• Francie

Akční / Krimi / Drama / Thriller

Francie / USA, 2007, 89 min (Director's cut: 90 min)

• imf

Kurýr mínus Jason, dobré akční scény, stylový soundtrack a slušná kamera. Kdyby napsal scénář Luc Besson, mohlo to být možná na tři hvězdičky, Skip Woods zvládnul svým perem pohřbít celý film. Herní Hitman je dějově jednodušší, ten filmový je rovnou "blbej jako tágo". A to je věc, ze které vás nevyseká (v tomhle případě nevystřílí) vůbec nikdo.(26.11.2007)

Soundtrack Geoff Zanelli: 1. Apocalypse ,2. Secret Invasion ,3. Before The Storm ,4. 47 Attacks ,5. Hunter ,6. Action In Paris ,7. Amb Zone ,8. Night Time In New Orleans ,9. Vegas ,10. Club Heaven ,11. Invasion On The Mississippi River ,12. Rocky Mountains ,13. Day Light In New Orleans ,14. Trouble In Vegas ,15. Funeral ,16. Main Title,(3.6.2011)

Hodnocení UNRATED verze. Upřímně, od tohohle jsem nečekal vůbec nic, speciálně po tom, co mi, jemně řečeno, posrali Maxe Paynea (jak píšu v komentáři, druhý díl této hry jsem projel minimálně desetkrát). Z Hitmanovské série jsem dosud hrál jen Codename 47, takže nejsem zas tak velký fanoušek této série, ale vím, o co v ní jde. A možná proto jsem opravdu spokojený. Hitman je (nebojím se to napsat) vynikající akční film, který má v sobě vše, co má film natočený podle hry mít. Timothy Olyphant se na postavu agenta č. 47 opravdu hodí, některé narážky na hru samotnou (do hotelového pokoje vpadne Hitman a děcka zrovna tuto hru hrají :-)) mě pobavily no a Olga… i když nebyla ve hře, tak zde jsem si ji zamiloval. A zdaleka to nebylo jen kvůli tomu, že byla ochotná se svléknout… ;-) Z dalších rolí bych vyzdvihl Roberta "záporáci, to je moje" Kneppera a Henry Iana Cusicka. Je mi jasné, že skalní fanoušci na tom budou hledat (a zřejmě i najdou) spoustu chyb, ale já jsem spokojen. Ne na plný počet, zas taková pecka to není, ale na 80 % to je určitě. Navíc, ihned po zhlédnutí jsem si stáhn… legálně zakoupil i hru s Hitmanem… :-) Myslím, že lepší doporučení pro film podle hry ani nemůže být.(6.7.2011)

Ja nechapu, co proti tomu kazdej ma. Sice se nejedna o nic novyho v akcnich filmech, ale tech 100 minut film dokaze paradne zabavit. Akorat skoda, ze se tvurci krapet odchylujou od videohry a nejde ciste jen o zabijeni, ta linie s zenskou a misty hodnym Hitmanem je naprosto zbytecna a nevynahradi to ani skoro naha Olga. Co se tyce Timothyho, nepresvedcil me, ze to byla spravna volba, ale zas tak strasnej, jak jsem se bal, nebyl. No a co se tyce pribehu, tak to nakou ani poradnou zapletku nema, proste chce zabit par lidi, ale aspon se film s nicim moc nesere a jde se bez dlouhyho kecani na vec hned od zacatku a film nikde moc nedrhne. Navic je ta akce sem tam fakt vychytana. Ja se slusne bavil.(14.12.2007)

• Superpero

První wtf moment přišel už asi po prvních patnácti vteřinách, když sledujeme výcvik Agenta 47 v mládí. Ty scény byly materiál z Dark Angela!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (ano ten seriál s Jesiccou Albou). Zbytek filmu je sestaven z debilního děje a pár akčních scén, z nichž se mi líbila ta v pasáckém doupěti. Timothy Olyphant je sice dobrej a Olga Kurylenko má krásnou postavu, jenže zbytek herců stojí za prd. Robert Knepper se na rusáka absolutně nehodí. Dougray Scott má zase tak debilně napsanou postavu, že se mi chtělo brečet a ten jeho poskok negr mě sral čistě jen pouhou svojí existencí. Největší pohlavek by si zasloužil Xavier Gens za svoje neumětelství. Některé scény jsou hrozně brzo useklé, takže nevyzní tak jak se plánovalo, jindy by to chtělo pořádnou adrenalinovou honičku (např. při nepovedenym atentátu na agenta 47), jenže dostaneme jen střih a jde se dál. Prostě blbost, nuda, nesmyl, shit. A je to škoda už jen kvůli tomu Olyphantovi, kterýmu to možná zkurví kariéru.(21.12.2007)

• - Natáčanie filmu trvalo 12 týždňov. (Greenpeacak)

• - Film měl původně vyjít v říjnu roku 2007, z důvodu přetáček některých scén však byla premiéra o měsíc odložena. (KucC)

• - V jednej časti, keď Agent 47 prerazí okno do izby, kde deti hrajú konzolu playstation, si môžte všimnúť že hrajú hru Hitman. (smolicek04)