Bulšit

• USA Not Another Teen Movie (více)

Janey Briggsová nosí brýle a špinavé montérky, takže ji nikdo ve škole nemá rád. Ale skrývá se v ní skutečná krása. Jake Wyler, přední hráč školního fotbalového týmu, kterého všechny (a všichni) milují, se s kamarády vsadí , že z ní udělá královnu maturitního plesu. Mezitím do školy nepozorovaně pronikne devadesátiletá reportérka, která se vydává za studentku, tým roztleskávaček ukradne jinému týmu jeho choreografii, dorazí sexy studentka z daleké evropské země, a Catherine Wylerová, největší potvora na škole, by se hrozně chtěla vyspat se svým bratrem. Máte pravdu, je to Bulšit. Nová parodie na všechny teenagerské filmy, které jste viděli (a na několik, které jste neviděli) nemá úctu před ničím, včetně vašeho dobrého vkusu... (oficiální text distributora)

Luqe

Kravina na entu ! Komu sa tento film páči musí byť čudák. Tento film sa akože snaží parodovať tínedžerske filmy, no to čo predvádza stálo maximálne za to, že som ho vypol po neuveriteľne nezáživnej hodine sledovania. ()

MattiK

po precteni nekterych ubohych komentaru menim hodnoceni z 2ky na 3ku jako protest, a nechapu lidi co se u toho nesmali. vicemene shrnuto... prvni polovina filmu byla supr, fakt sem se nasmal hodne, druha uz nic moc.... mozna ze problem u uzivatelu kterym se to nelibilo je ten, ze nevideli filmy na ktery je to parodie... a nebo nekdo nema smysl pro humor.... ()

psohli

scény, kdy se nesnažili parodovat konkrétní film, byly celkem dobré, ale nechutná scéna líbání stařenky (Velmi nebezpečné známosti) a jí podobné tuto parodii velmi degradují...ale ten pytlík (Americká krása) je opravdu stylovej :-))) ()

LucLuc

Tak proti Epic movie, je tohle veledílo a párkrát jsem se opravdu zasmál (hlavně u scén s černochem, ten mě regulérně bavil), takže poctivá 1 a půl * ()

masik

Tu jednu hvězdičku dávám jen s velkým nadhledem. Film byl opravdu nechutný, kdo je zvědavej na krásnou Miu Kirshner, jak učí líbat nějakou odpornou stařenu tím, že se líbá s ní, na Miu Kirshner, která se chce mermomocí vyspat se svým bratrem, nic hnusnějšího jsem neviděl. Od začátku bylo jasný, že ona dívka v brejlích a v montérkách je ve skutečnosti velmi hezká a jak film dopadne. Takovejhle paskvil může natočit jen Amerika. ()

Mr.Shock

Brutální slátanina, nehodná jakéhokoliv vážného zamyšlení - a přesně tak to mělo vypadat. Já jsem se chvílemi bavil, nicméně tenhle film je doopravdy stupidní :) ()

janulee_

a tak jedna docela vtipna parodie na nekolik dobrych filmu, melo to vic nez par vtipnych momentu - videla jsem i horsi :) ()

Sattiens odpad!

Trapná teenagerovská "komedie" kterejch je už víc než dost a děj je pokaždý na jedno kopyto! Přijde mi že lidi už nejsou schopný natočit komedii pro náctiletý kde by se všechno nemotalo jen kolem sexu, fekálností a napomádovanejch frajírků. ()

Muff

Fakt uhozený, násilná kopie Takový normální holky, která už sama o sobě byla trochu parodií. Proč teda ty dvě hvězdy? Vážně jsem se některým scénám hodně nařehtal a o to vlastně šlo - vypláchnout si hlavu a zasmát se těm stupiditám. ()

Slam7

Každej má jinej smysl pro humor a muj je stvořenej přesně pro takovouhle komediparodii:) Všechny ty teen filmy na který je to udělaný jsem viděl a to mi snad ztrojnásobilo zábavu:D Já bych se chtěl vrátit v čase a podívat se na to poprvé, abych si užil hodinu a půl pořádnýho smíchu!!!! ()

MP17

Nemůžu si pomoci, ale já se bavil. Chápu, že je to "objektivně" sračka, ale devizou je, že si to filmaři evidentně uvědomili a celou dobu vám servírují vtipy tak debilní, až se to celé tak nějak stává vtipným a zajímavým. A fórky s jediným černochem ve filmu, tleskajícím joudou, nebo pěvecké číslo před plesem, to jsou prostě majstrštyky. ()

zuzza11 odpad!

:D :D :D hehe lepší sračku jsem ještě neviděla... úplně demntní scény plné nechutností, smekám před pitomcem, který se tomuto může smát.... áááááá filmový omyl číslo 1. ()

elanista1

Nazov je perfektny, ten v cestine. Ale bohuzial sa jedna len o dalsi tinedzersky film, aj ked to americky nazov vyslovne popiera! Alebo ze by to by len markentigovy tah? Kazdopadne vam toto vyfuci z hlavy este skor ako prednaska o pravnom nepozitivizme. ()