Reklama

Reklama

Space Jam

  • USA Space Jam (více)
Trailer

Obsahy(1)

Jeho Veličenstvo a Jeho Králičenstvo - to je ale tým! Michael Jordan střílí, Bugs Bunny přihrává a celá kavalkáda hvězd z kreslených filmů Looney Tunes zaplavuje Space Jam. Parta Tune Squad vyzve Nerdlucky na basketbalový zápas, ve kterém se má rozhodnout, zda Looney Tunes zůstanou tady... nebo se stanou pouhou atrakcí ve vzdálené galaxii. Nerdluckové jsou ve výhodě, protože mají strašlivou tajnou zbraň - ukradli totiž umění největším hvězdám Národní basketbalové ligy jako Charles Barkley a Patrick Ewing. Ale to ještě není všechno, lidičky. Tune Squad má taky tajnou zbraň. A tou je ten nejlepší hráč na světě a v celém vesmíru! (Warner Home Video CZ)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (319)

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Do třetice všeho dobrého a zlého. Poprvé jsem tuto hovadinu viděl už hodně dávno coby teenager a v rámci možností se mi to i líbilo. Měl jsem rád Jordana a fandil Chicagu Bulls, no a občas jsem mrkl i na postavičky Looney Tunes. O několik let později jsem si to pustil znovu a zhruba v polovině to vypnul – protože už mi to nepřišlo ani moc záživné ani vtipné. No a včera došla řada na třetí pokus. Vydržel jsem to tentokrát až do konce, ale že bych se nějak královsky bavil – to tedy rozhodně ne. Bohužel tohle už prostě nemá ani na průměrnou komedii… ()

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack James Newton Howard: 1. Fly Like an Eagle ,2. The Winner ,3. Space Jam ,4. I Believe I Can Fly ,5. Hit 'Em High (The Monstars' Anthem) ,6. I Found My Smile Again ,7. For You I Will ,8. Upside Down ('Round-n-'Round) ,9. Givin U All That I ve Got ,10. Basketball Jones ,11. I Turn to You ,12. All of My Days ,13. That s the Way (I Like It) ,14. Buggin , ()

Reklama

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Naprosto skvělá Looney tunovská komedie s Michaelem Jrodanem. Díky němu jsem tehdy žral basket. Pro mě je to jeden z kultovních filmů, na kterých jsem vyrostl a jasně patří do mé top 10. Nedávno jsem se na něj po mnoha letech díval znova a furt to má své kouzlo. Ačkoli jsem postavičky ze seriálu neměl příležitost častěji sledovat, díky tomuhle filmu jsem si je zamiloval...100% ()

Zodd 

všechny recenze uživatele

Je to opravdu nějakou dobu, co jsem to viděl, ale dejme tomu. Celovečerní adaptace série TV reklam a popkulturní dobový produkt na desátou, po kterým by neštěkl pes, kdyby nebyl teď v kině nový sequel. Teda kromě Loly Bunny, která si to hned zamířila do komiksů jako pizza-girl pro mýtické bytosti i jako další inkarnace. I na Looney Tunes překvapivě infantilní, ale prakticky tu o ně nejde. Ale když si vezmeme, že pozdější Back In Action mávnul víceméně rukou nad jakoukoli cílovkou... ale ten měl společnou jen tu Looney Tunes havěť, byli tam narozdíl od této šou skuteční herci. Wait a sec... máme tu vlastně vtipné cameo Billa Murrayho, který prý podle zdejších zajímavostí (?) Space Jam označil za svůj nejméně oblíbený film. Než přišli po dekádě hraní Garfieldové. &:-) ()

Adman 

všechny recenze uživatele

Vezměte mámu, tátu, bráchu, ségru (n séger + n bráchů ... podle toho kolik jich máte...) psa, kočku (rybyčky můžete nechat v akvárku), a jděte se dívat s celou pohodovou rodinou na pohodovou americkou rodinnou, dobrrodružnou komedii jak má být. Je tam zápletka hodná tak maximálně seriálu, ale co na tom že?? Hlavně že nakonec všechno dobře dopadne! ()

Galerie (26)

Zajímavosti (19)

  • Čísla na dresech animáků: 1 - Bugs Bunny; 2 - Daffy Duck; 3 - Sniffles the Mouse; 6 - Yosemite Sam; 8 - Porky Pig; 9 - Sylvester; 10 - Lola Bunny; 13 - Wile E. Coyote; 25 - Barnyard Dawg; 33 - Foghorn Leghorn; 53 - Elmer Fudd; srdíčko - Pepe Le Pew; otazník - Beaky Buzzard. (PußyMagnet)
  • Chuck Jones, který má na svědomí mnoho původních Looney Tunes/Merrie Melodies grotesek a i některé postavy vyšly z jeho hlavy, silně neměl rád tento film. Nevěřil už premise, že by Bugs Bunny potřeboval pomoci od Michaela Jordana i zbytku kreslených postaviček porazit Monstrars, dokázal by to prý za 7,5 minut (čemuž odpovídá délka původních grotesek). Také přihodil, že by Porky Pig nikdy neřekl, že se pomočil. (Zodd)
  • Nepřirozený pohyb Michaelova míčku při golfu komentuje Bill Murray slavným Frankensteinovým zvoláním: „It is Alive!“ (efenberger)

Související novinky

O čem bude druhý Space Jam?

O čem bude druhý Space Jam?

22.10.2020

Na Twitter před pár dny unikla synopse pokračování Space Jamu, v němž legendárního Michaela Jordana nahradí basketbalista LeBron James. A zdá se, že filmové pokračování populární hrané i částečně… (více)

Druhý Space Jam má zelenou

Druhý Space Jam má zelenou

20.09.2018

Dvojka basketbalové komedie Space Jam se oficiálně hýbe kupředu. V hlavní roli vystřídá Michaela Jordana basketbalista LeBron James, asi nejzajímavější to ovšem je na producentské židli. Tam totiž… (více)

Space Jam 2 našlo režiséra

Space Jam 2 našlo režiséra

09.08.2018

Pokračování basketbalové komedie Space Jam, ve které se v roce 1996 objevil v hlavní roli legendární Michael Jordan, zdá se našlo režiséra. Studio Warner Bros. momentálně jedná s Terencem Nancem (An… (více)

Justin Lin natočí Space Jam 2?

Justin Lin natočí Space Jam 2?

03.05.2016

Basketbalová komedie, v níž se kreslení hrdinové od Looney Tunes spojili s Michaelem Jordanem, aby napráskali zlým mimozemšťanům, se dočká pokračování. Kdekdo si myslel, že je druhý Space Jam jen… (více)

Reklama

Reklama