Film mého dětství! Jako malej basketbalista jsem to naprosto žral a pouštěl jsem si to na VHS pořád dokola. Michael Jordan byl prostě idol a myslím, že cílová skupina si tehdy tenhle film vážně užívala. A o to bylo mělo jít! Je nesmysl tuhle záležitost hodnotit v roce 2017 pohledem dospělého člověka a vytýkat jí třeba to, že Michael není zrovna top herec. Space Jam prostě dokonale splnil svůj účel a ve své době potěšil velkou spoustu dětí. Já byl jeden z nich a dodnes ve mě ten film probouzí nostalgii. Hodnotím tedy film pohledem toho, pro koho byl určen a nemohu dát nic jiného než pět hvězd.(11.9.2017)

• BeranSon

Jordan by se měl držet blízko basketbalu, protože tam to umí a nic nezkazí, prostě herec z něj nebude. Je pravda, že příběh a animace a vůbec všechno je slabé, ale musím uznat, že mě Space jam od první chvíle zaujal. Vlastně mě i bavil, to je co říci! Ideální délka filmu na strávení, ale docenit ho nemůžu. -3/10 -(17.5.2014)

Taková správná blůstka od warner bros pro děti as trochou nadsázky i pro dospělé. Rozhodně se nedá očekávat, že by Michael Jordon tady sehrál nějakej hereckej koncert, ale pro potřeby filmu to stačilo a všecho ostatní zařídili animátoří. Partička z Looney Tunes tomu dodala vtipnou část a tak i když to nemá nějakej skvělej příběh tak to dokáže slušně zabavit, ale od Looney Tunes znám i daleko lepší kousky než je tenhle(6.7.2006)

• sskrblik

Space Jam stačí vidět jednou a když ho neuvidíte o nic nepříjdete. Postavičky z Looney Tunes a Micheal Jordan hrají basketballový zápas s potvoram z vesmíru o to, kdo je nejlepší v celým vesmíru. Samozřejmě vyhrajou. Film není úplně špatný, jen je opravdu vyloženě zbytečný. Dalo by se přijít na něco lepšího a ušlechtilejšího.(22.1.2010)

„Už som si myslel, že sa na to nespýtaš.“ Smejte sa mi, ale toto je bomba (z produkcie Ivana Reitmana). Bola to bomba už keď som to v polovici 90. rokov minulého storočia videl v kine a hoci som si myslel, že taká blbosť na mňa bude s odstupom rokov pôsobiť zastaralo, sám sa čudujem ako ma i v roku 2009 stále baví. Basketbalista Michael Jordan je veľké prekvapenie, ktoré si zo seba dokáže urobiť srandu, ale nejde oňho ani o ďalších ľudí (Wayne Knight alias Nedry z JURSKÉHO PARKU, Bill Murray), ale o pestrú galériu veselých postavičiek zo stajne Warner Bros. v čele s premúdreným zajacom Bugsom, smoliarskym káčerom Duffym a nedoceneným Tasmánskym čertom. Isteže, nie je to revolučný trikový film ako bol KTO OBVINIL KRÁLIKA ROGERA?, ale tempo je (i vďaka drobnej minutáži a nabúchanému soundtracku) svižné, akčné scény vás strhnú a niektoré vtipy sú dokonca až príliš dospelé (zoofilná Lola). Kino Považan 1997(1.3.2009)

• - Koncept filmu vznikl z oblíbené reklamy Nike, kde Bugs Bunny a Michael Jordan hráli basketbal proti Marinovi Marťanovi a jeho nohsledům. (PußyMagnet)

• - Jména Monstarů (Hlupců) jsou Pound (oranžový), Bang (zelený), Nawt (purpurový), Bupkus (fialový) and Blanko (modrý). (PußyMagnet)

• - Noel Blanc měl původně nadabovat všech dvanáct mužských hlasů, nedohodl se ale s Warner Bros. na kontraktu a místo něj byli najati čtyři jiní lidé, kteří zastali jeho práci. (PußyMagnet)