dealer

Slabikář všech motoristických magazínů. Výborná dramaturgie pořadu. Hromady neskutečně šílených nápadů. Vtipní moderátoři. Famózní střih a kamera. Bezedná studna do rozpočtu BBC ... co říkáš Jeremy? ()

MysterioD

Nejzábavnější pořad o autech co znám. Prostě ideální pořad pro velký kluky,nádherná auta, spousta vtipu a humoru od moderátoru a navíc už to funguje strašně dlouho a neztrácí to tah na příslovečnou bránu. 90% ()

LukashX

Top Gearu jsem naprosto propadl. Dělají to tak zábavně, že na to kouká i má přítelkyně, kterou auta nezajímají. ()

Martanka

Nejlepší z nejlepších. Jsou šílení, jsou zábavní ne vždy úplně korektní.Jejich hlášky na adresu škodovek ...... bez chyby. Jen mi trošinku chybí jednostopé samohyby :-)) ()

Olafa

Autům absolutně nerozumím, ale díky těmto třem idiotům se na to dokážu dívat a těšit se každý týden na nový díl. Fakt supr! ()

FunTomCZ

Dokonalost. Ty nejlepší auta světa, ty nejlepší hlášky světa, ten největší rozpočet světa... Mám pokračovat? Pánové May, Hammond a Clarkson jsou neuvěřitelná trojka. Lituju, že TG neni každý týden, čekání je totiž vždy nekonečné. Aspoň ten časopis to "nahrazuje". ()

flankyLB

Absolutně nejlepší motoristický pořad uváděný, aspoň pro mě, žijicími legendami motoristických pořadům, pro fandy aut povinnost. Dokonalá kamera, bláznivé nápady, skvělý humor a absolutní nekorektnost. Jejich speciální díly, různé předelávky aut a soutěže s ojetými auty nemají chybu. Nemůžu se dočkat až pustí piáno na další Morris Marina. ()

marek.kral

To nejlepší z televizní tvorby vubec, zajímal by mě rozpočet na jeden dil. Jemný britský humor, který občas poradne vyboci, čím mile překvapí...nejsem zadny automobilový silenec, ale tohle je špička televizní zábavy... ()

Houbos

Atraktivní (ukrutně cool) formou podané testy převážně supersportovních aut určené široké veřejnosti. Těšila mě častá zhodnocení automobilových legend a pohledy do historie. U takových aut ani technických parametrů netřeba. Po zhlédnutí Wheeler Dealers ubírám hodnocení a přestávám Top Gear UK sledovat. Pořad je dnes spíše než o zajímavých autech a hltání mil o perverzním triu moderátorů. Kde jsou ty časy prvních dílů, kdy Jeremy Clarkson v Bombaji absolvoval autoškolu... :) Blbější: gangsta x-zibit a jeho Pimp my Ride ()

TAURUS

Znám to až v novém provedení. Moc dobře udělaný pořad,zejména o vozech,které doma zřejmě nikdy mít nebudu :-( Sázky a speciály skvělé. ()

Joker 16

Super pořád o super autech, snažím se aby jsem viděl pokaždý když je v TV.Bravůrní postřehy, kam se hrabe Autosalon kde testujou jednu šunku na druhou.Opravdu nemá chybu! 95% ()

lajkus

Autům nerozumim a nemam je rád, ale doslova miluju čtveřici ,,Křeček´´ Hammond, James ,,Kapitán želva´´ May, záhadného Stiga a i toho urážejícího Clarksna, bez nich a jejich šílených pokusů bych se na to nedíval ani kdyby mi za to někdo zaplatil..... ()

Stereoid

Určitě nejlepší pořad o autech, jaký jsem zatím viděl (pravda, moc jsem jich neviděl). Trojice moderátorů se skvěle doplňuje, navíc Stig je absolutní miláček davů. Jejich testy, nebo závody různými dopravními prostředky z bodu A do bodu B jsou vtipné a zajímavé. Některé věci a dost možná i takovéhle moderátory, nikde jinde neuvidíte. ()

Freyn

naprosto nejlepší produkt BBC vůbec. Porce husťácky zhuštěné zábavy, která v divokém kolotoči Clarcksonových přirovnání, metafor a vtípků, Mayových nesmyslných debilit, a Hammondových záchvatů vzteku, nebere konce. Krásná auta, nejlepší trio moderátorů na světě. Není věc kterou by "producenti Top Gearu" nevymysleli. Bravo, Bravo. 100% ()

DonArian

jeden z nejlepších pořadů BBC a nejlepší pořad o autech vůbec! Někdy se až divím co jsou v Top Gearu schopní všechno vymyslet - křeslo s V8, mixér s V8, dveře u Lancie s plechovek, jízda Vietnamem na motorce, Nissan v kanálu La Manche, jízda Alabamou s nápisem Hillary Clinton for President :D, závod Ford, Pes, Moskvič a Lada (hádejte kdo prohrál), stavba raketoplánu z Reliantu Robin a Cheap Car Challenge - každý moderátor dostane malou částku (např. 2000 liber) a za ní si má koupit určitě auto se kterým udělá několik testů atd... Bezkonkurenčně nejlepší epizody jsou speciály - a hlavně na nich je vidět monstrózní rozpočet od BBC :D Pro fanoušky aut (jako třeba já) je sledovaní Top Gearu povinnost! ()