Poppy Moorová, puberťačka z Malibu, se pomstí svému ovdovělému otci, když zničí veškerou garderobu jeho přítelkyně, která se k němu má nastěhovat. Otec ji za to pošle do přísné internátní školy Abbey Mount na zapadlém anglickém venkově. Tam se Popy nesetká s právě vlídným přijetím. Ve škole vládnou přísné mravy, ostatní dívky ji považují za rozmazlenou káču (což taky je), a Harriet, která tu udává tón, zaujme k Poppy vysloveně nepřátelský postoj. Poppy se rozhodně udělat vše pro to, aby ji ze školy vyloučili a mohla se vrátit domů. Postupně se ale sbližuje se svými spolubydlícími, upoutá pozornost Freddieho, syna ředitelky školy, kterého všechny dívky tajně milují, a nakonec v sobě objeví talent pro lakros. Stává se kapitánkou školního týmu a nahradí Harriet v roli uznávané vůdkyně... (TV Nova)

filip289

Môžem zato? Mne sa to proste páčilo, nemôžem si pomôcť. Možno to bude aj kvôli tomu, že len na Emmu by som sa kľudne dokázal pozerať celé hodiny. ()

Lilien

oddychová komédia , síce trochu klišé ale čo už v dnešnej dobe sú tie komédie všetky o tom istom, dievča neznáša svoje prostredie a ľudi v ňom potom si ich obľuby , nastanú komplikácie ktoré vyrieši happy end. Príjemné vedľajšie šteky Frosta, Hendersnovej. ()

TommyDiamond

Tuctovka z Anglie. Ničím výjimečná romantická komedie pro slečny a dívky do 15-ti let. Nenudil jsem se a něčemu i zasmál. Z mého pohledu je to tak na jedno podívání a dost.....i přesto dám tři hvězdy ()

pekas

Tuctový příběh, sympaticky zahraný. Pěkný holky, žádný nechutný vtipy - ideální Novácko/Primácké odpoledne/večer. ()

Marrianna

Příjemná teen komedie, ač jsem čekala hrůzu, byla jsem velmi spokojená. Jasně, že to má ty klasické kýčovité prvky - mladá bárbínka, je tak rozmazlená, že si s ní otec neví rady a pošle ji někam, kde by se z ní zázrakem stala normální holčina. A zázrak se stane, změní se, najde si upřímné kamarády i svou středoškolskou lásku. Jenže mě se tam líbil i jiný prvek, a to vztah otce a dcery, nalomený smrtí matky. Ten přerod, kdy si k sobě najdou cestu. Opravdu pěkně zpracováno a půvabná Emma Roberts dokázala, že má potenciál stát se dobrou herečkou, né jen kvůli své slavnější tetičce. ()

LukKon

Možno to bolo krásnou Emmou, ale ja som sa celkom bavil. Bola to síce teenagerská komédia, určená hlavne pre dievčatá, ale nebolo to až také zlé ako som očakával. Konanie postáv miestami dokonca dávalo zmysel a to nemôžem len tak prehliadnuť. ()

Mire

Mne sa to páčilo, bolo to svieže, zaujímavé, dobre sa na to pozeralo (teda skôr na tie vyfintené čaje na tom mejdane - to bolo dačo! :D) ()

Katte

Klasický průřez romantickou komedií, kdy se mladá rozmazlená holka dostane do správného prostředí a od základu se změní v hodnou správnou holku s pevnými zásadami a správným chováním. ()

habertek

No viděl jsem jednou a znova nemusím rozhodně! Dívat se na film o rozmazlené barbínce co si nakráčí do dívčí školy a myslí si jak se jí budou všichni sklánět k nohám...a jaké to překvapení, že je z ní na konci hodná normální holka!!! Trapas...Dvě hvězdičky za obsazení... ()

Cnelka

Nezvracel jsem - bylo to překvapivě slušné. Hodnocení to má trochu slabší. 70% si to podle mě zaslouží. ()

kubas369

Filmek spíš zaměřený na tu lepší půlku populace v teen obdobý ale když není na co koukat tak tohle snese naprosto každý. Hlavně ta linie filmu, kdy rozmazlená, paličatá, americká blbka po přesunu do Anglie naleze svojí skutečnou identitu je poměrně zábavně stvárněná takže nic proti. Pohodový nadprůměr. ()

lmc

Dneska jsem to viděl po druhé a nabilo mě to naprosto pozitivní energií. Ohraná story, kopec klišé a naprosto jasný závěr už od začátku, ale i tak jsem se u tohoto filmu poprvé i podruhé naprosto skvěle bavil a energický styl mě prostě sedl. Pro mě jednoznačně vrchol mezi komediemi s puberťačkami:) ()

rafix

Mě ten film hodně pobavil. Podle mě je to dost dobrá teen komedie od dob série "prciček". Film vřele doporučuji. ()

aggatka

Takto nejak si predstavujem taku oddychovú komédiu, pri ktorej človek príde na iné myšlienky....síce nič nového neukázala ale zabavila.Potešila ma a to je hlavné i keď určite nepatrí k filmovej špičke a to ani zďaleka...6/10 ()

kiararaftl

V ramci zandru riadny nadstandard. A ALEX PETTYFER JE UPLNY TOP! Tak pekneho a prirodzeneho herca som este v teen comedies s vynimkou Heatha Ledgera nevidela. ()

m.p.mysacek

Tutu teen romantickou komedii mám moc ráda. Sice je konec jasný skoro už od začátku, ale člověk se u ní hodně pobaví. Poppy se chce dostat ze školy, udělá spoustu špatností a nakonec si to tam zamiluje. A není radné si s ní zahrávat, každou nepřítelkyni porazí a ta skončí akorát se slzami a zapakovaným kufrem. ()

ynnel

Americké komedie většinou nebývají moc vtipné, ale tato mě mile překvapila svým svěžím humorem a nadhledem. Btw: jako blondýna byla hezčí. ()