Jejich inteligence vzroste díky marihuaně natolik, že se dostanou na Harward. Kuřivo však dojde a tak si musí nějak pomoci, neboť zde se "bylinné terapie" nevedou...  Dva obyčejní chlapíci hulí marihuanu, což má neobvyklý efekt na jejich mozkový potenciál. Jejich inteligenční kvocient vzroste natolik, že jsou schopni zvládnout Harvardskou univerzitu. Jenže když jim kuřivo dojde, jsou odkázáni sami na sebe a musí si v této prestižní instituci, kde se "bylinné terapie" nevedou, nějak pomoci. A věřte, že zkoušejí kouřit opravdu ledacos... (oficiální text distributora)

Hubis_

Výborná komedie pro zkuřky:)Určitě hodně lidem nesedne,ale kdo má rád tuhle dvojku nesmí si tenhle film nechat ujít.Viděno asi 150x a rád se podívám znova :) ()

Besyn

Sledoval jsem to střízlivý,takže mé hodnocení je takové jaké je.Ale sledovat to zhulený (což se asi nikdy nestane,jelikož mám ganžu zakázanou),možná bych dal více,to přiznávám. ()

Amgis

Na vašem hodnocení této komedie bude rozhodovat váš nadhled na humor tohoto filmu. Pokud byste braly názor, že hlavní hrdinové jsou naprostí vyhulenci a hnusili se vám pochopitelně se vám filmeček nebude líbit. Na celé se musíte dívat s nadhledem jinak je to horší a horší ()

pravo

Kto hulí, ten umí je škoda, že umí je v tomto prípade iba spojenie v názve filmu a o tvorcoch sa dá povedať- kto točil tento film, ten nevie. Slabulinká komédia snažiaca sa vyťažiť s popularity marihuany u mládeže a oceniť ju dokážu iba naozaj sfetovaní jedinci alebo -násťroční hľadajúci alternatívu a niečo.... .Proste a jasne jedná o hovadinu i keď miestami zábavnú. ()

AngelG

Opravdu mám ráda komedie,obvzlášt´ pokud tam je hodně trávy a hodně černochů.Jenže tohle mi přišlo jako když se režisér moc snaží být vtipný,ale fakt není. Zasmála jsem se opravdu málokdy a to všichni tvrdí jak úžasný film to je. Neřekla bych! ()

LyBerion

Výborná komedie zvlášť pro ty co se čas od času sžijí s hlavnímy aktéry. Jeden z filmů kde mi stačí zvuk abych věděl co se přesně děje :) ()

FanKalEl

Nadpriemerná prasačina s dobrými hláškami a situáciami, ktorú režisér zrejme tak spracoval, že najlepšie môže vyznieť cez THC, teda pardón, oprava, THX :D Inak sa potom o žiadnu svetobornú komédiu nekoná, tú režisér natočil až o 2 roky neskôr. (70%) ()

Razzor_82

"Škrtám si tě ze seznamu přátel děvko, doufám že dostaneš virus, ty i ten tvůj počítač." Bláznivý Afroamíci   Method Man a Redman to umí pořádně rozbalit. Huličská komedie v  uvolněném duchu. 6/10 ()

Mitopus

MethodMan a RedMan, mí oblíbení rappeři ve filmu! Byl jsem skutečně zvědavý co se z téhle huličské předem-klasiky vyvine a jak se pánové osvědčí jako herci. Inu pánové se osvědčili dobře, ovšem film už zdaleka tak ne. I když si ze sebe chlapci dokážou dělat legraci, vévodilo celému příběhu držení těžké hiphopové pózy ( i když v jejich případě o pózu nejspíš příliš nepůjde), určené především pro white niggas všech barev, a podle toho to taky vypadá. Zhuleneckým humorem ze života se film těžko vyrovná Smiley Face, politicky korektní rasismus se mi taky příliš nezamlouvá, protože já nikomu nic neudělal, a tak bílý muž coby představitel padouchů a asiat tolerovaný jen v případě že leze hiphopu do zadku, působí zamindrákovaně a velmi lacině. I když nejde vyloženě o špatný film, hiphop mám rád a k zelenému listu nemám negativní postoj, stačilo mi How High vidět jednou. Přesto jsem si z filmu odnesl jakýsi impulz tvořivosti (Method a jeho botanické znalosti a hydroponické šílenství je pro člověka který miluje pěstování rostlin všech druhů skutečnou inspirací) a pozitivní náladu. ()

wolfkodlak

Gimli : jestli se u tohole nezasměješ, tak nejsi človek, a nebo jsi slušnáček, jako byl tak opičí prdelka v tom filmu !!! JInak Tento Film, byl hodně povedený, já se smál skoro pořád :-) At žijou černošský komedie :-) ()

vikino1

Absolutně nejlepší komedie o hulení co kdy kdo natočil. Redman, Method Man a Dylan přesně věděli o čem točí. Kdo nikdy nehulil to nemůže absolutně pochopit - tím bych vysvětlil to slabé hodnocení... Podotýkám, k nejlepšímu zážitku pustit film v původním znění s titulky... ()