alambert

Minimálně první polovina filmu působí trapně, možná až uboze. To je první dojem. Jenže pak se film neuvěřitelně zvedá a z nepovedené komedie se stává skoro až dramatem (ač jasně zaměřeným na komenční publikum). Právě ten konec na mě dost zapůsobil a navíc jsem cítil skoro až reálný strach o to, jestli Adam Sandler ještě uvidí Kate Backinsale bez vrásek a své děti malé, přál jsem mu to...nebo že bych se do té postavy dokonce vžil?? Víte jestli je film, který někoho přesvědčí o tom, že by práce neměla být na prvním místě, ale až za rodinou, tak je to možná tenhle... ()

Hapretor

Adam Sandál je trotl. Tohle byl úlet. Komedie nemusim, jen občas, pro zlepšení nálady, ale tohle je brak. Nic pro mě. ()

CyriC

Nemohu dobře ohodnotit film, který se tak nápadně snaží z člověka dostat slzičky. Proti Sandlerovi vůbec nemám, ale naprostá předvídatelnost celého filmu je skutečně ubíjející. Proč se ještě neudělují ceny za největší cliché? ()

Olík

Franku Coracimu se povedlo do divácky atraktivního celku skloubit triviální prdění do obličeje, Sandlerovu komičnost, celorodinnou zábavu, fantasy nádech, norbitovskou lacinost, přirozenou krásu Kate Beckinsale, romantickou linku a silnou a nebál bych se přidat dojemnou pointu. A za co mu vyseknout největší poklonu? Obsadil David Hasselhoff a to takovým stylem, že ani nepřekáží – dva klobouky dolů. ()

brumbrum

Taky zvlastny gulas zanrovy: zacina to (a trva asi do polovice..) ako klasicka amicka debilina; lacne sceny, lacne sex narazky, lacne vykony.. Potom (od polovice) to ma odrazu myslienku a ta to aspon trocha spasila: uponahlany zivot plny biznisu je slepa ulicka, rodina ma prioritu; zda sa, ze hoci tato stara pravda je vseobecne znama, vzdy zas sa ju pokusi niekto sfilmovat (vid Family Man, ma napadlo ako prve, ale to sa mi hodne viac pozdavalo). No a obcas sa to nie az tak podari, ako v tomto pripade. David Hasselhoff tu hra blba, takze mu rola kupodivu sekla. Parkrat sme sa schuti zasmiali, takze 3* sa mi zdaju zasluzene ;-). ()

MickeyStuma

Kdo má doma v obýváku na stolku více jak pět dálkových ovládačů, jistě ví, jaká je potíž se v nich vyznat. A co takhle mít jeden univerzální ovládač na všechno. Pozor, i na svůj život. A o tom všem pojednává tato příjemná komedie, plná vkusných humorných situací. Adam Sandler neslevil ani zde ve své humoriádě, a tak rozesmává po celou stopáž. A i když je to už místama až na hranici grotesky, nepřekračuje se dobrý vkus a nálada. Kate Beckinsale vyniká svou krásou a David Hasselhoff coby despotický šéf, změnil svoji škatulku pobřežního záchranáře. Zkrátka, pro pobavení a spravení nálady je tento snímek velice vhodný. ()

Fujara777

Námet s ovládačom je fantastický. Prevedenie v podstate podarené. Vždy mi to dosť zatlačí na emócie. Každý si zaslúži druhú šancu. Len v skutočnosti ju nie každý dostane. Aj preto máme skoro všetci radi happyendy. ()

