Nastala chyba při přehrávání videa.
 • campix
  ****

  Asi největší klasika mého dětství. Tenhle film jsem viděl tolikrát, že mu prostě nemůžu dát méně nežli čtyři hvězdičky i když vím, že kvalitou na to asi nebude mít. Ale pokaždé když ten film vidím, tak se vrátím do nějakých těch 8-10 let a je zase ze mě malý kluk a koukám na basket animáků s Michaelem Jordanem. Kult, který mě bude vždycky bavit.(18.10.2012)

 • sud
  *

  V době natočení filmu mi bylo osm let. V té době jsem ujíždel na Bugsu Bunnym a jeho přátelích a líbí se mi dodnes. Ale už tenkrát se mi nelíbil "Space Jam". A nelíbí se mi do dnes. Děj se mi zdá strašně hloupý a kromě naprosto prkenného Jordana a animáků se nechá snadno zapomenout. Tu jednu hvězdičku dávám pouze za Bugse Bunnyho, i když se divím, že roli v tomto paskvilu přijal :-).(13.10.2007)

 • JohnnyD
  ****

  Fakt skvelý námet a pomerne dobre prevedený do filmovej podoby. Akurát je to strašne krátke. Ak vezmeme do úvahy dlhočizné záverečné titulky a úvodnú titulkovú montáž s fotkami Michaela Jordana, nemá to ani 80 minút a ku koncu to aj vidieť (k zápasu tu dôjde z ničoho nič, akoby niekto pretočil film o 20 minút).(24.6.2012)

 • Adman
  ****

  Vezměte mámu, tátu, bráchu, ségru (n séger + n bráchů ... podle toho kolik jich máte...) psa, kočku (rybyčky můžete nechat v akvárku), a jděte se dívat s celou pohodovou rodinou na pohodovou americkou rodinnou, dobrrodružnou komedii jak má být. Je tam zápletka hodná tak maximálně seriálu, ale co na tom že?? Hlavně že nakonec všechno dobře dopadne!(18.3.2005)

 • OG_Swifty
  ****

  Když šel Space Jam do kin, bylo mi nějakých 8-9 let... Space Jam byl všude - v televizi, v časopisech, v Happy Mealu - měl jsem i pogy s Monstrákama a byly sakra cenný! Film samotný jsem viděl ale o několik let později a jako malýmu se mi to líbilo - a možná i proto se mi to líbí i teď (na rozdíl od králíka Rogera). Trapný cameo Billa Murrayho se dá přežít, basketbalisti byli fajn.(17.4.2016)