Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Renton
  *

  Scénář: Mike Bender, Adam Jay Epstein, Andrew Jacobson, Phil Beauman, Buddy Johnson .. Perfektní (bul)šit!(13.3.2005)

 • castor
  **

  Už jenom název střední školy Johna Hughese je z druhu těch vtípků, které běžný tuzemský divák zřejmě nepochopí.. a bohužel jich je celá plejáda!! Děj je samozřejmě jen mixem vtipných scének (mnohem větší potenciál tu ale byl), které se dotýkají nespočtu teenagerských filmů z dob minulých (American Pie, She´s All That, Bring It On, Cruel Intentions, 10 things..), ba dokonce i vynikající American Beauty, Grease nebo Almost Famous. Co pobaví je několik dobře mířených vtipů, jedno muzikálové číslo, naštěstí MÁLO tělních tekutin a snad žádný hulící černoch!! Od herecké stránky se nic nečeká, ale jde o poměrně slušně hrající a sympatické hvězdičky!! U řady podobně laděných filmů jsem se za tvůrce styděl mnohem víc!!(12.2.2007)

 • Terter
  odpad!

  Váhal jsem mezi * a odpadem. Nakonec jsem své hodnocení zaokrouhlil dolů, a to ze dvou důvodů. Zaprvé, ačkoliv to nebylo vyloženě trapné, zasmál jsem se asi jenom třikrát (hlavní hrdina poprvé přichází do školy, černoch, co je v písni jenom proto, že je černej a hlášce "Dáme si to ve třech") a zadruhé mi to nepřišlo jako parodie, ale prostě jako "another teen movie", protože si tvůrci neuvědomili, že pokud chtějí něco parodovat, měli by mít alespoň o trochu více invence než tvůrci toho, co chtějí parodovat.(9.2.2007)

 • Lima
  odpad!

  Vrchol debility, šmíra, hnus a já nevím co ještě. Některé takříkajíc "vtipné" scény, jako např. tanec se siamskými dvojčaty nebo líbací scéna se starou ženou jsou "žaludek-zvedající". Neomlouvá ani to, že to měla být parodie na teen-filmy, které ovšem proti tomuto hnusu vypadají jako vrcholná díla shakespearovských rozměrů.(27.8.2002)

 • Handle
  **

  Doufal jsem, že Bulšit se bude řadit k těm lepším parodiím. Dobré to sice bylo, ale né až zas tak vtipné jako jsem předpokládal.. Vlastně nejvíc mě bavila sprostá rozstelskávačka! :D Jinak tuhle parodii bych přiradil k Děsnému Dojáku. Trapná kravina, ale místy alespoň vtipná. Hodnotím vždy spíše to, jak se u filmu bavím a ne jeho úroveň. Takže k odpadu se nepřidávám, ale na víc než průměr to taky nemá..(14.10.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace