Najlepšie platenú úlohu vo svojej kariére dostala držiteľka Oscara za drámu MONŠTRUM Charlize Theron. Za úlohu elitnej lovkyne ľudí s nadľudskými schopnosťami dostala 10 miliónov dolárov. V akčnom príbehu, situovanému do 400 rokov vzdialenej budúcnosti, keď smrtiaci vírus takmer vyhladil ľudstvo, má jej hrdinka spáchať atentát na vplyvného politika. Charlize Theronovou uvidíme vo filmovom spracovaní komiksu Jinx. Scenáristom filmu bude autor pôvodného komiksu Michael Bendis. Theronová stvárni hlavnú hrdinku Jinx - lovkyňu ľudí, ktorá sa spoločne s ďalším zločincom rozhodne začať nový život. Hotovosť, ktorú k tomu potrebujú, si hodlajú získať z úkrytu mafiánskych peňazí. (oficiální text distributora)

Wargoo

Ani krásna Charlize, a kvalitný záporák Csokas nepomohli tomu, aby tento film stál za nejaké to pozitívum. Ale tak stane sa, že sa filmári dakedy spletú a ich nádeje pohasnú... Nič zlé sa tu nestalo, len ten film bol dokopy o ničom. Ale, nemôžem mu len tak krivdiť, kamera bola podľa mňa 100 bodová, a čo sa efektov týka, boli lepšie než v nejakom komerčnejľšom trháku. Kladne na mňa pôsobila aj Charlize ako čiernovláska, ten účes sa jej hodil... 2** za snahu 35,100% ()

fr3ak

No to byla ale nuda. Akce je tu nevýrazná, efekty jsou nevýrazné, jen na tu Charlize se dá dívat. Velké zklamání, čekal jsem akční výplach a dostalo se mi prázdného výplachu. ()

mala_kea

Tyto "novodobé" akční sci-fi sračky jsou vážně k neuvěření. Ani koukat se na to pořádně nedá. Když už nemůže zaujmout dějem, sází na herce a i když toto selže, musí se spolehnout na efektivitu a propracování scén. To můžeme ve filmu vidět, protože děj, je strašný béčko,a herecké výkony na hranicí s céčkem. A Kusama se nějak nemůže vejít do časové linie, tak všechno vyřeší "velkou" přestřelkou na konci filmu, což je však jediné, co se mu povedlo. Také přimhouřím oko za skvěle zvolenou hlavní herečku. ()

Puol

Ak si z toho filmu niečo zapamätám, tak to je Charlize Theron v rôznych viac odhaľujúciach ako zakrývajúcich kostýmoch. Vizuálne to je vcelku atraktívne, ale nejak to nefunguje, taký jednoduchý pokorňák so smiešnou akciou, ktorý sa tvári že ponúka niečo viac. Vo filme je pohriechu veľa nevyužitých technických nápadov. Predlohu som nečítal. ()

hazaba

Zajímavá architektura budoucnosti, vynikající Charlize Theron a svým způsobem i docela zajímavý příběh. Akční scény připomínají trochu Matrix, problém lidstva trochu Potomky lidí. Ano, přiznávám, je to svým způsobem odpočinkový film pro milovníky sci-fi, ale mně se to prostě líbilo. ()

char_t

Divil jsem se, proč takhle "plakátově sexy" film dávají až po jedenácté večer. Už se nedivím. Totálně vyhozené peníze, efektně vypadající poskakování Charlize Theron v sexy oblečku a tím to hasne. Nulová logika, dialogy nedávají smysl, chování postav nedává smysl, universum, ve které se příběh odehrává, nedává smysl. Jeden velký nekoukatelný nesmysl. Nedokoukal jsem. ()

drankeryth

Od AeonFlux som ocakaval viac, cakal som lepsie prevedenie sci-fi tematiky na obrazovku a ani tie suboje na paste neboli take, ake by som ja chcel. Vyzerali take rozkuskovane a nekompletne. Kamera bola chaoticka a dost casto sa ani nesustredila na detailnejsie suboje, ktore mali nie dobry pocit z adrenalinoveho suboja na zivot a na smrt. Kolkokrat bol vynechany zaber na udery noh a ruk a to ma vzdy nahnevalo a spravilo sa tak z toho nudna pozeratelnost pre moje oci. Film oplyval roznymi vymozenostami, ake sa daju ocakavat v dalekej buducnosti a niektore z nich boli fakt komicke, ako boli tie vybusne gulicky, ktorymi si ich privolala hlavna hrdinka filmu, aby ju oslobodili z toho vazenia. Aj jej partacka bola tiez podivna, ked si dala namiesto noh implantovat ruky:) Dej filmu sa mi vliekol neuveritelne nudnym tempom, lebo mnohokrat som sa pristihol, ze som ani nevedel poriadne o com film je:) Najviac z filmu ma uputala ta sniperska strelba z tych vezi na nepriatelskych vojakov, ktory chceli zneskodnit zo sveta hlavnu hrdinku, ktoru si zahrala Charlize Theron. Jedna vec sa mi nepacila v tejto scene a tou bolo bez problemove likvidovanie vojakov zo strany kladnej hrdinky. Troska to bolo prehnane, ake mali velke problemy na zastrelenie jednej zenskej. Samozrejme happyend tu je ako skoro v kazdom filme. Ale ja mam radsej ked sa tento radostny okamih skor obrati na negativnu stranu, ktory sa len vyskytuje v par filmoch, co je dost skoda:) ()

