Slyšel, že je v L.A. težký život. Nevěděl ale jak těžký. Krokodýl Dundee se vrací!!! Odešel z Austrálie a přišel si pro svou přítelkyni do Los Angeles. Jak bude jejich dobrodružství pokračovat? (oficiální text distributora)

Thomassi

Hoši australští jsou pořád ranaři a ti kreténi v Los Angeles jsou jako vždy bezbraní. Né, teď vážně. Třetí díl už nemá vůbec kouzlo toho pravého australského dobrodružství, jaké bylo možno vidět v předchozích dílech. Je to pouze degradace kvalitní značky na rodinnou komedii s dějem tak dementním, až to bolí. Nicméně jedna hvězda je za nesmrtelného Paula Hogana a Lindu, a ta druhá za místami dobrý humor, který mi přišel trefný a skutečně srandovní. Jinak je to ale film, který kdyby nevznikl, nic se nestane. Dal bych i tři hvězdy, ale oproti těm minulým dílům je to prostě minimálně o dva stupně horší. 49%. ()

Aleee89

Tak potřetí a naposledy - svérazný Dundee. Opět na nás čekají vtipné scénky, pohoda a sranda. Už je to ale přece jenom potřetí, co trochu sráží body. Jinak je film ale pořád fajn, film, na který se v rámci vzpomínání někdy zase podívám. ()

HappySmile

Ale no tak, tak nízké hodnocení? Jako dítě jsem Krokodýla Dundeeho milovala. Teď už se mi toho sice kromě jeho jména moc nevybavuje, ale když jsem viděla toto pokračování, tak se mi to všechno pěkně připomnělo a u hodně scén jsem se opravdu upřímně zasmála. Sice to tak úplně na 4 hvězdičky nebylo, ale na 2 jak říká zdejší hodnocení taky určitě ne, takže jsem se rozhodla mu trochu přilepšit. :) ()

Martin741

Zaujimave prostredie australskej prirody bolo vymenene za betonovu dzunglu Los Angeles. A kopa zabavy bola taktiez vymenena za nudu, ktora sa tiahne celym filmom. 7 % ()

Stanley

Proboha, jak tohle mohlo někoho napadnout?! Penzista Paul Hogan a jeho taktéž stárnoucí a půvab již postrádající partnerka Linda se vrátili, aby se dopustili zoufalého činu v podobě tohoto hrozného propadáku, čímž mj. zneuctili i první dva jinak dokonalé díly. Jestli někdy bude existovat ještě další díl, už by spíše jen připomínal Návrat oživlých mrtvol. ()

cariada

Začátek snímku je velice pěkný a vtipný. Kdy v rezervaci Dundee s partákem uvíznou na sromě ,protože je honí krokodýl a jakýsi domorodec se jim směje. Jenže pak kdy se to odehrává ve filmovém studiu je to už spíše nudné a až příliš předvidatelné. Začíná to postrádat onu lehkost a vtip. U mě tak za 50%. ()

Elyssea

Neviděla bych to zase tak tragicky. Viděla jsem předchozí díly a je fakt, že Krokodýl stárne, ale podprůměr to opravdu ještě není. ()

Trainspotter

Krokodýla Dundeeho jsem vždycky žral a stal se nedílnou součástí mého filmového dětství, ale tahle "trojka" je naprosto zbytečná. ()

pakobylka

Opakovaný vtip už není vtipem - a těžko lze uvěřit, že drsňák Mike Dundee zůstal i po letech civilizací nepolíbený téměř jako při své návštěvě New Yorku. Krokodýlí muž nám zkrátka zestárnul a jeho v pořadí třetí film už nemá zdaleka takový tah na branku jako dva předcházející. Žádný velký comeback - a nic, co by stálo za zapamatování … I tak jde o slušnou, i když jenom mírně nadprůměrnou zábavu, kterou není třeba zatracovat. Možná nejsem úplně objektivní, ale myslím, že trochu nostalgie si občas můžu dovolit - i když třeba ovlivní můj pohled na nepříliš úspěšné pokračování dvou mých oblíbených filmů. ()

Juto

Prekvapivo odfláknutá záležitosť, ktorá opúšťa svoju sviežosť a zábavnosť. Celkovo to malo svoje momenty, ale je to naozaj príliš vzdialené pokračovaniu. Pri niektorých scénach mi bolo trápne aj za hercoch. 4/10 ()

c.tucker

Už to není co to bejvalo, vtipy vyšuměli i akčnost se ztrácí. Kluk je občas zábavnej a zaučování Jackoa někdy také. Celkově jemně pod průměrem, jsou prostě věci co by se neměli oživovat. ()

WolfR

Opravdu nesmyslný návrat krokodýla Dundeeho, Los Angeles není místo pro něj, povětšinou je to trapné. Do oči bijící vaření z vody, i když občas odněkud vyskočí povedený vtípek, 2 hvězdy. ()

FrankSusta

,,Dotkneš se mě a vymlátim z tebe všechny prachy co máš!'',,To je fér!''PRÁSK!,,Tady těch patnáct babek!'' Pokračování po letech nedopadají vždy moc dobře (to my začalo docházet až v posledním roce po shlédnutí mnoha takových pokračování, která jsem viděl jako malý), a tohle není vyjímkou :( bohužel. Přidání postavy (toho syna) samo o sobě nemá větší význam a přidání další postavy (toho kámoše) taky o moc větší ne. Paul Hogan si začal hrát na detektiva v zákulisí filmu (to je to, co se mi na tom líbí) a že by to nějak navazovalo na předchozí díly, to ne. Ale nevadí mi to, jelikož i tak jsem to mnoho let pokládal za nejlepší díl série. Asi jsem si to neměl pouštět znovu:(    ,,Bojí se američani krys?'',,Hmm... ano. Proč se práš?'',,Tamhle jedna je!'' ()

AGO

Neuveriteľne trápna komédia, so strašným scenárom (bol vôbec počas natáčania nejaký??), ktorý obsahuje stokrát videnú zápletku. Áno, priznávam sa, jedenkrát som sa pousmial. Práve preto a ešte z úcty k starším dielom dávam aspoň jednu hviezdičku. ()

fantoci

Měl jsem silné obavy z toho, že tento film bude jen trapným pokračováním. Nakonec jsem tento pocit z něj neměl. Je sice slabší, než předchozí dva filmy, chyběla už ona originaliota vtipů, které se spíše jen opakovaly. Film není špatný, je zábavný a koukatelný. Ale, už to není ono. ()