Tři

• USA Three (více)

Plavba na luxusní jachtě se mění v drama o základních instinktech a sexu a touze přežít. Po ztroskotání luxusní jachty se životy neomaleného a žárlivého texaského obchodníka JACKA MATSONA a jeho krásné manželky JENNIFER ocitají v rukou pohledného latinskoamerického lodního kapitána MANUELA. K tomu se ale manželé během plavby vůbec nechovali hezky. Když se Jackovo přezíravé chování nemění ani na odlehlém ostrově, Manuel jim odmítá dál lovit potravu a oba opouští. Život na maličkém ostrově se mění v primitivní a záludný boj o všechno Tedy i o Jennifer, která cítí, že Manuelovy zkušenosti jí dávají větší šanci na záchranu. Ale jejich únik na opravené lodi se nadaří, musí se z otevřeného moře vrátit zpět na ostrov, kde už je očekává Jack. Ten uvězní Jennifer a pokusí se zabít Manuela. Krvavá ostrovní válka právě vypukla (oficiální text distributora)

Bobik9

Tak si to shrneme. Totální sra*ka! Vyloženě mě ta debilita vytáčela skoro celý film! Nejdříve jedno pozitivum a tím je Billy Zane. Bohužel, Billy nikdy nemůže být nějaký extra class klaďas a na tom je to postavené i tady, přesto, že jeho osobnost je ze všech zúčastněných nejcharakternější. Potom je tam debílek, co nedá tři slova po sobě dohromady, Juan Pablo Jose Diego Alejandro nevím-jak-dál. Ovšem potom je tam ultra hvězda! Ku*va miss Debilita Kelly Brook. Mrzí mě, že tam ta její postava nechcípla, protože to by přidalo alespoň druhou hvězdu. Námět neoriginální a scénář vyloženě pitomý. ()

Master19

Dal bych i víc, protože střední psychologická pasáž je skvělá, přičemž za nejlepší považuju scénky s vyloveným člunem. Bohužel však nelze přehlédnout zápory - pitomou obezličku s woodoo, rádoby fatální závěr, no a Kelly Brook i po roce na pustém ostrově s načechraným účesem a perfektně vyholeným podpažím (já vím, že na zarostlou a splihlou vochechuli není nikdo zvědavý, ale nemuselo to být tak do očí bijící). ()

dANo

Dopozeral som to (aj keď len tak na jedno oko:) iba kvôli tomu, že tam pobehovala vždy dobre upravená, sporo odetá a dosť sexi Kelly Brook. Nebyť tejto "postavy", tak ten film by som asi po 15min. prestal pozerať... Samotný príbeh síce nie je nejak veľmi okukaný, ale to haluzenie s voodoo mi prišlo strašne trápne. ()

zdenny

Film, u kterého, když ho berete vážně, můžete řešit otázky morální, psychologické a trochu i sociologické. Chápu a vím, že na plochy, které se zde třely, bude mít logicky jiný názor muž, žena, svobodný, ženatý, psycholog, puritán... Já zastávám pevný názor, že chlap, pokud ví, že je žena vdaná, nemá jí dělat návrhy. Proto jsem ve filmu fandil spíš Jackovi, kterého chování jsem naprosto chápal. Ano, byl arogantní, přezíravý a samolibý. Byl to ale manžel. A to je pro mě jako člověka, který ctí rodinu, nade vše. Je mi jasné, že chlapi se mohli domluvit a společně na ostrově žít. Problém byl ale v přítomnosti ženy, která se v takové situaci (prakticky bez zákonů) mění v samostatnou osobnost, která si vybírá partnera dle vlastního uvážení - takřka dle zákona džungle. Což jí dává trumfy do ruky. Vždy bych ale měl věřit, že se z ostrova nějakým způsobem vrátím zpět do civilizace. Nevím tedy, jak si to Jennifer představovala. Na ostrově se nechám píchat chudým hispáncem, který ale umí obstarat potravu. Doma se vrátím zpátky k manželovi, který je úspěšným a bohatým stavitelem. Bylo to tedy o ženské vypočítavosti? Další věc: V žádném případě bych Jackovi nevyčítal, že chtěl poslat oba milence vstříc smrti na otevřené moře. Naopak. Děravou loď mu přece ukradli ti dva. Kdyby se k tomu neuchýlili, nemuseli půl dne plavat zpátky na ostrov. Proto se divím, že režisér chtěl z Jacka udělat na závěr filmu šílence. Ten jen chtěl zabít svého celodenním plaváním znaveného soka. Taky by se mi nelíbilo, kdyby mi někdo píchal ženu prakticky v mé bezprostřední blízkosti. Závěr filmu nebyl moc šokující, spíše bych řekl nějak zvláštně nechutný. Svým zachráncům Jennifer řekla, že je na ostrově asi rok. S Manuelem byla na ostrově dva dny a stačila se do něj zamilovat - i vzhledem k tomu, že se uměl postarat o potravu. Musela tedy být alespoň jedenáct měsíců na ostrově se svým mužem, který se ale také staral o potravu. Za jedenáct měsíců se věci mezi nimi nevrátily do normálu? Nevěřím. Pořád milovala mrtvého Manuela, kterého znala velmi krátkou část života (a který pravděpodobně se na jednu ženu - navíc jeho zásluhou těhotnou - už v minulosti vykašlal), navíc coby vdaná žena? Sranda. Ale jak říkám, každý na to může mít jiný názor. Jen chci říct, že film by mohl mít lepší hodnocení, kdyby probíhal podle mých představ. Já jsem jej ale netočil. PS: Výkon Juana Pabla Di Paceho byl velmi chabý. ()

