Vítejte v Klubu odložených žen! Ve skvělé satiře bitev dvou pohlaví s chytlavými hláškami a geniální komikou tří hereckých hvězd ve špičkové formě. Bette Midler, Goldie Hawn a Diane Keaton hrají ženy z Manhattanu středního věku, které mají společné víc než jen dlouholeté přátelství. Po letech, kdy vše obětovaly svým manželům, byly vyměněny za mladší a krásnější ženy. Tato trojka je ale společně odhodlána proměnit svou bolest v zisk. Přijdou s důmyslně prohnaným plánem jak zasáhnout své bývalé tam, kde to opravdu bolí – v jejich peněženkách! Pohodlně se usaďte a sledujte, jak to vypadá, když se odložené ženy naštvou, vyrovnají se s realitou a pak získají daleko víc. (Magic Box)

Leila75

Vtipný příběh,parádně zahraný,zvlášť pak G.Hawn byla excelentní!Dobrá zábava na deštivé sobotní odpoledne! ()

cachanell

Proč ne? Odložené ženy každá opuštěná jiným způsobem a jejich malá či velká pomsta. Cesta k uvědomění sama sebe komediální nadlehčenou formou. I když ještě že dámy měla původně za protějšky takové trouby :-)) Ale jinak skvělé herecké obsazení, tyto dámy jsou opravdu skvělé. ()

Gazela2

Aneb, jak 3 naštvané exmanželky vrátily úder. Moje srdcovka. Tenhle film mi vždycky zvedne náladu. Při rozhovorech se známými jsme došli k závěru, že každý z nás se v tomhle filmu pozná. Rozhodně doporučuji! ()

Markytkaaa

Dokonalý koncert nevídaných talentů. Komediální prvky s přesahem ... Ironie, i pořádná dávka vlastní sebereflexe, sarkasmus, humor. Já jsem nadšená, ale samozřejmě strašně ovlivněná, protože trojlístek Diane, Bette a Goldie je sám o sobě výhrou. A písnička You dont own me ... luxus a přepych :-) ()