Poppy Moorová, puberťačka z Malibu, se pomstí svému ovdovělému otci, když zničí veškerou garderobu jeho přítelkyně, která se k němu má nastěhovat. Otec ji za to pošle do přísné internátní školy Abbey Mount na zapadlém anglickém venkově. Tam se Popy nesetká s právě vlídným přijetím. Ve škole vládnou přísné mravy, ostatní dívky ji považují za rozmazlenou káču (což taky je), a Harriet, která tu udává tón, zaujme k Poppy vysloveně nepřátelský postoj. Poppy se rozhodně udělat vše pro to, aby ji ze školy vyloučili a mohla se vrátit domů. Postupně se ale sbližuje se svými spolubydlícími, upoutá pozornost Freddieho, syna ředitelky školy, kterého všechny dívky tajně milují, a nakonec v sobě objeví talent pro lakros. Stává se kapitánkou školního týmu a nahradí Harriet v roli uznávané vůdkyně... (TV Nova)

Lucyane

Ne že by to byl nějaký hodnotný film, ale mě prostě bavil:-D...Průměrný film o nápravě namyšlené holky, který neurazí a odreaguje... ()

shinlove

Jak se ze zlobivé holky hodná stala...tohle už tu bylo vícekrát, ale na tuhle verzi se celkem dalo dívat, takže rovných 50% a 3*. ()

HMTD

Byvíl jsem se dobře. Přišlo my že spolubydlící vzali Poppy až moc rychle na mylost, a její sokyně byla příliš mírná. No a trochu mě mrzý že Nick Frost nedostal větší prostor, i když tady je to spíš dobře role kterou mu ušili byla spíše trapná a zhazuje jeho talent. Chyba v posledním lakrosovém utkání, těsně po srovnání na 2:2 se děvčata před cedulí radují a je na ní 0:0 o záběr později je to v pořádku. ()

Sherman.X

Nebudu komentovat, pro koho je snímek určen. Puberťákem už nějakou dobu nejsem a přesto si mě tento teenagerovský film tak získal, že jsem ho viděl už víckrát než jednou. Co mě dost pobavilo, je fakt, že tu dost dobře několika hláškami i vystihli americkou náturu (část filmu, kdy je hlavní postava ještě blondýnkou). Po celou dobu si příběh držel tempo a veselou náladu. Upřímně řečeno, mám rád optimisticky laděné filmy. A takovým filmem je i tenhle příběh o napravené divoké dívce, u něhož jsem se bavil po celou dobu. 9/10 ()

camomilla

Priznavam bez muceni, ze jsem se vazne bavila a smala. Konecne pohodova teenage komedie bez fekalniho humoru ktera splnuje to, proc byla natocena. ()

montel

Poppy Moore (Emma Roberts) je 16-letá puberťačka z L.A. kterou už její otec nezvládá. Proto ji pošle do Anglie na školu pro dívky, kde se má Poppy naučit slušnému chování. Zpočátku se Poppy zdá, že se dostala do nejhoršího snu v životě a tak se rozhodne chovat se ještě hůře, jen aby se z této školy dostala. Postupem času si zde ale najde kamarádky a taky kluka, takže bude muset začít žehlit všechny průšvihy, které zde napáchala...Film určený spíše pro dívky, které milují Hannah Montanu, ale najde se bezesporu i mnoho dalších lidí, ne-li skupin, kteří se u filmu pobaví stejně dobře jako já. 60% ()

Sakashi

No já nevím..chtěla jsem prostě typicky holčičí film na odlehčení hlavy ze studia. No a musím říct, že pro mě puberťačka nebyla takovým nesmyslem jako jsou jiné nejmenované snímky. Jasně, klasická zápletka kdy husička z Malibu skončí díky svýmu chování na internátu v Anglii. Je sobecká, je namyšlená a nikdo jí nemá rád..bum a najednou je to vlastně milá a svá holčina, co má partu kámošek a společně se baví a jsou její jízdenkou ven. No a proč vlastně ne? Já jsem se u filmu pobavila, zasmála a Emma Roberts je z mladé generace hereček pořád tou na úrovni. Takže slíbený předpoklad to splnilo..nenudila jsem se ale naopak pobavila. Pro některé možná bezduchá blbost ale pro mě příjemný relax. ()

petiiik3

Zezačátku jsem si říkala že mě to moc bavit nebude ale jakmile si obarvila vlasy začlo mě to bavit víc :) jako blond jí to moc neslušelo :D ()

2sistem

Čekal jsem, že se rozmazlená pipinka v internátní škole změní k lepšímu. Čekal jsem, že tam bude jedna záškodná prudička. Dokonce jsem čekal, že bude mít románek s místním klukem a najde si nové kamarádky. Film nijak nepřekvapí, ale milá podívaná to je. Sice jsem měl v první třetině chuť to vypnout, ale pomalu a postupně se film líbil, a z odpadu vznikl v průběhu průměr. ()

P@\/EL

U tohohle typu komedií je nesmírně důležité, jak tvůrci uchopí komickou stránku věci. Na můj vkus tu toho humoru bylo málo, určitě se mělo přitvrdit na srandovních situacích a hláškách. Rozhodně však nebudu film hanit za předvídatelnost děje a sladký happyend. To je totiž něco, co je u těhle filmů zaběhnuté a troufám si říct, že neměnné. V tomhle ohledu mě naopak přijemně překvapila nápaditá zápletka se zapalovačem. ()

martin1m2

Typický rodinný film alebo film na sobotňajšie, nedeľnajšie popoludnie ... Keď som smutný, pokleslý, neviem čo so sebou tak pozerám tento film ... Cítim sa pri ňom a po ňom dobre ... Videl som ho minimálne 50 x, poznám ho naspamäť a aj tak ma to baví ... A vďaka nemu som získal novú lásku Emmu Roberts <3 ()

Pythonator

Emma Roberts je překrásná a to je podstatné, aby film jinak pro puberťáky udržel mou plnou pozornost. Na tuto její roli hned tak nezapomenu, protože spojila správný poměr rozkošnosti a zábavnosti. ()