GOREGASM

Aeon Flux od počátku dával tušit, že výsledek nepřekročí úroveň televizní produkce. V praxi nám ovšem brooklynská rodačka Karyn Kusama představuje v plné nahotě... bohužel ne Charlize Theron, i když si jejich ladných křivek užijete dosyta, ale svou režijní sterilitu a nulovou nápaditost akčních scén, které završuje střihem, který film degraduje na opravdu pouze televizní "zábavu". Podání existenciálního příběhu je nečekaně vážné a logicky tak působí spíše úsměvně. Jednu hvězdičku za účast Charlize, protože jen díky ní (nikoliv však jejímu herectví) jsem tuto komiksovou adaptaci dokoukal. Pro režisérku doufám konec na filmovém platně, pro Charlize užitečná facka. 15% ()

Hapretor

Jako sci-fi dějově nic moc. Docela nepochopitelné. Ale Charlie Theron hraje dobře a je tam pár dobrých vychytávek - zbraně, prsty, atd. ()

Heroine odpad!

Ani nevím kde začít. V tomhle filmu je prostě všechno špatně, a myslím doslova všechno. Dialogy, kostýmy, zápletka, obsazení, postavy, závěr, idea, triky, akční scény... neuvěřitelná kombinace neoriginálních, nudných, hloupých a trapných věcí v jednom! Vážně jsem se těšila až to skončí. ()

figliar

Podobne ako Matrix, či Equilibrium, Aeon Flux ťaží z myšlienky umelo vytvorenej spoločnosti za účelom predídenia ďalšej ľudskej skazy. Čo je celkom reálny scenár do budúcna. Charlize Theron sa pokúša hrať na Nea, alebo ak chcete na Christiana Balea a celkom jej to ide. Niekoľko dobrých nápadov a akčných scén sa tu určite nájde, no zo spomínanej trojice je tento film najslabší a po režisérskej stránke aj najodfláknutejší. Filmu by prospelo viacej akcie a menej omáčky. A možno aj nejaký nečakaný zvrat. Ale tak, napokon sa jedná o celkom slušnú sci-fi. ()

Evander

I s přibývajícími léty se na Charlize krásně kouká, ale Aeon Flux to jako film nezachrání. Obrazově sice super, ale všechno ostatní značně pokulhává. 48% ()

Ronyk7

Perfektní akční scifárna. Na takový film jsem už dlouho čekal. Výborně natočené akční scény a scénář taky není k zahození. Charlize exceluje po všech stránkách. 21.09.2006 ()

salamandrr

Přetechnyzovaná ptákovina,téma,které tu již bylo a pokud ne,tak každému hned v prvním momentě dojde o co jde.Nápady ve snímku sice jsou,ale pokud bych měl hodnotit film podle toho,že se mi v něm líbilka nějaká vychytávka,pak bzch mohl hodnotit i telenoveli podle pohlednosti jeji "hereček" ()

Fulham odpad!

Tak tohle je snad nejhorší film, co jsem kdy vyděl. Opravdu nuda. Ani Charlize Theron mě nepřesvědčila. ()

asfalt

Tento film ozaj nedokáže zaujať, pozeral som ho na trikrát aj to len kvôli Charlize, inak by som si toľkú námahu nedal. ()

Skleni

Dal by som aj menšie hodnotenie. Ale ma prekvapil fakt, že sa mi postavil pri pohľade na charlize v latexe. A to je tiež dačo nové. Takže 33% ()

SuperFigo

Zdejší hodnocení 48 % (30.1.2010) opravdu filmu neodpovídavá. Ano, přehodnocuji film na víc * a dávam jich 5. Je to kvalitní sci-fi, které má spád, hezky natočené scény i atmosféru, která mě pohltila. Velmi příjemný film, od kterého sem nic nečekal a přesto hodně dostal. ()

Jeand´Boa

Jsem vděčen za svůj "pouhý" jediný život. Mohlo by se totiž stát, že v tom případném druhém bych na tento film narazil znovu...Připomělo mi to tak trochu čínské kopie slavných světových automobilů. Má to veškeré prvky, které jsou v jiném případě úspěšné a zvyšující hodnotu, ale kvalitou se to nemůže rovnat nikdy... ()

Charlize točí bez přestávky

Charlize točí bez přestávky

16.01.2006

Charlize Theron si rozhodně nemůže stěžovat na nedostatek pracovní vytíženosti. V North Country utekla z nepodařeného manželství k hornické práci a předpokládaný akční hit Aeon Flux selhal nejen u… (více)