Grindhouse: Thanksgiving

všechny plakáty
Celý film

Fiktivní trailer, který nám nabízí pohled do městečka, kde začne zuřivě vraždit neviné lidi "fantom", který se neštítí ničeho. A ještě ke všemu si vybere svátek všech správných Američanů - Den díkuvzdání. Eli Roth natočil trailer, který poběží v kinech mezi dvěma filmy Grindhouse. (MareT.)

Dudek

Nejdřív mi bylo trochu trapné hodnotit trailer, ale budiž. Roth se pochlapil a natočil úžasnou poctu klasickým hororovým trailerům. Vocie-over a několikrát opakovaný název filmu je prostě úžasný, na mysli se mi hned objevila vzpomínka na trailery ze zlaté éry béčkového hororu. Hodně se povedla i hudba. Škoda jen té slabé rozmanitosti vražd, na kterou tu už naráží choze, a také možná až zbytečně přehnané patiny, i když ta výsledný dojem nijak více nekazí. Koukám, že výsledné přijetí je docela zajímavé, ale co se vlastně dalo čekat... ()

Gilmour93

Co jiného na Den díkůvzdání než krocan na divoko (včetně nádivky). Aby Eliho chvilka byla světlá, musí být krátká.. ()

Tuxedo

Každý kdo miluje Carpenterův Halloween a ostatní slashery ze 70. a 80. let, musí Thanksgiving považovat za geniální. Podle hodnocení je jasné, že mezi taková individua patřím ;o) ()

TheRaven

Ještě, že je to jen fiktivní. Už ten trailer by mě od filmu od radil. Uplně mi to připomělo ty sračky od Tromy. ()

3DD!3

Tenhle trailer opravdu jakoby vypadl z let 70-tých. Rozhodně se mu nedá upřít nadšení a jistá zvrhlost dotažená až na maximum. Hlášky jsou výborné a podle mě je tohle nejlepší projekt Eliho Rotha. No a ano, vynikající voiceover. ()

viperblade

No tak to i můj kamarád by uměl natočit věrohodnější záběry. Na druhou stranu kdyby tohle vzniklo, bylo by to více než zajímavé. ()

MM_Ramone

Toto je najlepšia vec od amerického režiséra Eliho Rotha, čo som doposiaľ videl. Krátky, fiktívny trailer na starý, béčkový slasher horror. Je to jeden z niekoľkých podobných úletov, ktoré sa objavili v retro horrorovom projekte "Grindhouse". Originálna a vtipná myšlienka natočiť upútavku na neexistujúci film. *** ()

Niktorius

Genialní? Obyčejná a prachstprostá napodobovačka slasherových braků...Vždyť to by mohl mohl natičit i člověk, který jinak ke tvorbě filmů ani nepřičuchnul...Nicméně tento trailer dovede zaujmout a strhnout, sice ne tak jako Machete, ale lépe než ty zbývající..Proto za tři krvavé hvězdy...A neděkuj, Eli... ;-) ()

Spooner

Voice-over good, padající hlavy taky a pro fanoušky hororů naprostá povinnost. Trailery by holt Elimu šli, ale s filmy už je to horší ()

petero

Eli Roth tentokrát čisto priemerný (na rozdiel od trápneho Don´t). Film by bol opäť zbytočnosť, no našťastie celkový dojem vylepšuje duo policajtov a skvelí hudobný motív. Ako trailerový režisér je však Roth najlepší. ()

Divočák

Roth dokazuje, že není nic jiného než nadšený béčkař. I když "Thanksgiving" obsahuje několko fakt povedených nápadů, kudla v díře ani useknutá hlava při kouření ptáka nedokáží zakrýt nehoráznou monotónost a jednotvárnost tohohle traileru. Když už vám hlasový doprovod po páté oznámí furt tím stejným tónem "Thanksgiving", říkáte si, jestli se Rothovi náhodou nezasekl kazeťák. ()

Phobia

Lehce zábavná úchylárna - na poměry Eliho Rotha hotové mistrovské dílo, ale že bych z toho skákala nadšením na trampolíně, to zas ne ;-). 59% ()

JohnnyD

Veľmi zábavne, niekedy k smrti zábavné (slovná výmena medzi policajtmi). Oceňujem vizuálne dokonalú vernosť 70s a skvelý námet o Dni vďakyvzdania (imho by si to zaslúžilo celovečerák). Ale na 100% to nie je - vraždy sú bohužiaľ skoro stále na ten istý spôsob (odseknutá hlava), ale na 80% to stačí ;) ... holiday slashers live on! ()