poster

Past na rodiče

 • USA

  The Parent Trap

 • Slovensko

  Pasca na rodičov

 • Velká Británie

  The Parent Trap

Komedie / Rodinný / Romantický / Drama

USA, 1998, 127 min

Komentáře uživatelů k filmu (306)

 • laik_60
  ***

  dvojčatá, a ešte k tomu identické, obľúbená to téma rozprávkárov od čias antických, veď kto by nepoznal legendu o romulusovi a removi, ci dumasovho muža s maskou, a nás - nemeckou literatúrou päťdesiatych rokov odchovaných - Lujzu a Lotku ? A práve tento príbeh je v americkom vydaní (aj keď v podaní trochu afektovanej Lindsay Lohanovej), je z tých dielok od podobných dievčatach snáď najlepšie spracovaný. Prijemné oddychové sledovanie. Možno by si ten film zaslúžil viac bodov odo mňa, ale som už predsa len na to pristarý, ale odkladám si ho pre svoje male dievčence, raz ich poteší, minimálne mozno tak ako kedysi mňa jeho knižná podoba.(1.11.2013)

 • golfista
  *****

  Tak tohle je opravdu výborný "rodinný" film se spoustou anglického humoru a nápaditým scénářem. Dětská dvojrole dotažená k dokonalosti.... Mám pro něj slabost :)(4.1.2003)

 • Galadriel
  ***

  Tenhle remake je poměrně zdařilým filmem, ale z mého pohledu ani náhodou nedosahuje kvalit původního snímku. Takže pokud znáte, máte nebo máte šanci vidět starou past na rodiče, pusťte si jí a tenhle film nechte plavat. Pokud ne, tak se klidně podívejte na tenhle, je milý a jako rodinná zábava naprosto dostačující.(16.4.2004)

 • Gemini
  ****

  Nuže - viděl jsem Luisu A Lotku (černobílé), a i když se mi to líbilo, přece jen jde o dílko drobet omšelé...a co s tím má společného Past Na Rodiče? Kromě toho, že jde o výborného nástupce původního kousku, vůbec nic:) Tentokrát obě sestřičky (v rámci zvýšení líbivosti příběhu) pocházejí z vyšších kruhů, a vůbec celý film je takový roztomilý a uhlazený, tak jak to mají mazlíčci rádi. Zpracování je bez debat na vysoké úrovni...pořád mi dělá problémy věřit, že obě dvojčata hrála jediná mladá slečna (tehdy ještě skutečně hezká Lindsay Lohan). Narážky na jiné Disneyovic počiny jsou také vtipné, proč tomu tedy nedávám *****? Ať řeknu cokoliv, pokud bude někdo chtít psa bít, hůl si najde tak jako tak, takže dejme tomu, že nesnáším chvástání a spojení "dokonalé filmové triky" je mi proti srsti;)(3.10.2003)

 • Tosim
  ***

  Člověk by rád propadl roztomilosti Lidsay Lohan před obdobím sexu, drog a rokenrolu, omámí ho láskyplná rodinná nálada snímku (a klasická předloha) i jistá režie Nancy Meyers, při zpětném pohledu se ale jedná o jednu klasickou situaci za druhou, takže dojmout jsem se nechal rád, ale v hodnocení -v tomto případě- rozum nepotlačím.(3.3.2016)

 • Djkoma
  ****

  Už jako malá holčička byla Lindsay Lohan krásná princezna a pozvedla tento romanták o nějakou tu kategorii výše na hezký příjemný rodinný film.(5.1.2006)

 • T2
  ***

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $66,308,518Tržby Celosvetovo $92,108,518║ Obsadenie tu je dosť slušné len škoda, že príbeh nie je až tak vyšperkovaný aby to nebola len klasická ničím extra zaujímavá rodinná komédia. /60%/(12.6.2006)

 • gouryella
  ****

  Jedno z nejvetsich prekvapeni, ktere jsem videl sice jen na DVD, ale presto mohu z klidem tento snimek prohlasit za jeden z vrcholu detskeho filmu. Disney se opet predvedl – nadprumerny scenar, spousta milych nevtiravych vtipu.(31.7.2002)

 • Pohrobek
  ***

  V roce 1961 objevil Hollywood Kästnerovu dětskou klasiku a hned z toho byl pořádný rozruch ( Parent Trap, The - David Swift ). Nebylo se čemu divit. Takhle mile šťavnatý příběh se nevidí zrovna nejčastěji. I v tomto remaku toho zůstalo překvapivě dost, i když doslova se jedná pouze o herečku Joannu Barnes, jež si tady zahrála matku své dřívější role.(15.4.2005)

 • mandes
  ****

  rozpočet : ? tržby celosvetovo : $92,108,518(16.1.2007)

