Niles

V jednoduchosti je krása. Škoda len, že ten koniec sa trochu vymykal originalite, ktorá je príznačná pre prvú hodinu. Potom sa to mení z napínavého thrilleru na tuctový akčný film s jasne predvídateľným záverom a už to nezachráni ani psychopatický a nesmrteľný Cillian Murphy, ktorý vlastne drží celý film nad vodou. Inak to bolo dobré, takéto filmy mám rád. ()

Pilda17

Nadprůměrný thriller od Wese Cravena. Náboj a napětí nechybí, tempo není také vůbec špatné. Uklidňující je i délka, poněvadž pouhých 85 minut není moc. Tím pádem funguje i děj a pořád se něco děje. Příběh není nikterak originální, ale naprosto dostačující. Red Eye není snímek, který zaujme maximálně, ale pro jedno potěšení stačí... 7/10 = 75% ()

Deimos

VHS/// Obsazení 8/10 Děj 9/10 Atmosféra 10/10 Prostředí 8/10/// +skvělá Rachel McAdams, opět výborný Cillian Murphy, obrovské napětí, spád, motivace hlavní hrdinky -no nic mě nenapadá/// Parádní let, sice krátký, ale možná díky tomu tak našlápnutý. Není čas na řeči kolem, hned se de na věc a vy se bavíte od prvních minut. K závěru to graduje a vám nezbývá než žasnout a vřískat nadšením. Jsem rád, že jsem na to nešel do kina, protože tam bych se asi nemohl odvázat tak jako doma, kdy jsem nervózně chodil po místnosti a dělal další impulzivní věci. Jsme nadšený./// Celkem 88%/// ()

Ruut

Tady mě Wes Craven doslova dostal. Už jsem v něj ztratil víru a nevěřil že dokáže udelat nic jiného než průmernou vyvraždovačku a ejhle. U Nočního letu jsem s otevřenými ústy zíral od začátku až do konce a ani na moment nemohl odtrhnout oči od obrazovky. Všechno skvělé. Nepřestávající akce, skvělý herci, zajímavé pojetí hodnkrát použitého tématu. Paráda. ()

Allien.9

Na první zhlédnutí průměr s hloupými momenty, na podruhé zábavný thriller s perfektně ironickými vtipy z úst Cilliana Murphyho. Ten je tu za ještě většího slizouna než kdekoli jinde a v žádném případě nelze jeho zmetkovský talent přehlédnout... Pokud se potřebujete odreagovat po ubíjejícím týdnu, sáhněte po "Nočním letu". Zhlédnete obstojný thriller, užijete si poměrně dobré herce a ještě k tomu se perfektně pobavíte. WES CRAVEN STÁLE UMÍ!!!;-) ()

kingik

Stejně si myslím, že se z tohoto filmu dalo vytřískat víc, ale tentokrát svou vinu nese na výsledném průměrném dojmu režisér Craven, který si nepotykal se scénářem a v mnoha ohledech vše mohlo být napínavější a provokativnější než nakonec bylo. Rachel McAdams a Cillian Murphy udrželi statečně moji pozornost až do konce a několik nápadů bylo originálně pojato. Pro mě však celkově průměrná záležitost v typicky nepřekvapivé režii se spoustou (ne)viditelných chyb. 60% ()

Legas

Příjemný thriller na jedno podívání. Cillian Murphy je jednoznačným tahounem celého filmu a především díky němu jsem přihodil tu jednu hvězdičku navíc. Ale musím dodat, že se mi líbila i poslední - často kritizovaná - dvacetiminutovka, pěkně laděná téměř až do série Vřískotů (Wes Craven, že?). ()

IQ Tiqe

Ze začátku jsem se zděsil, že půjde o další katastrofický film - jejich éra mě zrovna neoslovila. Naštěstí se děj ubíral jiným směrem. Rachel McAdams byla příjemná, C. Murphy se na roli parchanta vyloženě hodil. První 2/3 filmu obstojné, hodně mě vytáčila bezmoc, ale takhle filmy prožívám běžně; konec mi kazilo pár nelogičností na konci, zkrátka si myslím, že by se člověk zachoval trochu jinak. # V rámci žánru snímek drží průměr, na tolik ohrané téma se nesnaží až tak kopírovat. 70% ()

