Rozvedená pětačtyřicetiletá Rosie je scénáristkou televizního seriálu pro -náctileté You Go Girl, pracně chytá výrazivo od své třináctileté dcery Izzie, a vůbec se snaží ze všech sil udržet krok s mladšími ve světě, který mládí tak nezřízeně a nekriticky preferuje. Její pořad ztrácí na ratingu, ale v pravou chvíli se objeví přitažlivý a šikovný mladý komik Adam, který by jej mohl zachránit. Navíc věnuje dosud velmi atraktivní Rosie  romantickou pozornost - což ji sice velmi lichotí a těší,  zároveň se však cítí být  vůči značně mladšímu (Adamovi je 29) muži v pozici nevýhodné a velmi zranitelné.  Kromě toho musí Rosie ještě bojovat s intrikami sekretářky Jeannie a řešit milostné problémy Izzie, který se právě poprvé zamilovala. Romantické komedie ale končívají šťastně, a tak se Rosie přesvědčí, že Adamův zájem o ni je opravdový, a dokonce díky němu získá novou práci poté, co její seriál jde definitivně do kopru. A když i Izzie dokáže získat pozornost svého vyvoleného, je všechno - aspoň pro tuto chvíli - v nejlepším pořádku... (TV Barrandov)

tomtomtoma

Občas se stane, že mě pobaví i nějaká romantická komediální pohádka. Ovšem nikoliv u tohoto filmu. Není zábavný a není ani příliš vtipný. Problémy se řeší sami od sebe a zápletku přináší pouze zapšklá nepřejícnost jedné líné osoby. Co jiného film nabízí? Stále šarmantní vzhled hlavní postavy a nesmyslné kočkování úspěšných hezkých lidí. A opakovaně se ptá, zda má atraktivní a úspěšná žena středního věku právo na vztah s mladším mužem. Kdyby to mělo alespoň závan elegantního nadhledu a netočilo se vše dokola na jednom místě. V podobných chvílích jsem rád, že nejsem žena, nespokojená se svým životem a s podivným uspokojováním při sledování podobných filmových výtvorů. Hlavní postavou je uznávaná televizní producentka Rosie (elegantní Michelle Pfeiffer). U ní stojí za povšimnutí její svěže atraktivní vzhled i v pokročilejším věku. To ostatní je především trucovitost a zmatenost dospívající mládeže. Hlavní mužskou postavou je herec Adam (sympatický Paul Rudd), oblíbený kašpárek na vzestupu své začínající hvězdné filmové kariéry. Všichni ho milují, všechny baví. Z dalších rolí: v teenagerovském věku zmatená Rosieina dcera Izzie (Saoirse Ronan), nespokojená hvězda televizního seriálu pro mládež Brianna (Stacey Dash), bezohledný a poživačný televizní šéf Marty (zajímavý Fred Willard), sebevědomý povaleč a Rosiein bývalý manžel Nathan (Jon Lovitz), zahořklá a škodolibá Rosieina sekretářka Jeannie (pohledná Sarah Alexander), či jízlivá komentátorka matka Příroda (Tracey Ullman). Ta lidská touha omezenosti po popkulturní zábavě je prázdnota a marnost a nechuť se strachem po osvobození lidského ducha. Každý den stavíme své kvazisymboly demokracie na odiv světu. ()

carly

príjemne zábavné. nasmiala som sa a film ubehol ako nič. skvelí herci, hlavne teda Paul Rudd, ktorého zbožňujem a malá Izzie bola tiež úžasná. téma je tiež zaujímavá a komentár Matky Prírody nemal chybu. bolo to lepšie ako som očakával ()

misulka03

Příjemná komedie, kde se člověk rozhodně nenudí. Skvěle jsem se bavila. "Proč je ten ken v topení? No víš, jak měl Alzhaimerovu chorobu a nepamatoval si, kde je ...." Jediné, co mně hodně vadilo byl úvodní monolog tý "šarlatánky" - jeho vynechání by fakt nebylo na škodu! ()

tatanapope

Příjemné, nepřeplácané zpříjemnění cesty ve vlaku. No co k tomu povědět lehce romantické, lehce vtipné ale žádný zázrak. ()

