Poppy Moorová, puberťačka z Malibu, se pomstí svému ovdovělému otci, když zničí veškerou garderobu jeho přítelkyně, která se k němu má nastěhovat. Otec ji za to pošle do přísné internátní školy Abbey Mount na zapadlém anglickém venkově. Tam se Popy nesetká s právě vlídným přijetím. Ve škole vládnou přísné mravy, ostatní dívky ji považují za rozmazlenou káču (což taky je), a Harriet, která tu udává tón, zaujme k Poppy vysloveně nepřátelský postoj. Poppy se rozhodně udělat vše pro to, aby ji ze školy vyloučili a mohla se vrátit domů. Postupně se ale sbližuje se svými spolubydlícími, upoutá pozornost Freddieho, syna ředitelky školy, kterého všechny dívky tajně milují, a nakonec v sobě objeví talent pro lakros. Stává se kapitánkou školního týmu a nahradí Harriet v roli uznávané vůdkyně... (TV Nova)

Bozvav

Sladká dívčí blbinka, co se na ni hezky kouká. Bože, já bych se na takové škole zbláznila. Dobře udělané a dceři se to líbilo. Tudíž dávám tři pubertální hvězdy. ()

atmen

Docela mě překvapuje zdejší vysoké hodnocení. To že já vysoko hodnotím chápu, ale i vy ostatní. Vždyť je to klasický teen film jako spousta ostatních. Hlavní hrdinka (pokud je právě blondýnkou, připomíná českou tenistku Vaidišovou) je rozmazlená děvčica, která kupí průser za průserem, proto je svým otcem poslána do Anglie na převýchovu do internátní školy. Cesta za nápravou charakteru je odstartována... Film příjemně ubíhá, slušně se pobavíte, především v první polovině, ale je škoda určitých zažitých stereotypů např. meziškolní turnaj v lakrosu zakončen spanilou jízdou až do finále, tato linie byla neuvěřitelná ( a to ne v kladném slova smyslu)... ()

Amplifier

Oddechová komedie u které jsem se i zasmál. Jen konec mě připadal trošku nedotažený čekal jsem nějaké vyvrcholení s přítelem a ono nic :) ale jinak dobrá zábava u které stačí otevřít oči a vypnout mozek a to je někdy potřeba. ()

BathoryMan odpad!

Bohužial po cca.30 minútach vypínam,pretože tak žalostne trápny film o ktorom už dopredu viem ,ktorým smerom sa bude uberať a že to bude zasa iba o skrotený zlej ženy ,ktorá sa okrem toho aj stíhne zalúbiť a pomeriť zo všetkými s ktorými sa predtým nemusela.....a to nemusím ani dopozerať dokonca aby som toto všetko pochopil!A okrem toho ani náznak niečoho čo by sa dalo aspoň trochu nazvať vtipné!!! ()

Pet 510

Moc nechápu výroky některých mých kamarádek, že je to skvělý film, protože pardon ale... neoriginálnost, lacinost, předbídatelný konec, jednoduchost postav,... ale nejspíš jsem nespravedlivá, protože Divoška se zcela zjevně netočila jako nějaké úchvatné veledílo, měla být pouze filmík, který na hodinku a půl zabaví znduděné puberťáky a občas jim vyvolá úsměv na tváři, což taky je. ()

*Colorado

Řeknu jen brrr. Kde v SA na ty filmy chodí? Nic, co bych toužil ještě někdy potkat. Myslim, že ale nejsem cílová skupina :) ()

hazaba

Tuctová komedie o napravené puberťačce, která nevybočuje z řady. Na druhou stranu není zde fekální humor, pár vtipných momentů se najde, tak proč ne? A mimochodem, Emma Roberts jako hnědovláska je mnohem hezčí než jako blondýnka... ()

Kum0r

**nevím jestli má smysl mluvit o spoileru, protže děj je divíkům jasný dřív než se na to podívají, nicméně ** SPOILER ** Srovnejme tuto relativně milou slátaninu s mean girls (2004). V podstatě jde o tentýž efekt vyvolaný naprosto opačným scénářem. Přelíčená nevychovaná k**** přijede mezi pěkně ustrojené vychované školačky (hodná milá dívka přijede na střední školu plnou přelíčených nevychovaných ku***). Hrdinka se postupně čím dál více integruje do systému a začně v něm být ještě lepší, než dívky, které v něm vyrostly (v obou stejné). S přelíčené odbarvené kur** se stává docela pohledná bruneta (z pěkné zrzky přelíčená kurv*). Až přijde zlomový okamžik, kdy se hlavní hrdince něco vymke z rukou a přijde o všechno o co usilovala (stejné). Emocionální zpověď poslouží jako očistec a vše končí dobře (stejné). V tohohle pohledu zní logicky, že mají oba filmy shodných 60%. Kde já vidím rozdíl? ** oproti ***** ? Humor mean girls není založený na tom, že Britka říká slovo "biatch". V mean girls nevyhraje sexistický tanec žádný lacrossový zápas (který byl tragicky nepřehledný mimochodem). V mean girls nikdo neobdivuje hiphopový tanec. To, za co se naštvali na hrdinku v mean girls byl opravdový důvod k naštvání orpoti tomu co "udělala" Poppi (kde byla nevina evidentní od první minuty). A hlavně, v mean girls, si hlavní hrdinka vyžrala všechno co podělala. Nerozumím stejnému hodnocení. ()

Lyžař

Tak tohle splnilo ucel dokonale. Chtel jsem neco komedialniho, neco rozjetyho. No dostal jsem crazy komedii s prima pribehem, dojemnymi chvilkami, napravou cloveka, hezkymi holkami atd atd. Vim, tenhle druh filmu nikdy nebude intelektualnim pokladem zeme. Ale co? Vzdyt se proste a jednoduse jednou za cas chceme jen bavit. A poslouchat dobre pisne v pozadi :) pet hvezd a stojim si za tim. ()

darkreider

Bohužiaľ. Film mi neprišiel zábavný, len veľmi mierne úsmevný. Dej je ťažký priemer a scenár bez zázrakov a nadpriemerných scén. Dokonca sa tu nenašla ani jedna postava, ktorá by ma zaujala a bavila filmom. Tak čím ma teda chce ten film zaujať?? Nie je tu nič na zapamätanie a ani na pochechtnutie. ()

..Anya

Těžký zkouškový? Tohle Vás odreaguje:D Proč si na chvilku nedopřát něco míň intelektuálního u čeho se prostě jen lze pobavit? Nečekejte nic novýho, převratnýho ani pravýho. Tenhle filmeček je asi tak stejně umělej jako blonďatý příčesky hlavní představitelky. ()

Plechpetr

Docela pohodovej, oddychovej film :) O dívce, která je totálně vygumovaná světem v Miami a tak jí jednou pošle táta do školy, kde nemají ani signál. :) Krásná hlavní hrdinka a ještě krásnější Juno Temple, zde jí to opravdu slušelo!! :))) ()