Asi největší klasika mého dětství. Tenhle film jsem viděl tolikrát, že mu prostě nemůžu dát méně nežli čtyři hvězdičky i když vím, že kvalitou na to asi nebude mít. Ale pokaždé když ten film vidím, tak se vrátím do nějakých těch 8-10 let a je zase ze mě malý kluk a koukám na basket animáků s Michaelem Jordanem. Kult, který mě bude vždycky bavit.(18.10.2012)

• sud

V době natočení filmu mi bylo osm let. V té době jsem ujíždel na Bugsu Bunnym a jeho přátelích a líbí se mi dodnes. Ale už tenkrát se mi nelíbil "Space Jam". A nelíbí se mi do dnes. Děj se mi zdá strašně hloupý a kromě naprosto prkenného Jordana a animáků se nechá snadno zapomenout. Tu jednu hvězdičku dávám pouze za Bugse Bunnyho, i když se divím, že roli v tomto paskvilu přijal :-).(13.10.2007)

Fakt skvelý námet a pomerne dobre prevedený do filmovej podoby. Akurát je to strašne krátke. Ak vezmeme do úvahy dlhočizné záverečné titulky a úvodnú titulkovú montáž s fotkami Michaela Jordana, nemá to ani 80 minút a ku koncu to aj vidieť (k zápasu tu dôjde z ničoho nič, akoby niekto pretočil film o 20 minút).(24.6.2012)

Vezměte mámu, tátu, bráchu, ségru (n séger + n bráchů ... podle toho kolik jich máte...) psa, kočku (rybyčky můžete nechat v akvárku), a jděte se dívat s celou pohodovou rodinou na pohodovou americkou rodinnou, dobrrodružnou komedii jak má být. Je tam zápletka hodná tak maximálně seriálu, ale co na tom že?? Hlavně že nakonec všechno dobře dopadne!(18.3.2005)

Když šel Space Jam do kin, bylo mi nějakých 8-9 let... Space Jam byl všude - v televizi, v časopisech, v Happy Mealu - měl jsem i pogy s Monstrákama a byly sakra cenný! Film samotný jsem viděl ale o několik let později a jako malýmu se mi to líbilo - a možná i proto se mi to líbí i teď (na rozdíl od králíka Rogera). Trapný cameo Billa Murrayho se dá přežít, basketbalisti byli fajn.(17.4.2016)