jednoho krasneho dne meli zrovna warneri poradu, kde vymysleli namet na novy film. mezi navrhy byly takove evergreeny, jako velkofilm o hrani lizaneho mariase s richardem gerem v roli kurtizany, krvava akce z prostredi konfliktu mezi budhisty a eskymaky, ve vedlejsi roli s julii roberts v kostymu ledniho medveda a romanticky film o jiskreni mezi chudou zidovskou divkou a orangutanem. nakonec vsak zvitezil neprilis favorizovany namet o basketove seanci s looney tunes v cele s bugsem proti nerdluckum. sef warneru a velky fanousek chicaga bulls si navic prosadil, aby za looney tunes nastoupil i michael jordan (scottie pipen zrovna nemel cas) a nerdluckum at se daji schopnosti pata ewinga, charlese barkleyho a jejich o neco min znamych kamosu, at ma ten zapas aspon nejakou uroven. a pry kdyz se k tomu pripocte neco steku ruznych celebrit (napr. bill murray, pokud vas to zajima), bude to v klidu. a mel pravdu.(19.12.2005)

Infantilní svět cartoonovských hrdinů jako Bugs bunny nebo kačer Duffy s tehdy populárním Jordanem, které dohromady svede nastavený příběh o nutnosti basketbalového zápasu. Už tehdy slušné počítačové animace vcelku nenásilně propojí svět kreslený i skutečný a řada vtípků určitě vyloudí úsměv. I když jde jasně o komerční tah, tak filmík celkem pobavil a pokud nečekáte hluboký a myšlenkově náročný snímek, tak se vám to pravděpodobně taky bude líbit.(21.1.2008)

• Dever

Soundtrack James Newton Howard: 1. Fly Like an Eagle ,2. The Winner ,3. Space Jam ,4. I Believe I Can Fly ,5. Hit 'Em High (The Monstars' Anthem) ,6. I Found My Smile Again ,7. For You I Will ,8. Upside Down ('Round-n-'Round) ,9. Givin U All That I ve Got ,10. Basketball Jones ,11. I Turn to You ,12. All of My Days ,13. That s the Way (I Like It) ,14. Buggin ,(14.5.2011)

• BeranSon

Jordan by se měl držet blízko basketbalu, protože tam to umí a nic nezkazí, prostě herec z něj nebude. Je pravda, že příběh a animace a vůbec všechno je slabé, ale musím uznat, že mě Space jam od první chvíle zaujal. Vlastně mě i bavil, to je co říci! Ideální délka filmu na strávení, ale docenit ho nemůžu. -3/10 -(17.5.2014)

Když jsem byl malej, tak jsem tenhle film hrozně žral. Velká hvězda Jorden a oblíbený kreslený postavičky v jednom, prostě suprový rodinný film. Opravdu jeden z mála filmů, u kterého jsem vyrůstal a jen tak na něj nezapomenu.___ Když jsem ho viděl nyní, tak by si takové hodnocení už nezasloužil...ale budu ho hodnotit tak, jak se mi líbil v dětství --->86%(16.4.2013)

• - Basketbalový míč, který ve filmu obsahoval talenty, je majetkem režiséra Joe Pytka. Když jej drží Michael Jordan, tak je opravdový, v ostatních scénách je animovaný. (PußyMagnet)

• - Čísla na dresech animáků: 1 - Bugs Bunny; 2 - Daffy Duck; 3 - Sniffles the Mouse; 6 - Yosemite Sam; 8 - Porky Pig; 9 - Sylvester; 10 - Lola Bunny; 13 - Wile E. Coyote; 25 - Barnyard Dawg; 33 - Foghorn Leghorn; 53 - Elmer Fudd; srdíčko - Pepe Le Pew; otazník - Beaky Buzzard. (PußyMagnet)

• - Jedná se o filmový debut Loly Bunny, Bugsovy lásky. (PußyMagnet)