Jeden z nejúspěšnějších televizních seriálů se dočkal i celovečerního filmového zpracování. Populární rodinka Simpsonových ze Springfieldu tentokrát čelí globálním výzvám a Homer provede nejhorší věc svého života... Homer totiž do jezera vypustí jímku s exkrementy svého oblíbeného pašíka. Pro springfieldské jezero, které už takhle slouží jako oblíbená skládka občanů a dosahuje maximálního stupně znečištění, je to poslední kapka. A je to i poslední kapka v poháru trpelivosti prezidenta. Ten se proto rozhodne nepohodlné město zcela izolovat pod speciálním skleněným poklopem a oficiálně ho vymazat ze všech map. Jenže s tím se Homer smířit nehodlá… (TV Prima)

Bum

Neni to vůbec špatný, ale ten "simpsnovskej" humor mě už tak po půl hodině prostě začínal nudit....v seriálu je to skvělý, ale takováhle velká dávka už prostě ztrácí účinek....nakonec jsem byl rád, že už je konec. ()

SmoKe911

Je pravdou že jsem to čekal trošku lepší. Ovšem Mat Groening to pojal krapátko jinak.Ale i tak to za to stálo, faktem je že tam nebylo zas tolik gagů, ale i tak sem se dobře bavil :) **** 80% ()

mafounkešu

Byl jsem hodně překvapený. Tak dobře jsem se v kině nepobavil hodně dlouho. Předčil většinu dílů seriálu. Příběh byl za 1 s tečkou, zbytek se mi opravdu líbil, až na to, že někdy prostě se snažili z citónu vymáčknout štávu, která tam prostě nebyla. Ale já tomu prostě těch 5* dám, protože jsem byl pěkně překvapen. A Spider Pig se prostě stal legendou. Výborně jsem se pobavil, i filmovým zážitkem. ()

sister

Já se přiznám, že mě film trochu zklamal. Věrný fanoušek Simpsonů v něm najde dost již viděného. Po stránce humoru tvůrci místy tlačí na pilu, až třísky lítaj. Čtyři hvězdičky jsou spíše výrazem mé nekonečné slabosti pro Homera. ()

smilicek

Když jsem zaslechla, že bude film Simpsonovi, tak mě napadlo jen: "Sláva, hurá!" Byla jsem nadšená a natěšená! A film mě opravdu nezklamal! Od začátku (kde Ralph zpíval úvodní znělku) až do konce (kde rodinka seděla u titulků a Maggie řekla svá první slova) jsem se smála. Každá narážka a vtípek byly k popukání. Tvůrci nezklamali šílenou zápletkou, detaily ve filmu, vložením vtipných reklam a napodobením jiných pohádek viz svlékání oblečení pomocí zvířátek, kdy na Homera nestačili malí ptáčci a musel jim přiletět na pomoc dravý pták :-D. Líbil se mi i dabing, který byl skvěle propracovaný. Moje hodnocení tedy je: ***** ()

Jurator

Seriál je jednuduše geniální a pokud se z toho má udělat celovečerní film, nesmí se s tím nijak moc experimentovat, protože pak to ztratí kouzlo. Simpsons Movie tedy není ničím jiným, než jedna hodně prodloužená epizoda. Setkáme se zde s většinou postav (i když některé se jen mihnou) a tradičně skvělými fóry. Pět hvězdiček za Vočka, jakožto prvního springfieldského císaře .-) ()

A.Dufresne

Od filmu jsem moc nečekal, ale musím říct, že na mě tenhle snímek udělal velkej dojem. Podle mě se to povedlo nad očekávání. Je to vlastně jako jeden dlouhej díl Simpsonů. Vtipy tento film jen srší a i děj filmu je dobrý. ()

m-Jan

Musím souhlasit s tím že poslední serie jsou slabší a už postrádají onu rodinnou zábavu tak jako 1-5 serie. Naposledy byly ucházejí díly okolo režie Brada Birda. U filmu jsem ani moc nečekal že se bude jednat o rapidní změnu ale aspoň o dobře odvedenou práci a zklamán jsem nebyl. Film byl doopravdy velice nadprůměrný ať ve své nakreslenosti :-) tak ve zlomových momentech Líza konečně šťastně zamilovaná, Homer zapovězen rodinnou, Město na pokraji devastace, Bart přecházející k Flendersovi. O vtipech ani nemluvě...a hudba Zimmera taky skvělá i když nevím proč ne Elfman ale u mě skvělé. Nic jsem nečekal a skvěle jsem se bavil i teď když jsem je viděl podruhé. 75% ()

