• Renton

Scénář: Mike Bender, Adam Jay Epstein, Andrew Jacobson, Phil Beauman, Buddy Johnson .. Perfektní (bul)šit!(13.3.2005)

• Hennes

Tak jedna hvězdička je určitě za Jamie Pressly v roli přiblblé blondýnky, což je její super parketa (později nám to dokázala v seriálu JMENUJI SE EARL). Pár scének je úsměvných, ale celkově je to spíš humus a trapnost. Komedií ze středních amerických škol je spousta a většinou jsou to jednoduché blbiny, kde se člověk i diví, proč se k tomu někdo propůjčuje.(5.5.2014)

Nechápu co proti tomuhle filmu všichni mají. Nejspíš neznají předlohy, které víceméně tenhle film jasně vykrádá, ovšem na správných místech přitlačuje na pilu, že je to skutečně vtipné. Ovšem člověk musí dávat pozor a mít určitou znalost trop a figur z tohoto žánru, aby skutečně docenil kvalitu tohohle snímku.(27.12.2009)

• castor

Už jenom název střední školy Johna Hughese je z druhu těch vtípků, které běžný tuzemský divák zřejmě nepochopí.. a bohužel jich je celá plejáda!! Děj je samozřejmě jen mixem vtipných scének (mnohem větší potenciál tu ale byl), které se dotýkají nespočtu teenagerských filmů z dob minulých (American Pie, She´s All That, Bring It On, Cruel Intentions, 10 things..), ba dokonce i vynikající American Beauty, Grease nebo Almost Famous. Co pobaví je několik dobře mířených vtipů, jedno muzikálové číslo, naštěstí MÁLO tělních tekutin a snad žádný hulící černoch!! Od herecké stránky se nic nečeká, ale jde o poměrně slušně hrající a sympatické hvězdičky!! U řady podobně laděných filmů jsem se za tvůrce styděl mnohem víc!!(12.2.2007)

• Terter

Váhal jsem mezi * a odpadem. Nakonec jsem své hodnocení zaokrouhlil dolů, a to ze dvou důvodů. Zaprvé, ačkoliv to nebylo vyloženě trapné, zasmál jsem se asi jenom třikrát (hlavní hrdina poprvé přichází do školy, černoch, co je v písni jenom proto, že je černej a hlášce "Dáme si to ve třech") a zadruhé mi to nepřišlo jako parodie, ale prostě jako "another teen movie", protože si tvůrci neuvědomili, že pokud chtějí něco parodovat, měli by mít alespoň o trochu více invence než tvůrci toho, co chtějí parodovat.(9.2.2007)