Nastala chyba při přehrávání videa.
 • D.Moore
  ***

  Při sledování Space Jamu člověku (který do té doby snad váhal) dojde, jak velký vizionář a vizuální machr je Robert Zemeckis, jehož o osm let mladší Králík Roger působí dodnes (!) bezchybně. Space Jam sice také pobaví, ovšem zdaleka ne tolik jako v dětských letech, kdy jsem na něj téměř nedal dopustit... Zastaral a nulového příběhu a (ne)herectví Michaela Jordana si už zkrátka nejde nevšimnout. Vlastně když to vezmu kolem a kolem, kresleným hercům se v tomhle praštěném snímku vyrovná jedině Bill Murray. Ale i on má co dělat. Díky alespoň za krátkou stopáž a za to, že to odsýpá.(11.6.2011)

 • MM_Ramone
  *

  Jediným pozitívom tohto filmu je účasť kreslených postavičiek z Looney Tunes. Bugs Bunny a jeho spoločníci vždy dokázali dobre zabaviť diváka svojimi kúskami. Však v spojení s absolutným nehercom Michaelom Jordanom, sú ich snahy márne. Jordan je také herecké drevo, že tento fakt nemôže prehliadnúť ani malé decko. Navyše i scenár tohto snímku je skrze prízemnou záležitosťou. "Space Jam" zrejme pohltil dosť financií, ale na výsledku to teda nie je vôbec vidno. *(5.2.2008)

 • sluzevsky
  ***

  Na film si s sebou nesu velmi kladné vzpomínky z dětství a ani při zhlédnutí dnes mi na něm nic nevadí. Michael Jordan v říši Bugse Bunnyho a další spousty známých animáků z Looney Tunes - jo, je to dost ulítlé, ale to je záměr a na dobu, kdy film vznikl, je to precizně odvedená práce a mne jako záležitost pro odreagování baví pořád a stále.(6.11.2013)

 • OG_Swifty
  ****

  Když šel Space Jam do kin, bylo mi nějakých 8-9 let... Space Jam byl všude - v televizi, v časopisech, v Happy Mealu - měl jsem i pogy s Monstrákama a byly sakra cenný! Film samotný jsem viděl ale o několik let později a jako malýmu se mi to líbilo - a možná i proto se mi to líbí i teď (na rozdíl od králíka Rogera). Trapný cameo Billa Murrayho se dá přežít, basketbalisti byli fajn.(17.4.2016)

 • 902 10
  ***

  jednoho krasneho dne meli zrovna warneri poradu, kde vymysleli namet na novy film. mezi navrhy byly takove evergreeny, jako velkofilm o hrani lizaneho mariase s richardem gerem v roli kurtizany, krvava akce z prostredi konfliktu mezi budhisty a eskymaky, ve vedlejsi roli s julii roberts v kostymu ledniho medveda a romanticky film o jiskreni mezi chudou zidovskou divkou a orangutanem. nakonec vsak zvitezil neprilis favorizovany namet o basketove seanci s looney tunes v cele s bugsem proti nerdluckum. sef warneru a velky fanousek chicaga bulls si navic prosadil, aby za looney tunes nastoupil i michael jordan (scottie pipen zrovna nemel cas) a nerdluckum at se daji schopnosti pata ewinga, charlese barkleyho a jejich o neco min znamych kamosu, at ma ten zapas aspon nejakou uroven. a pry kdyz se k tomu pripocte neco steku ruznych celebrit (napr. bill murray, pokud vas to zajima), bude to v klidu. a mel pravdu.(19.12.2005)

 • - Tělocvična, kde animáci cvičí, se jmenuje Leon Schlesinger Gym. Leon Schlesinger produkoval první díly Looney Tunes a Merrie Melodies. (PußyMagnet)

 • - Čísla na dresech animáků: 1 - Bugs Bunny; 2 - Daffy Duck; 3 - Sniffles the Mouse; 6 - Yosemite Sam; 8 - Porky Pig; 9 - Sylvester; 10 - Lola Bunny; 13 - Wile E. Coyote; 25 - Barnyard Dawg; 33 - Foghorn Leghorn; 53 - Elmer Fudd; srdíčko - Pepe Le Pew; otazník - Beaky Buzzard. (PußyMagnet)

 • - Při letu na Horu hlupců si můžete všimnout monolitu z filmu 2001: Vesmírná odysea (1968). (PußyMagnet)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace