• Galadriel

Snaha o napodobení úspěchu podobného filmu (bohužel jen tou kombinací kresleného a hraného snímku) Falešná hra s králíkem Rogerem tady ztroskotala na mizerném scénáři. Michael Jordan není špatný, Bugs Bunny a spol. jsou taky výborní herci ;-), ale bohužel nemají co hrát a je to jen taškařice pro malé děti, rozhodně ale ani z poloviny tak vtipná, jako ten nejmíň dobrý (slovo "nejhorší" prostě nemůžu použít) 7-mi minutový animák s libovolnou kombinací Bugse, Daffyho, Elmera, Sylvestra aTweetyho, Kojota a Roadrunnera atd.(25.2.2005)

• Dudek

Zajímavý námět tu troskotá na nepovedeném scénáři. Celý film je založen primárně na oblíbenosti trhlíků a s ničím jiným si nedělá starosti. Fanoušci Looney Tunes - mezi něž patřím - sice budou potěšeny pár zajímavými odkazy na starší seriálky, ale to je tak všechno co tenhle kupodivu velmi špatní snímek nabízí. Dvojnásobná škoda je to také kvůli hvězdnému obsazení, které krom známých hereckých tváří doplňují ještě slavní hráči, kteří věru nehrají nijak špatné. Jednou za rok se na to ale podívat dá. 40%(3.7.2006)

Napriek prešľapom lipnem na vyššom hodnotení z viacerých dôvodov. Na Looney Tunes som vyrastal a Space Jam odkrojil iba z ich časovej prezentácie, humor zostal na tradičnej úrovni. Michael Jordan zostane pre mňa navždy športovou ikonou nech je akokoľvek nevýrazný po hereckej stránke. Space Jam si veľmi rád pozriem a rovnako veľmi rád odpustím filmové nedostatky.(13.12.2011)

Jedná se o takřka dokumentární film z doby, kdy se Michael Jordan vrátil do NBA po neúspěšném pokusu prorazit jako baseballista. Ve zprávách mi tak nějak uteklo, jak se do toho zapletli ty nakreslené postavy, ale podíl Billa Murraye je neoddiskutovatelný. Jsem rád, že jsem mohl vidět vyhecovaný zápas, kterým se Jordan na návrat připravil.(20.12.2008)

Bylo mi 5-6 let, když jsem viděl Space Jam poprvé. V té době by to bylo za 5 hvězd, ale nedávno jsem si pustil film znovu a...po půlce jsem to raději vypnul, abych si tento film a vzpomínky na něj nezkazil. Kombinace Michaela Jordana a postaviček z Looney Tunes je vážně zajímavá, od té doby ale musím přiznat, že jsem začal sledovat basketbal a neskutečně mě tento sport začal bavit.(28.2.2016)