Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jeho Veličenstvo a Jeho Králičenstvo - to je ale tým! Michael Jordan střílí, Bugs Bunny přihrává a celá kavalkáda hvězd z kreslených filmů Looney Tunes zaplavuje Space Jam. Parta Tune Squad vyzve Nerdlucky na basketbalový zápas, ve kterém se má rozhodnout, zda Looney Tunes zůstanou tady... nebo se stanou pouhou atrakcí ve vzdálené galaxii. Nerdluckové jsou ve výhodě, protože mají strašlivou tajnou zbraň - ukradli totiž umění největším hvězdám Národní basketbalové ligy jako Charles Barkley a Patrick Ewing. Ale to ještě není všechno, lidičky. Tune Squad má taky tajnou zbraň. A tou je ten nejlepší hráč na světě a v celém vesmíru! Pochází z našeho světa - stejně jako celá tahle legrace. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (315)

tron 

všechny recenze uživatele

„Už som si myslel, že sa na to nespýtaš.“ V roku 1997 som mal sladkých 16 a nebolo nič lepšie, ako zájsť do kina na Space Jam z produkcie Ivana Reitmana. Bola to bomba. Zaskočilo ma, že keď som si v roku 2009 dal reprízu, stále ma to bavilo. Odvtedy som ale na ďalšie pozretie už nenabral odvahu, takže ťažko povedať, ako by to dopadlo, ale ono je to vlastne jedno, pretože v polovici 90. rokov to bola neskutočná sranda s geniálnymi trikmi, parádnou kombináciou živých a animovaných postáv, nabúchaného deja, šialene originálnej zápletky, patričným soundtrackom a obskúrnym (ale fungujúcim) kastingom (Michael Jordan! Bill Murray! Bugs Bunny! Wayne Knight! Tasmánsky čert). Jasné, nebola to triková revolúcia á la Kto obvinil králika Rogera?, ale v tom veku (a v tom desaťročí) to bol dokonalý film. Niektoré vtipy sú dokonca až príliš dospelé (zoofilná Lola). Kino Považan NmnV 1997 ()

Radyo 

všechny recenze uživatele

Blbost, blbost a ještě jednou blbost. Proč tedy za tři? Protože SEM SI SQJELE ZAVSPOMÍNAL NA ENBÍEJ Z DEVADESÁTEJCH ROKŮ! Bylo milé s takovým časovým odstupem vidět Jordana, Ewinga, Barkleyho, Boguese, Bradleyho, Johnsona, ale i (v krátkých záběrech) jiné tváře tehdejších borců... A dost možná se tam někde krátce mihl i Anthony Mason, který (jak jsem dnes zjistil) ve 48 letech odešel smečovat někam mezi nebeské hvězdy... ()

Reklama

Galadriel 

všechny recenze uživatele

Snaha o napodobení úspěchu podobného filmu (bohužel jen tou kombinací kresleného a hraného snímku) Falešná hra s králíkem Rogerem tady ztroskotala na mizerném scénáři. Michael Jordan není špatný, Bugs Bunny a spol. jsou taky výborní herci ;-), ale bohužel nemají co hrát a je to jen taškařice pro malé děti, rozhodně ale ani z poloviny tak vtipná, jako ten nejmíň dobrý (slovo "nejhorší" prostě nemůžu použít) 7-mi minutový animák s libovolnou kombinací Bugse, Daffyho, Elmera, Sylvestra aTweetyho, Kojota a Roadrunnera atd. ()

Radek99 

všechny recenze uživatele

Tak tuhle slátaninu nezachrání ani Michael Jordan ... Anebo možná naopak - ono se to celé natočilo a naanimovalo právě jen kvůli němu... Je to klasický produkt americké entertainmentové éry - basketbalová hvězda musí být marketingově zhodnocena, tak se nejprve objeví repliky jejích dresů, pak se její tvář a jméno ocitne na čemkoliv byť jen trochu představitelném a zobchodovatelném, až nakonec někoho napadne velkou mediální celebritu obsadit do filmu... Neumí hrát? Žádný problém, ušijeme mu scénář na míru - bude hrát basketbal... a to ne ledajaký (na to bychom se ostatně nemuseli chodit dívat do kina, že?), ale rovnou o galaktický osud postaviček z Looney Tunes... Řeknu vám tedy, to je mi ale zápletka... ()

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack James Newton Howard: 1. Fly Like an Eagle ,2. The Winner ,3. Space Jam ,4. I Believe I Can Fly ,5. Hit 'Em High (The Monstars' Anthem) ,6. I Found My Smile Again ,7. For You I Will ,8. Upside Down ('Round-n-'Round) ,9. Givin U All That I ve Got ,10. Basketball Jones ,11. I Turn to You ,12. All of My Days ,13. That s the Way (I Like It) ,14. Buggin , ()

Galerie (24)

Zajímavosti (19)

  • Tělocvična, kde animáci cvičí, se jmenuje Leon Schlesinger Gym. Leon Schlesinger produkoval první díly Looney Tunes a Merrie Melodies. (PußyMagnet)
  • Jedná se o filmový debut Loly Bunny, Bugsovy lásky. (PußyMagnet)

Související novinky

O čem bude druhý Space Jam?

O čem bude druhý Space Jam?

22.10.2020

Na Twitter před pár dny unikla synopse pokračování Space Jamu, v němž legendárního Michaela Jordana nahradí basketbalista LeBron James. A zdá se, že filmové pokračování populární hrané i částečně…

Druhý Space Jam má zelenou

Druhý Space Jam má zelenou

20.09.2018

Dvojka basketbalové komedie Space Jam se oficiálně hýbe kupředu. V hlavní roli vystřídá Michaela Jordana basketbalista LeBron James, asi nejzajímavější to ovšem je na producentské židli. Tam totiž…

Space Jam 2 našlo režiséra

Space Jam 2 našlo režiséra

09.08.2018

Pokračování basketbalové komedie Space Jam, ve které se v roce 1996 objevil v hlavní roli legendární Michael Jordan, zdá se našlo režiséra. Studio Warner Bros. momentálně jedná s Terencem Nancem (An…

Justin Lin natočí Space Jam 2?

Justin Lin natočí Space Jam 2?

03.05.2016

Basketbalová komedie, v níž se kreslení hrdinové od Looney Tunes spojili s Michaelem Jordanem, aby napráskali zlým mimozemšťanům, se dočká pokračování. Kdekdo si myslel, že je druhý Space Jam jen…

Reklama

Reklama