Když se Will rozhodne vyprávět své dceři příběh, jak potkal její matku, zjišťuje, že ohlédnutí do minulosti mu možná pomůže vyřešit svou budoucnost. Zkrátka nikdy není pozdě dát lásce druhou šanci...
Třicátník z Manhattanu Will Hayes (Ryan Reynolds) se právě nachází uprostřed rozvodového řízení a jeho desetiletá dcera Maya (Abigail Breslinová) se ho začíná vyptávat na jeho život před svatbou. Will jí vypravuje o svých milostných úspěších i pádech - o dívce ze sousedství Emily (Elizabeth Banksová), o nejdůvěrnější přítelkyni April (Isla Fisherová) i o volnomyšlenkářské Summer (Rachel Weiszová)... Tři romance... tři zlomená srdce. Maya si skládá dohromady dílky tátovy milostné skládačky a začíná chápat, že láska vůbec není jednoduchá. Will si díky ní ale také uvědomuje, že nikdy není příliš pozdě na to, aby dal lásce druhou šanci. (HBO Europe)

prasklinka

Po dlouhý době příjemná americká romantická neteenagerská komedie, s příjemným humorem. Dovolila bych si přirovnat k Lásce nebeské. ()

VeeDee

Romantická, milá komedie pro nedělní odpoledne...příběh je trošku přitažený za vlasy... malá dcerka by totiž ve skutečnosti určitě nepodporovala svého tatínka, který se rozvádí s její maminkou, aby si začínal něco s nějakou jinou... ale film účel splní, ženy si popláčou, chlapi u toho nejspíš usnou... :-) ()

E lan

Tak tenhle film mě po dlouhé době romanticky vzal, to musím přiznat:-) Neotřelý scénář, ve kterém si divák do poslední chvíle není jistý jak to vlastně bude, velmi povedený výběr herců (Reynolds, Fisher i Breslin jsou těžce nadprůměrní), výborná režie (žádná scéna není navíc)... podtrženo sečteno je to jen kousíček od *****, možná tomu chybí jen trocha humoru. Mě to ale nevadilo... ()

josieaddms

Docela snesitelný romantický snímek s mojí oblíbenou hvězdou (Nebo zatím hvězdičkou) Abigail Breslinovou která do každého filmu ve kterém hraje přinese nějaké osobní specifické kouzlo. Není to ani tak moc dobrý film, ale je to něco takového na co se rádi podíváte když venku mrzne (nebo prší) a vy máte chuť na nějaký ten malý nenáročný romanťák. ()

Nyan

Velmi příjemné překvapení. Romantika, která se nedrží klasických schémat a jejíž příběh se táhne hezkých pár let. Stejně jako Willova dcera jsem byl i já napjatý, která ze tří "kandidátek" je vlastně ta máma, bohužel můj tip byl nesprávný. Taky jsem rád za historické okénko o Billu Clintonovi, který je něco jako můj dětský politický hrdina. PS: Škoda, že postava Charlieho neměla větší prostor, byl to opravdu sympaťák, jako střižený z teenage komedií. :) ()

Lasombra

How i met your mother? Možná 3.5. Jako většina filmů z tohoto soudku si i tento film, uškodil nejvíc tím, že se ten konec zatraceně dlouho táhl! Trošku mě štvala svou přechytralostí desetiletá Maya, která si prošla životem a je hrozně moudrá a zkušená dokonce natolik, aby mohla poučovat svého otce. Zato Isla Fisher velice příjemně překvapila svou na tělo ušitou rolí, stejně jako Rachel Weisz. ()

Black-star

Klasická příjemná romantika. Ano je zajímavá tím že udržuje napětí v tom jak to dopadne, ale ať už by tou poslední byla kterákoliv z 3 nádherných hereček víte že to prostě dopadne dobře. Lehká oddychovka s výborným obsazením. DOporučuji... :-) ()

ZnalecH

Vždycky mě fascinovaly děti. Jsou tak čisté a upřímné. A dělají neuvěřitelné věci. Ale to byla jen taková vsuvka, teď k filmu. Už od půlky jsem měl v hlavě připravený komentář i hodnocení. Chtěl jsem říci, že po včerejším shlédnutí "Pošli to dál" jsem začal hodnotit přísněji a tento druh filmů ode mě začne dostávat daleko přísnější hodnocení než dosud. Ale ten konec byl tak silný, že napíši jen - Krásná podívaná plná lásky a životních zvratů. Podívejte se na to. Určitě. Možná. ()

Gienah

Vydrzala som pozerat 40 minut. Sympaticky herci, ale inak nuda. Monotonne sa odvijajuci pribeh, ktory neprekvapi a nemat za sebou 8 hodin spanku, tak u neho asi zaspim. Zaujimavy komentar: gudaulin ()

zbyndaxd

V první půl hodině filmu jsem si říkal, že to bude další nemastná romantická blbost s blbečkem v hlavní roli. Nakonec se z toho vyklubala příjemná podívaná se zajímavým příběhem. Dopomáhalo tomu zajímavé obsazení ženských rolí a způsob vyprávění podobný HIMYMu. Závěr nebyl nic moc, ale mohlo bejt hůř. ()

ER

Nekonfliktně natočené story o strastech lásky a lásek. Možná až moc "hebce" natočený,ale dětská vložka to příjemně zpestřila. ()

husoko

Romantické a vtipné- také by romantické komédie mali predsa byť. A taký je aj Brooksov film. Ba čo viac tento kúsok disponuje aj jednou vzácnosťou.. tou je nepredvídateľnosť deja. Určite príjemné prekvapenie, možno jedna z najlepších romantických komédií tohto roku. ()

zipacna

Krásná romantická komedie, krásné ženy a do této doby pro mě skoro neznámý Ryan Reynolds, který byl sympatický, a roli podle mě zahrál velmi dobře. ()

Lichty

Dobrou hodinu jsem charakteru Willa Heyese úplně nerozuměl. Pracoval pro Clintona, vystřídal tři partnerky, které byly jaksepatří ujeté a vůbec proplouval životem velice nefilmově. Jenomže přišlo posledních deset minut a já měl Willa raději, než všechny ty šablonovité hrdiny romantických komedií. Ryan Reynolds se po The Nines stává mým oblíbencem. Hlavní roli v tomto sympatickém dojáku totiž zvládnul na jedničku. ()

Strider

No tak další z mála inteligentních romantických komedií. Originální, vtipná, ale možná tomu k dokonalosti ještě něco chybělo... nevím, ale i tak skvělý film. ()

BaronX

Nenáročné, letní, romantické ... jo koukat se na to dalo ;-) PS: Četl jsem tady nějaké názory, že je tu jistá podoba s How I Met Your Mother, ehm ... no jistě taky se to tu tlačí přes zpětné vyprávění s jistou dávkou tajemna, kdo je vlastně matka???, jenže do HIMYM to má setsakramentsky daleko - ať už co se týče námětu, vtipu i obsazení. Barney Stinson na hrad :-) ()

touchud

Prostě mě to vzalo ... Dojímavé, dokonale reprezentující svůj žánr, když čekám romantickou komedii, takhle má vypadat. Vynikající Abigail Breslin - snad nezačne brát drogy a u herectví vydrží :) ()