Looney Tunes ve filmu? Říkám to bude bomba Looney Tunes miluji... k tomu Jordan? No to bude paráda. Ve finále nic moc pár velmi vtipných scének, ale jakmile u toho nebyly postavy z Looney Tunes tak příběh a vše letěl strmě dolů. Sem tam zaperlili i malí mimozemšťané (hlavně, když se Bugse ptaly zda nezná Bugse :P), ale celkově jsme čekal mnohem víc dávám 3z5.(17.4.2011)

jednoho krasneho dne meli zrovna warneri poradu, kde vymysleli namet na novy film. mezi navrhy byly takove evergreeny, jako velkofilm o hrani lizaneho mariase s richardem gerem v roli kurtizany, krvava akce z prostredi konfliktu mezi budhisty a eskymaky, ve vedlejsi roli s julii roberts v kostymu ledniho medveda a romanticky film o jiskreni mezi chudou zidovskou divkou a orangutanem. nakonec vsak zvitezil neprilis favorizovany namet o basketove seanci s looney tunes v cele s bugsem proti nerdluckum. sef warneru a velky fanousek chicaga bulls si navic prosadil, aby za looney tunes nastoupil i michael jordan (scottie pipen zrovna nemel cas) a nerdluckum at se daji schopnosti pata ewinga, charlese barkleyho a jejich o neco min znamych kamosu, at ma ten zapas aspon nejakou uroven. a pry kdyz se k tomu pripocte neco steku ruznych celebrit (napr. bill murray, pokud vas to zajima), bude to v klidu. a mel pravdu.(19.12.2005)

Tak jo, je to trhlé a s filmem to nemá mnoho společného. Je to taková hloupá Jordanovsko-basketbalová propaganda. Ale mě to přišlo jako koukat na dlouhé Looney Toones. Dobré na odreagování a nepřemýšlení u toho. Plus o hvězdu zvedám, protože (ačkoli to byl nehorázný blábol bez děje) narozdíl od Disneye si WB nehrají na úžasný pohádkový svět a nehází svá morální poselství do svých děl, ale prostě kreslí střelené animáky pro děti.(28.6.2008)

Bylo mi 8 let, když jsem SJ viděl poprvé. Bugs i Michael byly mými idoly té doby, a Warner Bros. je dali takhle dohromady. Nevěděl jsem jak je to možné, o green screen jsem neměl ani potuchy a byl to pro mě jeden z největších filmových zážitků v dětství. Ten pocit se ve mně uchoval a ani dnes nedám na SJ dopustit. Tady prostě nemůžu být oběktivní, takže se jen pohodlně usadím, zapnu tv a na malý moment se snažim věřit v to, co 8 letech jsem bral jako samozřejmnost.(2.5.2013)

Vážně těžké hodnocení. Na jednu stranu jde o totální hňupovinu, ale na druhou stranu já jsem se u ní fakt bavil. Basketbal mám fakt rád. Tak čím se tedy řídit. Srdcem nebo hlavou? Hlava říká objektivně, že je to blbost, ale srdce mi říká: ´´Vždyť ses u toho dobře bavil, tak dej maximum.´´ Já mám rád kompromisy a myslím, že tady bude nejlepší vzít si od každýho něco. Takže 3 hvězdičky. :-)(23.11.2009)

• - Jedná se o filmový debut Loly Bunny, Bugsovy lásky. (PußyMagnet)

• - Čísla na dresech animáků: 1 - Bugs Bunny; 2 - Daffy Duck; 3 - Sniffles the Mouse; 6 - Yosemite Sam; 8 - Porky Pig; 9 - Sylvester; 10 - Lola Bunny; 13 - Wile E. Coyote; 25 - Barnyard Dawg; 33 - Foghorn Leghorn; 53 - Elmer Fudd; srdíčko - Pepe Le Pew; otazník - Beaky Buzzard. (PußyMagnet)

• - Diváci při utkání jsou udělaní tak, že je zde naanimovaných několik desítek postaviček z Looney Tunes, které se poté zkopírovaly a zaplnily se jimi všechny sedačky. (PußyMagnet)