Sfinkter

Úplně pohodová záležitost s pohodovou hudbou, pokud nechcete moc přemýšlet, pouze si oddechnout a občas se zasmát, nechte působit Michelle, nato, že má za dveřmi padesátku, vypadá naprosto dokonale a přirozeně. ()

2mig1

už dlouho tu nebyl film, kterej v takový míře klame tělem, jako titul nestanu se tvojí ženou. pokud budete mít o víkendovym večeru chuť na romantickou komedii, pusťte se radši do klasik jako láska nebeská či notting hill a nenechte se oklamat lživým trailerem či synopsí snímku s michelle pfeiffer. podle nich se totiž o romatickou komedii jednat má, ale už první záběry, ještě před úvodníma titulkama, vás rychle vyvedou z omylu. v nich na vás čekají scény jako vystřižené z dílen national geographic - nic proti nim, ale co sakra dělaj v úvodu romantický komedie? vzápětí se zjeví tracey ullman v roli matky přírody(!) a začne brebentit cosi o tom, jak to má vlastně těžký, že ačkoliv dělá jen svou práci, lidem se to nelíbí a následně jí devastují, přes co se nenápadně dostane k posedlosti lidskího plemene mládím a čeká nás kadence záběrů na xichty, na kterých se právě vyřádil plastický chirurg (a já čekal už jen na chvíli, kdy na mě vybafne doktor troy z plastický s.r.o.). z pooperačního se pak dostáváme na plac televizního seriálu pro mladé, jehož scénář píše hlavní hrdinka filmu. což o to, zákulisí televizní show by pro romantickou zápletku mohlo být dostatečně atraktivní prostředí, jenže to by se romantika nesměla odstavit na slepou kolej. chod továrny na sny, to je oč tu vlastně běží a z romantické komedie je naráz pokus o satirický pohled do filmové branže. jenže ani ten bohužel nevyšel. postavy jsou plochý, nezajímavý a nudný. gagy nefungují a pokud se na okamžik vrátíme k romantické linii, dostaví se pocit přepnutýho programu. scenáristka rosie narazí na mladšího začínající herce adama na castingu. jako mávnutím kouzelného proutku matky přírody (která s rosie vede spoustu vnitřních dialogů) se do adama zakouká. následují všechny základní stavební momenty romantický záplekty - zamilování, štěstí, krize, usmíření. jenže jakékoli spojovací články chybí a místo nich je tu právě televizní satira. ve finále pak film neni ani jedním, ani druhym. nejvíc to odskáčou asi představitelé titulních rolí - michelle pfeiffer je sice stále krásná a paul rudd je pořád ten nesmělej kluk s upřímnym pohledem, do kterýho se nezamilovala jen phoebe, ale i všichni ostatní, ovšem i přes jejich účast, která je tím nejlepším na celym filmu, se pro vás sledování týhle "prej romantický komedie" stane utrpením. k dobrýmu pocitu nepřispívají ani přesycený barvy obrazu, který ve mě evokovaly vzpomínky na hity levný cenový skupiny jako byly například another gay movie či další "něco" movie. k těm to tak nějak patří, tady to je jen poslední hřebíček do rakvičky. ()

Beky

Už zase romantická komedie...která je osvěžující jen díky Michelle, který je padede a vypadá na třicet!! Normálně si říkám, že to neni možný, nebo je, nebo neni?? Co vy na to ženský?? Vypadá fakt nádherně!! a navíc táhne film dopředu silou býčí!! Každopádně celá ústřední dvojka je super, takže bez potíží celý film přežijete a normálně krásně se pobavíte!! Ideální je to s přítelkyní samozřejmě, někde v klídku, pěkně lehy...60%!! Jednou větou: Romantiko? Kde si!! V průměrnosti zalitá!! Jednou si to někdo odpyká!! ()

elle

Lehounká komedie plná příjemných nebo uhozených postav a nevážného zvažování vztahových stereotypů. Michelle Pfeiffer hraje takovu trochu cáklou sympaťačku, kterou by asi chtěl mít každý druhý puberťák za mámu, prostě americký sen. Na druhou stranu, kterou ženu v Čechách by dorůstající dcera povzbuzovala, aby randila se zajíčkem? ()

