• IQ Tiqe

Neznám moc filmů, kde se potkají známé seriálové postavy jako Lexie Grey (Chirurgové), Ted Mosby (H.I.M.Y.M.), Joy Turner (My Name Is Earl), Jenny Schecter (The L World) a už nemám páru, jak se v A-Teamu jmenoval Mr. T. Smažu 5 řádek kritiky, názor na kvalitu filmu s 39% si udělá každý; takže jen konstruktivní kritika... Film jsem si pustil kvůli Chyler Leigh (Lexie Grey, Chirurgové), která i tady vypadá pěkně, ale mnohem víc mě zaujala svým přesvědčivým výkonem Mia Kirshner (The L World). Ze začátku jsem to chtěl vypnout, pak jsem to viděl na 1* a postupně jsem se rozhodl pro 2* za 35%. Proč? Protože jsem se asi 5× upřímně zasmál (např. Janie's got a gun nebo když bílý roztleskávačky zpívají "...we definitely aint white..."), což jsem ani nečekal.(16.10.2009)

• Lima

Vrchol debility, šmíra, hnus a já nevím co ještě. Některé takříkajíc "vtipné" scény, jako např. tanec se siamskými dvojčaty nebo líbací scéna se starou ženou jsou "žaludek-zvedající". Neomlouvá ani to, že to měla být parodie na teen-filmy, které ovšem proti tomuto hnusu vypadají jako vrcholná díla shakespearovských rozměrů.(27.8.2002)

• tron

“Gratulujem. To bol tvoj prvý spomalený záber." Neparodujte to, čo bolo vtipné už v origináli. Neviem, kto túto axiómu povedal, ale podpisujem sa pod ňu. Nie som náročný divák komédií (bavilo ma PLNOU PAROU VZAD!, priznávam), ale toto sa nevydarilo. Niektoré scény sú fajn („Už si niekedy lízala šušku?“ alebo „Čo tu robíš, ja mám byť jediný Afroameričan na tomto večierku.“), ale vačšinou žiadna sláva. Ostatne, najslávnejšie tváre široko ďaleko majú Randy Quaid a Mr. T, čo je síce smutné, no zasa len čo sa ozve melódia "A-Tímu", niektorým divákom sa do očí nahrnú oprávnene slzy. Inak "nič moc" (vyložene ma pobavili len: prasa, šialený tréner, "pretrhnutie napoly").(16.6.2007)

• Handle

Doufal jsem, že Bulšit se bude řadit k těm lepším parodiím. Dobré to sice bylo, ale né až zas tak vtipné jako jsem předpokládal.. Vlastně nejvíc mě bavila sprostá rozstelskávačka! :D Jinak tuhle parodii bych přiradil k Děsnému Dojáku. Trapná kravina, ale místy alespoň vtipná. Hodnotím vždy spíše to, jak se u filmu bavím a ne jeho úroveň. Takže k odpadu se nepřidávám, ale na víc než průměr to taky nemá..(14.10.2009)

Nechápu co proti tomuhle filmu všichni mají. Nejspíš neznají předlohy, které víceméně tenhle film jasně vykrádá, ovšem na správných místech přitlačuje na pilu, že je to skutečně vtipné. Ovšem člověk musí dávat pozor a mít určitou znalost trop a figur z tohoto žánru, aby skutečně docenil kvalitu tohohle snímku.(27.12.2009)