Čakal som úplne odveci somarinu, tak som bol celkom milo prekvapený, celkom zabávané, až na ten fekálny humor čo tam trochu bol ... inak táto zmes filmov Breakfast Club, American Pie, Cruel Intentions, 10 Things I Hate About You, She's All That bola zábavná ak tam dakto videl ešte iný film nech mi napíše do pošty :D ... PS Chyler Leigh tak kvôli tebe si asi pozriem ešte pár filmov :D(21.4.2014)

Rozpočet $15miliónovTržby USA $38,252,284Tržby Celosvetovo $66,468,332║ Riadna humusárna tých najnechutnejších gagov ale v rámci možností to občas aj pobaví ale tuctovosť, či otrepanosť týchto teen-komédii z toho trčí ako hrom. /35%/(13.7.2006)

Je mi jedno jestli je tenhle film idiocie. Je. Ale některé scény jsou neskutečné. Příprava párty u Prestona, poškola, prohlížení si vlastních fotek v chodbách školy, vystřižená fotka imatrikulacde na Princetonu nebo malování obrazů. Je to přehnané, ale je to vtipné. Neočekávala jsem od tohoto filmu nějakou myšlenku. A díky tomu si u něho odpočinu, zasměju se a ba i dokonce ozdobím stromeček. Jsem divná. Možná. Ale kde jinde se zároven podívám na tolik filmů, protože Bulšit si dělá "prdel" hned z několika teenagerovských dílek.(25.12.2008)

Jasně, rozumim tomu jak je na to nahlíženo, každopádně, jestliže je tohle parodie na filmy, které měli parodující témata v celém svém obsahu, je to parodie na značnou část americké kinematografie. Veškeré detaily stupidity témat, které jsou v ostatních filmech brány docela vážně, jsou tady právem zesměšňovány. Rozhodně precizní výběr různě šklebících se herců a skvělej slovní humor. To jsou kvality filmu, které bych se vůbec nebál dosadit vedle bláznivých světů filmů Připoutejte se, prosím, Bláznivé střely a Žhavých výstřelů. Výborně ztvárněná hierarchie střední školy ve státech, která rozhodně parodii není i skvělá hudba. Prostě this is not another teen movie! . Samozřejmě na ty tři hvězdičky je potřeba, se na to dívat v originále.(11.6.2012)

• IQ Tiqe

Neznám moc filmů, kde se potkají známé seriálové postavy jako Lexie Grey (Chirurgové), Ted Mosby (H.I.M.Y.M.), Joy Turner (My Name Is Earl), Jenny Schecter (The L World) a už nemám páru, jak se v A-Teamu jmenoval Mr. T. Smažu 5 řádek kritiky, názor na kvalitu filmu s 39% si udělá každý; takže jen konstruktivní kritika... Film jsem si pustil kvůli Chyler Leigh (Lexie Grey, Chirurgové), která i tady vypadá pěkně, ale mnohem víc mě zaujala svým přesvědčivým výkonem Mia Kirshner (The L World). Ze začátku jsem to chtěl vypnout, pak jsem to viděl na 1* a postupně jsem se rozhodl pro 2* za 35%. Proč? Protože jsem se asi 5× upřímně zasmál (např. Janie's got a gun nebo když bílý roztleskávačky zpívají "...we definitely aint white..."), což jsem ani nečekal.(16.10.2009)

• - Janey Briggsová (Chyler Leigh) masturbuje u napodobeniny filmu Taková normální holka (1999). (Zdroj: CSFD.cz)

• - Jméno jednoho fotbalisty na dresu při fotbalovém utkání na konci filmu je EXTRA. (Elwanelyn)

• - Skupina hrající na plese je Good Charlotte. (The_Second)