• triatlet

Ani kvalitní herecké obsazení nezachránilo rozpačitý dojem ze scénáře. Hokej byl upozaděn. Obraty v chování drogově závislé krasobruslařky nevěrohodné. A postava Táborského? Hynek Bočan si ho "vychutnal" při snímání v cele - ale tento seriál snad měl být o hokeji... Doufám, že někoho nenapadne natáčet pokračování. Z toho by nevybruslili ani Sáblíková nebo Jágr:-) Plusem byla pěkná písnička Gabriely Urbánkové http://www.youtube.com/watch?v=K0_1XiU-fhQ(8.7.2008)

Mé zjištění je také, že seriál je čisto komediálního rázu. Hlášky od fetačky tipu: "Ne to ty si závislej" mně vždy naplňují smíchem jinými chectavými zvuky. Herci jsou zde otřesní jen Vaculík je klasická prodejná děvka, tak mu to v posledních letech jde a že mu to jde. Drama v žádném případě. Spíš neveselá komedie. Ale postupem času a s přibívajícimi díly, se to zlepšuje.(17.11.2006)

Hokej miluju a bál jsem se co si nasi reziseri na nás pripravili. Nakonec musím uznat skvělé. Nezvyklé obsazení Martina Dejdara do hlavní role hokejisty Krola mě překvapilo, protože MD jsem si dovedl představit pouze u komediálních rolí, ale tady mě překvapil a zvládnul svoji roli bravůrně. Ještě jednou, díky Martine (Honzo?)(17.6.2008)

Na češko-slovenské pomery celkom slušný seriál, ktorý sa konečne vymyká od tých telenovelských príbehov. Proste naše TV už potrebovali aj niečo iné a príbeh z prostredia hokeju určite en priláka viacej normálnych nie telenovelovo zaškatuľkovaných ľudí. žiaden Chose Armando ani ružová záhrada či medziľudské vzťahy ako by ste ich čakali.(29.12.2007)

• Prubner

Trochu se to podobá Bočanovu předcházejícímu počinu Nemocnice na kraji města po 20 letech. Také sem scenárista naházel všechna možná současná témata, jako je gamblerství, narkomanie, sprejerství, restituce apod, a hlavní dějová linka věnovaná hokeji v důsledku toho zbytečně ustupuje do pozadí. Po režijní stránce je to těžký průměr, a jen to potvrzuje můj názor, že někteří starší režiséři by to už radši měli zabalit a jít do penze, protože takhle si dělají jen ostudu (viz Vorlíček, Herz, Jakubisko aj.). Dejdar hraje pořád stejně, ostatní se taky moc nepředvedli. Aspoň že je tu pár hezkých hereček, takže je na co se koukat.(2.1.2007)

• - Natáčení trvalo 125 dnů, celkem bylo natočeno 160 hodin materiálu. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Nápisy ''Katko, vrať se'' a další zůstaly na Barrandovském mostě ještě několik let po natáčení. (Jyrka)

• - Hotel ve kterém pracuje Krol st. (Martin Dejdar) i později Jolana (Simona Postlerová) se nachází v Berouně, stejně tak i sázková kancelář. (PK Ivanhoe)