Bulšit

Not Another Teen Movie

Teen Movie

(pracovní název)

Ten Things I Hate About Clueless Road Trips When I Can't Hardly Wait to Be Kissed

(pracovní název)

Bulšit

Stop tínedžerským filmom!

• Austrálie

Not Another Teen Movie

Komedie

USA, 2001, 86 min (Alternativní: 89 min)

• Kordus

Není dobré dávat na rady dobrých kamarádů. Protože pak vám mohou doporučit filmy, které oni sami považují za božské komedie, leč pravda je tam venku... A tak jsem na jedno takové doporučení viděl filmy Bulšit a Klub Sráčů. :) Děkuji, už nikdy více :) Ale přesto mi nějaká věc na tomhle filmu byla sympatická a když porovnám s KS... neměl bych dát spíš dvě hvězdičky ???(15.10.2004)

• Bauer

Já osobně tuto komedii nevidím tak černě, jako většina zdejšíc uživatelů. Ztrávil jsem hodinu a půl docela příjemně, protože se našli nějaké ty vtipné scény a vtipné hlášky. Ovšem nebylo jich mnoho. Bulšit není typická teenagerovská komedie. Dalo by se říci, že je to spíš parodie na American Pie. O tom, že je to víceméně parodie vypovídá i aglický název filmu, jenže tento název je zcela mimo. Asi tak jako český název filmu. Narozdíl od American Pie zde nejsou téměř žádné nechutné scény. Taky bych tento snímek označil, jako příběh o Popelce, protože to co se stalo z Chyler Leighové v polovině filmu za krásnou slečnu, nebylo ani možné. Hodně mně zaujal sympaťák Chris Evans. Je na něm vidět, že má rád humor. Když si to všechno sečtu, tak se jedná o přijatelnou komedii.(17.2.2008)

• IQ Tiqe

Neznám moc filmů, kde se potkají známé seriálové postavy jako Lexie Grey (Chirurgové), Ted Mosby (H.I.M.Y.M.), Joy Turner (My Name Is Earl), Jenny Schecter (The L World) a už nemám páru, jak se v A-Teamu jmenoval Mr. T. Smažu 5 řádek kritiky, názor na kvalitu filmu s 39% si udělá každý; takže jen konstruktivní kritika... Film jsem si pustil kvůli Chyler Leigh (Lexie Grey, Chirurgové), která i tady vypadá pěkně, ale mnohem víc mě zaujala svým přesvědčivým výkonem Mia Kirshner (The L World). Ze začátku jsem to chtěl vypnout, pak jsem to viděl na 1* a postupně jsem se rozhodl pro 2* za 35%. Proč? Protože jsem se asi 5× upřímně zasmál (např. Janie's got a gun nebo když bílý roztleskávačky zpívají "...we definitely aint white..."), což jsem ani nečekal.(16.10.2009)

Do tohohle filmu jsem šel s nadšením, a s nadšením jsem ho taky dokoukal. Říkal jsem si, že vyberu nějakou hlášku, kterou sem pak napíšu, ale tady bylo tolik skvělých hlášek, že se opravdu nedala vybrat ta nejlepší. Parodie zbožňuju, a tahle je mě opravdu dostala, zejména první polovina filmu a samotný závěr.(10.1.2011)

Je to strašná hovadina s dementnim scénářem, ale já zas nemám potřebu si vytvářet image intelektuála, takže mi vůbec nedělá problém říct, že mě to dost pobavilo. Jinak ten film je ideální podívaná pro člověka, co zrovna nemá chuť sledovat něco s hlubokou symbolikou a složitým dějem, ale jenom se příjemně odreagovat.(28.10.2007)

• - Jméno jednoho fotbalisty na dresu při fotbalovém utkání na konci filmu je EXTRA.

• - Chyler Leigh neskôr priznala, že počas drvivej väčšiny natáčania užívala kokaín. (Real Tom Hardy)

• - Zpěvák Marylin Manson k filmu nazpíval skladbu "Tainted Love". Videoklip je z prostředí filmu a je možné v něm vidět také několik herců z filmu. (Stanley619)