NICOX

Vždycky mě vyloženě s*alo, když se na to brácha díval... řikala sem si: "Ježiš, nějaká debilita o autech" a strašně mi vadil ten dabing: "to to nemůžou udělat tak, aby nešel slyšet jejich hlas?!". Jenže jednou tam dělali nějakou strašnou kravinu (myslim, že Auto-Loď), mě to zaujalo... sedla sem si k tomu... a bylo to! Nejradši mám ty díly v cizích zemích, kdy se maj dostat z místa A do místa B (africká poušť, Severní pól, Vietnam, Amerika - do Alabamy mě nikdo nedostane). Srovnávat TG s jinými pořady o autech je úplně mimo - jiný takový neexistuje. 80 % ()

Lukoboss

Možná by se to mohlo jmenovat "Chlapi si hrají jak malí kluci". Je to tak - když sledujete, jak si užívají všemožné šílenosti s auty. Např. speciál k olympiádě stál za to! Už jste někdy viděli závod Jaguaru a rychlobruslaře na ledě, hokej 5 na 5 s obřím pukem, kde hráči nebruslí, ale jezdí v autech, popř. skok starého mini ze skokanského můstku? ()

Losik

Autosalon, kde skoro nejde o auta. Jde hlavně o show a srandu. Dřívější série se víceméně snažili recenzovat auta a dělat různé testy, ale potom se seriál vydal s vyším rozpočtem trochu jiným směrem. Bláznivé výlety, předělávky aut v karavany a vlaky, bláznivé závody, testy kombajnů a mnoho dalšího. Kouknete se na božská auta a navíc zažijete skvělou zábavu s triem naprostých šílenců. ()

Ragdoll

I když nejsem fanoušek do aut (jak už tady napsalo více lidí), stejně se dívám na (téměř) každý díl. Top Gear si svou chytrostí a vtipností dokáže získat i naprosto neautové diváky, a i přes poněkud neohrabaný český dabing, jenž by se mohl vylepšit, nemám prakticky co vytknout. Dobrý seriál s dobrou náturou. ()

Kozik

Kam se hrabou České pokusy ala Autosalon a pořady tomu podobné. Prostě Jeremy, James, Richard a v neposlední řadě The Stig (Někdo říká, že mu vadí když má mokrou přilbu. My víme jen to, že si říká Stig.) Jejich hlášky se Stigem, jsou jako intro u Simpsonových, pokaždý se těším co zase vymysleli. Jejich smysl pro humor je britský ale dobrý. Sice nemají moc rádi levná auta, spíš jsou na supersporty, ale proto se na to taky koukám. Kdo by se koukal na seriál kde nebudou po dráhách a nebo uzavřených silnicích jezdit v autech rychlostí často větší než 300 km/h. Prostě super ()

wosho

Nejsem fanda aut, ale Top Gear si mě vůbec nelíbil z jiného hlediska. Ti moderátoři mě iritovali a jejich humor u mě šel mimo mísu. ()

DocBrown

Snad i od Zbynka Merunky se dozvite vice praktickych informaci o aute, jake si koupite. Jenze u Top Gearu se pobavite vic, nez pri jakemkoli dnesnim sitkomu. A navic se dozvite uzitecne rady, jako treba ze v Japonsku je neslusne telefonovat ve verejne doprave, nebo ze tank Challenger 2 umi vytvorit kourovou clonu. A navic je trio Clarkson-Hammond-May tak krasne politicky nekorektni. ()

AngiS

Nikdy jsem nebyla fanda do aut. Díky Top Gearu se to změnilo. Já tyhle tři cvoky s výbornym humorem neskutečně žeru. Včetně Stiga samozřejmě. Většina moderátorů je suchá jak studna v poušti, ale Jeremy, James a Richard nikoliv. Tři dlouholetí kamarádi, co si dělají srandu ze sebe - i navzájem. Jinej podobně laděnej seriál prostě nenajdete. A i kdyby jo.. Top Gear bude stejně lepší. :) 120/10 ()

Junglista

Tady se nedá jinak. Kombinace Clarkson, Hammond a May je smrtící... a mě by to bavilo i kdyby tam hráli šachy. A šílenější ekvivalent Chucka Norrise... Stig :-) "Some say, that he spent all week daydreaming about what Rubens Barichello would look like in a ham slicer" :-))))) ()

Paity

Top Gear je pořad o autech, ale paradoxně se v něm nedozvíte téměř nic o spotřebě, rozvoru, dálce, šířce, výbavě. A to je na tom to geniální. Jedinné, co se vlastně z pořadu dozví, je tak zrychlení, maximální rychlost a výkon. Prostě jen to, co každý správný fanda aut potřebuje. I když chápu, že kvůli našim cenám benzínu, se holt musíme zajímat i o ty ostatní parametry. Vylomeniny, které tito pánové tropí, si však zaslouží metál. Není to nechutné, není to trapné a člověka to prostě baví. ()

MadChick

Sleduji Top Gear zhruba od nějaké 5. serie (nyní už je 11.) . Ve stručnosti jedná se zřejmě o nejvtipnější pořad o autech, který kdy vznikl. S napětím očekám nové díly a také mám vždy obavy, že nová serie už nevyjde. Panovačný Clarkson , hezounek Hammond a "captain slow" May dokáží opravdu pobavit a nezklamou v žádně situaci. Je až neuvěřitelné co si scénáristé tohoto pořadu dokáží vymyslet viz třeba start autoRaketoplánu nebo stavba autoLodí :D . Navíc tato show , jak se zdá nemá ničím omezený rozpočet, proto se zde setkáváme s nevídanými věcmi. Testují se zde ta nejlepší a nejdražší auta což beru jako velkou výhodu, protože má člověk uprostřed těch vtipů alespoň nad čím slintat . Nejradši mám však testy ojetých aut , která si protagonisté kupují a vybírají za omezený budget ( podle mě nejlepší 3*Porsche nebo 3* italian mid-engine 70st supersports ) a podrobují serii úkolů, které ne vždy všechna auta vůbec dokončí . Dále zde máme individum jménem Stig ,some says... :D , který testuje nejrychlejší auta planety na Top Gear test track a nově zde máme i stuntmena, který se snaží vytvářet šílené rekordy. Jediné co mi lehce kazí mé jinak 100% hodnocení je star in reasonably price car, jedná se o cca 10ti minutový rozhovor ve studiu s britskými hvezdami, které nám Čechům moc neříkají, ale dá se to přežít. Jinak vizuálního a zvukového zpracování je na nejvyšší úrovni a dá se směle srovnávat s filmovou tvorbou. Jedinou vážnější nevýhodu vidím v potřebe nadprůměrné znalosti anglického jazyka. Takže pokud angličtinu neovládáte min na stupni intermediate, moc si vtipů neužijete, ale i tak to bude stát za to. ...95% ()