Božský Evan

• USA Evan Almighty (více)

Evan, bývalý televizní moderátor, je zvolen kongresmanem. Okamžitě bere rodinu a stěhuje se z rodného Buffala do Virginie. Zde vydá prohlášení, že jeho cílem a také volebním slibem je změnit svět. Poprosí Boha, aby mu s tím pomohl. Bůh ho vyslyší a nařídí mu, aby postavil archu. Evan je z toho v šoku, odmítá uvěřit, že se setkal se skutečným Bohem. Všude se mu ale objevuje číslo 614 jako odkaz k příslušné části Bible, vousy a vlasy mu začínají příšerně rychle růst. Evan je jako v kleštích, na jedné straně práce, na straně druhé archa. K tomu všemu se za ním začínají stahovat zvířata v párech. Začíná pomalu věřit, že stavba archy je tím jediným možným řešením... (TV Nova)

Bube1

Námět to byl dobrý, peněz tvůrci měli jako želez a přesto to totálně zbabrali! Steva Carella nemám rád a tady mi názor na sebe jen utvrdil... Ty 2 hvězdy dávám napůl za pár dobrých scén a napůl z lítosti. ()

TaNya_

Viděla sem kdysi kdysi dávno, ale něco málo mi v hlavě utkvělo, což značí celkem příjemnej film. Bruce Almighty u mě vede, Carell je sice komik podobnýho kalibru, ale Jimmymu to tentokrát vyšlo líp. ()

Limous

Neskutečná blbost, takovouhle trapáckou komedii natočí jen Amíci. Měli by radši donutit J.J. Abramse aby mi konečně natočil Half-Life, no to je fuk. Normálně bych to asi ani nekomentoval, ale co proboha podstrčili Morganu Freemanovi aby v takový sračce hrál, to vážně nechápu. A za Morgana jsou ty dvě hvězdičky. Ámen. ()

Godhaj

„Is that a lama with a hammer?“ Od komedie se Stevem Carellem si slibuji šílenou smršť připitomělých vtipů, hodně řvaní a tancování. Božký Evan nějak takhle začíná a já jsem se těšil, až se to pořádně rozjede. Jenže pak se začne Steve zcela vážně modlit k Bohu a já zcela vystřízlivěl. Tento film není vůbec žádná komedie, teda pokud nepočítáme scény, kdy pes kousne Steva do rozkroku a něco na něj spadne, nebo se bouchne kladivem do prstu. Jinak je to slizká křesťansko moralistická agitace. Celé je to navíc pro mě z nepochopitelných důvodů zpracováno hrozně bombasticky s množstvím solidních počítačových efektů a šílených akčních scén. Steva mi bylo celou dobu líto, že musí hrát v takové kravině. U Lauren Graham jsem až v tomto filmu zcela docenil, jak vynikající má český dabing v Gilmorových děvčatech. Její originální hlas je totiž hlubší a ne tak hezký. Celkově vzato by se tomuto filmu měli vyhnout úplně všichni, užít si ho mohou snad jen nějací podivínští fundamentalističtí američtí křesťané. ()

Shitonit

Je super, když někdo z námětový sračky dokáže vyždímet vcelku obstojnou komedii, ve který není nic k hledání, nic k zamyšlení, prostě jen děj, kterej Ti natáhne hubu vod ucha k uchu, vrazí do Tebe kolík a vodpálí Ti ho v prd... jáj, to se mi asi smíchalo vícero filmů dokupy.. no každopádně Kerry je dobrej, že ač je to vcelku kokot a Evan je vcelku kokotina, tak i tak je to docela prdel. ()

Lumpus

Podívat se na to dá není to vyloženě nudné ale jednou a dost. Prostě takový šedý průměr,který neurazí 50% ()

Baki

Absolutni blbost. Neni to vtipne, neni to napadite, je to hloupe. Ani vizualni efekty nestoji za neco, respektive stoji za nic. ()

PigNick

Pokud se u komedie zasmejete tak dvakrat, tak je asi neco spatne. A este k tomu ten obri rozpocet, kterej zmizel kdovi kam !!!! ()

