Když jsem byl malej, tak jsem tenhle film hrozně žral. Velká hvězda Jorden a oblíbený kreslený postavičky v jednom, prostě suprový rodinný film. Opravdu jeden z mála filmů, u kterého jsem vyrůstal a jen tak na něj nezapomenu.___ Když jsem ho viděl nyní, tak by si takové hodnocení už nezasloužil...ale budu ho hodnotit tak, jak se mi líbil v dětství --->86%(16.4.2013)

Napriek prešľapom lipnem na vyššom hodnotení z viacerých dôvodov. Na Looney Tunes som vyrastal a Space Jam odkrojil iba z ich časovej prezentácie, humor zostal na tradičnej úrovni. Michael Jordan zostane pre mňa navždy športovou ikonou nech je akokoľvek nevýrazný po hereckej stránke. Space Jam si veľmi rád pozriem a rovnako veľmi rád odpustím filmové nedostatky.(13.12.2011)

• Radek99

Tak tuhle slátaninu nezachrání ani Michael Jordan ... Anebo možná naopak - ono se to celé natočilo a naanimovalo právě jen kvůli němu... Je to klasický produkt americké entertainmentové éry - basketbalová hvězda musí být marketingově zhodnocena, tak se nejprve objeví repliky jejích dresů, pak se její tvář a jméno ocitne na čemkoliv byť jen trochu představitelném a zobchodovatelném, až nakonec někoho napadne velkou mediální celebritu obsadit do filmu... Neumí hrát? Žádný problém, ušijeme mu scénář na míru - bude hrát basketbal... a to ne ledajaký (na to bychom se ostatně nemuseli chodit dívat do kina, že?), ale rovnou o galaktický osud postaviček z Looney Tunes... Řeknu vám tedy, to je mi ale zápletka...(13.10.2007)

Taková správná blůstka od warner bros pro děti as trochou nadsázky i pro dospělé. Rozhodně se nedá očekávat, že by Michael Jordon tady sehrál nějakej hereckej koncert, ale pro potřeby filmu to stačilo a všecho ostatní zařídili animátoří. Partička z Looney Tunes tomu dodala vtipnou část a tak i když to nemá nějakej skvělej příběh tak to dokáže slušně zabavit, ale od Looney Tunes znám i daleko lepší kousky než je tenhle(6.7.2006)

• sud

V době natočení filmu mi bylo osm let. V té době jsem ujíždel na Bugsu Bunnym a jeho přátelích a líbí se mi dodnes. Ale už tenkrát se mi nelíbil "Space Jam". A nelíbí se mi do dnes. Děj se mi zdá strašně hloupý a kromě naprosto prkenného Jordana a animáků se nechá snadno zapomenout. Tu jednu hvězdičku dávám pouze za Bugse Bunnyho, i když se divím, že roli v tomto paskvilu přijal :-).(13.10.2007)

• - Pár sedící vedle mimozemšťanů, kteří právě kradou talenty, jsou Patricia Heaton a Dan Castellaneta. (PußyMagnet)

• - Čísla na dresech animáků: 1 - Bugs Bunny; 2 - Daffy Duck; 3 - Sniffles the Mouse; 6 - Yosemite Sam; 8 - Porky Pig; 9 - Sylvester; 10 - Lola Bunny; 13 - Wile E. Coyote; 25 - Barnyard Dawg; 33 - Foghorn Leghorn; 53 - Elmer Fudd; srdíčko - Pepe Le Pew; otazník - Beaky Buzzard. (PußyMagnet)

• - Michael Jordan skutečně nosil při každém zápasu v dresu Chicago Bulls své basketbalové trenýrky z vysoké školy. (PußyMagnet)