Pavlínka9

Pokud máte horečku a potřebujete se něčím dostat z depky, tak vřele doporučuji :) Film je dobrou ukázkou toho, jak seriály vládnou světu a jak lehce se dají ovládnout teenegeři :) Stupidní seriál s herci, kterým je kolem čtyřicítky a hlavní postava, které je kolem padesátky, ale stále vypadá a chová se na 30 :) Jo a film má dobré hlášky jako:"Izzie? Proč je Ken v tom topení?" "Víš jak měl Alzeihamera a proto zabloudil?" :) A nebo: "Mám na to paragon." :) Jo a duo Michelle Pfeiffer a Saoirse Ronan jdou k sobě jako matka s dcerou skvěle :) ()

bobby_jean

Nejedná sa o nič svetoborné, celé je to jedno obrovské klišé, ale treba povedať, že veľmi sympatické. A ten Paul... Mám pocit, že s každým ďalším filmom, v ktorom ho vidím, ho mám stále radšej. Je chrumkavý až hrôza a je to prototyp "hezouna", ktorých vskutku nemusím, no tento muž má dačo zvláštne očarujúce v sebe :) Takže pohodové tri hviezdy, vôbec sa nedivím ani vyšším hodnoteniam. Ak chcete vypnúť hlavu a chvíľu sa len tupo usmievať, tak hor sa do toho. ()

VasaX

Jak já mám rád romatické komedie. Povětšinou jsou tam pěkné herečky, zábava i decentní dávka drama, každopádně většinou mají docela spád a člověk se vůbec nenudí. Tentokrát je to taky tak. Michelle Pfeiffer je tam úžasná, Paul Rudd je úplně k popukání, začínám ho mít dost v oblibě, jako tako komika a baviče, a Saoirse Ronan jako dcera Izzie je taky moc fajn. Bavil jsem se a nenudil, což má u mě váhu alespoň jedné hvězdičky, takže celkově čtyři. ()

Mishqo

no v podstate obyčajný film ktorý zapadá do všetkých tých šablón ale na druhej strane vôbec nenudí...casting vyšiel, výborná muzika, vtipné to bolo a čo ma potom že to nebolo originálne...slušných 70% ()

blackJag

50letá Pfeifferová v roli pohodové čtyřicátnice, skoro 40letý Rudd v roli ještě pohodovějšího skoro třicátníka, oba dva ve filmu ze zákulisí tvorby přiblblého teeny seriálu, který jako by nebyl o ničem jiném, než o popírání skutečného věku svých "hrdinů"... Bavilo mě to a nebýt zbytečné a otravné postavy ve formě jakési personifikované matky přírody (neefektně glosující romantické dění), a kdybych se mohl více spolehnout na scénáristovu (sama režisérka) invenci (nabízející se prostor pro srozumitelnou ironizaci skoro nevyužit), hodnotil bych určitě lépe. Ale Michelle Pfeifferová je pořád krásná a pořád dobrá a toto je film, který vám rozhodně náladu nezkazí. 65% ()

Looser

Celkově nic moc. Rudd mi přijde slizký a přirovnání k Dawsonovi mi přišlo víc než trefný. Michelle je sice pořád krásná nicméně slabý scénář to nezachrání. Rozhodně mi přišlo lepší letošní In the Land of Women zpracovávající podobné téma. ()

vitekpe

oddychovka za **. Za Michelle a Saoirse zvysuju na ***. BTW - Nejhnusnejsi uvodni titulky, ktere jsem snad kdy videl... ktere navic s filmem nemaji vubec nic spolecneho...to jen tak pod carou. ()

Michelle loví mladší chlapy

Michelle loví mladší chlapy

13.02.2008

Po delší odmlce se loni vrátila na plátna kin, aby ukázala, že ještě dokáže hnout mužskými poklopci. Jo, a taky je pořád dobrá herečka ;-). V nadcházející romantické komedii I Could Never Be Your… (více)

A „půvabné kosti“ získává...

A „půvabné kosti“ získává...

18.07.2007