Taková správná blůstka od warner bros pro děti as trochou nadsázky i pro dospělé. Rozhodně se nedá očekávat, že by Michael Jordon tady sehrál nějakej hereckej koncert, ale pro potřeby filmu to stačilo a všecho ostatní zařídili animátoří. Partička z Looney Tunes tomu dodala vtipnou část a tak i když to nemá nějakej skvělej příběh tak to dokáže slušně zabavit, ale od Looney Tunes znám i daleko lepší kousky než je tenhle(6.7.2006)

Jedná se o takřka dokumentární film z doby, kdy se Michael Jordan vrátil do NBA po neúspěšném pokusu prorazit jako baseballista. Ve zprávách mi tak nějak uteklo, jak se do toho zapletli ty nakreslené postavy, ale podíl Billa Murraye je neoddiskutovatelný. Jsem rád, že jsem mohl vidět vyhecovaný zápas, kterým se Jordan na návrat připravil.(20.12.2008)

„Už som si myslel, že sa na to nespýtaš.“ Smejte sa mi, ale toto je bomba (z produkcie Ivana Reitmana). Bola to bomba už keď som to v polovici 90. rokov minulého storočia videl v kine a hoci som si myslel, že taká blbosť na mňa bude s odstupom rokov pôsobiť zastaralo, sám sa čudujem ako ma i v roku 2009 stále baví. Basketbalista Michael Jordan je veľké prekvapenie, ktoré si zo seba dokáže urobiť srandu, ale nejde oňho ani o ďalších ľudí (Wayne Knight alias Nedry z JURSKÉHO PARKU, Bill Murray), ale o pestrú galériu veselých postavičiek zo stajne Warner Bros. v čele s premúdreným zajacom Bugsom, smoliarskym káčerom Duffym a nedoceneným Tasmánskym čertom. Isteže, nie je to revolučný trikový film ako bol KTO OBVINIL KRÁLIKA ROGERA?, ale tempo je (i vďaka drobnej minutáži a nabúchanému soundtracku) svižné, akčné scény vás strhnú a niektoré vtipy sú dokonca až príliš dospelé (zoofilná Lola). Kino Považan 1997(1.3.2009)

Nostalgie hadr, na tehdejší dobu něco ne zrovna nevídaného, už nás to potkalo s Králíkem Rogerem, ovšem tohle byla dosti veselá podívaná, která navíc podporovala děti krom koukání na kreslené seriály i hraní basketbalu, protože kdoví, kdy bude zase potřeba porazit emzáky v basketbalu. Bohužel v dnešní době, kdy máme daleko lepší techniku a storytelling taky pokročil o dost dál, tenhle film vypadá jako taková srandička, projekt nějakého vysokoškoláka.(11.4.2005)

Mám doma jedinou videokazetu a hádejte s jakým filmem. Ano, správně, Space Jam je tím šťastlivcem, který jediný neokusil dno naší popelnice. Nechápejte mě špatně, rozhodně to není tak, že bych ty ostatní kazety vyhodil naschvál, jen se při stěhování připletli do krabice v níž byly krámy na vyhození. What a shame! No nic, přejdu k filmu mého dětství, který byl v zápřahu snad každý den a znám ho téměř nazpaměť. Tak to je vše. PS: představovačka před final game nemá chybu.(6.10.2013)