• Dudek

Zajímavý námět tu troskotá na nepovedeném scénáři. Celý film je založen primárně na oblíbenosti trhlíků a s ničím jiným si nedělá starosti. Fanoušci Looney Tunes - mezi něž patřím - sice budou potěšeny pár zajímavými odkazy na starší seriálky, ale to je tak všechno co tenhle kupodivu velmi špatní snímek nabízí. Dvojnásobná škoda je to také kvůli hvězdnému obsazení, které krom známých hereckých tváří doplňují ještě slavní hráči, kteří věru nehrají nijak špatné. Jednou za rok se na to ale podívat dá. 40%(3.7.2006)

• Radek99

Tak tuhle slátaninu nezachrání ani Michael Jordan ... Anebo možná naopak - ono se to celé natočilo a naanimovalo právě jen kvůli němu... Je to klasický produkt americké entertainmentové éry - basketbalová hvězda musí být marketingově zhodnocena, tak se nejprve objeví repliky jejích dresů, pak se její tvář a jméno ocitne na čemkoliv byť jen trochu představitelném a zobchodovatelném, až nakonec někoho napadne velkou mediální celebritu obsadit do filmu... Neumí hrát? Žádný problém, ušijeme mu scénář na míru - bude hrát basketbal... a to ne ledajaký (na to bychom se ostatně nemuseli chodit dívat do kina, že?), ale rovnou o galaktický osud postaviček z Looney Tunes... Řeknu vám tedy, to je mi ale zápletka...(13.10.2007)

Na pomezí 3-4 hvězd. Pamatuji si, že ve své době byl tento animovaně hraný snímek něčím jako technickým zázrakem a zároveň mě jako dítě nesmírně bavil. Holt Michael Jordan a králík Bugs Bunny v jednom snímku, to je k nezaplacení. Nostalgie vítězí a tu půl hvězdičku přidávám. "Tadý-dádý-dá. To je konec"(75%)(24.3.2011)

• Ravi

Divoké fantazii se meze nekladou, a tak jsem se na film docela těšil. K mému zděšení jsem sice viděl onu fantazii, bohuže se tvůrci vyřádili jen na postavách a jejich charakterech převzatých z animáků a skutečnosti. Děj se někam vytratil a tak postavičky před Vámi jen donekonečna šaškují bez užitku a požitku. 40% = 2/5(17.2.2011)

Jelikož patřím ke generaci, která v době premiéry patřila do cílové skupiny, cítím ve filmu trošku nostalgii po dětství. I dnes se dá na film dívat, ovšem takové nadšení z něj už na mě neuvidíte. Navíc si myslím, že původní starší krátké filmy byly lepší, například v tom, že tehdejší tvůrci se stylem humoru zaměřovali i na dospělejší publikum. Ovšem to neznamená, že Space Jam je výhradně pro děti - například odkaz na Pulp Fiction, který vám prckové těžko vysvětlí. I když tam děti asi žádnou vadu na kráse nenaleznou, už v mládí se mi nelíbilo, že Road Runner je upozaděn, lituji toho i dnes. :-) 60%(1.3.2009)

• - Aby se Michael Jordan cítil spokojený, postavili mu Warner Bros. během natáčení vlastní basketbalové hřiště. (PußyMagnet)

• - Nejméně oblíbený film Billa Murrayho. (PußyMagnet)

• - Basketbalový míč, který ve filmu obsahoval talenty, je majetkem režiséra Joe Pytka. Když jej drží Michael Jordan, tak je opravdový, v ostatních scénách je animovaný. (PußyMagnet)