• oli.G

Černoch má jednu dobrú hlášku (uvidíte ju aj v traileri) a hlavná hrdinka veľmi pekne kreslí, ale inak je Bulšit jednak bulšit, a jednak presne to, čo sa snaží parodovať. Možno keby som mal napozeraných viac teen filmov, bolo by to vtipnejšie. (v podstate jediný konkrétny odkaz čo som si všimol bola Americká krása). To ale nehrozí, preto mám radšej Scary Movie. "Fucking teenagers!"(26.5.2008)

• haushinkaa

Trapas... Tak tohle se fakt nepovedlo... Čekala jsem vtipnou parodii na teenagerovské komedie, dostalo se mi jen slátaniny bizarních obrazců s někdy nechutným nádechem... Kravina nad kraviny... Soundtrack to zachraňoval /minimálně 4*/, ale nemůžu dát ani jednu - tenhle film byl v hvězdičkovém mínusu, takže ani soundtrack ho nespasí...(14.6.2008)

• Lima

Vrchol debility, šmíra, hnus a já nevím co ještě. Některé takříkajíc "vtipné" scény, jako např. tanec se siamskými dvojčaty nebo líbací scéna se starou ženou jsou "žaludek-zvedající". Neomlouvá ani to, že to měla být parodie na teen-filmy, které ovšem proti tomuto hnusu vypadají jako vrcholná díla shakespearovských rozměrů.(27.8.2002)

• Hennes

Tak jedna hvězdička je určitě za Jamie Pressly v roli přiblblé blondýnky, což je její super parketa (později nám to dokázala v seriálu JMENUJI SE EARL). Pár scének je úsměvných, ale celkově je to spíš humus a trapnost. Komedií ze středních amerických škol je spousta a většinou jsou to jednoduché blbiny, kde se člověk i diví, proč se k tomu někdo propůjčuje.(5.5.2014)

• Pepinec

Já se nespokojím s hodnocením, že název mluví za vše. Bullshit je po našem hovadina. Co to je? Hovadina může být třeba pohádka o zeleném prasátku, vyvražďovací horor s delfínem v hlavní roli, životopisné drama o nejdéle žijící jepici nebo muzikál o pouličním gangu popelářů, ale rozhodně se nesluší lichotit označením hovadina něčemu, čemu je i odpad odměnou. Asi nikoho nepřekvapí, že ta jedna hvězda je za kozénky; jen díky nim jsem totiž tohle peklo přečkal.(6.2.2013)