 • TheMaker
  *****

  :::::::::::::::::::::::::::: Jako dítě jsem tenhle film měl opravdu rád ! ::::::::::::::::::::::::::::::::::(5.6.2008)

 • Dever
  *****

  Soundtrack Alan Silvestri: 1. L-O-V-E - Nat King Cole [2:32] ,2. Do You Believe In Magic - The Lovin' Spoonful [2:06] ,3. There She Goes - The La's [2:43] ,4. Top Of The World - Shonen Knife [3:57] ,5. Here Comes The Sun - Bob Khaleel [3:08] ,6. I Love You For Sentimental Reasons - Linda Ronstadt [3:44] ,7. Soulful Strut - Young-Holt Unlimited [3:01] ,8. Never Let You Go - Jakaranda [3:08] ,9. Bad To The Bone - George Thorogood [4:50] ,10. The Happy Club - Bob Geldof [4:06] ,11. Suite From The Parent Trap [7:14] ,12. This Will Be - Natalie Cole [2:49] ,13. Dream Come True - Ta-Gana [3:50] ,14. Groovin' - Pato Banton/The Reggae Revolution [3:53] ,15. Let's Get Together - Nobody's Angel [3:08],(9.6.2011)

 • Pethushka
  ****

  Skoro nemůžu uvěřit, že kdysi byla Lindsay Lohan tak skvělá herečka! Opravdu moc povedený rodinný film, který jsem mnohokrát zhlédla a ještě doufám zhlédnu!(17.3.2011)

 • flanker.27
  ***

  Celkem podařená variace na Luisu a Lotku.. Lindsey byla docela roztomilá holčička :)))(9.6.2006)

 • Eddard
  ****

  Rozhodně nejlepší kus od Nansy Meyers. Viděl jsem dávno, líbilo se mi hodně, viděl jsem nedávno a uklidnil jsem se, že jsem zamlada zas až tak špatný vkus neměl. Rodiný filmek od Disneye, který má sakum pikum všechno, co má takový film mít. Vtipný scénář, všudypřítomný, všezlehčující humor a plno vřelých rodinných příslušníků a přátel, kteří i přes plátno sálají teplem rodiného krbu. Oba dospělí samozřejmě s přehledem, malá Lindsay Lohan tady ale zazářila na jedničku. K milému ksichtíku přidala nezanedbatelný talent a to se počítá. Moc se mi líbil i písničkový soundtrack. Celkově - 70%(30.8.2007)

 • MMR
  *****

  Tohle je film mého dětství. Kdysi jsem to viděl v televizi a byl jsem strašně smutnej, že jsem to neměl nahraný na VHS. Po pár letech to dávali znovu a hned jsem si to nahrál. Od té doby jsem to viděl snad tisíckrát. Výborná Lindsay Lohan v roli dvojčat, které žijí odděleně (jedna s matkou a jedna s otcem) a nevědí o sobě. Jedno léto se potkají na táboře, kde nejdřív proti sobě soupeří, ale pak zjistí, že jsou dvojčata a vymění si role. Annie místo k matce jede k otci a Hallie naopak. Příběh mě neuvěřitelně dojal, jak žádný jiný nikdy předtím ani potom. Krásný film se vším všudy co by měl jako dětská rodinná komedie mít. Vím, že to je jenom zbožné přání, ale kéž by bylo víc takovýhle filmů...(17.1.2011)

 • chezush
  ****

  Jako malá jsem tenhle film zbožňovala a vždycky jsem si představovala, že mám někde skryté dvojče, které jednoho dne objevím. :)(12.5.2012)

 • Hrabka
  ****

  Skvělá romantická komedie, na kterou se vždy rád podívám. Určeno pro všechny věkové kategorie. Příběh je podle mého názoru velmi nápaditý. Někomu se může zdát, že je to naprostá blbost, že by rodič nepoznal své dítě (i když je to druhé dvojče), ale to se dá přehlédnout. 80%(23.12.2007)

 • ajuska
  ****

  Velmi podařená adaptace Luisy a Lotky, která má švih a náboj. Jeden z nejlepších takzvaných rodinných filmů.(9.6.2006)

 • Indiana
  ****

  Absolutně pohodový snímek, s přesvědčivou Lindsay Lohan v ústřední dvojroli.(12.6.2005)

 • juta
  ****

  Velmi milý rodinný snímek, kde Lindsay Lohan svou dvojroli zvládla bravurně. To byla ještě roztomilá, ale nakonec z ní vyrostla stejnak docela hezká holka. Člověk se tu lecčemu zasměje, ale je hrůza, jak z dvouhodinového filmu dokážou naše televize díky reklamám udělat tříhodinový film.(16.6.2013)

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace