Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T-pack
  ****

  Tak jo, je to trhlé a s filmem to nemá mnoho společného. Je to taková hloupá Jordanovsko-basketbalová propaganda. Ale mě to přišlo jako koukat na dlouhé Looney Toones. Dobré na odreagování a nepřemýšlení u toho. Plus o hvězdu zvedám, protože (ačkoli to byl nehorázný blábol bez děje) narozdíl od Disneye si WB nehrají na úžasný pohádkový svět a nehází svá morální poselství do svých děl, ale prostě kreslí střelené animáky pro děti.(28.6.2008)

 • BeranSon
  **

  Jordan by se měl držet blízko basketbalu, protože tam to umí a nic nezkazí, prostě herec z něj nebude. Je pravda, že příběh a animace a vůbec všechno je slabé, ale musím uznat, že mě Space jam od první chvíle zaujal. Vlastně mě i bavil, to je co říci! Ideální délka filmu na strávení, ale docenit ho nemůžu. -3/10 -(17.5.2014)

 • sud
  *

  V době natočení filmu mi bylo osm let. V té době jsem ujíždel na Bugsu Bunnym a jeho přátelích a líbí se mi dodnes. Ale už tenkrát se mi nelíbil "Space Jam". A nelíbí se mi do dnes. Děj se mi zdá strašně hloupý a kromě naprosto prkenného Jordana a animáků se nechá snadno zapomenout. Tu jednu hvězdičku dávám pouze za Bugse Bunnyho, i když se divím, že roli v tomto paskvilu přijal :-).(13.10.2007)

 • OG_Swifty
  ****

  Když šel Space Jam do kin, bylo mi nějakých 8-9 let... Space Jam byl všude - v televizi, v časopisech, v Happy Mealu - měl jsem i pogy s Monstrákama a byly sakra cenný! Film samotný jsem viděl ale o několik let později a jako malýmu se mi to líbilo - a možná i proto se mi to líbí i teď (na rozdíl od králíka Rogera). Trapný cameo Billa Murrayho se dá přežít, basketbalisti byli fajn.(17.4.2016)

 • D.Moore
  ***

  Při sledování Space Jamu člověku (který do té doby snad váhal) dojde, jak velký vizionář a vizuální machr je Robert Zemeckis, jehož o osm let mladší Králík Roger působí dodnes (!) bezchybně. Space Jam sice také pobaví, ovšem zdaleka ne tolik jako v dětských letech, kdy jsem na něj téměř nedal dopustit... Zastaral a nulového příběhu a (ne)herectví Michaela Jordana si už zkrátka nejde nevšimnout. Vlastně když to vezmu kolem a kolem, kresleným hercům se v tomhle praštěném snímku vyrovná jedině Bill Murray. Ale i on má co dělat. Díky alespoň za krátkou stopáž a za to, že to odsýpá.(11.6.2011)

 • - Michael Jordan skutečně nosil při každém zápasu v dresu Chicago Bulls své basketbalové trenýrky z vysoké školy. (PußyMagnet)

 • - Čísla na dresech animáků: 1 - Bugs Bunny; 2 - Daffy Duck; 3 - Sniffles the Mouse; 6 - Yosemite Sam; 8 - Porky Pig; 9 - Sylvester; 10 - Lola Bunny; 13 - Wile E. Coyote; 25 - Barnyard Dawg; 33 - Foghorn Leghorn; 53 - Elmer Fudd; srdíčko - Pepe Le Pew; otazník - Beaky Buzzard. (PußyMagnet)

 • - Pár sedící vedle mimozemšťanů, kteří právě kradou talenty, jsou Patricia Heaton a Dan Castellaneta. (PußyMagnet)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace