Při sledování Space Jamu člověku (který do té doby snad váhal) dojde, jak velký vizionář a vizuální machr je Robert Zemeckis, jehož o osm let mladší Králík Roger působí dodnes (!) bezchybně. Space Jam sice také pobaví, ovšem zdaleka ne tolik jako v dětských letech, kdy jsem na něj téměř nedal dopustit... Zastaral a nulového příběhu a (ne)herectví Michaela Jordana si už zkrátka nejde nevšimnout. Vlastně když to vezmu kolem a kolem, kresleným hercům se v tomhle praštěném snímku vyrovná jedině Bill Murray. Ale i on má co dělat. Díky alespoň za krátkou stopáž a za to, že to odsýpá.(11.6.2011)

• MM_Ramone

Jediným pozitívom tohto filmu je účasť kreslených postavičiek z Looney Tunes. Bugs Bunny a jeho spoločníci vždy dokázali dobre zabaviť diváka svojimi kúskami. Však v spojení s absolutným nehercom Michaelom Jordanom, sú ich snahy márne. Jordan je také herecké drevo, že tento fakt nemôže prehliadnúť ani malé decko. Navyše i scenár tohto snímku je skrze prízemnou záležitosťou. "Space Jam" zrejme pohltil dosť financií, ale na výsledku to teda nie je vôbec vidno. *(5.2.2008)

Na film si s sebou nesu velmi kladné vzpomínky z dětství a ani při zhlédnutí dnes mi na něm nic nevadí. Michael Jordan v říši Bugse Bunnyho a další spousty známých animáků z Looney Tunes - jo, je to dost ulítlé, ale to je záměr a na dobu, kdy film vznikl, je to precizně odvedená práce a mne jako záležitost pro odreagování baví pořád a stále.(6.11.2013)

Když šel Space Jam do kin, bylo mi nějakých 8-9 let... Space Jam byl všude - v televizi, v časopisech, v Happy Mealu - měl jsem i pogy s Monstrákama a byly sakra cenný! Film samotný jsem viděl ale o několik let později a jako malýmu se mi to líbilo - a možná i proto se mi to líbí i teď (na rozdíl od králíka Rogera). Trapný cameo Billa Murrayho se dá přežít, basketbalisti byli fajn.(17.4.2016)

jednoho krasneho dne meli zrovna warneri poradu, kde vymysleli namet na novy film. mezi navrhy byly takove evergreeny, jako velkofilm o hrani lizaneho mariase s richardem gerem v roli kurtizany, krvava akce z prostredi konfliktu mezi budhisty a eskymaky, ve vedlejsi roli s julii roberts v kostymu ledniho medveda a romanticky film o jiskreni mezi chudou zidovskou divkou a orangutanem. nakonec vsak zvitezil neprilis favorizovany namet o basketove seanci s looney tunes v cele s bugsem proti nerdluckum. sef warneru a velky fanousek chicaga bulls si navic prosadil, aby za looney tunes nastoupil i michael jordan (scottie pipen zrovna nemel cas) a nerdluckum at se daji schopnosti pata ewinga, charlese barkleyho a jejich o neco min znamych kamosu, at ma ten zapas aspon nejakou uroven. a pry kdyz se k tomu pripocte neco steku ruznych celebrit (napr. bill murray, pokud vas to zajima), bude to v klidu. a mel pravdu.(19.12.2005)

• - Tělocvična, kde animáci cvičí, se jmenuje Leon Schlesinger Gym. Leon Schlesinger produkoval první díly Looney Tunes a Merrie Melodies. (PußyMagnet)

• - Čísla na dresech animáků: 1 - Bugs Bunny; 2 - Daffy Duck; 3 - Sniffles the Mouse; 6 - Yosemite Sam; 8 - Porky Pig; 9 - Sylvester; 10 - Lola Bunny; 13 - Wile E. Coyote; 25 - Barnyard Dawg; 33 - Foghorn Leghorn; 53 - Elmer Fudd; srdíčko - Pepe Le Pew; otazník - Beaky Buzzard. (PußyMagnet)

• - Při letu na Horu hlupců si můžete všimnout monolitu z filmu 2001: Vesmírná odysea (1968). (PußyMagnet)