kdy ještě humor Adama Sandlera ještě za něco stál a pořád se jen neopakoval. The Longest Yard je svěží komediální záležitostí, která dokáže velice slušně pobavit. Dokáže totiž zaujmout nenuceným a břitkým humorem zároveň. „You acting like a real Mcasshole?“ ()

Lucasion

Vcelku povedená sandlerovka. Hodně sportovní a docela i rodinná kom... Ne počkat. Komedie to není. I když tohle není žádné drama, tak srandu jsem tu rozhodně nenašel. I přesto že Adam rozdává vtípky na každou stranu, tak mě to vtipné prostě nepřijde. Ani jednou jsem se nezasmál a ani jedna situace mi nepřišla humorná. Možná závěrečný zápas k tomu měl nejblíž. Film se mi naopak líbil příběhově. Sandler v roli bývalého hráče fotbalu je uvěřitelný, a když se mu povede dostat díky své manželce do vězení, tak mu nezbývá než využít svůj jediný potenciál. A právě fotbal z něj udělá hvězdu uprostřed věznice. Sehnat bandu největších (ano největších) a nejdrsnějších chlápků a vytrénovat je, aby porazili bandu dozorců. Žádný problém. Příběhově je Trestná lavice super, protože mi děj utíkal a bavil mě. Jako komedie si to u mě skutečně neškrtlo. Neva, pořád bych to považoval za lehounce nadprůměrný film. Sandler ví jak hrát, aby bavil. (72 %) ()

Handle

Proti tomuhle filmu vůbec nic nemám, ale nebavilo mě to. Přišla mě to prostě jako normální, průměrná, tuctová komedie. Docela mě překvapuje i poměrně vysoké hodnocení, červený čtvereček bych od tohodle filmu zrovna nečekal... ()

ScarPoul

Ďalší zo série hodnotových filmov alá Sandler. Ale skvelé herecké obsadenie a v dementnosti je to trochu umiernené. Ale neprekračuje to svoj tieň a je to skôr rutinnou záležitosťou, ktorá vyšumí z hlavy a nemáte tendenciu sa k nej neskôr vracať. Veď nakoniec aj tak všetko dobre skončí. ()

PROROK14

Dobrá komédia. Komédie veľmi nevyhľadávam ale ak sa objavia tak si s radosťou pozriem. A toto ma vonkoncom nesklamalo. Ba naopak. Zasmial som sa a dobre som sa pobavil. Adam Sandler sa ukázal v dobrom svetle a nielen tu ale aj v dobrej komédii 50 krát ...atd. A dobrý pocit len utvrdila kapacita ako je Bob Sapp. ()

Caszidy

Remake původního "sportovního" snímku s Burtem Reynoldsem(jenž si i tady zahrál poměrně velkou roli) z roku 1974 se vcelku podařil. Ač nemohu úplně srovnávat s originálem, neboť jsem ho dosud neviděl, musím ocenit podařenou atmosféru a komediální prvky. Jde jednoduše o klasicky odpočinkový film s částečně sportovní tématikou a se všemi klišé, které k ní patří. Zhlédnutím určitě chybu neuděláte. ()

Terva

Přehlídka známých tváří, které se nacházejí ve vězení. Od tohodle jsem snad nečekal ani žádný propadák. Povedený příběh. Jen Adam Sandler se mi mezi ty svalovce nehodil, ale to je účel. ()

Paramount chystá remake Trestné lavice

Paramount chystá remake Trestné lavice