Patrac999

Na Sandlerovi poměry vynikající film. Ale je Made in USA, takže zde musí být zastavení času a strašlivá pomsta Hasselhofovi, která mi dobrý dojem z filmu spolu s tak nechutně pozitivním a poučným závěrem zkazila. 4* film - 1* srací scéna=3* ()

Nekgro

Vtipná komedie, která se na konci mění v drama a hluboce se zamýšlí nad životem a jeho hodnotami. A právě ten konec mé hodnocení navýšil... ()

Andresito

Zajímavý přechod od debilní komedie přes dobrou komedii k výbornému dramatu. Ve výsledku ale jen průměrný film se stravitelným Sandlerem. 65% ()

Pajčus

Pro mě velmi milé překvapení. Myšlenka a poslání filmu mě oslovilo natolik, že jsem ještě ten večer napsal refrén k písni, kterou jsem druhý den v práci celou dokončil! Výběr herců byl naprosto geniální: Adam Sandler dokázal, že je výborný herec, Kate Beckinsale okouzlila, Christopher Walken celý film krásně rozzářil a David Hasselhoff v roli chlípného šéfa to vše nádherně doplnil. Scéna s břichem po liposukci je nezapomenutelná. :-D ()

Skarface

Hodně bláznivá komedie, druhá půlka už tolik zabavná není ale za to dojemná je hodně ani já se slzám neubránil, ale i tak tak to spíš radši budu hodnotit jako velice povedenou komedii. A s díky bych takový ovladač odmítl ()

ChillThomas

Jo, tak tento film si nechám líbit od Adama Sandlera .. Začíná jako všechny jeho bláznivý komedie, je tu plno populárních gagů.. Také se tu objeví ovladač kterým může vracet čas, zastavovat, posouvat a promítat si minulost, takže to nabere více možností a více si režie může pohrát s příběhem filmu, což se i vyvede a to na výbornou. Co především dělá tento film tak výjimečný ? Především různorodost a hraje si s vašima emocemi, na začátku vás dobře naladí, udělá vám úsměv na tváři a dobrý pocit ale po půlce filmu se to zvrhne v drama a to opravdový drama se smutnými pasážemi, to je právě ten bonus kvůli kterému mě to tak vzalo a přesně to po filmech žádám aby hýbaly s mýma emocemi a něco ve mě zanechali což se tomuto filmu povedlo skvěle. "Člověk by si měl vážit toho co má a užívat si to, čas plyne rychle a nejde vracet zpět" .. ()

Flopik

No konečne som sa tento film rozhodol pozrieť druhý krát. No a musím povedať že je to film ktorý ma dokázal naozaj rozplakať. Nejdem sa ani rozčulovať prečo to má len 68 %pretože ste asi ......... . U mňa je to jasných 5 a 100%.Na začiatku parádna komédia v strede tak isto smial som sa nahlas. A no keď prídu emócie tak sa to proste nedá a človek to vážne prežíva.Adam mi sympatický človek a sexi Kate no super.Posledná scénka na ceste no neskutočne ma dojala asi najviac.Ale tak sito aj scéna s jeho otcom .Pre mňa jednoznačne patrí medzi naj filmy!. ()

Florfila

Sandler to tady hodně roztáčel a občas jsem se i hodně smála. Živé, ztřeštěné, užitečné. I když Američani nemají vůbec ponětí, co je a není vtipné, tady to neplatilo, protože mě to docela bavilo. Čas od času to bylo malinko přitažené za vlasy, což u těchle druhů komedií není nic šokujícího. Vcelku se na tuto komedii dívám pozitivně. ()

lardko

tak tenhle film mě fakt pobavil zase jedna dobrá komedie s Adamem Sandlerem. Podle mě nejlepší scéna byla když Adam Sandler měl tu plácačku tak to bylo fakt srandovní. ()

