Rodinná dovolená a jiná neštěstí

• USA RV (více)

Přepracovaný Bob Munro se pokouší zachránit kdysi šťastnou rodinu, a proto chce vzít manželku Jamie, protivnou patnáctiletou Cassie a syna Carla na Havaj. Na firemním večírku však dceřina kamarádka Gretchen urazí Bobova šéfa Todda a obviní ho, že dětské nápoje, které vyrábí, jsou škodlivé. Todd sice Boba nepropustí, ale zruší mu dovolenou a pošle ho do Boulderu v Coloradu jednat o fůzi firmy s místní výrobnou sodovek. Protože nechce rodině prozradit pravdu, pronajme Bob velký karavan a tvrdí, že místo na Havaj si vyrazí do Skalistých hor, čímž všechny naštve. Na cestě se poznávají s Gornickeovými, děsivě optimistickou a dobráckou rodinou. Když je během krátké doby potkají už potřetí, přestane Bob věřit na náhody, přesvědčen, že je pronásledují. Navíc ve snaze utajit před rodinou, že dovolená je ve skutečnosti jeho služební cesta, musí práci vykonávat potají, což vede k dalším nedorozuměním. Když už je nejhůř a zdá se, že cesta skončí absolutním fiaskem, zachrání Bob děti před bandou výrostků a překvapivě si znovu získá jejich úctu. Od té chvíle si rodina začne netradiční dovolenou užívat. Jenže když už se zdá, že všechno klapne, vyjde nečekaně najevo pravda, a navíc se znovu objeví věčně optimisticky naladění Gornickeovi. (TV Nova)

Ouwen odpad!

Nevim čím to bylo, ale mě toto obsazení přišlo nesympatické, snaha o vtipy stojí za hovno, já se nudil, a promě to není žádná komedie, to se nedá ani nazvat - Blbost ! ()

villon17

Tahle ujetost neměla chybu. Ač se jedná o opravdu ujetý a značně nekvalitní film, břišní svaly jsem statečně posílila. ()

Marek1991

Neviem prečo takejto komédii dávam hodnotenie tromi hviezdami, keď je viditeľne jednoduchšia, ale asi to bude tým, že som sa bavil. Kristin Chenoweth je navyše nádherná žena, ktorá mi film vylepšila, Williams sa na ten film tiež hodil, zbytok mi priam zdvíhal žalúdok. Tento cestovný film je pohodový aj keď som mu mnohé neveril, paradoxne mám pocit, že akoby inšpiroval iné filmy. Americké vnímanie reality mu podľa mňa poškodilo, naozaj to nemusím. ()

Ajinka126

No tak tohle nuda.. očekávala jsem od komika R. Williamse mnohem víc.. 3 hvězdy jsou jen za to, že se u toho muj přítel občas zasmál.. jinak to trochu postrádá smysl ten film ? ()

mysiak

Slabá komédia, Jojo je pekná, Robin trápny...až sa nejaké svetlé momenty, a ten čierny humor tam mohol byť, že Barry... ()

Ridick

filmik o jednej rozhadanej rodinke, kt. sa vydala na vylet karavanom. miestami aj usmevne, ale inac kravina, traposina atd. ()

blackrain

Chvílemi vtipné, chvílemi trapné. Dítka mohla být ještě nesnesitelnější a Robin Williams mnohem potrhlejší. Asi už mu docházejí nápady. Z příběhu o rodince na cestách se dalo vytřískat daleko víc. ()

Bat55

Taký priemer, ktorý ani neurazí, ani nenadchne. Na jedno, či dve pozretia na zabitie nudného dňa je to ako stvorené. /55%/ ()

kaylin

Taková klasická blbina, kde o nic nejde, hlavně proto, že od začátku už jasně víte, že to bude plné skopičin a samozřejmě musí dojít k polepšení všech dobrých a k potrestání všech zlých. Všichni budou osvíceni a nakonec dojde i na potřebný skvělý konec. Díky Robinovi a Kristin je to ale film, který mě místy docela bavil. ()

Desperado

Neviem, či to bol Sonnenfeldov zámer, alebo sa mu to stalo nedopatrením, avšak táto rádoby komédia sa tvárila až príliš "snobsky". Nikdy som nežral Sonnenfeldov štýl, a čo ma najviac štve, že sa tentoraz do jeho pseudo-filozoficko-komediálnej pasce chytil môj obľúbenec Robin Williams, ktorý sa tu očividne trápi a pôsobí tu ako slon v porceláne. No najviac ma zamrzel fakt, že som sa za celý film zasmial maximálne 2 krát, pretože drvivá väčšina komických situácii pôsobila ťažkopádne a hlavne, boli bez vtipu. Veľké sklamanie. ()

Hadža

Tak ja jsem se u tehle komedie celkem dobre pobavil!Robin Williams stale dokazuje ze je skvely,ikdyz uz trochu ohrany! Ovsem klasicka rodinna jak ma vypadat-deti spravne neprijemne,rodice hodne obetavi,aspon ze ve filmu to ma happy end!:-) ()

OG_Swifty

Mega trapná rodinná komedie s Robinem Williamsem a bandou no namů. Šílení "sousedi" z karavanu Gornickovi jsou ale docela vtipný. Jinak samozřejmě logika žádná, jako kdo si hodí smradlavou bombu do autobusu nebo drží rozdvojku pro odtok sraček a předpokládá, že to tou třetí stranou nepoteče taky... ()

ilemas

Komedie s překrásnou přírodou u které se není čemu smát a vtipné scénky spíš vyznívají trapně. Přesně tohle jsem ale čekal, tak jsem nebyl ani moc znechucen. Dementní scénář pro dementy, jak už u podobných komedií bývá. ()

balba

Je to průměrná komedie , ale i přesto jsem se velice dobře bavila.Člověk se u ní odreaguje od celodeního náporu. ()

Nach

Tuctová rodinná komedie s nezajímavými charaktery, které nezachrání ani brilantní Robin Williams. Scénář vede herce po nezajímavých cestách, a to že je to road movie je o to horší. Špatně napsané povrchní postavy, které mě ničím nezaujaly. Tuctová zápletka o polepšení rozdělené rodiny na jedné dovolené, která nedosahuje ani po kotníky klasice Bláznivé dovolené, kterou se evidentně inspiruje. Palec dolů a nedoporučuji přátelé. 45% ()

Wladi.mir

Ani nevím co stalo za tu jednu hvězdu. Jo, možná jsem se párkrát pousmál. Jinak opravdu ztráta času. Český dabing tomu určitě taky nepomohl. ()

WolfR

Klasická USA family comedy. Hodně se tu spoléhalo na schopnosti Robina Williamse a na šílené situace. Občas jsem se opravdu bavil, ale místy to bylo dost slabé. Když to sečtu, je to průměr, 3 hvězdy. ()

KajusaK

Film jsem neviděla celý a o nic jsem nepřišla. Stačilo mi co jsem tam viděla chvilkama a skoro se mi z toho zatočila hlava..Scénky s autobusem byli sázka doslepa, a samozřejmě se nevyvedly, což se dalo čekat..Trapný humor, který mi opravdu nesedl, nesympatičtí lidé.. ()