Oko 2

• Hongkong Jian gui 2 (více)

Joey se probere ze spánku po lécích, které ji byly dány po výplachu žaludku. Jen o vlas unikla smrti, během hlubokého spánku viděla kolem sebe duchy mrtvých lidí, kteří ji doprovázeli v jejich nejtemnějších minutách. Joey se rozhodne pro zcela nový život, kdy už nechce takovou zkušenost znovu zažít a zároveň se rozhodne ukončit svou epizodu se Samem. Avšak krátce po pro-puštění z nemocnice zjistí, že je těhotná. Nejen že je neustále ve stresu z myšlenky na potrat, ale také ji neustále trápí pocit, že ji sleduje tajemná postava. Jednou se však setkají tváří v tvář na vlakovém nástupišti... (Intersonic)

gafai

Fuuu keď som bol v polovici filmu vravím si, toto je psycho film, úplne. Toto by nemali pozerať tehotné, alebo tie čo sa chystajú byť tehotnou :) Aj keď sa to končí relatívnym happyendom. No je dosť nechutný tento film. Vtipný moment, dvojnásobná samovražda - tak to už som sa zamýšlal, že to musel vymyslieť riadny psychopat. dávam tri :) ()

p.a.n.d.a

Značný pokles kvality oproti špičkovému prvému dielu. Sem tam lakačky a záverečná poitna ale dejová línia je horizne blbá a pôrody vôbec nemusím vo filmoch takže thak. slabota ()

andy60

Nejprve jsem viděl Oko 1, ale americký remake, takže nejde nesrovnávat s touto asijskou verzí. Americká jednička u mě vítězí. Všeobecně musím říct, že ty asijské kousky nějak nemohu strávit, a pokud se jedná o mysteriozní thriller či horor, je téměř jasné, že se u toho moc bavit nebudu. Vše se tu točí okolo hlavní hrdinky, která začne všude vidět duchy, navíc jedná nelogicky, neustále vřeští a snaží se spáchat sebevraždu. Dnes si chci pustit Oko 3, ale moc si od toho neslibuju. ()