Tak jo, je to trhlé a s filmem to nemá mnoho společného. Je to taková hloupá Jordanovsko-basketbalová propaganda. Ale mě to přišlo jako koukat na dlouhé Looney Toones. Dobré na odreagování a nepřemýšlení u toho. Plus o hvězdu zvedám, protože (ačkoli to byl nehorázný blábol bez děje) narozdíl od Disneye si WB nehrají na úžasný pohádkový svět a nehází svá morální poselství do svých děl, ale prostě kreslí střelené animáky pro děti.(28.6.2008)

• BeranSon

Jordan by se měl držet blízko basketbalu, protože tam to umí a nic nezkazí, prostě herec z něj nebude. Je pravda, že příběh a animace a vůbec všechno je slabé, ale musím uznat, že mě Space jam od první chvíle zaujal. Vlastně mě i bavil, to je co říci! Ideální délka filmu na strávení, ale docenit ho nemůžu. -3/10 -(17.5.2014)

• sud

V době natočení filmu mi bylo osm let. V té době jsem ujíždel na Bugsu Bunnym a jeho přátelích a líbí se mi dodnes. Ale už tenkrát se mi nelíbil "Space Jam". A nelíbí se mi do dnes. Děj se mi zdá strašně hloupý a kromě naprosto prkenného Jordana a animáků se nechá snadno zapomenout. Tu jednu hvězdičku dávám pouze za Bugse Bunnyho, i když se divím, že roli v tomto paskvilu přijal :-).(13.10.2007)

Když šel Space Jam do kin, bylo mi nějakých 8-9 let... Space Jam byl všude - v televizi, v časopisech, v Happy Mealu - měl jsem i pogy s Monstrákama a byly sakra cenný! Film samotný jsem viděl ale o několik let později a jako malýmu se mi to líbilo - a možná i proto se mi to líbí i teď (na rozdíl od králíka Rogera). Trapný cameo Billa Murrayho se dá přežít, basketbalisti byli fajn.(17.4.2016)

Při sledování Space Jamu člověku (který do té doby snad váhal) dojde, jak velký vizionář a vizuální machr je Robert Zemeckis, jehož o osm let mladší Králík Roger působí dodnes (!) bezchybně. Space Jam sice také pobaví, ovšem zdaleka ne tolik jako v dětských letech, kdy jsem na něj téměř nedal dopustit... Zastaral a nulového příběhu a (ne)herectví Michaela Jordana si už zkrátka nejde nevšimnout. Vlastně když to vezmu kolem a kolem, kresleným hercům se v tomhle praštěném snímku vyrovná jedině Bill Murray. Ale i on má co dělat. Díky alespoň za krátkou stopáž a za to, že to odsýpá.(11.6.2011)

• - Michael Jordan skutečně nosil při každém zápasu v dresu Chicago Bulls své basketbalové trenýrky z vysoké školy. (PußyMagnet)

• - Čísla na dresech animáků: 1 - Bugs Bunny; 2 - Daffy Duck; 3 - Sniffles the Mouse; 6 - Yosemite Sam; 8 - Porky Pig; 9 - Sylvester; 10 - Lola Bunny; 13 - Wile E. Coyote; 25 - Barnyard Dawg; 33 - Foghorn Leghorn; 53 - Elmer Fudd; srdíčko - Pepe Le Pew; otazník - Beaky Buzzard. (PußyMagnet)

• - Pár sedící vedle mimozemšťanů, kteří právě kradou talenty, jsou Patricia Heaton a Dan Castellaneta. (PußyMagnet)