Do tohohle filmu jsem šel s nadšením, a s nadšením jsem ho taky dokoukal. Říkal jsem si, že vyberu nějakou hlášku, kterou sem pak napíšu, ale tady bylo tolik skvělých hlášek, že se opravdu nedala vybrat ta nejlepší. Parodie zbožňuju, a tahle je mě opravdu dostala, zejména první polovina filmu a samotný závěr.(10.1.2011)

• Hennes

Tak jedna hvězdička je určitě za Jamie Pressly v roli přiblblé blondýnky, což je její super parketa (později nám to dokázala v seriálu JMENUJI SE EARL). Pár scének je úsměvných, ale celkově je to spíš humus a trapnost. Komedií ze středních amerických škol je spousta a většinou jsou to jednoduché blbiny, kde se člověk i diví, proč se k tomu někdo propůjčuje.(5.5.2014)

• HoneyBunny

Podle mě je blbost parodovat komedie (i ty teenagerské). Podívejte se na nejlepší parodie - třeba takové Žhavé výstřely si smlsly na akčním Top Gunu a Rambovi, Připoutejte se, prosím zase na katastrofických filmech. Dělat si srandu z něčeho, co už srandovní je, to je postavený na hlavu. Bulšit navíc neparoduje. Dává dohromady vtipné situace z jiných filmů a přidává trochu fekálního humoru. Dvě hvězdičky mu dávám, protože ty situace na diváka fungují úplně stejně jako v původních filmech a kdyby někdo neviděl ty původní kousky, tak se asi i u Bulšitu pobaví. Navíc Chris Evans výborně "hraje" Fredieho Prince jr.(8.1.2008)

Je mi jedno jestli je tenhle film idiocie. Je. Ale některé scény jsou neskutečné. Příprava párty u Prestona, poškola, prohlížení si vlastních fotek v chodbách školy, vystřižená fotka imatrikulacde na Princetonu nebo malování obrazů. Je to přehnané, ale je to vtipné. Neočekávala jsem od tohoto filmu nějakou myšlenku. A díky tomu si u něho odpočinu, zasměju se a ba i dokonce ozdobím stromeček. Jsem divná. Možná. Ale kde jinde se zároven podívám na tolik filmů, protože Bulšit si dělá "prdel" hned z několika teenagerovských dílek.(25.12.2008)

Je to strašná hovadina s dementnim scénářem, ale já zas nemám potřebu si vytvářet image intelektuála, takže mi vůbec nedělá problém říct, že mě to dost pobavilo. Jinak ten film je ideální podívaná pro člověka, co zrovna nemá chuť sledovat něco s hlubokou symbolikou a složitým dějem, ale jenom se příjemně odreagovat.(28.10.2007)