Bulšit

• USA Not Another Teen Movie (více)

Janey Briggsová nosí brýle a špinavé montérky, takže ji nikdo ve škole nemá rád. Ale skrývá se v ní skutečná krása. Jake Wyler, přední hráč školního fotbalového týmu, kterého všechny (a všichni) milují, se s kamarády vsadí , že z ní udělá královnu maturitního plesu. Mezitím do školy nepozorovaně pronikne devadesátiletá reportérka, která se vydává za studentku, tým roztleskávaček ukradne jinému týmu jeho choreografii, dorazí sexy studentka z daleké evropské země, a Catherine Wylerová, největší potvora na škole, by se hrozně chtěla vyspat se svým bratrem. Máte pravdu, je to Bulšit. Nová parodie na všechny teenagerské filmy, které jste viděli (a na několik, které jste neviděli) nemá úctu před ničím, včetně vašeho dobrého vkusu... (oficiální text distributora)

dawnie

Tak v tomhle skvostu že si odbylo svůj debut nemálo mejch současnejch seriálovejch oblíbenců? Lexie z Grey´s Anatomy? Joy z Earla? Isobel z Vampire Diaries? No... fuj. A taky... škoda. Škoda, že se ta jiskřička potenciálu, která v tomhle povětšinu času NECHUTNÝM dílku dřímá, nerozhořela. Některý fórky mi možná přišly vtipný, i když normálně by tak vtipný nebyly, což způsobil jen nehoráznej absurdní českej dabing, kterej mi navodil pocit, že kdybych si před koukáním dala jointa, bavila bych se opravdu královsky. Jiný zas, jako třeba celej odkaz na Americkou krásu (i s patřičným hudebním motivem) nebyly úplně špatný... Jistej nadhled tu taky byl, příkladem můžou být hlášky černocha-kamaráda do počtu. Tak, snad už to příště bude vždycky lepší. ()

TEKAS

Smíchanice filmů Taková normální holka, Nepolíbená, 10 důvodů proč tě nenávidím, Prcičky, Velmi nebezpečné známosti, Pomády a kdo ví čeho ještě všeho. Asi to mělo být parodizující a strašně vtipné, což se jim v 99% nepovedlo. Některé scény byly až nechutné. Jednu hvězdičku za to, že jsem se párkrát pousmála a za to, že se jim podařilo do takového filmu dostat Simple Plan. ()

jadran90

(Bul)shit. Debilní překlad názvu filmu vychází nejspíš z hodnocení. Co si budeme povídat, parodie některých už tak trapných originálních scén nemůže být nic světaborného. Docela mě mrzí, že tvůrci zašli až tak daleko za hranici vkusu, jinak by tu jistá naděje byla. Rozhodně jsem se několikrát zasmál, ale hlavně mě odradilo množství odpudivých scén. Tohle už bylo moc i na parodii. V jeden okamžik jsem měl co dělat, aby se mi neudělalo ještě víc nevolno a nebo abych film alespoň vypnul. Scénář prakticky neexistuje, postavy ze sebe chrlí jednu blbost za druhou a herecké výkony taky chabé. Ani začínající Chris Evans ho nevytáhne ze spodiny. Pochválit můžu možná tak postavu jediného hláškujícího černocha a poslední půlhodina se celkem dá. Nicméně tvůrci parodovali až příliš moc filmů a vzít si na paškál samé romantické je podle mě chyba. V hodnocení jsem hodně váhal mezi jednou a dvěma hvězdami, ale za tu odpornou starou babku dávám horší variantu. Hodnocení: 30% ()

vozralec

Kdysi dávno viděno ještě na CD-R, nyní v televizi. Přesto jsem si většinu scének a nechuťáren ihned vybavil. Nezbývá, než aby maník zatleskal v nevhodnou chvíli i tomuto filmu. ()

ANTYCHRYST

Hahaha kultovní záležitost pouze pro zasvěcené :) samozřejmostí je slušnej hudební doprovod. Parodie na prcičky, nebezpečné známosti..americkou krásu.. a spol..tahle úchylná jízda si nebere servítky z ničeho :) :) :) Fekal humor v rozkvětu..80% v rámci žánru Ještě se na mě nikdo nevykalel...no to je hrůza...to mě uráží...:) :) :) Uděláš to ty?? Bude mi ctí a privilegiem...:) :) :) Borec ani na konci si nezatleskal :) :) ()

DadysGirl

10 Things I Hate About You Almost Famous American Beauty American Pie Better Off Dead The Breakfast Club Bring It On Can't Hardly Wait Cruel Intentions Dazed and Confused Election Fast Times at Ridgemont High Ferris Bueller's Day Off Grease The Karate Kid Lucas Never Been Kissed Pretty in Pink Risky Business Road Trip Rudy Save the Last Dance She's All That Sixteen Candles Varsity Blues Neviděla jsem všechny, ale musím přiznat, že dost z nich ano... A chápu a vidím jejich jednoduchost a hloupost... Ale i tak se k nim ze sentimentu budu vracet... Každopádně tahle parodie se nese ve fekálním, obhroublém a jednoduchém stylu, který je na mě místy až moc... ()

Bezda22

Ano, už název napovídá, že se jedná fakt vo shit. Odpad, stupidní a kreténská píčovina. Přiznám se, pár debilních fórů mě pobavilo, ale to tady nic neřeší. 25% ()

MrBrightside

Pozrela som si to dobrovoľne, prežila som secondhand embarrassment a celkom som sa na niektorých scénach bavila (It's my mother - You have her eyes .... Janey's got a gun. Janey Briggs got a gun - SHE'S GOT A GUN! JANEY'S GOT A GUN!). Kľúčom je nebyť triezvy a byť pripravený trpieť. Inak to ale bolo príšerne hnusné a ja už nikdy v živote nechcem vidieť ďalšiu nechutnú tínedžerskú komédiu, ani nechutnú paródiu na nechutnú tínedžerskú komédiu. ()

GameboyNES

Jedna z nejlepších parodií na trapný romantický sračky. zdejší nízké hodnocení od zbědovaných romantických dušiček mluví za vše. 100% ()

TaNya_

Dost sympatická parodie na dost filmů který sem v tom poznala a ikdyž se mi třeba 10 Things I Hate About You líbilo (a to jako hodně), tak sem se těm předělaným scénka pěkně od srdce zasmála. ()

riza-do odpad!

za co by si proboha tohle zasloužilo aspoň jednu hvězdičku? Očekávaný a puberťácký vtipy, předvídatelnej a tolika otřepanej příběh. ()

Spectacle

Nechápu uživatele, co odstřelili tento film hodnocením "odpad" (popřípadě jednou hvězdičkou) jenom kvůli tomu, že nenabízí humor "na úrovni". Ani samotný parodovaný snímky nejsou na úrovni, tak se není čemu divit! Sám sebe jsem překvapil, jak jsem se u toho bavil! ()