HoneyBunny

Jednoduchý a přitom efektní námět ve stylu Telefoní budky. Dusná atmosféra, chytré dialogy, občas dokonce humor. Krásná Rachel McAdams, která s přehledem uhraje i fakt, že polovinu filmu má v očích slzy (od toho možná původní název Red Eye) - až vám připomene Sidney z Vřískotů. A hlavně Cilian Murphy, připomínající ty staré dobré záporáky, kterým v koutku duše fandíte. Jenže pak jsou tu taky zbytečné scény, které slouží k prodloužení stopáže (Brian Cox vyjde na verandu, podívá se na BMW a zase zajde), sem tam kolaps logiky a hlavně zápěrečné zaškobrtnutí, které z efektního bad boye udělá standartního šášulu. ()

Kudly4

V té době lehce nadprůměrný Thriller, no dnes už téměř podprůměrná podívaná. Potěší finále alá Vřískot a slušná herecká dvojice, ale už od prvních minut, kdy se oba potkají, jsem prostě věděl, jak to celé dopadne. Na zabití nudy asi oukey. Slabší tři. (KnV) ()

Anderton

Wes Craven je taká režisérska legenda, že sme radi za každý film, ktorý ešte v svojom veku natočí. Na druhej strane ale vždy máme vyššie očakávania aj od na prvý pohľad tuctových námetov v jeho podaní, že sa nevyhneme sklamaniu. Nočný let je iba priemerná tuctová, celkom napínavá jednohubka, ktorá rýchlo vyšumí a vracať sa opakovane k nej budú iba hard core fanúšičky Cilliana Murphyho. ()

boshke

Už od začátku ta béčkovost tak nějak visela ve vzduchu (asi i vzhledem k hodnocení). Ale ano, pod komentáře ostatních kolegů bych se mohl s klidem podepsat. V letadle slušná atmosféra, skvělý Murphy, na zemi je komplet všechno špatně, na stranu druhou to byl humorný aspekt filmu... 60% ()

Ant

Thriller se sci-fi nádechem, protože to co Rachel McAdams občas dokáže, by nesvedl ani Stallone na steroidech. Jinak ale příjemná podívaná. ()

Campbell

Craven opět dokazuje že je zručný režisér a nemusí k tomu mít hvězdy ani kdoví jak velký rozpočet. Noční let je chytrý a rychlý thriller který baví a nenudí, přesně takhle si představuju thriller. Dokonce mi nevadil ani Murphy a to jsem se ho dost bál. Na konci jsem byl napnutej jak kšandy. Craven prostě umí. ()

mil@n.fanatik

85 minut filmu noční let příjemně zahřeje a nenudí. Aspoň u mě to tak bylo. Děj sice jednoduchý, ale vše to vynahradilo napětí, které filmu nehybělo.. Není to nějaká pecka, ale za zhlédnutí se nemusíte stydět. Mě to bavilo, takže spokojenost. 65% ()

nash.

Wes Craven je nezmar. Vždy, když se zdá, že šel definitivně k zemi, tak se zvedne a vytře všem těm mladým sebevědomým frajerům zrak. Komorní thriller Noční let je toho důkazem. Strhujcí bitva odehrávající se bez povšimnutí mezi podřimujícími cestujícími plného letadla, nemá chybu, hluché místo a nedovolí dívákovi ani na okamžik vydechnout úlevou. Po přistání to sice trochu houpne a atmosféra se změní, Cravenovi se však daří udržet napětí i tempo a soubojem v prázdném domě dokonce vytvořit protiklad souboje v letadle. I když to klišé s vybitým mobilem si mohl odpustit. Velký podíl na zdárném výsledku mají také předstravitelé obou hlavních rolí, i když Rachel McAdams byla ma můj vkus možná až příliš hollywoodská. ()

Slarque

Wes Craven je stále v kondici! Tenhle thriller rozdělený na tři odlišné třetiny docela slušně odsýpá už během prologu, a když krátce po startu vyloží padouch karty, rozjede se ještě rychleji. Potenciál letadla je pro takovýhle film dost omezený, takže v něm hlavní hrdinové vydrží tak filmovou půlhodinku, konec sice obsahuje značný počet provařených klišé, ale ani tak film nezkazil – 70%. ()

Tomco

Nervydrásajúca záležitosť so skvelou ústrednou dvojicou. Cillianov desivý ksicht hrá sám za seba.. 80% ()