• haushinkaa

Trapas... Tak tohle se fakt nepovedlo... Čekala jsem vtipnou parodii na teenagerovské komedie, dostalo se mi jen slátaniny bizarních obrazců s někdy nechutným nádechem... Kravina nad kraviny... Soundtrack to zachraňoval /minimálně 4*/, ale nemůžu dát ani jednu - tenhle film byl v hvězdičkovém mínusu, takže ani soundtrack ho nespasí...(14.6.2008)

• sidzej

Bláznivá paródia na Prci,prci,prcičky a Nebezpečné známosti. Niektoré scény sú perfektné(viď. úvod), tie prcičkovské v pohode(záchod- najlepšia scéna filmu), tie zo známostí nechutné(lezbický bozk)a niektoré úbohé a nevtipné. Škoda, že tieto bláznivé teenkomédie majú taký dementný scenár. Hlavný účel filmu je pobaviť a keďže som teenager a tí traja malí, perverzní chalani mi tak trochu pripomínajú mojich spolužiakov film som si celkom užil. Výhrady mám hlavne k druhej polovici filmu, pretože stráca švih. Nič pre matky a babky, ani pre deti. Veľmi podobné ako Scary Movie. Ak sa vám táto paródia páčila, iste zaberie aj Bulšit. P.S: doporučujem slovenský dabing.(6.7.2007)

Soundtrack Theodore Shapiro: 1. Tainted Love - Marilyn Manson [3:21] ,2. Never Let Me Down Again - Smashing Pumpkins [4:00] ,3. Blue Monday - Orgy [4:26] ,4. The Metro - System Of A Down [2:59] ,5. But Not Tonight - Scott Weiland [4:50] ,6. Message of Love - Saliva [3:48] ,7. Bizarre Love Triangle - Stabbing Westward [3:43] ,8. 99 Red Balloons - Goldfinger [3:50] ,9. I Melt With You - Mest [3:19] ,10. If You Leave - Good Charlotte [2:45] ,11. Please Please Please Let Me Get What I Want - Muse [1:58] ,12. Somebody's Baby - Phantom Planet [2:52],(9.6.2011)

Jedna * za dobre parodované postavy z iných filmov, keď už tento nestojí za fajku močky. *UPDATE* Hoci je to blbosť (a nie že nie), tak som to videl už asi 4-krát a mám pocit, že sa na tom tlemím stále viac. Ale stále je to blbosť. *UPDATE* Ale je to fest zábavná blbosť a preto dvíham svojem hodnotenie o celých 100%.(11.9.2004)

• castor

Už jenom název střední školy Johna Hughese je z druhu těch vtípků, které běžný tuzemský divák zřejmě nepochopí.. a bohužel jich je celá plejáda!! Děj je samozřejmě jen mixem vtipných scének (mnohem větší potenciál tu ale byl), které se dotýkají nespočtu teenagerských filmů z dob minulých (American Pie, She´s All That, Bring It On, Cruel Intentions, 10 things..), ba dokonce i vynikající American Beauty, Grease nebo Almost Famous. Co pobaví je několik dobře mířených vtipů, jedno muzikálové číslo, naštěstí MÁLO tělních tekutin a snad žádný hulící černoch!! Od herecké stránky se nic nečeká, ale jde o poměrně slušně hrající a sympatické hvězdičky!! U řady podobně laděných filmů jsem se za tvůrce styděl mnohem víc!!(12.2.2007)