Kašlu na to že Michael nehraje dobře, kašlu na to že je film dětskej, vzhledem k tomu že basketbal mám až na prvním místě, je tohle fajn spojení animáku a výše zmíněného sportu. Nechybí ani můj oblíbenec Daffy Duck. Člověk se zasměje, zavzpomíná na dětský časy a film ani náhodou neurazí. Pro mě 4* i proto (ale nejen) abych vyvážil zdejší smetánku kritiků.(6.7.2012)

Jedná se o takřka dokumentární film z doby, kdy se Michael Jordan vrátil do NBA po neúspěšném pokusu prorazit jako baseballista. Ve zprávách mi tak nějak uteklo, jak se do toho zapletli ty nakreslené postavy, ale podíl Billa Murraye je neoddiskutovatelný. Jsem rád, že jsem mohl vidět vyhecovaný zápas, kterým se Jordan na návrat připravil.(20.12.2008)

„Už som si myslel, že sa na to nespýtaš.“ Smejte sa mi, ale toto je bomba (z produkcie Ivana Reitmana). Bola to bomba už keď som to v polovici 90. rokov minulého storočia videl v kine a hoci som si myslel, že taká blbosť na mňa bude s odstupom rokov pôsobiť zastaralo, sám sa čudujem ako ma i v roku 2009 stále baví. Basketbalista Michael Jordan je veľké prekvapenie, ktoré si zo seba dokáže urobiť srandu, ale nejde oňho ani o ďalších ľudí (Wayne Knight alias Nedry z JURSKÉHO PARKU, Bill Murray), ale o pestrú galériu veselých postavičiek zo stajne Warner Bros. v čele s premúdreným zajacom Bugsom, smoliarskym káčerom Duffym a nedoceneným Tasmánskym čertom. Isteže, nie je to revolučný trikový film ako bol KTO OBVINIL KRÁLIKA ROGERA?, ale tempo je (i vďaka drobnej minutáži a nabúchanému soundtracku) svižné, akčné scény vás strhnú a niektoré vtipy sú dokonca až príliš dospelé (zoofilná Lola). Kino Považan 1997(1.3.2009)

Zbožňuji Looney Tunes, basketball a samozřejmě Michaela Jordana. Takže u mě není co řešit. Nejdříve přišel tento film a následující 3 roky Chicago Bulls kralovalo v NBA. Zlaté to roky a tento filmeček, animáček mi je vždy spolehlivě vrátí. Už od dob vzniku tohoto filmu každý možný šťoura a znalec pořád dokola přirovnává tento film k Falešné hře s králíkem Rogerem. Proč proboha? Jen proto, že je zde spojení animovaných postav s živými herci a navíc jedna z hravních postav je zase králík? Ale jděte. Spousta lidí tento film hodnotí jako by měl Oscarové ambice, ale vždyť jsou hlavní hrdinové Trhlíci. Trhlíci! A kdo může popřít že jsou trhlí? No vidíte. A pro nás fanoušky Michael Jordana je film báječný už jen proto, že tam Mike je a má v ruce míč. Juknout na film, zasmát se a po něm honem na hříště.(20.6.2012)

Mám doma jedinou videokazetu a hádejte s jakým filmem. Ano, správně, Space Jam je tím šťastlivcem, který jediný neokusil dno naší popelnice. Nechápejte mě špatně, rozhodně to není tak, že bych ty ostatní kazety vyhodil naschvál, jen se při stěhování připletli do krabice v níž byly krámy na vyhození. What a shame! No nic, přejdu k filmu mého dětství, který byl v zápřahu snad každý den a znám ho téměř nazpaměť. Tak to je vše. PS: představovačka před final game nemá chybu.(6.10.2013)

• - Noel Blanc měl původně nadabovat všech dvanáct mužských hlasů, nedohodl se ale s Warner Bros. na kontraktu a místo něj byli najati čtyři jiní lidé, kteří zastali jeho práci. (PußyMagnet)

• - Tělocvična, kde animáci cvičí, se jmenuje Leon Schlesinger Gym. Leon Schlesinger produkoval první díly Looney Tunes a Merrie Melodies. (PußyMagnet)

• - Čísla na dresech animáků: 1 - Bugs Bunny; 2 - Daffy Duck; 3 - Sniffles the Mouse; 6 - Yosemite Sam; 8 - Porky Pig; 9 - Sylvester; 10 - Lola Bunny; 13 - Wile E. Coyote; 25 - Barnyard Dawg; 33 - Foghorn Leghorn; 53 - Elmer Fudd; srdíčko - Pepe Le Pew; otazník - Beaky Buzzard. (PußyMagnet)