LuNaj

Božský Bruce měl onu božskost obsaženou v osobě Jima Carreyho. Vtipné to bylo, ptž si Jim hrál na Boha. A měl dostatečnou volnost. Ale stavění archy mi až tak vtipné nepřijde. Moralizování na konci už vůbec ne. Alespoň děkuju za Lorelai:-))) Ba ne, tento snímek nebyl božský ani náhodou. ()

Zadri

Po uspávacím začátku, vtipný střed a nakonec mýdlový konec. Nečekal jsem moc a dostal jsem o špetku víc. Nechápu však, kam se podělo tolik peněz z rozpočtu tohodle filmu. Na filmu to vidět opravdu není. Bylo taky dost zajímavý, jak se ve filmu projevila náklonost k demokratické straně (slogan Change the world viz. Barack Obama), narážky na současnou vládu a apel na ekologii. ()

Elegnor

Film se vcelku vleče, ale na Morgana se hezky kouká a závěrečná scéna s lodí se sice dost přehnaná, ale hezky zpracovaná.. ()

MDesign

Narozdiel od Bruce Almighty tomuto filmu chýba svieži nápad a stáva sa klasickým pokračovaním, ktoré nemá šancu prekonať prvý diel a kvôli zárobku štúdiu ja zas stratím čas. ()

KateW

Na Jima Carrey to nemá to bez pochyb,ale co od toho lze čekat? Katastrofu s trapným humorem,ale to se nestalo a udrželo si to svou důstojnost, místy jen stěží. Sranda to je, pokud nečekáte nic víc než průměrnou americkou komedii, kterou si pustíte po namáhavém dni. ()

Bulish

Tenhle film mam rád hlavně proto, že ukazuje, že Jima Carreyho jde jen těžko ( jestli vůbec ) nahradit, nebo dokonce přebít. Na Božského Bruce prostě Božský Evan nemá, i když Carell se snaží... ()

DooM94

Co????? Tohle že je dražší než Star Wars : Revenge of the sith??? To producenti byly asi kapánek mimo realitu :D 35% ()

skalicky

Tady se zjevně něco nepovadlo..hlavou zed neprorazíš,nic jiného než brakovaní božského Bruce ..1 hvězdička za Morgana...39% ()

Pavoll

Na to kolko sa do toho vrazilo penazy som čakal viac, keby sa vošli do rozpočtu pod 50 milionov bol by som mozno spokojný.Nebolo to ani nijak extra vtipne ani nijak inak ma to nezaujalo. ()

Dinsberg

Pro změnu se Bůh s tváří Mrogana Freemana rozhodl obdarovat toho, ke komu se v předchozím filmu zachoval tak macešsky. Jen ho neobdařil svými schopnostmi, ale rolí Noea. Dává mu lekci za lekcí. Zvlášť ta "Žádej a bude Ti dáno." vyznívá v dnešním světě dost utopicky. Steve Carell je co by komik docela zdatný, ale neměl by se snažit mimikou vyrovnat Carreymu. Jednak na to nemá a jednak má na víc než se jen pitoreskně šklebit. Jeho komika je mnohem úžasnější ve svém minimalismu. Dokáže totiž rozesmát svým uhrančivým pohledem (jako v Agentu Smartovi), stejně jako slovními gagy. Toho ať se drží a neprohloupí. Zbytek filmu je pak už jen přetrikovaná pohádka o tom jak kongresman k moudrosti přišel. ()

borohub

Nechápu jak nějaká televize takovouhle sračku může narvat do hlavního vysílacího času(kor v pátek, kdy na tu televizi čumí nejvíce lidí). U tohoto se možná pobaví maximálně tak děti, protože je to opravdu stupidní, efekty jsou příšerné až do očí bijící, no prostě hrůza.. Že já blbec jsem se radši nekoukal na ten pád třetí říše.. 20% ()

Remake Nedotknutelných našel režiséra

Remake Nedotknutelných našel režiséra

02.03.2013

Předloňský francouzský zázrak o ochrnutém aristokratovi, který najde nejen pečovatele, ale i přítele v zdánlivě asociálním černochovi, utržil ve světových kinech famózních 416 milionů dolarů. Avšak… (více)