Rathalos

Adam Sandler je castokrat kritizovany za svoje vykony vo filmoch,no ja ho mam rad ako herca,jeho komedie sa mi pacia a prave toto dielko zboznujem,strasne rad sa na to divam,bol to vynikajuci namet s tym ovladacom na zivot,jeden KLIK a buuuum a Kate Beckinsale je jedna z najkrajsich hereciek na svete,vidiet tu jej milu tvar na obrazovke je velmi prijemne,naaaaaj Sandlerovka pre mna...:-) ()

lemonova

Film má v podstate dobrý námet aj myšlienku. Škoda však toho nevyrovnaného "humoru", ktorý je niekedy geniálny a inokedy za hranicou trápnosti. Adam Sandler patrí k hercom, ktorí mi "nevadia", čo je však v tomto prípade málo. Zato Christopher Walken je skvelý. (Rozmýšľam, či som ho niekedy videla hrať niekoho normálneho..:)) Celkový dojem je fajn, ale mohlo to byť celé aj o level lepšie. ()

Artard

Adama rozhodne nemusím, napriek tomu má vo filmografii zopár výnimočných kúskov, ktoré si rád pozriem a toto sa k nim bezpečne zaraďuje... Aj keď sa ten film zo začiatku nepredstavil v najlepšom svetle, koniec ktorý mi prehovoril do mojej mŕtvej duše to rozhodne zachránil, a to už je čo povedať na film Adama Sandlera. ()

salamandrr

vtipné,americké,ke konci zbytečně emociální,prokouknutelné(není to úplně na škodu),vcelku originální,typicky adamo sandlerovské...doporučuji ()

mi-ib

Klik není obyčejná tuctová americká komedie. Klik má něco co jiné nemají a to je celkem dobrá pointa. Navíc řeknu vám, ten nápad, ta zápletka mi přijde taky velmi originální a už vím o co napíšu ježíškovi. Adam Sandler svým "lážoplážo" hraním do tohoto příběh velmi sedí. Až na ten fekální humor občas (ale obravdu jen malinko) teď se mi vybaví jen ta scéna, jak Sandler Hajzzlhoffovi naprděl do obličeje. No kdo se tomu může smát? Ale jinak jsem se nasmál na americkou komedii dost, skvělý námět, pointa... prostě netuctovka. ()

bernajk odpad!

Tak jestli to je rodina komedie, tak ja jsem cinsky buh srandy. Scenar je hrozny, jsou tam dost ostra slova. Nejvetsi kravina co jsem v roce 06 videl. ()

Redbee

Strašně moc si teď užívám moje nachlazení a jen přemýšlím, jak je kua možné, že mě ovlivnil film s Adamem Sandlerem - velmi milé překvapení. Nevíte co s načatým životem? Jak ho přežít? Koukněte se na toto! ()

Karasman

Pohodej filmik na vecer. Sandler to zahral celkem dobre a Hasselhoff me taky mile prekvapil. Neni to zadnej megafilm, ale za podivani to rozhodne stoji. ()

Pingu

Těžko hodnotit. Čekal jsem od tohoto filmu nějakou pěknou komedii s dálkovým ovladačem, bohužel 90% filmu byla spíš tragedie s lehce odhadnutelným koncem. Taková průměrná s krásnou Kate Beckinsale a slaboučkým Adamem Sandlerem......Víckrát už si to asi nepustím.. ()

emdvojka

Mám rád témy cestovania v čase.... taký iný ( horší) Butterfly effect. Ale ten štastný koniec si mohli odpustiť ()

Dimo

Vynikající. Kdo by řekl, že to Adamovi Sandlerovi bude TAK slušet ve vážných situacích. Příběh je velice příjemný a výborně odvyprávěný, komediální linka filmem krásně proplouvá a nikdy moc neuškodí. Herci hrají vážně dobře, spousta opravdu vtipných momentů a jeden krásný, možná klišovitý, ale pravdivý základ - rodina. Žádná prvoplánovaná agitka s proslovy na konci, ani uprostřed se nekoná. Zábavná jízda umně skloubená s dramatem, která i dojme a páni, Mr. Hasselhof jako Pan Herec, ale špičkou v tomto filmu je Christopher Walken jako Morty. Poctivé 4 * to jistí a ještě nějaké to plus za celkovou úroveň filmu, kterou jsem fakt neočekával. ()

OSCARS - výsledky

OSCARS - výsledky