Bratranci Bo a Luke Dukeovi jsou tak trochu postrachem města a celého okrsku Hazzard. Žijí rozmařilým způsobem života, ve kterém si nic neodpírají a velmi často se pohybují na hraně zákona. Místní šerif by je rád viděl ve vězení, a tak se zdejším vlivným bossem Davisem nastrčí do stodoly jejich rodinné farmy kotel na pálení kořalky a ta je jim zabavena. Nejsou však jediní, i jiným byly farmy konfiskovány a nikdo nezná pravý důvod. Poslední dobou mají bratranci velkou smůlu, jejich miláček - auťák Dodge Charger - byl jako vůz užívaný pro nelegální prodej alkoholu také zabaven. Tím pádem by se Bo a Luke nemohli zúčastnit blížícího se, pro město velice prestižního, závodu. Auto je zaparkováno v dílně jejich kamaráda, který nechá bratrance, aby ho v noci tajně odvezl. Mezitím se vloupají do kanceláří Davise a ukradnou velký trezor. V něm však nejsou peníze, ale pouze nějaké vzorky půdy... (TV Nova)

Brandon

Typická amerika. Kovbojové, drsnej úplatnej šerif, mizera elegán, country muzika, honičky s poldama, stupidní fóry, nadupaná kára s náhonem na zadek a silikonová kráska Jessica (no ale kroutit se umí:-) V podstatě taková holka, eeee, film na jednu noc ;-) ()

sskrblik

Seann William Scott a Johnny Knoxville. Dvě jména mých nejoblíbenějších herců z Prciček a z Jackass bok po boku. Už to mi znělo zajímavě. Rozhodně jsem od začátku nečekal nějaký složitý příběh, spíš solidní akční kaskadérskou komedii prošpikovanou hláškami. Přesně to jsem taky dostal. Takže bych to závěrem shrnul v bodech: dobrá hudba, moc pěkný holky :-), dva oblíbení herci a závody ve stylu Flatout či NFS Hot Pursuit chcete-li. Na odreagování ideální film. 3,5 / 5 ()

Wade

Na Dukes of Hazzard jsem narazil úplnou náhodou a jsem za to rád. Sakra já se královsky bavil a žral všechno co mi Knoxville a Scoot naservírovali. Tahle dvojka je za mě rozhodně jedna z nejlepších filmových co se dala dohromady. 100% ()

BuryGol

Bratranci Bo a Luke Dukové bydlí v nudném městečku Hazzard County. To jim však nebrání absolvovat ztřeštěné jízdy v jejich káře a soupeřit s Bossem Hoggem. Sean William Scott a Johnny Knoxville ve filmu pro všechny milovníky rychlých kol. ()

giovanni3

Mistři hazardu... spíš mi to přišlo jako hazard sledovat celé. Ano sme tam se člověk zasmál zvlášť na začátku, kdy jeden z bratrů utíká před otcem své milenky :) či při dalších scénách.. ale kontra tomu jsou tak děsně nudné a trapné scénky, že to snad není možné. A když to dře tak tam strčí Jessicu Simpson, aby ,,zavrtěla zadkem a nahodila americký úsměv,, což určitě filmu po herecké stránce nepřidá ba naopak.. 1z5 víckrát ne ()

Smileface

Naprosto průměrná komedie u které se opravdu moc nezasmějete. Děj je tupý a náladu zlepšuje jen Jessica Simpson jejíž jediným úkolem je kroutit ve všech svých scénách zadkem... ()

Anticque

Stačilo mi zjistit, že jako hlavní hrdinové zde hrají Sean W. Scott a J. Knoxville a musel jsem to vidět. Lepší dvojici snad nejde najít, a oba udávali filmu dobrý tempo, vtip zde také nescházel a krásná Jessica, to byla třešnička na dortu, no a nesmím zapomenout na jejich cestu na vysokou, kde byly krásný holky, to byla asi nejlepší část filmu. Jinak nemám co dodat. ()

Yeosol

Pěkná a vtipná komedie se sympatickou hereckou dvojící + krásná Jessica Simpson jako třešnička na dortu. Miluju suprově efektní automobilový honičky jako jsou v tomhle filmu. Super film ()

sedm.1

Buranská komedie,kde se tentokrát netočí vše jen kolem sexu,ale hned kolem několika věcí najednou.Samozřejmně,že děj je opět prostinký až běda a i vtipy nevalné úrovně zůstávají,o tupě šklebících se hercích ani nemluvě(nechci nikomu nic ošklivého přát,ale Burt Reynolds by už opravdu mohl mít nějakou nehodu),přesto všechno mají Mistři hazardu i spád,automobilové honičky jsou na úrovni a pár scén skutečně dokázalo i ten úsměv vyloudit.To vše plus Jessica Simpson vytahují Mistry hazardu na průměrnou odpočinkovou blbůstku :)! ()

BMAJTZ

Nebojím se tento film označit za hovadinu a to od prvních vteřin. Duo Seann William Scott a Johnny Knoxville mi do not opravdu nehrálo a nebýt sličných žen asi bych to nedokoukal (vlastně asi dokoukal páč jsem byl zamčen v autobuse kde to promítali takže jsem neměl jinou možnost). Nicméně je to blbost která se sice vážně opravdu nebere, ale příběhově je to jak céčkový film z osmdesátých let. ()

Cejny

Další bláznivost z dílny Johnnyho Knoxvilla, která se vcelku aji líbí, i když je to opravdu místy hodně omezené. ()

NICOX

Knoxwilla i Scotta můžu a jelikož jsou oba pořádný magoři, tak se k sobě hodí. Jen snad tu Simpsonovou nemusim, ale pro chlapi to musí bejt asi hezká podívaná. No vlastně přemejšlim jestli se na to nepodivam znovu. 65 % ()

rozbris

Filmy o autech a soudržnosti rodiny....fakt úlet, mít takového bratra a takovou sestru....ne sestru ne kámošku:-) ()

Lukoboss

Johnnyho Knoxvilla mám rád, je to takovej správnej šílenec. Spolu s S. W. Scottem alias Stiflerem tvoří docela dobrou dvojku pro bláznivou komedii jako je tahle. Bohužel se ale chvílema film zvrhává v trapnost a tím pádem jsem nucen ještě něco ubrat. Výsledek je tedy přesně v polovině na 2,5/5. PS. Jessica Simpson tam je fakt jenom kvůli tomu, aby se tam vystavovala a nakrucovala. Tomu říkám herectví. ()

Han22

Heh, já na to koukal, že to má být akční film a ono to je v podstatě klasická vidlácká komedie. Pravda je tu spousta honiček s policajty, ale to přece nedělá akční film ne? No tak k filmu. Přijde mi, že se při natáčení bavili (ale podle nepovedených záběrů i hulili) hlavně herci a tvůrci, ale do filmu se to nějak nepřeneslo. Ne že by dvojice hrdinů nebyla správně prdlá a některý hlášky nebyly fajn, ale veskrze je to spíše nenáročná a nenudící pohodovka, než nějaká nabušená komedie. Excelují tu spíše vedlejší herci jako Willie Nelson nebo krásná Jessica Simpson. Burt Reynolds je ovšem hrozný... jeho šarm zmizel někde v 80. letech. Výsledek je tak za dvě hvězdičky, ale za ty honičky jednu hvězdu přidám... přecejen už se dnes tak často nevidí honičky s pořádnými kaskadérskými kousky a opravdovou plechařinou bez CGI efektů. Ale film jako takový není nic, bez čeho by člověk nemohl žít. ()