Bratranci Bo a Luke Dukeovi jsou tak trochu postrachem města a celého okrsku Hazzard. Žijí rozmařilým způsobem života, ve kterém si nic neodpírají a velmi často se pohybují na hraně zákona. Místní šerif by je rád viděl ve vězení, a tak se zdejším vlivným bossem Davisem nastrčí do stodoly jejich rodinné farmy kotel na pálení kořalky a ta je jim zabavena. Nejsou však jediní, i jiným byly farmy konfiskovány a nikdo nezná pravý důvod. Poslední dobou mají bratranci velkou smůlu, jejich miláček - auťák Dodge Charger - byl jako vůz užívaný pro nelegální prodej alkoholu také zabaven. Tím pádem by se Bo a Luke nemohli zúčastnit blížícího se, pro město velice prestižního, závodu. Auto je zaparkováno v dílně jejich kamaráda, který nechá bratrance, aby ho v noci tajně odvezl. Mezitím se vloupají do kanceláří Davise a ukradnou velký trezor. V něm však nejsou peníze, ale pouze nějaké vzorky půdy... (TV Nova)

cachina

Nic originálního, párek nepříliš inteligentních (ba spíše naopak dost přiblblých) hrdinů, rychlá auta, krásné ženy v přiléhavých tričkách a minišortečkách. Buranská komedie z prostředí amerického jihu. Už od prvních minut (nebo spíše už, když si přečtete hlavní role) víte, jakým stylem se bude film odehrávat. Typická oddechovka, při které člověk vypíná mozek. Co ale musim pochválit jsou automobilové honičky. Velmi jednoduchý děj, pár vtipů. Nenáročná podíváná. ()

iXtr3m3

Nebolo to také hrozné, ako niektorí predpovedali. Jasné, nemal som potrebu vidieť to od premiéry znovu, ale Johnny Knoxville a Stiffler ma nesklamali ani tentoraz, aj keď to bolo len na šedý priemer. Originál nepoznám, takže nezrovnávam. ()

Castorr

Stiffler z prciček(S.W.Scott), hlavní týpek z Jackas(Jonny Knoxville) a k tomu baba jak se patří(J.Simpson). Když jsem o tomto filmu slyšel kdo v tom hraje, řekl jsem si to bude parádní komedie. Parádní je silné slovo, k tomuto filmu by se spíše hodilo docela vtipná komedie. ()

Yangus

Na cestu autobusem z Brna do Prahy se Student Agenci to stačilo, koukat se na to dalo, člověk se i zasmál. Bezva komedie ()

Mičl

Super rychlá jízda našlápnutou károu se kterou nemusíte dvakrát řešit doplňování paliva. Duo vidláků Knoxville + Scott mi tam sedí. Reynoldse vůbec nemusím a jak by řekl strejda Jesse je to už tak velkej ....., že už ani po viagře bejt větší nemůže. A bjehnička Daisy? Tak takovou sestřenici bych (ne)chtěl mít. ()

Tydlidáš

Asi takhle. je to trošičku nadprůměrný a vzhledem k tomu, že sem byl po práci, dost unavenej a neměl sem náladu koukat na něco vážnýho, nebo dokonce k zamyšlení, tak sem se celkem dobře pobavil. Jistě, že to neni žádnej super film, ale na takový nedělní pokouknutí celkem v pohodě. Supr honičky, rvačky, naschvály a sladká Jessica. Navíc tam hraje Johnny Knoxville což pro mě jako milovníka Jackassu byla prostě povinost..... ()

wosho

Nebýt doopravdy blbého konce-to jest posledních cca 10minut, tak bych této zábavné ptákovině dal o * navíc, bohužel on tam je, tak má smůlu. ()

Foxhound#1

Knoxville + Scott + General Lee = skvělá vidlácká komedie. A jelikož neznám originální seriál, tak nemám důvod být na ten film naprdnutej jako sami tvůrci a můžu si tak dovolit hodnotit vysoko. ()

venom14

Celkem dobrá komedie,ale ke konci už jsem chtěl,aby to už skončilo.Moc jsem se nesmál,příběh byl jednoduchý,ale celé to bylo tak nějak příjemné,takže průměr. ()

filipvrbik

Sice předvídatelná a klišoidní, ale přesto skvělá komedie u které se člověk zaručeně pobaví - a jsou tu fakt hezký holky...70% ()

Klay

Protivní herci a dementní postavy - vidláci, jejichž životním cílem je rozbíjet držky. To je samo o sobě nejhorší možné východisko pro pohodovou zábavu. Plusové body dávám za pěkné automobilové hočničky (celkem dvě). Ty ale tuhle protivnou veselici nezachrání. Ani Jessica Simpson. A to mám vrozenou slabost pro od pohledu blbé blondýny:-) ()

kymberelyJ

Tento film mě zaujal hlavně proto, že jsem o něm hodně psalo v tisku a mluvilo se o něm jako o filmovém debutu populární zpěvačky Jessicy Simpson. A tak jsem byla velice zvědavá. Po shlédnutí ale musím uznat, že to bylo "mnoho povyku po nic". Jednak jsem čekala od Jessicy mnohem víc než "vrtění prdelkou".Jediné co mě snad na tomto filmu bavilo byly některé situační vtipy... ()

Tydyt007

Klasická americká komedie o zapadákově kterej chce zničit místní pracháč..:-) 4 hvězdičku dávám za Jessicu Simpson ()

Zombi

Taková nezávadna blbina, u které se přiměřeně pobavíte a navíc si užijete opravdu povedených automobilových honiček s nadupanými záběry a střihem. ()