Šmoula

Jednou a dost! Tímto pravidlem se budu řídit u tohoto filmu. Byl jsem dost zklamaný když jsem shlédl tento film. Na to, že to byla komedie jsem se zasmál asi tak 3 krát. To není na film tohoto žánru moc dobrý. Celej film mi připadal takokovej nedopracovanej. Nejhorší věc na filmu je ta, když se v závěru „hrdina“ vzbudí“ a život pokračuje dál, jako by se nic nestalo. Tohle na filmu prostě nesnáším, za prvé je to strašně ohraný a za druhé celý film prožíváte s ním napětí, smutek a různé zvraty a pak najednou jako kdyby o nic nešlo. Raději bych to shrnul. Jsem rád, že jsem to viděl, ale příště se raději budu koukat na ohraný Hříšný tanec. ()

jorgus

za zacatku opet trapny Sandlerovsky humor, jako z jeho starsich kousku ale opet v druhe polovine filmu prokazuje jak obstojnym hercem by byl kdyby opustil zanr vulgarni komedie:) ()

RickyFitts

zvláštní Sandlerovka, méně gagů (prdící jenom jeden) a intenzivnější poselství, opět povrchové vklouzání do archetypů (dneska večer musím stihnout udělat celý model) - ale to prostě nějak nevadí. Sci-fi část překvapí, Hasselhoffův comeback potěší, happy-end trochu zklame, ale vrátí film do svého žánru. ()

pirko7

Když jsem začínal koukat na tento film, měl jsem úplně jinak nastavenou budoucnost děje. Po první zápletce s tím, že to není realistický děj se postupně odkloní od toho co by asi divák chtěl, a všechno se dle mého názoru rychle posouvá úplně jinam, než by to u tohohle filmu divák čekal. Citlivý lidi POZOR! Opravdu perfektní doják, kde si zejména slečny/ženy pobrečí. To co mě zklamalo na tomto filmu bylo snad jen: Málo využitý nápad, šokové posuny v ději. Tyto věci ale zazdí perfektně nabité vtipy. ()

Luqi

Typická "Sandlerovka", keď to takto nazvem. Nedá sa povedať že by som sa od smiechu váľal po zemi, ale je to príjemne vtipná komédia so zaujímavým nápadom, ktorý je podporený efektnými vizuálnymi trikmi.Taktiež výborná voľba obsadiť Hasselhoffa, už len jeho prítomnosť je vtipná............... ()

Petrus1

Myslela sem si, že když v tom bude hrát Sandler, že to bude sranda. Chyba lávky, byla to nuda, v půlce sem si u toho začala číst, protože tohle teda nebyla žádná komedie, ale jen zas poučení o tom, jak je pro nás na prvním řebříčku důležitosti rodina. Jasně, co taky jinýho, že? Třeba zdraví a sex, ne? :-D Jelikož sem to pak moc nesledovala, ani pořádně nevím, co se tam dělo, ale jako vidět umírat nateklýho Sandlera na silnici v dešti…boha, to bylo co za zkurvenou romantiku? To mne mělo dohnat asi k slzám, ne? Mne to dohánělo k blití :-D Nejlepší na tom nakonec byli ti psi. Ani nějak nechápu, jaxe k tomu mohl Walken propůjčit – zklamal si mne…. ()

pend

Sandler podle mého očekávání, v intencích 50x a stále..., Beckinsale je kočka, i další obsazení je zajímavé. Jako komedie to u mě selhává, i když pár nápadů je dobrých (kačer). Poslední část je daleko zajímavější, přestože se tvůrci nevyhnuli poučování... ()

AndreyCSFD

Spíše podprůměrná sandlerovka nesoucí morální poselství, že se má člověk věnovat svým blízkým a že má život prožít naplno a užívat si každou chvilku. Nejsem si ovšem jistá, jestli žánr komedie (navíc sandlerovka) je dobrým nosičem takového poselství. Film ubíhá od typicky sandlerovského humoru k vážným tématům a naopak, až člověk pomalu neví, jestli je Michael v podání Sandlera k smíchu nebo k politování. Konec je navíc dost předvídatelný - očekávaná Michaelova katarze dopadne přesně podle předpokladu a to co přijde po ní jakbysmet (filmy s Adamem Sandlerem přece musí skončit vždycky šťastně). Námět byl zajímavý, ale zpracování holt mírně selhalo. ()

OSCARS - výsledky

OSCARS - výsledky