Já jsem ty a ty jsi já

• Kanada It's a Boy Girl Thing (více)
všechny plakáty

Nell a Woody jsou už odmalička sousedi, kteří se nesnáší. Každý z nich patří do jiného světa. Nell vyrůstá ve slušné rodině a ve škole má dobré výsledky, ale je spíše jen takovou tichou šedou myškou, kdežto ve Woodyho rodině vládne trošku nepořádek a ve škole jeho výsledky nejsou nejlepší, ale přesto je hvězdou školy, jelikož vyniká ve fotbale. Chodí s krásnou a sexy blondýnkou Breannou, která řídí roztleskávačky. Každý si žije svým životem a ani ve snu by je nenapadlo, že se jejich role jednoho dne prohodí. Jejich duše se nějakou náhodou vymění. A tak se stane, že Woody se ráno probudí v těle Nell a obráceně. Oba dva jsou z toho vystrašení a neví, co se děje. Je to pro ně velice těžká situace a jejich nevraživost vůči sobě se ještě prohloubí, když ten jeden dělá věci, které by ten druhý nikdy neudělal. Takto se ze zakřiknuté Nell stane potrhlá a sebevědomá holka a z tvrďáka Woodyho jen uplakaná holčička... (Ssimca)

mcamino

Ten film, na který se díváte, protože jste nechali zapnutou televizi. Zároveň ale film, který i když nemá moc kvalit, upoutal mě že jsem to musel dokoukat. Z toho mi vychází zlatá střední cesta - 3* ()

Rollo_Tomasi

Další komedie na téma výměny těl. Tentokrát je on nadějný sportovec a ona šprtka. Navzájem se nesnáší a jednoho dne se probudí v druhém těle. Následuje klasické schéma, kdy si přes počáteční neshody musí porozumět a na závěr se vrátí do svých těl. Debilní komedie, jejíž průměrné hodnocení 58 % nechápu. ()

ReTeZa

Variace na freaky friday...Ale mě bavila... Hlavní představitelé byli milí a přijmně blázniví... Lehká, odpočinková komedie... ()

P@\/EL

Obyčejná teenagerovská komedie, která nepřináší nic nového pod Sluncem, ale také vysloveně neurazí. Najde se tu hned několik světlých okamžiků v podobě humorných sitaucí, místy působících i docela neotřele, a trefných hlášek, které diváka zaručeně pobaví. Viděl jsem už poměrně dost filmů na téma výměny těl dvou lidí a na adresu tohoto filmu musím říct, že se jedná o jeden z lepších kousků. ()

amazonica

Průměrná pohodová romantická komedie natočená okolo roku 2000, která idealizuje středoškolské prostředí v USA. Neurazí, nenadchne a má tuctovou zápletku. Pokud mám ale něco pochválit, tak jsou to uvěřitelné herecké výkony hlavních postav a občas vtipně napsaný scénář. Dávám 3 hvězdičky, protože i přesto, že to není nic extra, tak pro tyhle typy filmů mám přesně slabost. ()

sun.eagle

Jedno velké klišé, stokrát viděná zápletka, střední škola, eso školy vs. outsider, přihlouplá roztlekávačka coby královna plesu atd. atd. Ale co je zvláštní že přesto všechno je to velmi zábavné. Od uvodních titulků je snad každému jasné jak to dopadne, ale i tak vas to nutí dokoukat do konce a prožít tu pohádku s nimi. Je to občas až moc přeslazené, a tím nemyslím o 2 kostky cukru navíc ale rovnou o celé 1 kilo hlavně konec, posledních cca. 25 min filmu je opravdu přes míru. Ale za zbytek filmu a za dokonalou Samaire do které jsem se asi zamiloval si film zaslouží tohle hodnocení. ()

23ch

Takových nesmyslných filmů už je na trhu hodně. Kdyby se tyto filmy seřadily k sobě a zakryly se názvy, tak nikdo nepozná rozdíl. Ovšem divák ve věku 10 - 12 let to poznat nemusí. Horší než tento film jsou snad už jen televizní reklamy ()

Michaelo

Celkem ohrané téma, které je u těchto romantických komedií více než klasické. I přesto jsem se v určitých pasažích docela bavil. Doporučuji pro nenáročné diváky nejlépe při sychravé sobotě :o) ()

k.rakonos

Tak já už nevím, co vy někteří chcete od romantické komedie. Příjemná komedie s námětem, který v sobě vždy skýtá potenciál a který i v tomto případě zafungoval. Dobře jsme se bavili, sympatičtí herci. ()

Black1e

Smála jsem se opravdu hodně..:-)..sice místy trochu moc puberťální (neustálé řešení erekce), ale výkon Samaire Armstrong (která mi mimochodem hrozně připomíná Claire Danes) byl uchvacující..a Kevin..ach jo, ten se mi líbil sice mnohem víc jako rebel, než jako ufňukánek..ale líbil se mi hodně :-))) Jo a soundtrack taky potěšil! ()

len.tilka

Tak tahle komedie mě docela bavila. Myslím si, že oba herci hráli své role tak perfektně, že jsem měla chvílemi pocit, že se převtělili doopravdy. Vidět namachrovaného sportovce, jak sedí na zemi a pláče, se vám opravdu v každém filmu nepoštěstí. ()

Profík

Takový průměr. Je to dost klišovité, někdy se tlačí na pilu až přespříliš. Ústřední dvojice vcelku sympatická. Příběhy s výměnou těl mám dost rád, ale tohle je jen slabý odvar Mezi námi děvčaty, které jsou o třídu jinde. 55%. ()