Když šel Space Jam do kin, bylo mi nějakých 8-9 let... Space Jam byl všude - v televizi, v časopisech, v Happy Mealu - měl jsem i pogy s Monstrákama a byly sakra cenný! Film samotný jsem viděl ale o několik let později a jako malýmu se mi to líbilo - a možná i proto se mi to líbí i teď (na rozdíl od králíka Rogera). Trapný cameo Billa Murrayho se dá přežít, basketbalisti byli fajn.(17.4.2016)

• Dever

Soundtrack James Newton Howard: 1. Fly Like an Eagle ,2. The Winner ,3. Space Jam ,4. I Believe I Can Fly ,5. Hit 'Em High (The Monstars' Anthem) ,6. I Found My Smile Again ,7. For You I Will ,8. Upside Down ('Round-n-'Round) ,9. Givin U All That I ve Got ,10. Basketball Jones ,11. I Turn to You ,12. All of My Days ,13. That s the Way (I Like It) ,14. Buggin ,(14.5.2011)

Jedná se o takřka dokumentární film z doby, kdy se Michael Jordan vrátil do NBA po neúspěšném pokusu prorazit jako baseballista. Ve zprávách mi tak nějak uteklo, jak se do toho zapletli ty nakreslené postavy, ale podíl Billa Murraye je neoddiskutovatelný. Jsem rád, že jsem mohl vidět vyhecovaný zápas, kterým se Jordan na návrat připravil.(20.12.2008)

Vážně dobré spojení oblíbených postaviček Looney Tunes s hraným filmem, jehož hlavní postavou je vysloužilá basketbalová hvězda Michael Jordan. Osobně moc basketbal nemusím a nikdy jsem ho nevyhledával, ale tenhle film umí tak báječně zaujmout a pobavit (samozdřejmě ty mladší diváky), že se brzy stal mým oblíbeným. Konec konců Jordan nehrál špatně a Bugs Bunny a spol. byli také dobří, ale možná jim více sluší 10 minutová metráž, kde se vyskytují jenom oni.(25.1.2012)

Když jsem byl malej, tak jsem tenhle film hrozně žral. Velká hvězda Jorden a oblíbený kreslený postavičky v jednom, prostě suprový rodinný film. Opravdu jeden z mála filmů, u kterého jsem vyrůstal a jen tak na něj nezapomenu.___ Když jsem ho viděl nyní, tak by si takové hodnocení už nezasloužil...ale budu ho hodnotit tak, jak se mi líbil v dětství --->86%(16.4.2013)

• - Jména Monstarů (Hlupců) jsou Pound (oranžový), Bang (zelený), Nawt (purpurový), Bupkus (fialový) and Blanko (modrý). (PußyMagnet)

• - Nejméně oblíbený film Billa Murrayho. (PußyMagnet)

• - Tělocvična, kde animáci cvičí, se jmenuje Leon Schlesinger Gym. Leon Schlesinger produkoval první díly Looney Tunes a Merrie Melodies. (PußyMagnet)