sun.eagle

Simpsonovi zbožnuju, jsem schopen si pustit klidně 5-6 dílů po sobě, ale tady jsem se koukal na hodinky. Po hodině jsem si dal pauzu, ktera trvala do druheho dne. Takova dlouha stopaž Simpsonum nesluší. V jedne epizodě o 20 minutach se pořád něco děje, tady je to cele zbytečně natahované a zákonitě vycpané vatou. Párkrát jsem se od srdce zasmál, zejména v první pulce filmu. Hlavně některé narážky jsou hodně povedené. Zatímco seriál si pouštím pořád dokola a nenudí mě, tento film si pustím znovu za hodně dlouho, jestli vubec. Za shlednutí určitě stojí, ale jak už tu bylo rečeno jednou a dost... ()

dobruca

Věřím, že šlo o velmi šikovný komerční krok, který musel vydělat vemi mnoho peněz, ale stejně si myslím, že mnohé samostatné díly seriálu jsou o dost geniálnější. ()

kubina28

Tak s chuti som sa už dlho nezasmial, jedna vtipná naražka strieda ešte vtipnejšie gagy, hoci cca odkedy sa Simsonovci dostali na Aljašku tak film trosku polavuje v tempe, ale ku koncu zase naberá otáčky. Dalej je fajn že sa nejedná o 4 slepené časti za sebou ale o jeden suvislo dej a sled udalosti. Ked k tomu pridáme Homerove velké priznanie, vynikajúcu a nápaditú scénu s Bartom a jeho ,,nudlí,, , Homerove eskapády ktoré ešte snáď nikdy neboli také hlupe. Vysledkom je dokonalý film, ktorý v mnohom predči seriál.100% ()

bax

Som veľký fanúšik seriálu, ale aj napriek tomu, že film prišiel opäť z množstvom originálnych nápadov a kopou gagov, chýbali mi nejaké inovácie. V podstate jediné dve veci čo film odlišovali od seriálu boli krajšie a sýtejšie farby (miestami navodzujúce akoby 3D efekt - našťastie však autori ostali verný 2D), 4x dlhší čas a už asi nič. Aj napriek tomu dávam 5*, lebo pri filme som sa nenudil a zažil som kopu zábavy. Ale ak sa dakedy tvorcovia rozhodnú natočiť ďalší film, dúfam že sa poučia z týchto chýb a trochu viac odlíšia film a seriál. ()

towlee

Nepředpokládal jsem, že by mě Simpsonovi ve filmu měli nějak dostat nebo překvapit. A opravdu - nebyl jsem nikterak unesen, ale na druhou stranu ani zklamán. Dostal jsem prostě to co jsem očekával - klasický díl seriálu Simpsonovi, který místo obvyklých 22 minut trval 87 min. A čekal snad někdo něco jiného? ()

luis13

Humor vychází z posledních sérií seríálu, který už není tak zábavný jako dříve, tím právě celý film trochu zchazuje. No, ale jsou to Simpsni tak není co řešit :) ()

Inner

Na hodinu a půl natažený díl s geniální první půlkou a několika smrtícími fórky (Oh, Springfield!) a narážkami (prezident, Al Gore a jeho plošina). Hodnotit špatně může jen ten kdo čekal něco jiného, většího a lepšího než samotný seriál. Jsem moc rád, že se film vydal tímto směrem a i když už seriálu poslední dobou dochází dech, tohle je příjemné zpestření. 80% ()

Yoki

Ako veľký fanúšik Simpsonovcov,som sa na tento film veľmi tešil.Toľko odkladaný a omieľaný film ma, ale trošku sklamal.Nieje to úplne to pravé orechové ako by som čakal.Simpsonovci mali aj lepšie gagy a človek by sa možno aj viac nasmial pri jednej epizóde ako pri celovečernom filme.I napriek týmto menším chybám je film výborný,zábavný a človek rýchlo pochopí prečo je seriál Simpsonovci najúspešnejším seriálom vôbec.Tak ako v seriáli-za všetkým hľadaj Homera Simpsona :)) ()

Zlaté glóby vyhlášeny, ale nepředány

13.12.2007

Český pirát Simpsonových byl dopaden

Český pirát Simpsonových byl dopaden

22.08.2007

Už je tomu skoro měsíc, co na internet unikla exkluzivní pirátská nahrávka snímku Simpsonovi ve filmu s českým dabingem. Což není ostatně nic neobvyklého, takových kinoripů (ilegální kopie filmu… (více)

LFŠ 2007 je tady!

LFŠ 2007 je tady!