• mira007
  ***

  První dva díly mají zajímavou zápletku, oblíbené herecké obsazení a Aničku Suchánkovou nahoře bez, takže za to má tenhle seriál aspoň nějaké hvězdičky, nicméně ostatní epizody jsou snad jenom babské vesnické tlachání o ničem. Při vší úctě k Aleně Vránové, která díky Pyšné princezně je krásnou navždy a díky roli v Kamarádovi do deště je akční baba navždy tak tady ta role je něco hroznýho.(20.1.2017)

 • Nikon
  ****

  Asi je to "IN" dávat po prvním dílu českému seriálu odpad, ale v tomhle případě jsou ti "IN" poněkud "OUT" ..... Z momentálně běžících českých seriálů se konečně jeden zvednul z té příšerné "úrovně" Pojišťoven, Letišť, Ordinací a dalších, a vrací českou seriálovou tvorbu alespoň na příjemně sledovatelnou úroveň. ... Hodnotit po dvou dílech je sice brzy, ale ty odpady mě "trošku popudily" :)(2.3.2007)

 • Crawler-D
  *

  Máme za sebou první díl...hmmm, uvidíme, třeba se polepší, ale zatím to vypadá bídně. Banální scénáristická konstrukce s divnou pointou a celým průběhem. Nějaké povědomí o emocionální stránce (a tím myslím skutečné emoce) byla tvůrcům ukradena. Ubohý nástupce Návsi a o třídu ubožejší sourozenec Náměstíčka.(21.2.2007)

 • cariada
  **

  První dva díly o stopařce jsou super a krásně fungují trojice hlavních protagonistů Postránecký, Maciuchová a krásná A.Suchánková se skvěle doplňují. Ale zbylé díly jako by patřili úplně někam jinam a nemají s úvodem nic společného. Otravná Plecitá (Skořepová) je na zabití. Tenhle seriál prostě jako celek nedrží pohromadě. Možná ještě jako volný cyklus dejme tomu.(23.6.2015)

 • Peabody
  *

  z návsi jsem snesl první dva díly, pak to šlo zu grunde. náměstíčko nestálo z mého osobního hlediska za nic a tohle už je opravdu jen smetání odpadků na lopatku a jejich recyklace. Herci jsou sice milí, ale co hrát nemají. U těch dobrých to není vždy poznat, člověěj je rád, že je vidí projít a říci dvě tři věty, ale je to naprosto o ničem.(3.7.2016)

 • - Většina seriálu se natáčela v Žatci, potom v Českém ráji a také v Praze. Filmovalo se i na křížové cestě v Jiřetíně pod Jedlovou. Natáčelo se také na zámku Blatná a hradě Karlštejn. (mibara)

 • - Ústřední píseň k seriálu s názvem "Bezejmenný mezi nezvěstnými" nazpívala Lucie Bílá. (mibara)