Wade

K filmu jsem se dostal náhodně když ho dávali v televizi. Po 30 minutách jsem byl nadšený a doufal konečně v solidní thriller. Po hodině se stále film držel v nadprůměru, ale pak přišel závěr a ten mi úplně celý film zkazil a znechutil a proto je hodnocení tak nízké. Jednu hvězdu za zhruba prvních 60min a druhou za Kelly Brook, která předvedla něco lepšího než herecký talent. :-) 30% ()

MI-380

Billy Zane se ve srovnání s Dead Calm přesunul na jiný vrchol trojúhelníku, to je jedna z mála zajímavostí průměrného mírně erotického trosečnického dobrodružství. 45%. ()

WincKruspe

Úplně si dokážu představit, jak asi probíhalo natáčení filmu. Každý den přišel režisér a mužské části tohoto projektu se zeptal: "Tak pánové, přilepili jste si ho zase dneska všichni páskou?". Jiný potenciál tento film totiž nemá. V dnešní hyperkorektní době by asi totiž tolik nefungoval s herečkou tmavé pleti s afrem, která odmítá být otrokyní společnosti značky Gillette a samu sebe identifikuje coby stůl. Ale získala by Oscara. ()

Pit

Ešte by som tento film trošku natiahol, a do tých dodatočných minút by som trošku viac rozpracoval ten záver. Takto to podľa mňa bolo strašne zbrknuté a urýchlené. Ale Kelly tu mala fakt Sex Appeal ako má byť ! ()

jefff

Tak to byl parádní film!!! Podle hodnocení jsem původně čekal, že to bude film kde se Kelly Brook párkrát projde v plavkách po pláži a přitom se budou o ni hádat dva chlápci. Opak je pravdou. Tři je opravdu strhujícím filmem se zajímavým závěrem. Skvělý film!!! Pro mě překvapení!!! ()

manonfire

Přesně ten film, který ač komerční, nemá nejmenší nárok na byť jen milionový zisk, ale přesto pobaví lépe, než spousta ambicioznějších věcí. Ovšem to jen díky Billymu Zane, který je herecky jinde, než typologicky obsazený plavčík Juan Pablo a hlavně pěkná ovšem herecky pěkně k hovnu platná Kelly Brook. Bohužel erotické ladění filmu ala "penthouse camera beach session" a celkově šestáková výprava film stahují tam, odkud ho Zane ve svém obvyklém partu charizmatického zhrzence vytahuje. Přesto 60% ()

prasacimor

Stewart Raffill rozohráva komornú psychologickú drámu, plnú paranoje, intríg, lásky a nenávisti. Obaja mužskí trosečníci hrajú obstojne, hlavne Billy Zane ako žiarlivý, plešatý manžel má zopár výborných momentov, no všetko to odsúva do ústrania dychberúca herecká exhibícia Kelly Br( . Y . )k, ktorá bola vlastne jediný dôvod, prečo som si to pozrel. Posledných 15 minút som sa už len smial. Skvelé odreagovanie. ()

lskala

Další z variant na téma Trosečník, Trosečníci, Modrá laguna. Ovšem o něco víc drsnější a sexy. Billy Zane po delší době v nějaké obstojné roli. 50% - 3*** ()

netahlo

Nebudu trhat partu, tvorenou mistnimi (heterosexualnimi) chlapci a udelim jednu hvezdu za neuveritelne sexy Kelly Brook. Jinak to ovsem byla nehorazna picovina. ()

NICOX

Ze začátku mi to trochu připomínalo film Trosečníci. No, jako nebylo to prostě nic moc, ale zase ani ne taková hrůza (to voodoo bylo přehnaný). Billy Zane je prostě "Béčkař" (není to myšleno zle) a u Manuela sem si na 95 % jistá, že je to kluk z klipu k písničce Call on Me. Lepší 2*. 50 % ()

wikus

Prostredie krásne. To si zaslúži hviezdičku. A tá druhá je celkovo za hercov, scenár, a všetko podobné,pretože aj to by malo byť ako tak ohodnotené. Snaha bola. ()

klukluka odpad!

Práce pilného žáka Eda Wooda. A myslím si, že učedník trumfnul svého mistra. Sračka sraček, které nedám pecku ani za sošnou Kelly Brook. ()