Poppy Moorová, puberťačka z Malibu, se pomstí svému ovdovělému otci, když zničí veškerou garderobu jeho přítelkyně, která se k němu má nastěhovat. Otec ji za to pošle do přísné internátní školy Abbey Mount na zapadlém anglickém venkově. Tam se Popy nesetká s právě vlídným přijetím. Ve škole vládnou přísné mravy, ostatní dívky ji považují za rozmazlenou káču (což taky je), a Harriet, která tu udává tón, zaujme k Poppy vysloveně nepřátelský postoj. Poppy se rozhodně udělat vše pro to, aby ji ze školy vyloučili a mohla se vrátit domů. Postupně se ale sbližuje se svými spolubydlícími, upoutá pozornost Freddieho, syna ředitelky školy, kterého všechny dívky tajně milují, a nakonec v sobě objeví talent pro lakros. Stává se kapitánkou školního týmu a nahradí Harriet v roli uznávané vůdkyně... (TV Nova)

Thalin

Takový průměr pro dospívající holky. Prostě jak se z nafoukané princezničky stane pohodová holka. Vcelku klišé, člověk přesně ví, co se kdy stane a jak to dopadne, ale jako oddechovka pro puberťáčky to docela funguje a ještě to není tak přeplněné tou honbou za popularitou na sockách, jak se rve dnes do takřka každého takového teen filmu a je to akorát hrozně otravné. ()

Gr!mReefer

Nebejt toho, že sem na to koukal s mladou, tak bych to vypnul po pár minutách. Předvídatelný, tupý,... Nechápu, proč to tu má tak "vysoké" hodnocení. ()

Aceboris

Dalsia zo serie teen komedii pre nastilete atd. Opat raz ten isty scenar, no tentokrat prevedeny do anglickeho prostredia vychovnej skoly pre dievcata od jedenastich rokov. Klasika, dievca z Beverly Hills, totalne rozmaznane a strasne nestastne zo straty svojej matky sa nevie zmierit s tym, ze otec si nasiel novu priatelku. Zaciatok musi zbudit dojem, ze mu (otcovi) uz lezie totalne na nervy a ze musi spravit krok, ktory nechcel, no nieje ine vychodisko. Jedinu zachranu vidi v anglickej starej skole na vychovu pupertacok. Rozhodnutie padne po tom co rozda otcovej priatelky veci a ostatne hodi do mora. Ostatny dej je preplneny klise a trapnym dejom od poucenia sa, najdeni pravej lasky a zmyslu zivota, a tak by sa dalo pokracovat. Dalo sa to pozriet, no ako sa povie "staci iba raz" ()

Dart

nějak mě to dostalo :) je to hezké, nablblé, chytlavé. Můžu jenom doporučit, báječný lehký film po těžkém obědě :) ()

Auris

Parádní film:-) hodně mi to připomíná knížku Holky z internátu od Enid Blyton. Pěkný hlášky, hezký prostředí, hned bych do tý školy šla taky:-) ()

Leela's

Přišlo mi to jako seriál Čarodějnice školou povinné křížený s O.C. Z toho anglickýho prostření jsem dostávala kopřivku, jak to pěkně vystihla sama hrdinka: "Je to tu samá cihla!" a ten jejich lakros..! ááááá!!!!! ()

Cabrera odpad!

Tento film se mi do vkusu opravdu netrefil, na toto téma už bylo desítky filmů: Rozmazlená slečinka dostane životní lekci a stane se z ní úžasná sebevědomá dívka, co si najde kamarádky v jiných vrstvách společnosti. Ach jo...pro děti a dospívající slečny ideální. ()

Bow

Klasická teenagerská komedie o rozmazleném frackovi, který je zvyklý na peníze a myslí si, že si za ně vše koupí.. Po čas filmu zjišťuje opět klasické .... že některé věci si hold nekoupí.... Ale dalo se na to dívat ani anglický humor s vylitým smradlavým "sajrajtem" na hlavu nebyl k zahození .. Ale pro mě to není film na další podívání. ()

Breeg

Pohodový film na oddych. Před spaním pobaví a má to, co se mi na komediích líbí. Navíc dle mého Emma Roberts má dobrý potenciál, aby pořádně prorazila. Spokojenost. ()

Galeana

Hloupá americká komedie. Prní polovina ušla (možná spíš třetina). Po proměně v hodnou brunetku se příběh začal hrozně táhnou. Btw... co ta holčina udělala tak hrozného??? ()

darazoda

Filmy tohto typu nepozeravam. nic ine vsak v telke neslo, tak som si to pozrela. a bola som prekvapena, ako som sa pobavila :-) vcelku mila strelena komedia samozrejme so stastnym koncom. pri tomto filme netreba vobec rozmyslat, iba sa smiat. ()

zuzulend

Tak a zase hodně předvídatelná romantická komedie s naprosto jasným koncem.Byla tam sice menší zápletka,ale každému divákovi muselo být naprosto jasné,kdo ty problémy (oheň,email) způsobil ještě před odhalení pravdy. Film byl trošku povrchní a jak bych to řekla ,,mimo".Ale místy to bylo docela zajimavé a dalo se na to dívat,proto dávám 3hvězdy. ()

Zick01

Viděno v televizi ve slovenském znění a větší srandu na vánoce jsem si snad nemohl přát :) Pitominka, ale hrozně příjemná... ()

AndieCZ

Nejsem sice fanynka těchto filmů, ale Wild child není typická americká "uječená" blbost, ale je to dobrý film na odpočinek. Navíc Alex Pettyfer jako bonus :) ()

ES13

Tenhle film se mi fakt líbil. Měl svůj příběh a bylo to trošku jako ze života. Emma je prostě pro mě vynikající herečka (což ještě víc potvrdila ve filmu ,,Něco jako komedie"). Některý scény mě trošku nudily, takže bod dolu, ale jinak prostě super komedie na odlehčenou :) A konec je prostě dojemnej. ()

koumes.

Naprosto klasická americká zápletka. Hlavní hrdinka o vše napřed musí přijít a pak se vše v dobré obrátí a zlo je potrestáno (nebo se potrestá samo). Stejně tak i v závěrečné kapitulaci na film a rozum, a hře lacrossu. Proč se scénáristi nikdy nepoučí?? Tenhle projekt si vydělal sotva sám na sebe ()